Tescoma Chlebník 4FOOD 32 cm
22,70 €

Vynikajúci pomocník na ukladanie všetkých druhov pečiva tak, aby nestvrdlo alebo nenavlhlo a vy ho mali stále pri ruke. Chlebník o dĺžke 32 cm od značky Tescoma v jednoduchej bielej farbe.


Fackelmann Chlebník 40x28x18cm, borovica
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník je nenahraditeľný pomocník na uchovanie vášho pečiva. Je vyrobený z borovicového dreva v prírodnom prevedení. V tomto chlebníku môžete uchovávať slané a sladké pečivo.


Kela Chlebník DE LUXE

Kela Chlebník DE LUXE

Hodnotenie: 5
43,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásny a elegantný chlebník DE LUXE, ktorý je vyrobený z kombinácie kvalitnej nerezovej ocele 18/10 a pravého dreva. Zadná časť chlebníka je perforovaná a zabezpečí optimálne odvetranie pečiva, čím bude chránené pred plesňou. S krásnym madlom pre jednoduché otváranie. Jednoduchá údržba celého chlebníka.


Brabantia Chlebník Roll Top, biela
37,99 €
34,90 €

Chlebník Roll Top v bielej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Kela Chlebník FRISCO kovový
52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kovový chlebník Frisco oblého tvaru štýlovo uskladní vaše pečivo. Farbená variácia boxov na chleba má praktické protišmykové nožičky a odvetrávanie na zadnej strane.


Tescoma Chlebník  4FOOD 42 cm
31,70 €

Výpredaj

Chlebník o dĺžke 42 cm značky Tescoma v jednoduchej bielej farbe. Vynikajúci pomocník na ukladanie všetkých druhov pečiva tak, aby nestvrdlo alebo nenavlhlo a vy ho mali stále pri ruke.


Brabantia Chlebník Roll Top, Lesklá oceľ
49,99 €
46,90 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top v lesklom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Banquet Chlebník 36 cm

Banquet Chlebník 36 cm

Hodnotenie: 5
14,03 €

Ľahké výsuvné veko a nerezový materiál pod značkou Banquet. Chlebník s dĺžkou 36 cm s pekným tradičným dekorom uchová vaše pečivo stranou od nežiaducich vplyvov a napriek tomu vždy po ruke.


Brabantia Chlebník Roll Top, Mat
60 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top v matnom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Brabantia Chlebník Fall Front, mat / odtlačkovvzdorná
59,99 €
56 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Fall Front v matnom oceľovom prevedení ponúka dostatočný vnútorný objem a súčasne šetrí miesto. Veko chlebníka drží kvalitný magnet. Vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Banquet Chlebník 43,5 cm
18,47 €

Chlebník o dĺžke 43,5 cm s pekným tradičným dekorom uchová vaše pečivo stranou od nežiaducich vplyvov a napriek tomu vždy po ruke. Ľahké výsuvné veko a nerezový materiál pod značkou Banquet.


Brabantia Chlebník Fall Front, biela
40,40 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Fall Front ponúka dostatočný vnútorný objem a súčasne šetrí miesto. Veko chlebníka drží kvalitný magnet. Vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Lepšiu ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Banquet Chlebník nerezový AKCENT W 43,5 cm
18,47 €
18 €

Ideálny pomocník na uschovanie pečiva a pritom ho mať kedykoľvek po ruke. Nerezový chlebník v lesklej povrchovej úprave s dĺžkou 43,5 cm vyrobený pod značkou Banquet.


Brabantia Chlebník Roll Top, mandlová
37,99 €
34,90 €

Chlebník Roll Top v mandľovej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Brabantia Chlebník Roll Top, mat/stredný
49,99 €
46,40 €
+ doprava zadarmo

Chlebník Roll Top – stredný v matnom oceľovom prevedení pojme dostatočné množstvo pečiva, ale zároveň v kuchyni zaujme minimum miesta. Gumové stopky tlmí hluk pri zatváraní. Lepšie ventiláciu zaisťuje vrúbkované dno.


Banquet Chlebník GRANDE 39 cm
27,90 €
25,87 €

Chlebník má základňu vyrobenú z dreva gumovníka a k tomu veko v kombinácii nerezu a plastu. Chlebník pod značkou Banquet s dĺžkou 39 cm uschová všetko pečivo, ktoré si budete chcieť nechať na neskôr.


Brabantia Chlebník Roll Top, šedá
38,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Roll Top je chlebník v šedom prevedení, ktorý pojme všetko, čo budete potrebovať. Gumové stopky tlmia hluk pri zatváraní a rolovací mechanizmus pri otvorení nezaberá žiadne miesto.


Banquet Chlebník nerezový QUADRA 39,5 x 20,5 x 18 cm, černý lem
21,26 €
19,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník nerezový QUADRA 39,5 × 20,5 × 18 cm, černý lem praktický chlebník, který se hodí do každé kuchyně. Chlebník je vynikající pro uložení všech druhů pečiva, jelikož zabraňuje jejich vlhnutí. V tomto chlebníku můžete uchovávat slané a sladké pečivo.


