Lamart Nôž na chlieb 20 cm LT2079
10,33 € 9,10 €

Kuchynský nôž na chlieb Lamart s drevenou rukoväťou. Veľmi ostrá čepeľ z nerez ocele a ergonomická rukoväť pre maximálny účinok a bezpečné použitie. Neovplyvňuje vôňu a chuť krájaných potravín.

Tescoma Nôž porciovací GrandCHEF 15 cm
17,90 €

Porciovací nôž s dĺžkou čepele 15 cm z prvotriednej nožiarskej nehrdzavejúcej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám spríjemní krájanie potravín.

Tescoma Nôž univerzálny GrandCHEF 13 cm
13,30 € 10,90 €

Univerzálny nôž s dĺžkou čepele 13 cm z prvotriednej nožiarskej nehrdzavejúcej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám zjednoduší krájanie potravín.

CATLER DMS 203 Kuchársky nôž
155,40 €

Univerzálny kuchársky nôž japonského typu Gyuto disponuje veľkou ostrosťou. Nôž Catler má všestranné využitie – hodí sa na krájanie mäsa, rýb i zeleniny. Nôž patrí k základnému vybaveniu kuchárov.

Tescoma Nôž univerzálny AZZA 13 cm
14,90 € 13,90 €

Univerzálny nôž AZZA od značky Tescoma je ukovaný z jedného kusu nerez ocele. Ergonomická rukoväť potiahnutá pohodlným plastom s masívnymi kovovými nitmi a odolná čepeľ z neho robia nôž vhodný pre každú úlohu v kuchyni.

Tescoma Nôž Santoku GrandCHEF 17 cm
22,90 €

Santoku nôž s dĺžkou čepele 17 cm z prvotriednej nožiarskej nehrdzavejúcej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám spríjemní krájanie potravín.

Tescoma Nôž na chlieb AZZA 22 cm (884536)
24,20 € 23 €

Nôž AZZA s vrúbkovanou čepeľou, ktorá je vynikajúca pre ľahké krájanie chleba. Má ergonomickú rukoväť s oceľovými nitmi a je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele. Nôž je vhodný nielen pre domáce, ale i profesionálne použitie.

FISKARS Nôž Norr raňajkový 12 cm
30,06 € 25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž raňajkový Norr 12 cm so zúbkovanou čepeľou pre ľahké krájanie paradajok, steakov alebo malého pečiva. V jeho dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

Tescoma Nôž na torty DELÍCIA 30 cm
11,90 €

Nôž na torty 30 cm s extra dlhou tenkou čepeľou a špeciálne tvarovaným ostrím vynikajúci pre ľahké krájanie tortových korpusov na pláty, porciovanie tort a rovnomerné roztieranie poliev.

CS Solingen Porciovací nôž s titanovým povrchom Garmisch, 20 cm
25,99 € 10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Porciovací nôž s titánovým povrchom je vyrobený z nerezovej ocele, má vrúbkovanú 20 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Tento štýlový kúsok nemôže chýbať v žiadnej modernej kuchyni.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž univerzálny 11 cm
11,90 € 10,90 €

Novinka

Nôž univerzálny v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

Tescoma Nôž kuchársky AZZA 16 cm (884529)
24,20 € 19,90 €

Kuchársky nôž AZZA vynikajúci pre univerzálne použitie v kuchyni. Je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele. Čepeľ s dokonalým ostrím je ručne brúsená, rukoväť je ergonomická s masívnymi oceľovými nitmi. Nôž je perfektný i pre profesionálne varenie.

FISKARS Nôž Norr okrajovací 12 cm
30,06 € 21,60 €

Nôž Norr 12 cm je ideálny pre krájanie byliniek, ovocia alebo stredne veľkej zeleniny. V jeho dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

Tescoma Nôž porcovací PRECIOSO 20 cm
11,90 €

Linia PRECIOSO zastupuje všetky vlastnosti, ktoré očakávate od špičkových nástrojov. Ručne brúsená čepeľ s „V“ profilom je vynikajúca pre presné krájanie a rezanie bez námahy.

