Banquet Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMON Matte Grey, 11 ks-39%
193,53 € 117,73 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Súprava riadu s nepriľnavým povrchom DIAMOND Matte Grey obsahuje 11 ks, má 3vrstvovú vnútornú nepriľnavú povrchovú úpravu Diamond a vonkajší žiaruvzdorný nástrek. Súčasťou balenia sú liate hliníkové hrnce, rajnice a sklenené pokrievky. Riad je odolný proti nárazu a deformácii tvaru. Vysoká tepelná vodivosť zaisťuje rýchle a ekonomické varenie – dlho drží teplotu.

TORO Súprava riadu 8 ks, nerez
99 € 88,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná súprava nerezového riadu obsahuje 4 ks riadu a 4 sklenené pokrievky s nerezovým uchom a parovým výpustom

Lamart Hrniec na cestoviny 6 l Pasta LT1067
33,27 € 30,80 €

Hrniec na cestoviny s cedidlom a s naparovacou nadstavbou je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 je opatrený silným sendvičovým dnom. Vnútorný hrniec slúži ako cedidlo s vlastnými komfortnými madlami pre oddelenú manipuláciu.

BergHOFF Liatinový hrniec s pokrievkou 4,5 l-49%
115,98 € 58,18 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hrniec z vysoko kvalitnej liatinynepriľnavým smaltovaným povrchom. Oceníte najmä dno, ktoré vďaka výstupkom v tvare kvapiek bráni prichyteniu a vysušeniu mäsa. Výhodou hrnca BergHOFF je tiež možnosť využitia na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, 6.0 l
69 € 58,50 €
+ doprava zadarmo

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Ballarini Portofino hrniec 20 cm s pokrievkou
84,99 € 60 €
+ doprava zadarmo

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 20 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.

Tefal Invissia hrniec s pokrievkou 30 cm
52,60 €
+ doprava zadarmo

Veľký hrniec s priemerom 30 cm z rady Invissia je použiteľný na zdrojoch ohrevu ako je plyn, elektrina a sklokeramika. Hrniec vyrobený vo Francúzsku pod značkou Tefal je vybavený sklenenou pokrievkou s parným otvorom.

Kolimax KLASIK Hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm, 6l
54,10 €
+ doprava zadarmo

Hrniec radu KLASIK je určený všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar. Riad je vhodný nielen na domáce použitie, kde bude dlhú dobu spoľahlivo slúžiť, ale nestratí sa ani v profesionálnej prevádzke reštaurácie alebo školskej jedálne.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 18 cm
47,70 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí. Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 18 cm, 3.0 l
48,50 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy. Do hrnca z kolekcie Ultima sa zmestia tri litre tekutiny ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.

Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 32 cm-15%
73,84 € 62,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

8 litrový nízky hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 32 cm

Tefal Intuition Vysoký hrniec s pokrievkou 22 cm
34,90 € 30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký hrniec so sklenenou pokrievkou má špeciálny nepriľnavý povrch PowerResist a obsah až 6 litrov. Hrniec pochádza z kolekcie Intuition. Ide o vysoko kvalitný riad z nerezovej ocele ktorý je zdravotne nezávadný a úplne bezpečný.

Tescoma Hrniec HOME PROFI s pokrievkou, 16 cm
35,60 €

Hrniec Home Profi Tescoma o priemere 16 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Hrniec je vhodný na plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky.

Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou
102,99 € 96,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.

Lamart Liatinový hrniec Iron, 26 cm LT1061
50 € 47,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaný, liatinový hrniec Iron značky Lamart o priemere 26 cm is pokrievkou je vhodný na všetky druhy ohrevu. Vysoká kvalita, stálosť, nemenný materiál, tvrdosť. Hrniec je veľmi odolný voči vysokým teplotám.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.

Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP117
38,29 € 27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 6l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.

Lamart Hrniec Prestige 16 x 9,5 cm LTSS1695
14,90 € 14,40 €

Nerezový hrniec s objemom 1,9 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu. Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru.

Metalac Zaoblený španielsky hrniec 12 cm dekor kameň
15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac zaoblený španielsky hrniec s dekorom kameň. Priemer hrnca je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Banquet Hrniec smaltovaný 30 cm, s pokrievkou
25,20 € 19,90 €

Smaltovaný hrniec s pokrievkou, s objemom 17 l a priemerom 30 cm. Pre všetkých, ktorí dávajú prednosť tradičným materiálom. Hrniec BANQUET využijete na všetkých typoch varných dosiek, mimo indukcie.

SCANPAN CTX hrniec 20 cm s pokrievkou
171,04 € 164 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA:Privítajte rok 2020 s dodatočnou zľavou 20 % po zadaní kódu 5VITAME2020SK (platí od platí od 20.01.2020 do 02.02.2020, alebo do vypredania zásob)!

Hrniec 20 cm s pokrievkou s objemom 3,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 22 cm, 5.5 l
63,90 €
+ doprava zadarmo

Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou, ktorá má tri pracovné polohy. Varte chytro s hrncom o priemere 22 cm ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom.

