FISKARS Functional Form Nôž Kuchynský 20 cm
22 € 12 €

Univerzálny, všestranný nôž ideálny pre väčšinu typov krájania. Veľký kuchynský nôž s ktorým vďaka dlhej užšej čepeli ľahko nakrájate aj najväčšie kusy mäsa. Skvelý tiež pre krájanie veľkej zeleniny a ovocia, ako sú melón, tekvica a ďalšie.

FISKARS Functional Form Nôž kuchársky 16 cm
22 € 12,80 €

Tradičný kuchársky nôž s vysokou čepeľou, vhodný na krájanie zeleniny aj mäsa. Masívny nôž Fiskars Functional Form s vysokou silnou čepeľou s tvrdosťou HRC 53, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

CATLER DMS 178 Santoku nôž
155,54 € 149 €

Santoku kuchársky nôž japonského typu. Nôž Catler má všestranné využitie – hodí sa na krájanie, drvenie a sekanie mäsa, rýb i zeleniny. Nôž je vybavený čepeľou dlhou 17,8 cm.

CATLER DMS 203 Kuchársky nôž
155,54 € 149 €

Univerzálny kuchársky nôž japonského typu Gyuto disponuje veľkou ostrosťou. Nôž Catler má všestranné využitie – hodí sa na krájanie mäsa, rýb i zeleniny. Nôž patrí k základnému vybaveniu kuchárov.

SCANPAN Nôž Santoku 18 cm
45,71 € 33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku od značky SCANPAN. Tento nôž má čepeľ vyrobenú z kvalitnej nemeckej nožiarskej nerezovej ocele a temperovanú na tvrdosť 56. Ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlný a bezpečný úchop. S pomocou toho noža možno nakrájať papierovo tenké plátky. Perforovanie bráni prilepeniu plátkov mäsa na nôž.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž Santoku 17 cm
15,90 €

Nôž Santoku je určený pre milovníkov ázijskej kuchyne. Tvar noža Santoku je odvodený od tvarov japonských nožov. Santoku si hravo poradí s krájaním a sekaním mäsa, rýb a zeleniny. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Tescoma Nôž na torty DELÍCIA 30 cm
11,90 €

Nôž na torty 30 cm s extra dlhou tenkou čepeľou a špeciálne tvarovaným ostrím vynikajúci pre ľahké krájanie tortových korpusov na pláty, porciovanie tort a rovnomerné roztieranie poliev.

Tescoma Nôž kuchársky AZZA 20 cm (884530)
27,90 €

Kuchársky nôž AZZA s 10 ročnou zárukou.univerzálne využitie v kuchyni. Ergonomická rukoväť je vybavená masívnymi oceľovými nitmi, čepeľ je ručne brúsená. Nôž je vhodný do domácností aj pre profesionálov a je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele.

FISKARS Functional Form+ Nôž na pečivo 24 cm
23,40 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na chlieb a pečivo má pilkovité ostrie vhodné pre krájanie chleba s pevnejšou kôrkou. Vďaka vylepšenému výrobnému procesu je zabezpečená lepšia odolnosť proti korózii ostria. Krásny moderný dizajn zladený s ostatným náčiním Functional Form.

Tescoma Nôž steakový PRESTO 12 cm, 6 ks, biela
7,50 €

Sada steakových nožov s bielou rukoväťou má čepele so zúbkami vyrobené z nerezovej ocele s dĺžkou 12 cm. Steakové nože sú vynikajúce najmä pre grilovanie a vonkajšie stolovanie.

FISKARS Nôž Norr kuchársky 20 cm
40,98 € 35,50 €

Všestranný nôž Norr 20 cm s masívnou čepeľou, navrhnutý pre pohodlné krájanie mäsa a zeleniny. V jeho dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

FISKARS Functional Form + Nôž lúpací 11 cm
11,70 € 11,40 €

Perfektný na krájanie a sekanie ovocia a zeleniny. Nože Functional Form + sú dokonale vyvážené a umožňujú ľahké a presné krájanie. Vysoko kvalitná nerezová oceľ. Vysoká odolnosť proti korózii.

FISKARS Functional Form Nôž kuchársky 20 cm
22 € 12,80 €

Masívny nôž Fiskars Functional Form s vysokou silnou čepeľou s tvrdosťou HRC 53, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Tradičný kuchársky nôž s vysokou čepeľou, vhodný na krájanie zeleniny aj mäsa.

Tescoma Nôž univerzálny AZZA 9 cm
12,90 €

Nôž univerzálny AZZA 9 cm je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická rukoväť s masívnymi nitmi.

