Detský kusový koberec City life 133x133 čtverec
7x

Vopi Detský kusový koberec City life

24,26 €
Doprava zadarmo
Novinka

Kusový koberec City life je vysoce kvalitní, detský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zárivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento prenádherný design v libovolné velikosti.

Partner: Můjkoberec
Detský kusový koberec Kids 590 pink 80x150
13x

Ayyildiz Detský kusový koberec Kids 590 pink

37 €
Doprava zadarmo
Novinka

Detský kusový koberec Kids 590 pink je jako stvorený do pokoje pro malou princeznu. Velice príjemný koberec s rúžovým jednorožcem je vyroben ze 100% PP Frizé a disponuje 10,5 mm vysokým vlasem, takže je i snadný na údržbu. Celý koberec je tedy nejen krásný, ale i praktický.

Partner: Můjkoberec
Associated Weavers Detský kusový koberec silnice Sweet Town 100x165
17x

Associated Weavers Detský kusový koberec silnice Sweet Town

19,86 €
18,86 €
Doprava zadarmo
Výpredaj

Silnice nejsou jen pro kluky. Najdete zde zábavní parky, jezírka, tajuplné zámky. . . Skvelý dárek pro Vaši dceru, který jí prinese spoustu zábavy. Koberec je vyroben z polyamidu, což je pevný a odolný syntetický materiál, který toho snese opravdu hodne.

Partner: Můjkoberec
Hrací koberec Človeče nezlob se + figurky a kostka 92x92
11x

Hrací koberec Človeče nezlob se + figurky a kostka

27,47 €
Doprava zadarmo
Novinka

Oblíbený detský hrací koberec na motivy hry Človeče nezlob se. Součástí koberce je 16 figurek a jedna drevená kostka. Koberec má velmi krátký vlas snadný na údržbu. Díky praktické velikosti 92×92 cm se skvele vejde do každého detského pokoje. Múžeme jej doporučit i jako nápaditý dárek.

Partner: Můjkoberec
Vopi Detský kusový koberec Farma II. 80x120
1x

Vopi Detský kusový koberec Farma II.

14,70 €
Doprava zadarmo
Novinka

Kusový koberec Farma II. je vysoce kvalitní, detský koberec pyšnící se velice detailním a precisním designem se zárivými barvami. Tyto koberce se snadno udržují a dlouho vydrží. Jako bonus máte možnost si objednat tento prenádherný design v libovolné velikosti.

Partner: Můjkoberec
Ayyildiz Kusový koberec Beta 1120 pink 80x150
2x

Ayyildiz Kusový koberec Beta 1120 pink

37,80 €
Doprava zadarmo
Novinka

Šedý kusový koberec s rúžovými prvky, který se nejvíce bude vyjímat zejména v modernejším interiéru. Hledáte-li vzhledove atraktivní koberec za dobrou cenu, který navíc nabízí i radu praktických vlastností, pak pro Vás bude koberec Beta 1120 skvelou volbou.

Partner: Můjkoberec
KONDELA Marion Typ 2 koberec 80x150 cm sivá
1x

KONDELA Marion Typ 2 koberec 80x150 cm sivá

23 €
Posledný kus za túto cenu!

Ak aj vy túžite po niečom inom, vkusnom, modernom a zároveň praktickom, zadovážte si koberec MARION TYP 2. S týmto kobercom získa akákoľvek miestnosť, ktorou ozdobíte tento koberec, jedinečný vzhľad. Rozmery koberca sú (ŠxD): 80×150 cm, jeho hrúbka je 0,5 cm.

Partner: nabbi
Lalee Detský kusový koberec Amigo 323 blue 120x170

Lalee Detský kusový koberec Amigo 323 blue

89,58 €
Doprava zadarmo
Novinka

Lední medvídek se jiste stane skvelým kamarádem Vašich detí a užijí si spolu spoustu zábavy. Koberec se múže pyšnit nejen nápaditým vzorem, ale i výbornou kvalitou. Je vyroben z polypropylenu heatset frizé, a díky tomu je odolný, snadný na údržbu a príjemný na dotek.

Partner: Můjkoberec
Popron.cz Hracia podložka - mesto
1x

Popron.cz Hracia podložka - mesto

10 €

máte doma malé a zvedavé uličníkov? potom sa im táto podložka mesta bude určite páčiť. jednoducho si ju môžu rozložiť treba v izbičky a vládnuť celému mestu. súčasťou balenie sú i dopravné značky. podložka je vodeodolná, prípadné nečistoty sa dajú ľahko vyčistiť.

Partner: Popron.sk

Kusové koberce

Kusové koberce ozvláštnia a zútulnia interiér. Detské koberce majú zvyčajne hravé motívy cesty či železnice. Obľúbené sú aj vlnené, orientálne či ručne tkané koberce.

Detské kusové koberce

  • Detské kusové koberce majú hravé detské motívy a sú príjemné na dotyk. Obvykle sú vyrobené z polyesteru alebo bavlny. Hodia sa do detskej izby ako podložka na hranie alebo k detskej posteli.

Moderné koberce

  • Moderné koberce originálnych a výrazných dizajnov oživia každú modernú domácnosť. Vyberať môžete z rady efektných vzorov, od geometrických po expresívne textúry. Na výrobu sa často používa akryl, vlna alebo latex.

Jednofarebné koberce

  • Jednofarebné koberce sa hodia do menších alebo výrazných domácností, priestor pocitovo upokoja a zútulnia.

Orientálne koberce

  • Orientálne koberce bohatých a prepracovaných vzorov sa skvele hodia do tradične alebo starobylo zariadených domácností. Pôsobia luxusným dojmom.

Ručne tkané koberce

  • Ručne tkané koberce nie sú vyrábané sériovo. Každý kus je originál, počítať ale musíte s vyššou cenou.

Vlnené koberce

  • Vlnené koberce vynikajú hebkosťou a dlhou životnosťou. Obvykle sú tkané z kvalitnej ovčej vlny.

Obojstranné koberce

  • Výhoda obojstranných kobercov spočíva v možnosti otáčania koberca podľa potreby. Na jednej strane koberca je pozitív textúry, na druhej negatív.

Vonkajšie koberce

  • Vonkajšie koberceurčené do exteriéru, na balkón alebo terasu. Vďaka umelému vláknu dobre odolávajú náročným poveternostným podmienkam.

Do podlhovastých miestností, ako sú napríklad chodby, sa hodia tzv. behúne.