MINiCEN návlek na HEPA filter pre krbový vysávač popola-16%
5,90 € 4,90 €

Návlek na filter pre vysávač studeného popola MINiCEN. Používaním návleku oddialite potrebnú výmenu filtra čím predĺžite jeho životnosť. HEPA filter vysávača popola sa tak rýchlo nezanesie a sací výkon bude silnejši po dlhšiu dobu.

Looftlighter Elektrický podpaľovač pre grily a krby
69,90 € 64,90 €

Elektrický podpaľovač pre grily na drevené uhlie, záhradné krby na drevo a brikety. Najrýchlejší a najefektívnejší spôsob podpaľovania. Čisté zápalenie krbového dreva v domácnosti. Už nebudete potrebovať žiadne benzínové a chemické podpaľače s nebezpečnými látkami a nepríjemnou vôňou v grile.

Softub Softcare AquaFinesse - Starostlivosť o vodu vo vírivke
129 € 119 €

Starostlivosť o vodu Softcare AquaFinesse sa postará o to, aby vo vašej vírivke bola čistá, kvalitná voda bez baktérií, a to za minimum vášho času. Všetko čo potrebujete pre správnu kvalitu vody sa nachádza v jednom balení.

Masterbuilt Elektrická digitálna udiareň
349 €

Elektrická digitálna udiareň vhodná na údenie rôznych druhov mäsa či zeleniny s patentovaným bočným nakladačom drevnej štiepky bez nutnosti otvorenia dverí na udiarni.

MINiCEN krbový vysávač popola 800 W
34,90 € 29,90 €

Vysávač na popol a sadze sa perfektne hodí nielen do domácností s kozubom či pecou, ale aj na záhrady a chalupy, kde sa hojne griluje. Krbový vysávač slúži sa vysávanie studeného popola.

Soľ do kúpeľa Coctail SPAZAZZ
31,90 € 28,90 €

Darčekové balenie s príjemnými ovocnými a kvetinovými vôňami, ktoré váš kúpeľ vo vírivke premenia na oázu relaxu, alebo si môžete vychutnávať romantiku vo dvojici s partnerom. Kombinácie kvetov a ovocia v týchto soliach vám pomôžu si oddýchnuť a načerpať potrebnú energiu

Masterbuilt Kamado keramický gril na drevené uhlie
899 €

Masterbuilt záhradný keramický gril na drevené uhlie je ideálny gril pre každodenné rodinné grilovanie, varenie, pečenie a cez víkend je výborným strojcom zábavy a chuti. Keramické grily sú jedinečné svojimi izolačnými vlastnosťami. Grilovanie sa stáva gurmánskym zážitkom.

Alfa Forni pizza pec na plyn ONE
1 668 €

Posledný kus za túto cenu!

Pizza pec na plyn ONE je určená pre tých, ktorí chcú ľahko dosiahnuť vynikajúci výsledok a nestrácať pri tom čas. Pizza pec ONE je prenosná vďaka kompaktným rozmerom a nízkej váhe. Pizza pec ONE sa zohreje na 500° za desať minút. Pizza pec ONE dokáže upiecť jednu pizzu za 90 sekúnd.

Formidra Solárna sprcha HAPPY GO fialová
240 €

Solárna záhradná sprcha HAPPY GO Formidra elegantne dopĺňa vašu záhradu, terasu, či bazén. Táto štýlová samonosná sprcha je vyrobená z odolného plastu, ktorý zaručuje jej kvalitu.

Formidra Solárna sprcha HAPPY GO ružová
240 €

Solárna záhradná sprcha HAPPY GO Formidra elegantne dopĺňa vašu záhradu, terasu, či bazén. Táto štýlová samonosná sprcha je vyrobená z odolného plastu, ktorý zaručuje jej kvalitu.

Blofield nafukovacia sedačka Big Blo 2 biela
599 €

Nafukovacia sedačka je vhodná ako do interiéru, tak i do exteriéru. Kreslá sú plnené vzduchom a sú vodeodolné. Ich dizajn bol inšpirovaný autentickými kreslami Chesterfield. Kombinujú vzhľad, komfort a kvalitu klasickej sedačky s novou úrovňou dizajnu a mobility. Ideálne na terasu či pri bazén.

Formidra Solárna sprcha HAPPY GO modrá
240 €

Solárna záhradná sprcha HAPPY GO Formidra elegantne dopĺňa vašu záhradu, terasu, či bazén. Táto štýlová samonosná sprcha je vyrobená z odolného plastu, ktorý zaručuje jej kvalitu.

Kamado Joe Keramický stojan na kurča
22,90 €

Keramický stojan na kura Kamado Joe vám umožní piecť kura v celku. Dosiahnete tak veľmi chutné a šťavnaté upečené mäso s chrumkavým povrchom.

AquaFinesse Telové mlieko s vôňou marhúľ
24 €

Telové mlieko AquaFinesse intenzívne vyživuje pokožku s krásnou vôňou marhule. Toto vyživujúce telové mlieko poskytuje dokonalú starostlivosť o pokožku a je obohatené o minerály z Mŕtveho mora.

AquaFinesse Telové mlieko s vôňou papaye a citrónu
24 €

Telové mlieko AquaFinesse intenzívne vyživuje pokožku s krásnou vôňou papaye a citrónu. Toto vyživujúce telové mlieko poskytuje dokonalú starostlivosť o pokožku a je obohatené o minerály z Mŕtveho mora.