Tefal RESERVE vysoký hrniec 24 cm + pokrievka
78,89 € 64,30 €
+ doprava zadarmo

Vysokokvalitný hrniec s tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Hrniec je kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu.

Lamart Hrniec Prestige 24 x 13,5 cm 42000344
25 €

Veľký hrniec s objemom 6,1 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s cediacou pokrievkou, 20cm
54,90 €
+ doprava zadarmo

Luxusný kuchynský riad President pod značkou Tescoma vyniká svojím extra silným sendvičovým dnom. Spolu s hrncom s priemerom 20 cm nájdete v balení tiež pokrievku na cedenie a výlevku.

Tescoma Hrniec PRESTO s pokrievkou 18 cm, 3 l
33,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec PRESTO o priemere 18 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na paru.

Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP116
30,62 € 23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 4l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.

Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka
48,70 €
+ doprava zadarmo

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.

Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 20 cm
21,46 € 20,30 €

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,3 litra.

Banquet Hrniec nerezový AKCENT 24 cm, 9 l, s pokrievkou
26,44 € 23,30 €

Nerezový kastról 9 L BANQUET so sklenenou pokrievkou. Kastról možno používať na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Má nerezový gombík i držadlá, vonkajšia i vnútorná povrchová úprava je lesklá.

Kolimax Hrniec Premium so sklenenou pokrievkou 26 cm 8 l
53,90 € 46,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oblé tvary úchytiek hrnca z radu Premium Vám budú dobre sedieť v ruke a nebudú sa zahrievať a stabilné trojvrstvové sendvičové akumulačné dno Vám ušetrí energiu. Spĺňa všetko, čo očakávate od moderného riadu.

Orion Hrniec nerez PASTA ANETT, 5 l pokrievka
31 €

Hrniec PASTA ANETT je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Má sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ekonomické varenie. Súčasťou je i praktická pokrievkaotvormi, ktoré vám uľahčia cedenie. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 5 litrov.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.

Tescoma Hrniec PRESTO s výlevkou a pokrievkou 20 cm, 3,5 l
43 €
+ doprava zadarmo

Hrniec PRESTO o priemere 20 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na cedenie.

SCANPAN CTX hrniec 26 cm s pokrievkou
200,51 € 168,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA:Privítajte rok 2020 s dodatočnou zľavou 20 % po zadaní kódu 5VITAME2020SK (platí od platí od 20.01.2020 do 02.02.2020, alebo do vypredania zásob)!

Hrniec 26 cm s pokrievkou s objemom 6,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.

Lamart Hrniec Prestige 22 x 12,5 cm LTSS2212
20,90 € 19,59 €

Výpredaj

Hrniec o objeme 4,7 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 16 cm
42,60 €
+ doprava zadarmo

Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti. Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí.

Belis Hrniec Gastro 20 l priemer 36 cm
37 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalita a funkčnosť riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Hrniec s objemom 20 litrov patrí medzi veľkoobjemový oceľový, obojstranne smaltovaný riad typu GASTRO.

Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka
46,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový hrniec Gastro 13,7 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.

Banquet Hrniec na cestoviny METALLIC PLATINUM 24 cm
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový hrniec na cestoviny Metallic Platinum s nepriľnavým povrchom. S výlevkou v sklenenej pokrievke pre rýchly a ľahký odtok vody a soft touch úchytky, vďaka ktorým hrniec lepšie uchytíte.

Tefal RESERVE Collection 3 vrstvový hrniec 24 cm s pokrievkou E4764644-44%
77,74 € 43,14 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Trojvrstvový hrniec Tefal RESERVE Collection 24 cm s pokrievkou E4764644 je kompatibilný so všetkými druhmi varných dosiek. Je možné ho používať aj v rúre do max. 250 °C. Rovnomerný ohrev vďaka trojvrstvovej konštrukcii z nerezu a hliníka. Nitované nerezové rukoväte.

Belis Queen Line H+P 24 - liatinový hrniec 24cm
49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.

Lamart Liatinový hrniec Iron, 20 cm LT1060
37 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoká kvalita, stálosť, nemenný materiál, tvrdosť. Smaltovaný, liatinový hrniec Iron značky Lamart o priemere 20 cm aj s pokrievkou je vhodný na všetky druhy ohrevu. Hrniec je veľmi odolný voči vysokým teplotám.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 24 cm, 7.0 l
70,50 €
+ doprava zadarmo

Varte chytro s hrncom o priemere 24 cm, ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom. Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou ktorá má tri pracovné polohy.

Orion Hrniec nerez Gastro 19,5 l pokrievka
61,95 € 51,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový hrniec Gastro 19,5 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.

Lamart Hrniec Prestige 18 x 10,5 cm LTSS1810
16,90 € 15,50 €

Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru. Nerezový hrniec s objemom 2,7 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu.