Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Love Gel Masážny olej - Warming Shots Toys Ouch! Massage Candle Rose Scented - masážna sviečka
Love Gel Masážny olej - Warming

Vysoko kvalitný masážny olej s vôňou grepu pre spoločné vzrušujúce chvíle a milostné hýčkanie. Zmyselná vôňa vás dostane do tej správnej erotickej nálady a vy si vychutnáte spoločné chvíle naozaj intenzívne.

môžete mať 23.02 - 26.02

Partner: Erotic City
Shots Toys Ouch! Massage Candle Rose Scented - masážna sviečka Shots Toys Ouch! Massage Candle Rose Scented - masážna sviečka
Shots Toys Ouch! Massage Candle Rose Scented - masážna sviečka

Ouch! Massage Candle Rose Scented – masážna sviečkaStačí zapáliť sviečku Ouch! a pripraviť náladu pre dokonalú zmyselnú masáž tela.

môžete mať 26.02 - 27.02

Novinka
Shots Toys Ouch! Wax Play Candle Rose Scented Shots Toys Ouch! Massage Candle Rose Scented - masážna sviečka
Shots Toys Ouch! Wax Play Candle Rose Scented

Ouch! Wax Play Candle Rose ScentedS touto nízkoteplotné voskovou sviečkou s vôňou ruží posuniete svoju výstredné sexuálne hru na inú úroveň a ponoríte sa do nového dobrodružstva! Zintenzívni svoje pocity, zvýšte adrenalín a užite si bezkonkurenčnú vz.

môžete mať 26.02 - 27.02

Novinka
Shots Toys Ouch! Wax Play Candle Chocolate Scented XSARA Stimulující svíčka na bdsm bezpečná k tělu rozehřívá do 50 °c - 78599011
Shots Toys Ouch! Wax Play Candle Chocolate Scented

Ouch! Wax Play Candle Chocolate ScentedS touto nízkoteplotní voskovou svíčkou s vůní čokolády posunete svoji výstřední sexuální hru na jinou úroveň a ponoříte se do nového dobrodružství! Zintenzivněte své pocity, zvyšte adrenalin a užijte si bezkonku.

môžete mať 26.02 - 27.02

Valavani MASÁŽNA SVIEČKA NA TELO MAGNETIFICO - ENJOY IT! SANDALWOOD XSARA Stimulující svíčka na bdsm bezpečná k tělu rozehřívá do 50 °c - 78599011
Valavani MASÁŽNA SVIEČKA NA TELO MAGNETIFICO - ENJOY IT! SANDALWOOD

Prémiová afrodiziakálna masážna sviečka Enjoy it! z radu MAGNETIFICO – power of pheromones s vôňou santalového dreva. 70 ml. Vyživuje a hydratuje pokožku.

môžete mať 26.02 - 27.02

XSARA Stimulující svíčka na bdsm bezpečná k tělu rozehřívá do 50 °c - 78599011 XSARA Stimulující svíčka na bdsm bezpečná k tělu rozehřívá do 50 °c - 78599011
XSARA Stimulující svíčka na bdsm bezpečná k tělu rozehřívá do 50 °c - 78599011

Vonná svíčka bude svou přitažlivou vůní vzrušovat vaše smysly a lákat k vášnivým hrátkám.Ideálně se hodí pro všechny příznivce BDSM a skutečně žhavé hrátky. Svíčka je skomponována na bázi přírodních surovin a její maximální úrove nahřátí je 50 °C, aproto je jeí vosk ideální k rozlévání po těle. …

môžete mať 28.02 - 01.03

Partner: Sex-shop69
Christine No.3 Masážna sviečka - Venecia High on Love HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250g
Christine No.3 Masážna sviečka - Venecia

Masážna sviečka Massage candle premení Vašu masáž v luxusný zážitok. Príjemná vôňa bude hýčkať Vaše zmysly a kombinácia prírodných olejov, esenciálnych silíc a včelieho vosku zanechajú Vašu pokožku zamatovo hebkú.

môžete mať 23.02 - 26.02

Partner: Erotic City
High on Love HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250g High on Love HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250g
High on Love HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250g

HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250gRozpáľte sa a pripravte sa na zmyselnú masáž s luxusnou masážnou sviečkou High On Love® Strawberry Champagne na báze sóje, ktorá je zmiešaná s výživným konopným olejom a kokosovým olejom.

môžete mať 26.02 - 27.02

High on Love HighOnLove Masážna sviečka Litchi Martini 250g High on Love HighOnLove Masážna sviečka Jahody šampanské 250g
High on Love HighOnLove Masážna sviečka Litchi Martini 250g

HighOnLove Masážna sviečka Litchi Martini 250gRozpáľte sa a pripravte sa na zmyselnú masáž s luxusnou masážnou sviečkou High On Love® Litchi Martini na báze sóje, ktorá je zmiešaná s výživným konopným olejom a kokosovým olejom.

môžete mať 26.02 - 27.02

Novinka
JeJoue Luxusná masážna sviečka Jazmín a ľalia Mystim Petit Joujoux Paris 120g masážna sviečka
JeJoue Luxusná masážna sviečka Jazmín a ľalia

Jazmínová sladká vôňa zmierňuje stres a pomáha telu relaxovať, je to tiež silné afrodiziakum, zvyšujúce sexuálnu túžbu. Ľalia má relaxačné, hojivé účinky, ktoré zanechávajú vašu pokožku jemnú a vonia dráždivo dobre.

môžete mať 26.02 - 27.02

Partner: Vivantis
Mystim Petit Joujoux Paris 120g masážna sviečka Mystim Petit Joujoux Paris 120g masážna sviečka
Mystim Petit Joujoux Paris 120g masážna sviečka

Cesta pre Vaše zmysly – jemné masážne sviečky Petits Joujoux Potom čo vonnú sviečku zapálite, roztaví sa jej vosk na príjemne teplý masážny olej, ktorý Vašu pokožku rozmaznáva, vyživuje a ošetruje.

môžete mať 26.02 - 27.02

Mystim Petit Joujoux Rome 120g masážna sviečka Mystim Petit Joujoux Paris 120g masážna sviečka
Mystim Petit Joujoux Rome 120g masážna sviečka

Cesta pre Vaše zmysly – jemné masážne sviečky Petits JoujouxPotom čo vonnú sviečku zapálite, roztaví sa jej vosk na príjemne teplý masážny olej, ktorý Vašu pokožku rozmaznáva, vyživuje a ošetruje.

môžete mať 26.02 - 27.02