Banquet Obedár nerezový, 4 diely
11,50 € 8,90 €

Štvordielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 4 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.

Banquet Obedár nerezový, 3 diely
9,60 € 7,40 €

Trojdielny nerezový obedár STORE LINE určený na prenášanie potravín a hotových pokrmov. Vďaka sade zostane vaše jedlo teplé než ho donesiete. Sada obsahuje 3 nerezové misky s priemerom 13 cm a výškou 5,7 cm.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 16 cm
22,40 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky.

Tescoma Obedár FRESHBOX se 3 dózami 0,8 l
22,20 € 19,10 €

Pokrmy uložené v dózach v uzatvorenej termotaške si dlhšie udržia svoju teplotu, zostávajú horúce alebo studené a pri prenášaní nevytekajú. Brašna s nastaviteľným popruhom a vreckom.

TORO Obedár nerezový 3 poschodia (261092)
8,20 €

Nerezové misky na prepravu jedla po troch kusoch môžete spojiť pomocou kovovej konštrukcie. Miska je vysoká 6,5 cm a objem má 700 ml. Misky sú umývateľné v umývačke riadu.

Banquet Obedár plastový CULINARIA Red 2,1l, 3 diely
11,50 € 10,30 €

Pomocou obedára Culinaria v atraktívnej červenej farbe môžete prenášať až tri jedlá naraz. Objem každej misky činí 0,7 l. Výhodou je praktické ucho pre ľahkú manipuláciu.

Lamart Termojedlonosič 3 poschodia - LT6023
8,90 €

Praktický pomocník na uchovávanie a prenášanie horúcich aj studených pokrmov. Trojposchodový termojedlonosič LT6023 Lamart je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a vnútornej nerezovej vložky.

Banquet Obedár plastový CULINARIA Red 1,4l, 2 diely
9,60 € 8 €

Objem každej misky činí 0,7 l. Výhodou je praktické ucho pre ľahkú manipuláciu. Pomocou obedára Culinaria v atraktívnej červenej farbe môžete prenášať až dve jedlá naraz.

Tescoma Jedlonosič FRESHBOX, s 3 dózami, 1,5 l
28,60 € 22,80 €

Jedlonosič FRESHBOX s 3 dózami 1,5 l, bordeaux od českej značky TESCOMA je výborným pomocníkom na cestách. S týmto nosičom Vám vydrží jedlo dlho horúce a jednotlivé dózy perfektne tesnia, preto nemusíte mať už obavy z toho, že sa pokrm počas prevozu dostane tam, kam nemá.

Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 16 cm
25,90 € 24,50 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a vrchnú pokrievku.

Banquet Jedlonosič nerezový dvojstenný AKCENT, 4 diely
26,90 € 24,90 €

Banquet Jedlonosič nerezový dvojstenný AKCENT, 4 diely skvele poslúži pri prenášaní potravín a hotových pokrmov. Súprava pozostáva zo štyroch nerezových dvojstenných misiek s priemerom 16 cm, výškou 7,5 cm a objemom 1,1 l. Dvojstenné prevedenie zachová uložené pokrmy v požadovanej teplote.

Orion Obedár termo

Orion Obedár termo

Hodnotenie: 4,7
30 €

Novinka

Termo nádoba s nerezovým nosičom jedál obsahuje nerezové misky s viečkami, objem každej misky 0,8 l. Obedár je uložený v plastovom termo obale s viečkom na závit a so sklápacím uchom, takže prenášaný pokrm udrží dlho svoju teplotu.

Tescoma Hrnček na polievku PURITY MicroWave
9,99 € 9,50 €

Úplne unikátny hrnček na polievku PURITY MicroWave od českého výrobcu Tescoma. Hrnček je vyrobený zo špičkového plastu s technológiou NanoCare využiteľnou v zdravotníctve a farmácii. Nevstrebáva pachy, je antibakteriálny a so špeciálnym vodotesným viečkom. To všetko doplnené zárukou 3 roky.