Banquet Chlebník TUBE 38,5 x 28 x 18,5 cm
23,20 €
22 €

Novinka

Chlebník TUBE 38,5 × 28 × 18,5 cm je praktický nerezový chlebník, který se hodí do každé kuchyně. Chlebník je vynikající pro uložení všech druhů pečiva, jelikož zabraňuje vlhnutí. Víko má kovovou povrchovou úpravu v bílé barvě a plastový úchyt.


Bamboolik Pytlík na pečivo
10,07 €
AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Zapomeňte na ošklivé igelitové pytlíky a tašky a užívejte si ekologičtější, ekonomičtější a hezčí variantu! Pytlíky Bamboolik jsou ušity z membránového materiálu (PUL), který je voděodolný a současně prodyšný. Čerstvý chléb nebo rohlíky zabalené do utěrky vydrží v prodyšném pytlíku déle měkké.

Brabantia Chlebník Fall Front, čierna
55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Fall Front v čierne farbe pojme dostatočné množstvo pečiva. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu. A praktický je aj celkový tvar – vďaka hranatej vrchnej časti možno chlebník pripevniť zospodu kuchynskej skrinky.


Brabantia Chlebník Roll Top, čierna
47 €
+ doprava zadarmo

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v čiernej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.


Brabantia Chlebník Roll Top, platinová
39,50 €

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v platinovej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.


Kela Chlebník NAMUR plast/drevo
33,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník zo série NAMUR od známej značky Kela je vyrobený z veľmi odolného plastu a jeho veko z bambusového dreva, ktoré sa dá použiť aj ako kuchynská doštička, alebo servírovací podnos.


Küchenprofi Chlebník Viola
49,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový chlebník vyrobený pod značkou Küchenprofi je vyrobený z kovu a poskytuje dostatok miesta pre uloženie pečiva. Vetracie otvory poskytujú optimálnu klímu, protišmykové nohy zaisťujú stabilitu aj na kĺzavom povrchu.


M.A.T Group Chlebník 34 x 23 x 14 cm nerezový
11,50 €

9,58 €

Chlebník je nenahraditeľný pomocník na uchovanie vášho pečiva. Je vyrobený z nerezovej ocele v jednoduchom prevedení. V tomto chlebníku od značky Matgroup môžete uchovávať slané a sladké pečivo.


M.A.T Group Chlebník 42 x 23 x 17 cm mix farieb
11,57 €

10 €

Praktický plastový chlebník od značky Matgroup. Chlebník je vynikajúci pre uloženie všetkých druhov pečiva, pretože zabraňuje prístupu vlhkosti a tým udrží pečivo dlhšie chutné.


M.A.T Group Chlebník 43 x 27 x 18 cm nerezový
19,30 €

15,43 €

Praktický nerezová chlebník od značky Matgroup sa hodí do každej kuchyne. Chlebník je vynikajúci pre uloženie všetkých druhov pečiva, pretože zabraňuje vlhnutiu pečiva.


Orion Chlebník drevo AMBO svetlohnedá
19,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlebník s posuvnou prednou časťou Vám výborne poslúži na uloženie pečiva, chleba v ňom zostane čerstvý dlhšiu dobu a nebude na neho sadať žiadny hmyz. Chlebník je dlhý 39 cm.


Orion Dóza plech/drevo PEČIVO SRDCE
23,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Krémový chlebník hranatý s viečkom na uloženie pečiva. Drevené viečko možno použiť ako kuchynskú doštičku na krájanie, alebo ako podložku pod horúci hrniec.


Viceversa Futuristický chlebník červený-23%
50,61 €

38,70 €

Akcia

Chlebník vo futuristickom červenom dizajne od MAURO MAZZANTI. Tento chlebník v nápaditom dizajne je praktický a dokonale uzatvárateľný. Umožní vám vychutnávať si každú omrvinku.


Brabantia Chlebník Roll Top stredný, biela
38,50 €
38 €

Chlebník pre správne uchovávanie pečiva. Brabantia Roll Top v bielej farbe pojme dostatočné množstvo pečiva, zároveň môžete využiť jeho vrchnú plochu pre odkladanie. Aby pečivo vydržalo čo najdlhšie, má chlebník navyše vrúbkované dno pre lepšiu ventiláciu.


Continenta Dóza na chléb s prkénkem 34,5x23x19 cm
48 €
+ doprava zadarmo

Chlebník značky Continenta je vyrobený zo 100% prírodného materiálu, gumovníka. Box má veko, ktoré možno využiť z oboch strán ako dosku na krájanie. Do boxu o rozmere 34,5×23×19 cm sa skvele zmestí všetko vaše obľúbené pečivo.


Banquet Chlebník BRILLANTE

Banquet Chlebník BRILLANTE

Hodnotenie: 3,5
20,90 €

Bambusové drevo je jedným z najobľúbenejších driev vôbec. Teraz si môžete zaobstarať chlebník z neho vyrobený. Bambusové drevo je veľmi odolné a bude vám určite slúžiť dlhé roky.


Orion Chlebník drevo AMBO, hnedá
19,59 €

Chlebník s posuvnou prednou časťou Vám výborne poslúži na uloženie pečiva, chleba v ňom zostane čerstvý dlhšiu dobu a nebude naň sadať žiadny hmyz. Chlebník je dlhý 39 cm.