Lamart Termo obedár 4 poschodia - LT6024
11 €
+ doprava zadarmo

Uchovajte obed teplý po dlhšiu dobu! Termoska na jedlo Lamart Termo obedár LT6024 so4 poschodiami udrží vaše jedlo teplé vďaka silikónovému tesneniu a špeciálnej PUR pene.


Lamart Termotaška Clip 2,7 l LT6022
15 €
+ doprava zadarmo

Termotaška s chladiacou vložkou a plastovou dózou od značky Lamart. Plastová dóza je vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka. Termotaška má popruh na rameno a uchá.


Lamart set 3 ks štvorcových dóz AIR LT6012
9,95 €
+ doprava zadarmo

Vzduchotesné a vodotesné. Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín je vyrobená z odolného skla a plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka.


Lamart Set dóz 5 ks LT6001
18,90 €
+ doprava zadarmo

Praktická a spoľahlivá sada dóz pre skladovanie a prenášanie potravín je vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka. Potraviny zostávajú dlhšie čerstvé a udržujú si svoju arómu.


Lamart Termojídlonosič 3 patra - LT6023
9 €
+ doprava zadarmo

Praktický pomocník na uchovávání a přenášení horkých i studených pokrmů. Třípatrový termojídlonosič LT6023 Lamart je vyroben z vysoce kvalitního plastu a vnitřní nerezové vložky.


Lamart set 3 ks kulatých dóz CAN LT6010
11,80 €
+ doprava zadarmo

Praktická a spoľahlivá sada troch dóz pre skladovanie potravín. Dózy CAN sú vyrobené z odolného skla s kvalitným skrutkovacím nerezovým viečkom tak, aby vám žiadna potravina neunikla.