Banquet Termohrniec s pokrievkou LAVENDER 1,5 l
9,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Termohrniec LAVENDER s objemom 1,5 l s pokrievkou je praktický pomocník vhodný pre uchovávanie a prenášanie horúcich aj studených pokrmov. Termohrniec je vyrobený z kvalitného odolného plastu.


Eldom dvojdielny LUNCHBOX 1,4 l
10,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tepelne izolovaný dvojdielny Lunchbox s objemom dvakrát 0,7 litra má sklopné držadlá pre ľahké prenášanie a hermeticky uzatvárateľné veko pre maximálnu bezpečnosť. Box je vhodný aj na použitie v mikrovlnnej rúre.


Lamart Termotaška Clip 2,7 l LT6022
14,53 €

Termotaška s chladiacou vložkou a plastovou dózou od značky Lamart. Plastová dóza je vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka. Termotaška má popruh na rameno a uchá.


Cilio Termotaška Mare, S
33,27 €

Prúžkovaná termotaška s objemom 9 litrov udrží teplotu horúcich aj studených jedál či nápojov vďaka penovej vrstve pre lepšiu izoláciu. Taška má nastaviteľný ramenný popruh, a je tak ideálna na cestovanie, ale aj do práce, na piknik či pláž.


Be Nomad Lunchbox elektrický
33,96 €

28,07 €

Praktický hermeticky uzatvárateľný elektrický lunchbox s dvoma nádobami je určený pre ohrev a udržanie jedla v teple. Hotové jedlo môžete vložiť do nerezovej nádoby s objemom 1,2l a plastovej nádoby s objemom 0,35l.


Eldom TM-100 Lunchbox termo kombinovaný, zelený
11 €

Lunchbox Eldom Promis je teplotne izolovaný hermetický box s objemom 1 liter. Box má sklopné držadlá pre ľahké prenášanie a vo vnútri je vložená nádoba so samostatným viečkom.


Banquet Termohrniec s pokrievkou ONION 2,5 l
12,43 €
12 €

Termohrniec ONION s objemom 2,5 l s pokrievkou je praktický pomocník vhodný pre uchovávanie a prenášanie horúcich aj studených pokrmov. Termohrniec je vyrobený z kvalitného odolného plastu.


Eldom TM123 Trojdielny termobox, zelená
18,90 €

Trojdielny termobox značky Eldom na potraviny je izolovaný PU penou pre uchovanie teploty na 2–3 hodiny v závislosti na teplote okolia i teplote vloženej potraviny. Box má celkový objem 1,23 l.


Eldom TM-100 Lunchbox termo kombinovaný, bílý
11 €

Lunchbox Eldom Promis je teplotne izolovaný hermetický box s objemom 1 liter. Box má sklopné držadlá pre jednoduché prenášanie a vo vnútri je vložená nádoba so samostatným viečkom.


Banquet Termohrniec s pokrievkou LAVENDER 2,5 l
12,43 €
12 €

Termohrniec LAVENDER s objemom 2,5 l s pokrievkou je praktický pomocník vhodný pre uchovávanie a prenášanie horúcich aj studených pokrmov. Termohrniec je vyrobený z kvalitného odolného plastu.


Banquet Termohrniec s pokrievkou LAVENDER 3,5 l
15,83 €

Termohrniec LAVENDER s objemom 3,5 l s pokrievkou je praktický pomocník vhodný pre uchovávanie a prenášanie horúcich aj studených pokrmov. Termohrniec je vyrobený z kvalitného odolného plastu.


Orion Termomisa UH/nerez VENUS 0,6 l
5,41 €

Termomisaobjeme 0,6 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.


Orion Termomisa UH/nerez VENUS 1 l
7,74 €

Termomisaobjeme 1 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.


Orion Termomisa UH/nerez VENUS 1,5 l
10,47 €

Termomisaobjeme 1,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.


Orion Termomisa UH/nerez VENUS 3,5 l
15,52 €

Termomisaobjeme 3,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.


Tefal MOBILITY termonádoba na jedlo 1,2 l
47,90 €

38,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti. Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h.


Tefal MOBILITY termonádoba na jedlo 1,7 l
55,49 €

42,72 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h. Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti.


Tefal SENATOR termonádoba na jedlo 1,4 l nerez
44,49 €

37 €

Vďaka robustnej dvojstennej nádobe z nerezovej ocele udrží obľúbené jedlo teplé až 6 h, studené až 12 h. Vychutnajte si svoje domáce jedlo aj na cestách. Ideálna kombinácia dizajnu a funkčnosti.


Tescoma Termoska na potraviny FAMILY COLORI 1.0 l
20,80 €

18 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si teplé jedlo bez ohrievania kedykoľvek počas dňa. Táto termoska na potraviny od značky Tescoma je vďaka objemom 1 l ideálna na obed alebo zmrzlinu či iné dezerty. Termoska FAMILY COLORI každého rozveselí svojou výraznou farbou. Dvojdielna plastová miska umožňuje oddeliť potraviny od seba.


Tescoma Termoska na potraviny FAMILY COLORI 1.4 l
23,10 €

19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Teplé jedlo či napríklad polievka pre celú rodinu zostane teplá po celý deň. Táto termoska na potraviny od značky Tescoma je vďaka objemu 1,4 l ideálna na obed alebo zmrzlinu či iné dezerty. Termoska FAMILY COLORI každého rozveselí svojou výraznou farbou. Dvojdielna plastová miska umožňuje oddeliť potraviny od seba.


Orion Termomisa UH/nerez VENUS 2,5 l
13,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Termomisaobjeme 2,5 l v plastovom obale s nerezovým vnútrom udrží vložený pokrm po dlhú dobu chladný alebo naopak teplý. Ľahké uzavretie otočením plastového termoviečka.


Eldom TM93 Dvojdielny termobox, zelená
12,40 €

Dvojdielny termobox značky Eldom na potraviny je izolovaný PU penou pre uchovanie teploty na 2–3 hodiny v závislosti na teplote okolia i teplote vloženej potraviny. Box má celkový objem 0,93 l.