Tommy Hilfiger Tommy Girl - EDT
38,30 €

Kvetinovo-ovocná vôňa. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantná, postavená na úspechu jeho prvých vôní. Je pravá kytica poľných kvetov, čerstvá ako ranná rosa na jarnej rozkvitnutej lúke. Zasnite sa s Tommy Girl i vy! Vôňa bola uvedená na trh v roku 1996.

Tommy Hilfiger Tommy - EDT
15,70 €

Tommy, prvá vôňa od slávneho návrhára športového oblečenia Tommy Hilfigera, je čerstvá, lesná vôňa. Ako pravá americká vôňa, vonia tak trochu po jablkovom koláči. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1995.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Tropics - EDT
19,10 €

Svieža letná vôňa pre ženy Tommy Girl Tropics od Tommyho Hilfigera. V sparnom dni príjemne osvieži a kvetinové srdce príjemne naladí. Zloženie je celkom prosté, ale za to veľmi povzbudzujúce. Skladá sa z grapefruitu, pomarančového kvetu, santalu a pižma.

Tommy Hilfiger Freedom Sport - EDT
22,60 €

Freedom Sport je aromatická drevitá vôňa pre mužov. Hlava obsahuje šalvia muškátovou, listy koriandra a zelené tóny. V korenenom srdci ucítite čierne korenie, kardamóm a škoricu. Kompozíciu uzatvára pačuli a vetiver. Na trh bola uvedená 2013. .

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy - EDT
21,80 €

Vôňa Eau De Prep Tommy od značky Tommy Hilfiger je svieža, drevitá vôňa pre mužov. Vôňa v sebe odráža elegantný a zároveň športový štýl – je určená pre sebavedomých mužov. Parfumérom je Rodrigo Flores-Roux. Na trh bola uvedená v roku 2011.

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Girl - EDT
19,80 €

Značka Tommy Hilfiger uviedla na trh v roku 2011 vôni Eau De Prep Tommy Girl, ktorá patrí medzi športové elegantná vôňa. Jedná sa o kvetinovo-ovocnú vôňu, ktorá dotvorí váš dokonalý konečný outfit. Nechajte sa očariť touto vôňou a nebudete ľutovať svoje voľby!.

Tommy Hilfiger Tommy Girl - EDT 30 ml + sprchový gel 100 ml
17,60 €

Kvetinovo-ovocná vôňa. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantná, postavená na úspechu jeho prvých vôní. Je pravá kytice poľných kvetov, čerstvá ako ranná rosa na jarnej rozkvitnutej lúke. Zasnite sa s Tommy Girl aj Vy! Vôňa bola uvedená na trh v roku 1996.

Tommy Hilfiger Tommy Tropics - EDT
19,10 €

Tommy Tropics je aromaticko-drevitá vôňa pre mužov. Obsahuje iba tri zložky, a to levanduľu, cyprus a pistáciovej listy. Na trh bola uvedená v roku 2017. .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: