Počet nájdených produktov: 174

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Tefal Intuition Vysoký hrniec s pokrievkou 22 cm
34,90 €

29,50 €
+ doprava zadarmo

Vysoký hrniec so sklenenou pokrievkou má špeciálny nepriľnavý povrch PowerResist a obsah až 6 litrov. Hrniec pochádza z kolekcie Intuition. Ide o vysoko kvalitný riad z nerezovej ocele ktorý je zdravotne nezávadný a úplne bezpečný.


Orion Hrniec nerez PASTA ANETT, 5 l pokrievka
31,29 €
30,60 €
+ doprava zadarmo

Hrniec PASTA ANETT je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Má sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ekonomické varenie. Súčasťou je i praktická pokrievkaotvormi, ktoré vám uľahčia cedenie. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 5 litrov.


Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP117
38,29 €

32,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 6l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.


Tescoma Hrniec PRESTO s výlevkou a pokrievkou 20 cm, 3,5 l
39,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec PRESTO o priemere 20 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na cedenie.


Tefal Duetto Vysoký hrniec 22 cm A7057925
41,49 €

35,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vysoký hrniec s pokrievkou o priemere 22 cm je vybavený trojvrstvovým dnom, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a pevnosť v priereze. Možnosť používania kovového kuchynského náčinia.


Belis Hrniec Gastro 20 l priemer 36 cm
36,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalita a funkčnosť riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Hrniec s objemom 20 litrov patrí medzi veľkoobjemový oceľový, obojstranne smaltovaný riad typu GASTRO.


Orion Hrniec nerez Gastro 10,6 l pokrievka
38,70 €
38,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 10,6 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.


Belis Queen Line H+P 24 - liatinový hrniec 24cm
48,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Kolimax KLASIK Hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm, 6l
53,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec radu KLASIK je určený všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar. Riad je vhodný nielen na domáce použitie, kde bude dlhú dobu spoľahlivo slúžiť, ale nestratí sa ani v profesionálnej prevádzke reštaurácie alebo školskej jedálne.


Silampos Hrniec 6.6 l Profi 24 cm
61,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Objemný hrniec Profi značky Silampos je vhodný pre všetky druhy ohrevov vrátane indukčného a tiež do rúry. Vďaka termickému dnu so systémom Impack bonding je ohrev rýchly a úsporný.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,89 €
64,80 €
+ doprava zadarmo

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.


de Buyer hrniec Appety 5,3 l, bez pokrievky
158,40 €

94,70 €
+ doprava zadarmo

Hrniec na vývar z radu Appety o objeme 11 l z nerezovej ocele je vyrobený v súlade s odbornými štandardmi. Je kompatibilný s indukciou a umožňuje rovnomerné rozloženie tepla.


Tefal RESERVE vysoký hrniec 24 cm + pokrievka
78,60 €
+ doprava zadarmo

Vysokokvalitný hrniec s tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Hrniec je kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu.


Mehrzer Hlboký nerezový hrniec INOX s pokrievkou, 20 cm
78,90 €
76,60 €
+ doprava zadarmo

Hrniec INOX je vyrobený z veľmi kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,6 liter. Hrúbka dna je 9,4 mm. Záruka 100 rokov.


Kolimax Klasik hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm 8 l
54,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada riadu radu KLASIK je určená všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar riadu a úchytiek a na prvom mieste je pre nich funkčnosť a maximálnu odolnosť.


Küchenprofi Hrnec na pečení Provence kulatý červený, 24 cm
148,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrnec na pečení Provence kulatý červený, 24 cm od značky Küchen Profi o obsahu 4,2 litru a výšce 11,3 cm. Hrnec je vhodný jak do trouby, ale takté na gril. Lze mýt v myčce na nádobí. Hrnec je vhodný na servírování, jelikož udrží jídlo teplé až do konce.


Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 20 cm
21,46 €
20 €
+ doprava zadarmo

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,3 litra.


Swiss Diamond Indukcia hrnec s pokrievkou 28cm
169 €

136,60 €
+ doprava zadarmo

Tento hrnec je vhodný nejen pro plynové a elektrické sporáky, keramické varné desky, ale můžete ho vložit i do trouby. Indukční hrnec Swiss Diamond má patentovanou nepřilnavou vrstvu s diamantovými krystaly.


Lamart Hrniec Prestige 24 x 13,5 cm 42000344
23 €
+ doprava zadarmo

Veľký hrniec s objemom 6,1 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Tefal Duetto Hrniec 28 cm A7056485
58,90 €

50,60 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s pokrievkou o priemere 28 cm je vybavený trojvrstvovým dnom, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla a pevnosť v priereze. Možnosť používania kovového kuchynského náčinia.


Kolimax Hrniec Premium so sklenenou pokrievkou 26 cm 8 l
53,90 €

46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oblé tvary úchytiek hrnca z radu Premium Vám budú dobre sedieť v ruke a nebudú sa zahrievať a stabilné trojvrstvové sendvičové akumulačné dno Vám ušetrí energiu. Spĺňa všetko, čo očakávate od moderného riadu.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
89,28 €
87,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.


de Buyer hrniec Appety 8 l, bez pokrievky
215,32 €

133 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Je kompatibilný s indukciou a umožňuje rovnomerné rozloženie tepla. Hrniec na vývar z radu Appety o objeme 8 l z nerezovej ocele je vyrobený v súlade s odbornými štandardmi.


Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 18 cm, 3.0 l
48,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy. Do hrnca z kolekcie Ultima sa zmestia tri litre tekutiny ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.


CS Solingen Hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 20 cm
105,58 €
103,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysoko kvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche. Pokrievka je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou
102,99 €
100,80 €
+ doprava zadarmo

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Swiss Diamond Indukce hrniec s pokrievkou 20 cm-19%
139 €

112,26 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Indukční hrnec Swiss Diamond má patentovanou nepřilnavou vrstvu s diamantovými krystaly. Nepřilnavé nádobí nejvyšší kvality na světě pro pohodlné a zdravé vaření.


Brund ONE hrniec s pokrievkou 26cm 10l
116,34 €
115,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s pokrievkou z najvyššieho radu ONE značky BRUND pre každodenné perfektné varenie. Hrniec s priemerom 26 cm má objem 10l. Vnútri hrnca je praktická mierka. Precízne spracovanie z vysoko kvalitných materiálov.


Kolimax hrniec Proffessional so sklenenou pokrievkou 22cm 4,5l
49 €

38,50 €
+ doprava zadarmo

Brúsená spodná časť nádob v kontraste s vysokým leskom a ladnými krivkami úchytiek dodáva sadám riadu radu Proffessional nezameniteľný a svieži dizajn. Maximálny dôraz na funkčnosť a kvalitu spracovania.


Metalac Masív vysoký hrniec s pokrievkou, 34 cm
136,06 €
133,80 €
+ doprava zadarmo

Veľký objem 25 litrov smaltovaného hrnca Metalac vám pomôže s bezproblémovým a pohodlným uvarením čohokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 34 cm.


Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka-15%
48,61 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA hrniec 20 cm + sklenená pokrievka
57,48 €

49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s priemerom 20 cm so sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA hrniec 24 cm + sklenená pokrievka
75,25 €

64 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Banquet Hrniec CONTRA s pokrievkou, 20x9 cm
23 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hnedý hrniec Contra so sklenenou pokrievkou s výrazným silikónovým tesnením a soft touch rukoväťou má priemer 20 cm. Hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Banquet Hrniec CONTRA s pokrievkou, 24x11 cm
29,90 €
+ doprava zadarmo

Hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Hnedý hrniec Contra so sklenenou pokrievkou s výrazným silikónovým tesnením a soft touch rukoväťou má priemer 24 cm.


Banquet Hrniec nerezový CASSIDA New Line 24 cm, 6,1 l, s pokrievkou
29,12 €

24,90 €
+ doprava zadarmo

Nerezový hrniec Cassidy New Line značky Banquet s objemom 6,1 l s pokrievkou. Na vnútornej strane hrnca je praktická mierka. Súčasťou je dierovaná nerezová pokrievka pre jednoduché zlievanie tekutín.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 11,1 l
25,86 €

22,90 €
+ doprava zadarmo

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 13,5 l
31,41 €

25,50 €
+ doprava zadarmo

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 16,2 l
33,26 €

26,80 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s priemerom 30 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky. Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie.


Barazzoni Hrniec na špargľu 4,2 l
57,30 €
+ doprava zadarmo

Všestranný hrniec určený najmä na špargľu využijete aj v zimných mesiacoch pre varenie rôznych druhov zeleniny v pare. Vnútorný kôš možno ľahko vybrať. Hrniec je vhodný pre všetky typy ohrevu vrátane indukcie.


Belis Queen Line H+P 10 - liatinový hrniec 10cm
19,89 €

15,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ho použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Belis Queen Line H+P 26 - liatinový hrniec 26 cm
57,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Brund ONE hrniec s pokrievkou 24cm 7l
95,92 €
94,90 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s pokrievkou z najvyššieho radu ONE značky BRUND pre každodenné perfektné varenie. Kastról s priemerom 24 cm má objem 7l. Vnútri hrnca je praktická mierka. Precízne spracovanie z vysoko kvalitných materiálov.


CS Solingen Hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 16 cm
82,11 €
80,50 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche.


CS Solingen Hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 24 cm, 24 cm
125,14 €
122,70 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje * ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje **rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche. Pokrievka je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


CS Solingen Vysoký hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 24 cm
144,70 €
141,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche. Pokrievka je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


de Buyer hrniec Appety 11 l, bez pokrievky
134,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec na dusenie z radu Appety s objemom 11 l z nerezovej ocele, je vyrobený v súlade s odbornými štandardmi. Vhodný pre všetky tepelné zdroje vrátane indukcie.


de Buyer hrniec Appety 17 l, bez pokrievky
187,80 €
+ doprava zadarmo

Hrniec na dusenie z radu Appety o objeme 17 l z nerezovej ocele, je vyrobený v súlade s odbornými štandardmi. Vhodné pre všetky tepelné zdroje vrátane indukcie.