Status Vaku box 1,4l

Status Vaku box 1,4l

Hodnotenie: 5
13 €
+ doprava zadarmo

1,4 litrová vákuová dóza od značky STATUS. Dóza má veko a spodnú nádobu priehľadnú. V dózach STATUS je možné uchovávať rôzne druhy potravín od čerstvých más až po rôzne druhy syrov.


Status Vakuovací box 4,5l biely
19,96 €
19 €
+ doprava zadarmo

Dóza je vhodná, ako na uchovanie čerstvých, tak tepelne upravených potravín. Dózy sú stohovateľné, čo ocení každá gazdinka. Veľká vákuová dóza od značky STATUS, do ktorej sa zmestí až 4,5 litra.


Status 5-dielny set vaku boxov, zelená
51,99 €

44 €
+ doprava zadarmo

Set 4 vaku boxov s veselo zelenými farebnými viečkami s ručnou vakuovacou pumpou. Tvary dóz sú ideálne do chladničky a skladovanie v nich výrazne predĺži dobu trvanlivosti potravín.


Status 2 dielny set pre marinovanie
18 €
+ doprava zadarmo

Sada pre marinovanie potravín, vákuum výrazne skracuje dobu potrebnú pre marinovanie zeleniny, mäsa, atď .. Možno použiť aj ako bežnú vakuovaciu nádobu, praktický štvorcový tvar s obsahom 2 litrov.


Status 5-dielny set vaku boxov, oranžová
51,99 €

39,90 €
+ doprava zadarmo

Chcete udržať vaše potraviny dlhšie čerstvé? Máme pre vás riešenie v podobe setu vaku boxov. Set obsahuje jednu ručnú vákuovaciu pumpu a 4 krabice o objemoch 0,5l, 0,8l, 1,4l a 2 litre.


Status Sada vakuových boxov 5 dielna biela 157530
46,51 €

39 €
+ doprava zadarmo

Sada 5 vákuových dóz STATUS uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži * ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného **plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá. Súčasťou balenia je aj nevyhnutná pumpa.


Status Sada veľkých vakuových boxov modrá 178654
39 €
+ doprava zadarmo

Sada 2 vákuových dóz STATUS uľahčí skladovanie vašich potravín a až 5× predĺži ich životnosť. Dózy sú vyrobené z odolného tvrdeného plastu. Vákuové dózy sú vhodné nielen pre dlhodobé skladovanie potravín, ale uchováte v nich dlho čerstvé aj hotové jedlá. Súčasťou balenia je aj nevyhnutná pumpička.


Status Status Baby set 158710 5 ks
29 €
+ doprava zadarmo

5 dielny set obsahuje 4 farebné vakuovacie boxy s objemom 0,15 l a ručnú pumpu. Výborne sa hodí na uchovávanie potravín ako sú detské príkrmy, výživy alebo rôzne kaše. Vďaka vákuu sa prirodzene predĺži ich trvanlivosť a zamedzí sa šíreniu baktérií.


Status Vaku box 0,8l červený
9,16 €
9 €
+ doprava zadarmo

Vakuová dóza o objemu 0,8 litru od značky STATUS. Spodní nádobka je průhledná, transparentní barvy a víčko je červené. Díky vakuovým od STATUSU dózám vydrží vaše potraviny dlouho čerstvé.


Status Status Vákuovací sklenený set 181021 181021
37 €
+ doprava zadarmo

4 dielna súprava obsahuje 3 sklenené vakuovacie boxy s objemom 0,5 l, 1,5 l, 3 l a ručnú pumpu. Nádoby sú vhodné aj do klasickej alebo mikrovlnnej rúry, skladované môžu byť v chladničke či mrazničke.