Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 13768603

Labor. de Biarritz Labor. de Biarritz ALGA MARIS tónovací krém s faktorom SPF30 - 03 golden - 50ml

Labor. de Biarritz Labor. de Biarritz ALGA MARIS tónovací krém s faktorom SPF30 - 03 golden - 50ml

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezpečné opaľovanie s opaľovacím krémom ALGA MARIS Dodajte svojej pleti prirodzenú ochranu, jedinečný lesk a krásnu vôňu s opaľovacím krémom ALGA MARIS. Tento krém slúži ako výborná prevencia pred slnkom, proti tvorbe vrások a predčasnému starnutiu pleti. Celý popis
20,90 €
Tovar od: BIOR, s.r.o.
20,90 €
Získajte dopravu ZADARMO so

26.2.2024 na výdajnom mieste
23.2.2024 - 26.2.2024 na vašej adrese

Popis

Bezpečné opaľovanie s opaľovacím krémom ALGA MARIS

Dodajte svojej pleti prirodzenú ochranu, jedinečný lesk a krásnu vôňu s opaľovacím krémom ALGA MARIS. Tento krém slúži ako výborná prevencia pred slnkom, proti tvorbe vrások a predčasnému starnutiu pleti. S BIO kozmetikou na opaľovanie budete mať krásne hnedú pleť bez nežiaducich vedľajších efektov.

Krémový opaľovací krém na každodenné použitie

Tónovací opaľovací krém SPF30 s BIO zložkami zabezpečuje vysokú prirodzenú ochranu proti nebezpečnému slnečnému žiareniu. Tento krém vyživuje a hydratuje pleť, chráni a zjednocuje tóny pokožky a poskytuje jej širokospektrálnu ochranu proti UVB a UVA žiareniu. S obsahom minerálnych zložiek, je vhodný na každodenné použitie a ľahko sa rozotiera. Navyše, vďaka svojej textúre, dokonale prekryje nedostatky pleti a môže slúžiť aj ako skvelá náhrada bežného make-upu.

Ochrana pred predčasným starnutím a voľnými radikálmi

Krémy na opaľovanie aj po opaľovaní z našej ponuky účinne chránia pred negatívnymi vplyvmi voľných radikálov a predčasným starnutím. Hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®, ktorý je patentovaný extrakt z červených morských rias s vysokými antioxidačnými vlastnosťami. Tento opaľovací krém má príjemnú vanilkovú vôňu a jemnú konzistenciu, ktorá sa ľahko aplikuje.