FISKARS Nôž okrajovací EDGE 8 cm
21,80 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž okrajovací EDGE 8 cm na lúpanie a krájanie zeleniny. Nôž je moderného vzhľadu a je vyrobený z vysoko odolnej nerezovej ocele. Nepriľnavý čierny poťah čepele je aj vysoko fukčným prvkom, ktorý uľahčuje čistenie, zvyšuje trvanlivosť čepele a zabraňuje prichytávaniu potravín pri krájaní.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na vykosťovanie 13 cm
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykosťovací nôž má úzku špicatú čepeľ, ktorú možno ľahko otáčať do všetkých strán. S týmto vykosťovacím nožom môžete stiahnuť kožu, odstrániť šľachy, rozporcovať a vykostiť mäso alebo hydinu. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Tescoma Nôž univerzálny GrandCHEF 9 cm
11,10 € 10,90 €

Univerzálny nôž s dĺžkou čepele 9 cm z prvotriednej nožiarskej nehrdzavejúcej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám zjednoduší krájanie potravín. Je možné umývať v umývačke na riad.

Berlingerhaus Nôž na chlieb 20 cm Phantom Line
14,25 € 12,50 €

Vrúbkovaný nôž vhodný na krájanie chleba a ďalších druhov pečiva značky BerlingerHaus je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Vďaka čiernej ergonomickej rukoväti skvele padne do ruky.

Tescoma Nôž univerzálny AZZA 9 cm
11,90 € 11,30 €

Nôž univerzálny AZZA 9 cm je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Odolná čepeľ s dokonalým ostrím a ergonomická rukoväť s masívnymi nitmi.

Fackelmann Nôž na porciovanie samoostriaci, s krytom, 20 cm
15,23 € 12 €

Nôž s čepeľou z nerezovej ocele pre potreby porciovania. Tvrdšie časti zeleru či iné koreňové zeleniny nebudú pre toto predĺžené ostrie prekážkou. Protišmyková rukoväť z PP a TPR. Obsahuje krycie aj brúsiace púzdro pre zachovanie ostrosti. Fackelmann Nôž na porciovanie samoostriaci, 20 cm je dodávaný v nevšednej tyrkysovej farbe.

Banquet Nôž Santoku CONTOUR 31,5 cm
14,06 € 11,70 €

Nôž Santoku CONTOUR 31,5 cm s dĺžkou čepele 17 cm. Nerezový nôž je vhodný na každodenné použitie pri sekaní a krájaní.

FISKARS Nôž na pečivo 23 cm 1023774
10,70 €

Nôž na pečivo 23 cm s veľkou a pevnou zúbkovanou čepeľou pre dokonalé krájanie chleba a ostatného pečiva. Vďaka tvarovanej rukoväti skvele padne do ruky. Je vyrobený z kvalitnej nemeckej ocele.

KUCHYNSKÉ NOŽE SADA V KINGHOFF KH-3462 BLOK
43 €
+ doprava zadarmo

Sada 6-dielnych blokov nožov KINGHOFF . Určené na porciovanie mäsa a rýb, krájanie chleba a lúpanie a sekanie zeleniny. Nože vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej o

Tescoma Nôž kuchársky AZZA 20 cm (884530)
26,90 €

Kuchársky nôž AZZA s 10 ročnou zárukou.univerzálne využitie v kuchyni. Ergonomická rukoväť je vybavená masívnymi oceľovými nitmi, čepeľ je ručne brúsená. Nôž je vhodný do domácností aj pre profesionálov a je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele.

FISKARS Nôž Norr na pečivo 21 cm
40,98 € 33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na pečivo Norr 21 cm s dlhou zúbkovanou čepeľou pre ľahké krájanie chleba a iného pečiva. V jeho dizajne sa snúbi tradičná severská kultúra a kvalita z udržateľných zdrojov. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nemeckej ocele, rukoväť z dreva.

KDS Nôž mäsiarsky 5 drevo bubinga - vykosťovací
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäsiarsky vykosťovací nôž s dĺžkou čepele 12,5 cm je vhodný pre bežné používanie v domácnostiach, ale aj pre profesionálne použitie. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele, rukoväť je drevená.

CS Solingen Nôž kuchársky 20 cm STAR
5,40 €

Nôž kuchársky STAR s čepeľou dlhou 20 cm od značky CS Solingen je nenahraditeľný kúsok vo vašom príborníku. Nôž má ergonomickú rukoväť v klasickom dizajne a čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele.

Tescoma Nôž na chlieb GrandCHEF 21 cm
19,29 € 17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na chlieb s dĺžkou čepele 21 cm z prvotriednej nožiarskej nerezovej ocele. Nôž GrandCHEF od českej značky Tescoma vám spríjemní krájanie potravín.

