Počet nájdených produktov: 182

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Tefal Invissia hrniec s pokrievkou 30 cm
50,20 €

Veľký hrniec s priemerom 30 cm z rady Invissia je použiteľný na zdrojoch ohrevu ako je plyn, elektrina a sklokeramika. Hrniec vyrobený vo Francúzsku pod značkou Tefal je vybavený sklenenou pokrievkou s parným otvorom.


Orion Zavárací hrniec set 30 l
50,36 €

42,40 €

Novinka

Smaltovaný zavárací hrniec s roštom využijete na varenie veľkých objemov. Súčasťou hrnca je rošt, ktorý bráni priamemu kontaktu pohárov s plochou hrnca, čo zamedzí prasknutiu skla. V sade tiež nájdete kliešte na vyberanie horúcich pohárov z vriacej vody. Možno použiť na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 30 litrov.


Orion Hrniec nerez PASTA ANETT, 5 l pokrievka
31,29 €
30,90 €

Hrniec PASTA ANETT je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Má sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ekonomické varenie. Súčasťou je i praktická pokrievkaotvormi, ktoré vám uľahčia cedenie. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 5 litrov.


Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP117
38,29 €

32,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 6l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.


Tescoma Hrniec PRESTO s výlevkou a pokrievkou 20 cm, 3,5 l
39,70 €

Hrniec PRESTO o priemere 20 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na cedenie.


Belis Hrniec Gastro 20 l priemer 36 cm
36,70 €

Kvalita a funkčnosť riadu je overená mnohými generáciami spokojných užívateľov. Hrniec s objemom 20 litrov patrí medzi veľkoobjemový oceľový, obojstranne smaltovaný riad typu GASTRO.


Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 18 cm
45,30 €

Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí. Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti.


Orion Hrniec nerez Gastro 10,6 l pokrievka
38,60 €

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 10,6 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.


Tescoma Hrniec HOME PROFI s pokrievkou, 16 cm
35,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Home Profi Tescoma o priemere 16 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Hrniec je vhodný na plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 11,1 l
25,86 €

23,10 €

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.


Belis Queen Line H+P 24 - liatinový hrniec 24cm
48,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Kolimax KLASIK Hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm, 6l
53,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec radu KLASIK je určený všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar. Riad je vhodný nielen na domáce použitie, kde bude dlhú dobu spoľahlivo slúžiť, ale nestratí sa ani v profesionálnej prevádzke reštaurácie alebo školskej jedálne.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,30 €

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.


Tefal RESERVE vysoký hrniec 24 cm + pokrievka
79,20 €

Vysokokvalitný hrniec s tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Hrniec je kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu.


Mehrzer Hlboký nerezový hrniec INOX s pokrievkou, 20 cm
78,90 €
77,20 €

Hrniec INOX je vyrobený z veľmi kvalitnej nerezovej ocele 18/10. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,6 liter. Hrúbka dna je 9,4 mm. Záruka 100 rokov.


Metalac Zaoblený španielsky hrniec 12 cm dekor kameň
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac zaoblený španielsky hrniec s dekorom kameň. Priemer hrnca je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 7,2 l
27 €

Hrniec s priemerom 22 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky. Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie.


Küchenprofi Hrnec na pečení Provence kulatý červený, 24 cm
149,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrnec na pečení Provence kulatý červený, 24 cm od značky Küchen Profi o obsahu 4,2 litru a výšce 11,3 cm. Hrnec je vhodný jak do trouby, ale takté na gril. Lze mýt v myčce na nádobí. Hrnec je vhodný na servírování, jelikož udrží jídlo teplé až do konce.


Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 20 cm
21,46 €
20,20 €

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,3 litra.


Lamart Hrniec Prestige 24 x 13,5 cm 42000344
23,20 €

Veľký hrniec s objemom 6,1 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Tescoma Hrniec PRESTO s pokrievkou 18 cm, 3 l
30,80 €

Hrniec PRESTO o priemere 18 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na paru.


Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka
46,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový hrniec Gastro 13,7 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.


Kolimax Hrniec Premium so sklenenou pokrievkou 26 cm 8 l
53,90 €

46,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblé tvary úchytiek hrnca z radu Premium Vám budú dobre sedieť v ruke a nebudú sa zahrievať a stabilné trojvrstvové sendvičové akumulačné dno Vám ušetrí energiu. Spĺňa všetko, čo očakávate od moderného riadu.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
88,50 €
+ doprava zadarmo

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.


Banquet Hrniec nerezový LIVING 13,5 l
31,41 €

25,70 €

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.


Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 18 cm, 3.0 l
48,50 €

K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy. Do hrnca z kolekcie Ultima sa zmestia tri litre tekutiny ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.


Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou
102,99 €

95,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.


Brund ONE hrniec s pokrievkou 26cm 10l
116 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Hrniec s pokrievkou z najvyššieho radu ONE značky BRUND pre každodenné perfektné varenie. Hrniec s priemerom 26 cm má objem 10l. Vnútri hrnca je praktická mierka. Precízne spracovanie z vysoko kvalitných materiálov.


