FISKARS Functional Form Nôž kuchársky 16 cm
22 € 19 €

Tradičný kuchársky nôž s vysokou čepeľou, vhodný na krájanie zeleniny aj mäsa. Masívny nôž Fiskars Functional Form s vysokou silnou čepeľou s tvrdosťou HRC 53, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Banquet Nôž praktický keramický ACURA BAMBOO 20 cm
7,37 € 7 €

Nôž praktický keramický ACURA BAMBOO s dĺžkou ostria 10 cm a rukoväťou z babusového dreva. Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný proti škvrnám a ľahko sa čistí.

Banquet Nôž kuchársky keramický ACURA BAMBOO 27 cm
10 €

Kuchársky nôž keramický ACURA BAMBOO s dĺžkou ostria 15,5 cm a rukoväťou z babusového dreva. Ergonomická rukoväť s protišmykovou úpravou. Nôž je veľmi odolný proti škvrnám a ľahko sa čistí.

CATLER SK 2010 keramický brúsik nožov
30,89 € 29 €

Keramický brúsik nožov vhodný k nabrúseniu všetkých typov oceľových nožov. Keramický brúsik značky Catler zaistí precízne nabrúsenie čepele vašich nožov

CATLER DMS 178 Santoku nôž
155,54 € 148 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Santoku kuchársky nôž japonského typu. Nôž Catler má všestranné využitie – hodí sa na krájanie, drvenie a sekanie mäsa, rýb i zeleniny. Nôž je vybavený čepeľou dlhou 17,8 cm.

Böker Manufaktur 03BO511 Forge Wood Chefmesser
89,95 €

Chef's Knife alebo nôž šéfkuchára je jedným z najdôležitejších nožov v kuchyni a patrí k základnému vybaveniu. Má o niečo širšiu a dlhšiu čepeľ ako iné nože. Tenký hrot je vhodný aj na rezanie cibule alebo malej zeleniny. Vďaka svojej dĺžke sa dá použiť aj ako nôž na mäso. Je tiež ľahké spracovávať

Fackelmann Nôž na zeleninu STAR, celokovový
9,70 €

Nôž na zeleninu STAR od značky FACKELMANN v celokovovom dizajne disponuje veľkou ostrosťou. Vynikajúci pre ľahké a rýchle krájanie i sekanie zeleniny či ovocia. Je pomocník do každej kuchyne a patrí k základnému vybaveniu kuchárov.

SCANPAN NEREZ sekáčik 16 cm
59,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

sekáčik určený na porciovanie mäsa a sekanie malých kostí a chrupaviek od značky SCANPAN. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej nožiarske nerezovej ocele a temperovaná na tvrdosť 56. Ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlný a bezpečný úchop.

FISKARS Nôž okrajovací EDGE 8 cm
21,80 € 17 €

Nôž okrajovací EDGE 8 cm na lúpanie a krájanie zeleniny. Nôž je moderného vzhľadu a je vyrobený z vysoko odolnej nerezovej ocele. Nepriľnavý čierny poťah čepele je aj vysoko fukčným prvkom, ktorý uľahčuje čistenie, zvyšuje trvanlivosť čepele a zabraňuje prichytávaniu potravín pri krájaní.

Victorinox 5.2003.28 carving knife, Fibrox
39,80 €

Kuchársky nôž s fibroxovou rukoväťou. Vynájdenie plastovej rukoväte Fibrox znamenalo pre Victorinox skutočný prielom. Je založená na najmodernejších ergonomických poznatkoch a užívateľovi poskytuje optimálnu ochranu. Všetky fibroxové rukoväte je možné sterilizovať až do teploty 150°C a zodpovedajú p

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na zeleninu 10 cm
11 €

Nôž na zeleninu Berndorf-Sandrik má krátku, elastickú čepeľ a padne veľmi dobre do ruky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell. Nože na zeleninu sa hodia k očisteniu a príprave zeleniny, húb a šalátov.

Tefal Ingenio čierny keramický nôž na chlieb 16 cm K1520114
32,90 €

Ingenio Ceramic pre stále ostré, dokonalé a bezpečné krájanie od Tefalu. Vrúbkovaný nôž na pečivo s čepeľou vyrobenou z keramiky. Nôž je opatrený exkluzívnym ochranným krúžkom zabraňujúcim kontaktu čepele s podložkou.

Tescoma Nôž vykosťovací AZZA 13 cm (884524)-24%
17,60 € 13,29 €

Akcia

Nôž vykosťovací AZZA s ergonomickou rukoväťou, ktorá je vybavená masívnymi oceľovými nitmi. Odolná tenká čepeľ s dokonalým ostrím má dĺžku 13 cm a je ručne brúsená. Nôž je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele a je perfektný pre vykosťovanie všetkých druhov mäsa . Je vhodný pre domácich užívateľov, ale aj profesionálov.

Tescoma Nôž na torty DELÍCIA 30 cm
11,10 €

Nôž na torty 30 cm s extra dlhou tenkou čepeľou a špeciálne tvarovaným ostrím vynikajúci pre ľahké krájanie tortových korpusov na pláty, porciovanie tort a rovnomerné roztieranie poliev.