CS Solingen Nôž santoku Premium, 15 cm
20,95 € 13,20 €

Nôž santoku so širokou čepeľou si poradí s krájaním mäsa, rýb i väčších kusov zeleniny. Má klasický dizajn s tromi nitmi a je vyrobený z nerezovej ocele a má 15 cm dlhú čepeľ.

CS Solingen Nůž Santoku z nerezové oceli Shikoku, 13 cm
20,95 € 9,10 €

Nůž Santoku z extrémně tvrdého a pevného materiálu. Má 13 cm dlouhou čepel broušenou laserem, která vydrží dlouho ostrá. Designový kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.

Banquet Nôž na chlieb CONTOUR 33,5 cm
14,06 € 13 €

Nôž na chlieb CONTOUR 33,5 cm s dĺžkou čepele 20 cm. Pomocou tohto noža si teraz nakrájate rovnomerné plátky chleba úplne jednoducho, zvlášť toho chrumkavého.

Tescoma Nôž porcovací AZZA 21 cm (884534)
25,90 €

Nôž porcovací AZZA s ručne brúsenou čepeľou o dĺžke 21 cm. Ergonomická rukoväť je vybavená tromi veľkými oceľovými nitmi. Nôž je perfektný na porciovanie mäsa a ideálny nielen pre domáce, ale i profesionálne využitie. Je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej japonskej nerez ocele.

Tefal Comfort nerezový porcovací nôž 20 cm
12,90 € 12,10 €

Porcovací nôž so špicatým ostrím je vyrobený v rovnakom dizajne radu Comfort, pod značkou Tefal. Nôž má vysoko kvalitnú čepeľ z nerezovej ocele a ergonomicky tvarovanú rukoväť z pevného ABS materiálu.

FISKARS Functional Form Nôž Kuchynský 20 cm
22 € 14,10 €

Univerzálny, všestranný nôž ideálny pre väčšinu typov krájania. Veľký kuchynský nôž s ktorým vďaka dlhej užšej čepeli ľahko nakrájate aj najväčšie kusy mäsa. Skvelý tiež pre krájanie veľkej zeleniny a ovocia, ako sú melón, tekvica a ďalšie.

Tefal ICE FORCE nerezový nôž santoku 20 cm
19,90 €

Novinka

Nôž santoku v modernom dizajne z nemeckej nerezovej ocele značky Tefal s technológiou Ice Force. Zaisťuje dokonalú povrchovú úpravu, optimálnu výkonnosť, pridanú pevnosť a lepšiu odolnosť voči korózii.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž univerzálny 20cm kuchársky
16,17 € 15,90 €

Kuchársky nôž sa nestratí v žiadnej kuchyni. Chrbát a brit sú ľahko prehnuté a zužujú sa do špičky, vďaka tomu má naozaj všestranné využitie. Sú nepostrádateľným pomocníkom každého kuchára.

FISKARS Functional Form Nôž porcovací 24 cm
22 € 14,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Porciovací nôž Fiskars Functional Form GoCutting je rovný nôž s jemným ostrím, ideálnym pre porciovanie. Nôž bol navrhnutý pre každodenné používanie v kuchyni s osobitným dôrazom na ergonómiu.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž na zeleninu 10 cm
10,90 €

Nôž na zeleninu Berndorf-Sandrik má krátku, elastickú čepeľ a padne veľmi dobre do ruky. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell. Nože na zeleninu sa hodia k očisteniu a príprave zeleniny, húb a šalátov.

Berndorf-Sandrik Profi-Line nôž Santoku 17 cm
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku je určený pre milovníkov ázijskej kuchyne. Tvar noža Santoku je odvodený od tvarov japonských nožov. Santoku si hravo poradí s krájaním a sekaním mäsa, rýb a zeleniny. Rad Profi-Line sa pýši čepeľou, ktorá je zakalená na tvrdosť 55 Rockwell.

Tefal FreshKitchen nôž vykrajovací 9 cm
10,90 € 10,20 €

Vykrajovací nôž Tefal Fresh kitchen je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je potiahnutá Xynflon obohateným titánom pre väčšiu odolnosť a nepriľnavou vrstvou pre ľahké krájanie i čistenie.

Tefal FreshKitchen univerzálny nôž 12 cm
12,90 € 11,70 €

Univerzálny nôž Tefal Fresh kitchen je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je potiahnutá Xynflon obohateným titánom pre väčšiu odolnosť a nepriľnavou vrstvou pre ľahké krájanie i čistenie.