Kolimax hrniec Proffessional so sklenenou pokrievkou 22cm 4,5l
49 €
45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Brúsená spodná časť nádob v kontraste s vysokým leskom a ladnými krivkami úchytiek dodáva sadám riadu radu Proffessional nezameniteľný a svieži dizajn. Maximálny dôraz na funkčnosť a kvalitu spracovania.


Metalac Masív vysoký hrniec s pokrievkou, 34 cm
134,80 €
+ doprava zadarmo

Veľký objem 25 litrov smaltovaného hrnca Metalac vám pomôže s bezproblémovým a pohodlným uvarením čohokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 34 cm.


Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka
48,30 €

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Ballarini FERRARA hrniec 24 cm + sklenená pokrievka
74,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.


Banquet Hrniec CONTRA s pokrievkou, 20x9 cm
23,20 €

Hnedý hrniec Contra so sklenenou pokrievkou s výrazným silikónovým tesnením a soft touch rukoväťou má priemer 20 cm. Hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.


Banquet Hrniec na cestoviny METALLIC PLATINUM 24 cm
39,11 €
38,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový hrniec na cestoviny Metallic Platinum s nepriľnavým povrchom. S výlevkou v sklenenej pokrievke pre rýchly a ľahký odtok vody a soft touch úchytky, vďaka ktorým hrniec lepšie uchytíte.


Banquet Hrniec nerezový CASSIDA New Line 24 cm, 6,1 l, s pokrievkou
29,12 €

25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový hrniec Cassidy New Line značky Banquet s objemom 6,1 l s pokrievkou. Na vnútornej strane hrnca je praktická mierka. Súčasťou je dierovaná nerezová pokrievka pre jednoduché zlievanie tekutín.


Banquet Hrniec s nepriľnavým povrchom METALLIC PLATINUM 20 cm
27,36 €
27 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový liaty hrniec s nepriľnavým povrchom Metallic Platinum o priemere 20 cm so sympatickým dizajnom a soft touch úchytky pre ešte príjemnejšie uchytenie. Vhodný na všetky typy ohrevu.


Banquet Hrniec smaltovaný 30 cm, s pokrievkou
25,20 €

20,10 €

Novinka

Smaltovaný hrniec s pokrievkou, s objemom 17 l a priemerom 30 cm. Pre všetkých, ktorí dávajú prednosť tradičným materiálom. Hrniec BANQUET využijete na všetkých typoch varných dosiek, mimo indukcie.


Banquet Hrniec smaltovaný LAVENDER 10 l
15,08 €
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechový hrniec v štýle Provence objeme 10 l a rozmeroch 25 × 21,5 cm. Hrniec od značky Banquet má 2 vrstvový smaltovaný vnútorný a vonkajší povrch s dekorom levandule. Vhodný pre všetky typy sporákov a možnosť použitia aj v rúre. Jednoduché umývanie v umývačke riadu.


Banquet Hrniec smaltovaný LAVENDER 14,5 l
22,45 €
21,20 €

Plechový hrniec v štýle Provence objeme 14,5 l a rozmeroch 28 × 14,5 cm. Hrniec od značky Banquet má 2 vrstvový smaltovaný vnútorný a vonkajší povrch s dekorom levandule. Vhodný pre všetky typy sporákov a možnosť použitia aj v rúre. Jednoduché umývanie v umývačke riadu.


Barazzoni Hrniec na špargľu 4,2 l
57,70 €

Všestranný hrniec určený najmä na špargľu využijete aj v zimných mesiacoch pre varenie rôznych druhov zeleniny v pare. Vnútorný kôš možno ľahko vybrať. Hrniec je vhodný pre všetky typy ohrevu vrátane indukcie.


Belis Queen Line H+P 10 - liatinový hrniec 10cm
19,89 €

15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ho použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Belis Queen Line H+P 26 - liatinový hrniec 26 cm
58,30 €

Hrniec liatinový Queen line je výborný pre prípravu a servírovanie takmer všetkých pokrmov. Možno ich použiť na všetkých typoch varičov a v rúre. Originálny tvar je navrhnutý tak, aby rovnomerne rozvádzal teplo po celú dobu varenia a zároveň naakumulované teplo čo najdlhšie udržiaval aj po odstavení od zdroja tepla.


Belis Sada smaltovaného riadu Eco-ceramic 5 dielov
111,70 €
+ doprava zadarmo

Sada smaltovaných hrncov vo vínovej farbe, s nerezovým kovaním V sete Belis Eco-ceramic nájdete 2 hrnce s priemerom 18 a 24 cm, tiež 2 rajnice o 16 a 20 cm a sklenené pokrievky. Štýlovú sadu dopĺňa panvica s priemerom 24 cm.


Belis Smaltovaný hrniec Daisy 16 cm, objem 2,1 l
20,80 €

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.


Belis Smaltovaný hrniec Daisy 18 cm, objem 2,8 l
22 €

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.


Belis Smaltovaný hrniec Daisy 24 cm, objem 3,6 l
23,20 €

Hrniec Daisy od značky Belis zaujme kvalitným nerezovým kovaním a tradičným kvetinovým vzorom. Vnútornú časť tvorí najodolnejší typ smaltu – modro-čierny granit.