Tescoma Nôž kuchársky AZZA 20 cm (884530)-21%
26,40 € 20,73 €

Akcia

Kuchársky nôž AZZA s 10 ročnou zárukou.univerzálne využitie v kuchyni. Ergonomická rukoväť je vybavená masívnymi oceľovými nitmi, čepeľ je ručne brúsená. Nôž je vhodný do domácností aj pre profesionálov a je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele.

Tescoma Nôž porcovací PRECIOSO 20 cm
11,80 €

Linia PRECIOSO zastupuje všetky vlastnosti, ktoré očakávate od špičkových nástrojov. Ručne brúsená čepeľ s „V“ profilom je vynikajúca pre presné krájanie a rezanie bez námahy.

Tescoma Nôž na chlieb AZZA 22 cm (884536)-19%
24,20 € 19,56 €

Akcia

Nôž AZZA s vrúbkovanou čepeľou, ktorá je vynikajúca pre ľahké krájanie chleba. Má ergonomickú rukoväť s oceľovými nitmi a je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele. Nôž je vhodný nielen pre domáce, ale i profesionálne použitie.

Lamart Keramický nôž univerzálny 10cm LT2002
12 €

Univerzálny keramický nôž s nerezovou rukoväťou. Dĺžka celého noža je 22cm a dĺžka čepele je 10cm. Nôž neovplyvňuje chuť a vôňu krájaných potravín a určite si ho veľmi rýchlo obľúbite.

CS Solingen Nôž Santoku z japonskej ocele Konstanz,18 cm
47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku je vyrobený zo 67 vrstiev japonskej ocele18 cm dlhú čepeľ a ergonomickú rukoväť z pravého dreva. Nôž je precízne ostrý vďaka ručne brúsenej čepele.

CS Solingen Kuchársky nôž Premium, 20 cm
12 €

Kuchársky nôž značky CS Solingen má klasický dizajn s troma nitmi. Je vyrobený z nerezovej ocele a má 20 cm dlhú čepeľ. Klasický kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.

Tescoma Nôž univerzálny HOME PROFI 13 cm
7,20 €

Nôž univerzálny HOME PROFI 13 cm je tvarovaný a brúsený pre maximálny účinok pri použití. Čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, ergonomická rukoväť z tvrdého odolného plastu s tromi masívnymi nitmi.

Amefa Steakové nože 6 ks-19%
15,50 € 12,50 €

Akcia

Steakové nože 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeť z tvrdého, odolného černého plastu s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Banquet Nôž kuchársky CONTOUR 33,5 cm
14 €

Nôž kuchársky CONTOUR 33,5 cm s dĺžkou čepele 20 cm. Kuchársky nerezový nôž je vhodný ku každodennej práci pri príprave pokrmov. Ukrojíme s ním čokoľvek.

Lamart Keramický nôž plátkovací 15cm LT2005
19 €

Plátkovací keramický nôž s nerezovou rukoväťou. Dĺžka celého noža je 28cm a dĺžka čepele je 15cm. Nôž neovplyvňuje chuť a vôňu krájaných potravín a určite si ho veľmi rýchlo obľúbite.

Tescoma Nôž japonský AZZA Nakira 18 cm
26,40 €

NAKIRI nôž AZZA s dĺžkou čepele 18 cm značky Tescoma. Japonský nôž je vhodný na rýchle a jednoduché krájanie i sekanie všetkých druhov potravín. Odolná čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a rukoväť je pre ľahké držanie ergonomická.

Tescoma Nôž na chlieb PRECIOSO 20 cm
12,10 €

Dokonale ergonomická protišmyková rukoväť noža na chlieb sa nešmýka v dlani, použitie noža PRECIOSO je komfortné a bezpečné. Ručne brúsená čepeľ s „V“ profilom.

Tescoma Nôž univerzálny GrandCHEF 13 cm
13,30 € 13 €

Univerzálny nôž s dĺžkou čepele 13 cm z prvotriednej nožiarskej nehrdzavejúcej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám zjednoduší krájanie potravín.

Lamart LT2045 Nôž kuchársky 20 cm DAMAS 42001106
13,90 €

Kuchársky nôž s ergonomickou rukoväťou, ktorá vám umožní maximálny účinok a bezpečné krájanie. Nôž má nerezovú čepeľ dlhú 20 cm, ktorá neovplyvňuje chuť ani vôňu krájaných potravín.

FISKARS Functional Form+ Veľký kuchársky nôž 20 cm
23,40 € 23 €

Silný, veľký nôž zvládne aj tie najnáročnejšie krájacie úkony. Vďaka vylepšenému výrobnému procesu je zabezpečená lepšia odolnosť proti korózii ostria. Krásny moderný dizajn zladený s ostatným náčiním Functional Form.

Lamart Keramický nôž univerzálny 12,5cm LT2003
13,16 € 13 €

Univerzálny keramický nôž s nerezovou rukoväťou. Dĺžka celého noža je 25cm a dĺžka čepele je 12,5 cm. Nôž neovplyvňuje chuť a vôňu krájaných potravín a určite si ho veľmi rýchlo obľúbite.

Tefal Comfort nerezový porcovací nôž 20 cm
11 €

Porcovací nôž so špicatým ostrím je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

Amefa Steakové nože Brasero 6 ks-15%
21,71 € 18,38 €

Akcia

Steakové nože Brasero 6 ks značky Amefa jsou opatřeny zoubky pro snadné krájení masa, jsou tak vhodné i jako příborový nůž na krájení zeleniny. Netupí se díky kvalitnímu materiálu z nerez oceli. Praktická rukojeťčerveného dřeva s masivními nýty přispěje k bezpečné manipulaci.

Tescoma Nôž vykosťovací AZZA 16cm (884525)
22 €

Vykosťovací nôž AZZA s tenkou čepeľou, ktorá je ručne brúsená. Rukoväť je ergonomická a vybavená oceľovými nitmi. Nôž je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele a je vynikajúci pre vykosťovanie všetkých druhov mäsa. Oceníte ho nielen doma, ale i v profesionálnej kuchyni.

FISKARS Functional Form + Nôž lúpací 11 cm
12 €

Perfektný na krájanie a sekanie ovocia a zeleniny. Nože Functional Form + sú dokonale vyvážené a umožňujú ľahké a presné krájanie. Vysoko kvalitná nerezová oceľ. Vysoká odolnosť proti korózii.

Tramontina Kuchársky nôž na mäso + puzdro v papierovej krabičke-25%
46,79 € 34,86 €

Akcia

Súprava kuchárskeho noža s koženým puzdrom a rukoväťou z veľmi kvalitného borovicového dreva od značky Tramontina je balená v darčekovej papierovej krabičke. Nôž je vyrobený z kvalitnej nerez ocele odolný vysokému teplu, nárazuvzdorný a možno ho umývať v umývačke.

FISKARS Functional Form Nôž kuchársky 20 cm
22 € 19 €

Masívny nôž Fiskars Functional Form s vysokou silnou čepeľou s tvrdosťou HRC 53, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Tradičný kuchársky nôž s vysokou čepeľou, vhodný na krájanie zeleniny aj mäsa.

CS Solingen Kuchynský nôž Premium, 9 cm
6,23 € 6 €

Klasický kuchynský nôž s tromi nitmi nesmie chýbať v žiadnej správnej kuchyni. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele a má 9 cm dlhú čepeľ.

FISKARS Functional Form Nôž japonský 17 cm
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž japonského typu so širokou čepeľou vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. Čepeľ s trvanlivým ostrím sa dá ľahko brúsiť. Rukoväte sú ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie pri práci a zároveň vyzerali moderne.

Lamart Keramický nôž univerzálny 10cm LT2012
7,96 €

Univerzálny keramický nôž s nerezovou pogumovanou rukoväťou. Dĺžka celého noža je 21cm a dĺžka čepele je 10cm. Nôž neovplyvňuje chuť a vôňu krájaných potravín a určite si ho veľmi rýchlo obľúbite.

Victorinox 5.5203.20 Butcher's knife
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž s čiernou fibroxovou rukoväťou. Vynájdenie plastovej rukoväte Fibrox znamenalo pre Victorinox skutočný prielom. Je založená na najmodernejších ergonomických poznatkoch a užívateľovi poskytuje optimálnu ochranu. Všetky fibroxové rukoväte je možné sterilizovať až do teploty 150°C a zodpo

Amefa Kuchyňský nůž Scandi 17,5 cm-22%
32,98 € 25,44 €

Akcia

Kuchyňský Santoku nůž Scandi 17,5 cm značky Amefa je vybaven čepelí z nerezové oceli s vysokým obsahem uhlíku. Unikátně nýtovaná dřevěná rukojeť zajistí bezproblémovou a bezpečnou manipulaci. Díky speciální technologii při výrobě kvalitní vroubkované nerez oceli je zaručena vysoká kvalita ostří, které téměř nelze ztupit a nože jsou stále jako nové.

Lamart LT2042 Nôž univerzálny 13 cm DAMAS 42001103
10,70 €

Nôž Lamart s neobyčajne ostrou čepeľou s dĺžkou 13 cm má v kuchyni univerzálne použitie. Nôž, ktorý si vezmete do ruky ako prvý je vyrobený z nerezovej ocele s ergonomickou rukoväťou.

Tefal Comfort nerezový nôž na chlieb 20 cm
10,90 €

Nôž s vlnitým ostrím je ideálny na krájanie pečiva navyše je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

Tescoma Nôž japonský AZZA SANTOKU 18 cm-21%
26,40 € 20,73 €

Akcia

Santoku nôž AZZA s dĺžkou čepele 18 cm značky Tescoma. Japonský nôž je vhodný na rýchle a jednoduché krájanie i sekanie všetkých druhov potravín. Odolná čepeľ je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele.

Tefal Comfort nerezový nôž 15 cm
9,90 € 9,76 €

Akcia

Univerzálny nôž s čepeľou o dĺžke 15 cm je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: