Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 18098142

Chemex Koberec Bird Shaggy Mäkký Vysoký Béžová 200x290 cm

Chemex Koberec Bird Shaggy Mäkký Vysoký Béžová 200x290 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kolekcia kobercov „Bird Feather“ je séria vytvorená špeciálne pre najmenších užívateľov. Extrémne mäkké a jemné štetiny budú ideálne na každodenné hry. Je to ideálne riešenie pre všetky typy povrchov v našich miestnostiach. Hromada vysoká 30 mm je vyrobená z polyesteru. Gramáž kobercov je 650g/m2. Celý popis
145 €
145 €
Posledné 3 kusy

6.10.2023 - 9.10.2023 na vašej adrese

Popis

Kolekcia kobercov „Bird Feather“ je séria vytvorená špeciálne pre najmenších užívateľov. Extrémne mäkké a jemné štetiny budú ideálne na každodenné hry.

Hromada vysoká 30 mm je vyrobená z polyesteru. Gramáž kobercov je 650g/m2.

Koberce z kolekcie „Bird Feather“ sú ultraľahké, ľahko sa čistia a ošetrujú vďaka inovatívnej spodnej strane vyrobenej z huby. Vysoké rúno náš interiér určite zahreje. Ideálne do obývacej izby, spálne alebo detskej izby. Ďalšou výhodou bude široká farba, ktorá vám umožní vybrať perfektný produkt.

 

Za zmienku stojí tisíc malých nití, ktoré tvoria koberec. Dáva efekt trojrozmernosti a mnohých odtieňov vyhladením štetín. Spodná časť kobercov „Bird Feather“ bola vybavená stovkami protišmykových výstupkov, ktoré zabraňujú nekontrolovanému pohybu koberca. Je to ideálne riešenie pre všetky typy povrchov v našich miestnostiach.