PEPCO Nádoby GetFresh 3x1 1l modrá
1 €

Sada 3 obdĺžnikových plastových nádob s objemom 1,1 l, s praktickým plastovým vekom. V zelenej farbe – ako nádoby, tak aj priehľadné viečka – vďaka tomu možno ľahko skontrolovať ich obsah bez nutnosti otvárania. Modrá

PEPCO Nádoby GetFresh 3x1 1l zelená
1 €

Sada 3 obdĺžnikových plastových nádob s objemom 1,1 l, s praktickým plastovým vekom. V zelenej farbe – ako nádoby, tak aj priehľadné viečka – vďaka tomu možno ľahko skontrolovať ich obsah bez nutnosti otvárania. Zelená

Banquet Jedlonosič nerezový dvojstenný AKCENT, 3 diely
19,20 € 17,70 €

Banquet Jedlonosič nerezový dvojstenný AKCENT, 3 diely skvele poslúži pri prenášaní potravín a hotových pokrmov. Súprava pozostáva z troch nerezových dvojstenných misiek s priemerom 14 cm, výškou 7 cm a objemom 0,9 l. Dvojstenné prevedenie zachová uložené pokrmy v požadovanej teplote.

Orion Obedár nerez 4 poschodia 16cm - zánovné
22,60 €

Zánovné

Obedár 4 poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

PEPCO Nádoby GetFresh 3x1 1l červená
1 €

Sada 3 obdĺžnikových plastových nádob s objemom 1,1 l, s praktickým plastovým vekom. Oboje nádoby a priehľadné viečka – také ľahkéskontrolujte ich obsah bez toho, aby ste ich otvorili. Červená.

Petra Plast Obedár kombi 2x1,3 l & 1,7 l
8,20 €

Obedár pre pohodlný prenos potravín bez pomiešania. Petra Plast Obedár kombi 2×1,3 l & 1,7 l sa skladá z 3 nezávislých častí spojených popruhom. Vyrobené z BPA free materiálov, ktoré neobsahujú škodlivé látky. Vhodné do mrazničky, mikrovlnky aj umývačky riadu.

Zwilling J.A.Henckel Gusto dóza na potraviny sklenená štvorcová 500 ml
9,10 €

Sklenená dóza s objemom 500 ml poslúži na ukladanie alebo transport potravín. Zwilling Gusto dóza na potraviny sklenená štvorcová 500 ml disponuje nepriedušným vekom s jednoduchým zatváracím mechanizmom. Materiál je tepelne odolný – vďaka tomu môžete misku využiť aj pre zapekanie v klasickej aj mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Obedár 3 poschodia, 3 × 680 ml
12,40 €

Praktický trojdielny obedár Lock & Lock vám uľahčí prenášanie hotových pokrmov. Tento obedár má celkom tri poschodia, pričom objem každej misky je 680 ml. Misky možno umývať v umývačke a umiestniť ich bez obáv môžete ako do mrazničky, tak aj do mikrovlnnej rúry. Jednoduché prenášanie zaručuje praktický popruh, ktorý drží misky pohromade.

Lock&Lock Obedár 4 poschodia, 4 × 680 ml
15,90 €

Praktický štvordielny obedár Lock & Lock vám uľahčí prenášanie hotových pokrmov. Tento obedár má celkom štyri poschodia, pričom objem každej misky je 680 ml. Misky možno umývať v umývačke a umiestniť ich bez obáv môžete ako do mrazničky, tak aj do mikrovlnnej rúry.

Pioneer Nerezový dvojposchodový desiatový box guľatý, biely
16,40 €

Nerezový dvojposchodový desiatový box guľatý, biely od Pioneer je praktickým pomocníkom na prenášanie jedla do práce, do školy i na výlety a na skladovanie potravín v chladničke či mrazničke. Tento box je vyrobený z kvalitného plastu bez obsahu BPA, jeho vnútro je nerezové, takže sa ľahko čistí a udržuje v hygienickú čistotu. Box disponuje hermetickým uzatváraním, vďaka ktorému udržia jedlo dlhšie čerstvé.