Banquet Obedár nerezový, 3 diely
8 €

Trojdielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 3 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.

TORO Obedár nerezový 3 poschodia (261092)
8,58 €

Akcia

Nerezové misky na prepravu jedla po troch kusoch môžete spojiť pomocou kovovej konštrukcie. Miska je vysoká 6,5 cm a objem má 700 ml. Misky sú umývateľné v umývačke riadu.

Banquet Obedár nerezový, 4 diely
10 €

Štvordielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 4 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.

Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 16 cm
25,49 € 25 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a vrchnú pokrievku.

Lamart Termojídlonosič 3 patra - LT6023
9 €

Praktický pomocník na uchovávání a přenášení horkých i studených pokrmů. Třípatrový termojídlonosič LT6023 Lamart je vyroben z vysoce kvalitního plastu a vnitřní nerezové vložky.

Orion Obedár nerez 3 poschodia 16 cm
14 €

Novinka

Obedár 3poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

Orion Obedár nerez 4 poschodia 16cm
16 €

Novinka

Obedár 4 poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 16 cm
21,60 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 14 cm
22 € 19 €

Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan, opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov.

Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 14 cm
23,50 €

Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky. Termo obedár vyrobený z nerezu má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla.

Orion Obedár termo

Orion Obedár termo

Hodnotenie: 5
27 €

Novinka

Termo nádoba s nerezovým nosičom jedál obsahuje nerezové misky s viečkami, objem každej misky 0,8 l. Obedár je uložený v plastovom termo obale s viečkom na závit a so sklápacím uchom, takže prenášaný pokrm udrží dlho svoju teplotu.

Tescoma Jedlonosič FRESHBOX, s 3 dózami, 1,5 l
28,60 € 22,90 €

Jedlonosič FRESHBOX s 3 dózami 1,5 l, bordeaux od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom na cestách. S týmto nosičom Vám vydrží jedlo dlho horúce a jednotlivé dózy perfektne tesnia, preto nemusíte mať už obavy z toho, že sa pokrm počas prevozu dostane tam, kam nemá.

Pioneer Nerezový dvojposchodový desiatový box guľatý, biely
15,58 €

Nerezový dvojposchodový desiatový box guľatý, biely od Pioneer je praktickým pomocníkom na prenášanie jedla do práce, do školy i na výlety a na skladovanie potravín v chladničke či mrazničke. Tento box je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA, jeho vnútro je nerezové, takže sa ľahko čistí a udržuje v hygienickú čistotu. Box disponuje hermetickým uzatváraním, vďaka ktorému udržia jedlo dlhšie čerstvé.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: