Banquet Obedár nerezový, 4 diely
9,80 €

Štvordielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 4 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.


Banquet Obedár plastový CULINARIA Red 2,1l, 3 diely
10,32 €

Pomocou obedára Culinaria v atraktívnej červenej farbe môžete prenášať až tri jedlá naraz. Objem každej misky činí 0,7 l. Výhodou je praktické ucho pre ľahkú manipuláciu.


Banquet Obedár plastový CULINARIA Red 1,4l,  2 diely
8,18 €

Objem každej misky činí 0,7 l. Výhodou je praktické ucho pre ľahkú manipuláciu. Pomocou obedára Culinaria v atraktívnej červenej farbe môžete prenášať až dve jedlá naraz.


Lamart Termo obedár 4 poschodia - LT6024
10,90 €

Uchovajte obed teplý po dlhšiu dobu! Termoska na jedlo Lamart Termo obedár LT6024 so4 poschodiami udrží vaše jedlo teplé vďaka silikónovému tesneniu a špeciálnej PUR pene.


Orion Obedár nerez 3 poschodia 16 cm
13,56 €

Novinka

Obedár 3poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.


Orion Obedár nerez 4 poschodia 16cm
15,50 €

Novinka

Obedár 4 poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.


Orion Obedár termo

Orion Obedár termo

Hodnotenie: 5
27,16 €

Novinka

Termo nádoba s nerezovým nosičom jedál obsahuje nerezové misky s viečkami, objem každej misky 0,8 l. Obedár je uložený v plastovom termo obale s viečkom na závit a so sklápacím uchom, takže prenášaný pokrm udrží dlho svoju teplotu.


Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 14 cm
19,60 €

Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan, opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov.


Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 16 cm
21,56 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky.


Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 14 cm
23,53 €

Posledný kus za túto cenu!

Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla.


Tescoma Obedár FRESHBOX se 3 dózami 0,8 l
24,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokrmy uložené v dózách v uzavřené termobrašně si déle udrží svou teplotu, zůstávají horké či studené a při přenášení nevytékají. Brašna s nastavitelným popruhem a kapsou.


Banquet Obedár nerezový, 3 diely
7,53 €

Trojdielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 3 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.


Lamart Termojídlonosič 3 patra - LT6023
8,90 €

Praktický pomocník na uchovávání a přenášení horkých i studených pokrmů. Třípatrový termojídlonosič LT6023 Lamart je vyroben z vysoce kvalitního plastu a vnitřní nerezové vložky.


Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 16 cm
25,49 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a vrchnú pokrievku.


Emsa Jedlonosič  1,2 l MOBILITY
36,99 €

Jedlonosič Mobility značky Emsa je 100% nepriepustný. Vysoká kvalita spracovania a funkčnosť vás bude baviť. Jedlonosič o objeme 1,2 litra má dvojitú stenu z ocele.