CS Solingen Nôž Santoku z japonskej ocele Konstanz,12,5 cm
30,55 € 21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku je vyrobený zo 67 vrstiev japonskej ocele12,5 cm dlhú čepeľ a ergonomickú rukoväť z pravého dreva. Nôž je precízne ostrý vďaka ručne brúsenej čepele.

Tefal FreshKitchen japonský nôž santoku 12 cm
12,90 €

Santoku nôž Tefal Fresh kitchen je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je potiahnutá Xynflon obohateným titánom pre väčšiu odolnosť a nepriľnavou vrstvou pre ľahké krájanie i čistenie.

FISKARS Kuchársky nôž 21 cm 1023775
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký univerzálny kuchársky nôž 21 cm značky Fiskars pre efektívne a komfortné krájanie zeleniny a mäsa. Vďaka tvarovanej rukoväti skvele padne do ruky. Je vyrobený z kvalitnej nemeckej ocele.

Banquet Nôž univerzálny CONTOUR 23,5 cm
9,76 € 6,50 €

Nôž univerzálny CONTOUR 23,5 cm s dĺžkou čepele 12,5 cm. Potrebný do každej domácnosti. Univerzálne použitie. Dobre padnúci do ruky.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž vykrajovací 9 cm
10 €

Nôž vykrajovací v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

FISKARS Nôž Norr okrajovací 12 cm
30,06 € 22 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Norr 12 cm je ideálny pre krájanie byliniek, ovocia alebo stredne veľkej zeleniny. V jeho dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - hornošpičatý
20,17 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hornošpičatý mäsiarsky nôž s čepeľou o dĺžke 17,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

Lamart LT2043 Nôž na chleba 20 cm DAMAS 42001104
13,70 €

Nepostrádateľný nôž značky Lamart využijete každý deň na krájanie alebo porciovanie rôzneho pečiva. Nôž charakteristický svojimi zúbkami je vyrobený z veľmi ostrej nerezovej ocele.

Stanley Rogers Nôž na chlieb 34 cm
17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický nôž na chlieb značky Stanley Rogers s dĺžkou 34 cm je vyrobený z nemeckej ocele. Na nôž sa vzťahuje 5-ročná záruka.

Tefal Comfort nerezový porcovací nôž 20 cm
11 €

Porcovací nôž so špicatým ostrím je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

FISKARS Functional Form Nôž okrajovací 7 cm
6,90 € 6,40 €

Viacúčelový okrajovací nôž je vhodný pre krájanie a sekanie menšieho ovocia a zeleniny. Je vhodný aj pre vykrajovanie škvŕn a kazov na potravinách. Tento nôž je jedným z najobľúbenejších výrobkov spoločnosti Fiskars.

KDS Sekáč na mäso 3232
18,20 €

Kuchynský sekáčik značky KDS má rukoväť vyrobenú z veľmi kvalitného plastu a čepeľ z nerezu. Nôž má čepeľ dlhú 16 cm a je na ňom oko na zaháknutie.

Lamart LT2042 Nôž univerzálny 13 cm DAMAS 42001103
10,90 €

Nôž Lamart s neobyčajne ostrou čepeľou s dĺžkou 13 cm má v kuchyni univerzálne použitie. Nôž, ktorý si vezmete do ruky ako prvý je vyrobený z nerezovej ocele s ergonomickou rukoväťou.

Tefal Comfort nerezový nôž 15 cm
10 €

Univerzálny nôž s čepeľou o dĺžke 15 cm je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

Fackelmann Nôž na chlieb STAR, celokovový
14,46 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na chlieb STAR od značky FACKELMANN disponuje celokovovým telom s čepeľou s veľkou ostrosťou. Nôž je ideálny na krájanie chleba, pekárenských výrobkov a ďalších suchých potravín a ich pomocník do každej kuchyne.

Fackelmann Nôž na syr, 27 cm SENSE
7 €

Novinka

Milovníci syra ocenia moderný nôž na syr SENSE s dĺžkou 27 cm od výrobcu Fackelmann. Má praktické výrezy a dvojitou špičkou nielen pre krájanie, ale aj servírovanie vašej pochúťky. Čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele a mäkká rukoväť skvele padne do ruky. Umývanie už nechajte na umývačku.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž porciovací 20 cm
15,40 €

Nôž v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž univerzálny 11 cm
10,42 € 10 €

Novinka

Nôž univerzálny v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž vykrajovací 7 cm
9,60 €

Nôž vykrajovací v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

Tefal Comfort nerezový nôž vykrajovací 9 cm
7 €

Vykrajovací nôž značky Tefal, z radu Comfort má ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu s mäkkou prednou časťou pre pevné a bezpečné držanie. Nôž má praktické ochranné puzdro.

