Chemex Chemex CM-6A
55 €

Posledný kus za túto cenu!

CHEMEX CM- 1c (1–6 porcie). Stačí vložiť filter, správne množstvo kávy a správny čas luhovaniaČo potrebujem:Čerstvá káva 48 gCHEMEXHorúca voda 88–95 celziaMlynček, digitálna váha, stopky, miešatko POSTUP PRÍPRAVY1. Papierový filter opláchneme horúcou vodou. Dôvod je jednoduchý – zbavenie sa tzv.

Chemex Chemex Filter 1-3 cup
14 €

Originálne filtre na použitie do chcemex nádob 1–3 cups. Filtre sú vhodné na prípravu filtovanej kávy alebo sypaného čaju Informácie:Balenie: 100 ksMateriál: papierpozn* pred použitím namáčať, zbavíte sa tak papierovej chute.

Chemex Chemex CM-1C
45 €

CHEMEX CM- 1c (1– 3 porcie). Stačí vložiť filter, správne množstvo kávy a správny čas luhovaniaČo potrebujem:Čerstvá káva 48 gCHEMEXHorúca voda 88–95 celziaMlynček, digitálna váha, stopky, miešatko POSTUP PRÍPRAVY1. Papierový filter opláchneme horúcou vodou. Dôvod je jednoduchý – zbavenie sa tzv.

Chemex Chemex Filter 6 - 8 - 10 cup Square
10 €

Originálne filtre na použitie do chemex nádob 6– 8– 10 cups SQUARE. Filtre sú vhodné na prípravu filtovanej kávy alebo sypaného čaju Informácie:Balenie: 100 ksMateriál: papierpozn* pred použitím namáčať, zbavíte sa tak papierovej chute.