FISKARS Functional Form+ Ázijský kuchársky nôž 17 cm
23,40 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ázijský kuchársky nôž má širokú čepeľ vhodnú pre krájanie veľkých kusov zeleniny a mäsa. Vďaka vylepšenému výrobnému procesu je zabezpečená lepšia odolnosť proti korózii ostria. Krásny moderný dizajn zladený s ostatným náčiním Functional Form.

FISKARS Functional Form Nôž porcovací 24 cm
22 € 13,90 €

Porciovací nôž Fiskars Functional Form GoCutting je rovný nôž s jemným ostrím, ideálnym pre porciovanie. Nôž bol navrhnutý pre každodenné používanie v kuchyni s osobitným dôrazom na ergonómiu.

FISKARS Nôž kuchársky malý EDGE 15 cm
37,80 € 18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž kuchársky malý EDGE 15 cm je klasický kuchársky nôž s vysokou čepeľou vhodný na krájanie mäsa a zeleniny. Dĺžka ostria je 15 cm a čepeľ je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele.

Banquet Nôž praktický SUPREME 19,5cm
4,62 € 3 €

Univerzálny nôž s čepeľou z nerezovej ocele 3CR13. Rukoväť z materiálu POLYWOOD je prichytená pomocou 2 nitov. Dĺžka reznej časti je 9,5 cm a hodí sa preto na krájanie zeleniny, ovocia i k vykosťovaniu mäsa. Banquet Nôž praktický SUPREME 19,5cm kvalitne spracovaný výrobok, ktorý možno čistiť aj v umývačke.

Banquet Nôž plátkovací Contour 28,5 cm
14,06 € 9,70 €

Nôž plátkovací Contour 28,5 cm s dĺžkou čepele 15 cm. Pomocník pri krájaní ako zeleniny, tak mäsa. Kvalitný nerez, ktorý bude slúžiť veľmi dlho.

Banquet Nôž praktický CONTOUR 20 cm
8,97 € 5,90 €

Nôž praktický Contour 20 cm s dĺžkou čepele 9 cm. Nerezový nôž vhodný ku každodennej drobnej práci v kuchyni. Praktický pomocník, ktorý napriek svojej veľkosti zastane prácu aj nožov silnejších.

Fackelmann Nôž na chlieb 32cm s krytom, TROPICAL
8,57 € 5,60 €

Nôž s čepeľou z nerezovej ocele pre potreby krájania chleba či iného druhu pečiva. Ideálne na spracovanie aj tvrdších kusov práve upečeného aj staršieho pečiva. Upravené o nepriľnavou vrstvou. Protišmyková rukoväť z PP a TPR. Fackelmann Nôž na chlieb 32cm s krytom, TROPICAL je dodávaný v sivej farbe.

FISKARS Functional Form Nôž japonský 17 cm
18,90 € 12,60 €

Nôž japonského typu so širokou čepeľou vhodný na prípravu mäsa, rýb a zeleniny. Čepeľ s trvanlivým ostrím sa dá ľahko brúsiť. Rukoväte sú ergonomicky navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlie pri práci a zároveň vyzerali moderne.

KDS Nôž mäsiarsky 7 drevo bubinga - vykosťovací
20,17 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykosťovací mäsiarsky nôž s čepeľou dlhou 17,5 cm je vhodný pre bežné domáce profesionálne používanie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

Banquet Nôž vykosťovací SUPREME 24 cm
5,78 € 3,60 €

Vykosťovací nôž s čepeľou z nerez ocele 3CR13. Rukoväť z materiálu POLYWOOD je prichytená pomocou 2 nitov. S dĺžkou reznej časti 13 cm spoľahlivo vykostíte širokú škálu mäsa od kuracieho po morské ryby. Banquet Nôž vykosťovací SUPREME 24 cm je kvalitne spracovaný výrobok, ktorý možno očistiť aj v umývačke.

Fackelmann Nôž na zeleninu 22cm s krytom, TROPICAL
6 €

Nôž s čepeľou z nerezovej ocele pre potreby krájania zeleniny vo vašej kuchyni. Ideálne na spracovanie tvrdších kusov zeleniny, hlavne vďaka ostriu s nepriľnavou vrstvou. Protišmyková rukoväť z PP a TPR. Fackelmann Nôž na zeleninu 22cm s krytom, TROPICAL je dodávaný v zelenej farbe.

Tescoma Nôž na chlieb PRECIOSO 20 cm
12,90 €

Dokonale ergonomická protišmyková rukoväť noža na chlieb sa nešmýka v dlani, použitie noža PRECIOSO je komfortné a bezpečné. Ručne brúsená čepeľ s „V“ profilom.