Tefal Hrnec 20 cm Trattoria E2184474
60,90 € 50,90 €

Hrniec na dusenie Tefal TRATTORIA je navrhnutý tak, aby sa počas tepelnej prípravy zo surovín uvoľnilo maximum chuti. Hrniec zaistí maximálne uchovanie tepla pre dokonalé restovanie. Veľkou výhodou je aj nepriľnavý povrch Titanium Extra, ktorý sa ľahko umýva a odolná konštrukcia pre dlhodobý výkon.

Lamart Hrniec na cestoviny 6 l Pasta LT1067
33,27 € 30 €

Hrniec na cestoviny s cedidlom a s naparovacou nadstavbou je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/0 je opatrený silným sendvičovým dnom. Vnútorný hrniec slúži ako cedidlo s vlastnými komfortnými madlami pre oddelenú manipuláciu.

Banquet Hrniec nerezový LIVING 13,5 l
35 €

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.

Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm, 6.0 l
69,90 €

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Ballarini Portofino hrniec 20 cm s pokrievkou
84,99 € 63 €

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 20 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.

Tefal Invissia hrniec s pokrievkou 30 cm
56,90 € 43,70 €

Veľký hrniec s priemerom 30 cm z rady Invissia je použiteľný na zdrojoch ohrevu ako je plyn, elektrina a sklokeramika. Hrniec vyrobený vo Francúzsku pod značkou Tefal je vybavený sklenenou pokrievkou s parným otvorom.

Kolimax KLASIK Hrniec s kovovou pokrievkou 26 cm, 6l
52,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec radu KLASIK je určený všetkým, ktorí si obľúbili klasický nadčasový tvar. Riad je vhodný nielen na domáce použitie, kde bude dlhú dobu spoľahlivo slúžiť, ale nestratí sa ani v profesionálnej prevádzke reštaurácie alebo školskej jedálne.

Banquet Hrniec nerezový LIVING 16,2 l
33 €

Hrniec s priemerom 30 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky. Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 18 cm
49,90 €

Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí. Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti.

Banquet Hrniec nerezový LIVING 11,1 l
25,86 € 22,60 €

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 26 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 18 cm, 3.0 l
48,50 € 42,90 €

K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy. Do hrnca z kolekcie Ultima sa zmestia tri litre tekutiny ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie.

Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 32 cm
73,84 € 66,40 €

Posledný kus za túto cenu!

8 litrový nízky hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 32 cm

Tefal Intuition Vysoký hrniec s pokrievkou 22 cm
39,90 € 33 €

Vysoký hrniec so sklenenou pokrievkou má špeciálny nepriľnavý povrch PowerResist a obsah až 6 litrov. Hrniec pochádza z kolekcie Intuition. Ide o vysoko kvalitný riad z nerezovej ocele ktorý je zdravotne nezávadný a úplne bezpečný.

Banquet Hrniec nerezový LIVING 9 l
24,01 € 21,20 €

Rad objemných hrncov Living značky Banquet v nerezovom prevedení je určený pre veľké varenie. Hrniec s priemerom 24 cm v leštenom prevedení a sklenenou pokrievkou spĺňa všetky nenáročné požiadavky.

Tescoma Hrniec HOME PROFI s pokrievkou, 16 cm
37,90 €

Hrniec Home Profi Tescoma o priemere 16 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Hrniec je vhodný na plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné sporáky.

Ballarini Portofino hrniec 24 cm s pokrievkou
102,99 € 78,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Ballarini Portofino Granitium o priemere 24 cm s pokrievkou môžete použiť na všetky druhy sporákov, do rúry i do umývačky. Neobsahuje teflón, ťažké kovy ani zinok. Vynikajúca voľba pre zdravú kuchyňu.

Tescoma Hrnec PRESIDENT Stone s poklicí ø 20 cm, 3.0 l
56,90 €

Hrnec s prvotřídním antiadhézním povlakem od české značky Tescoma. Nádobí PRESIDENT Stone disponuje nepřilnavým povrchem s charakterem neleštěného kamene. Hrnce jsou vhodné na všechny varné desky a do myčky nádobí.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,89 € 59,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.

Lamart Hrniec Prestige 16 x 9,5 cm LTSS1695
17,60 €

Nerezový hrniec s objemom 1,9 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu. Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru.

Banquet Hrniec smaltovaný 30 cm, s pokrievkou
25 €

Smaltovaný hrniec s pokrievkou, s objemom 17 l a priemerom 30 cm. Pre všetkých, ktorí dávajú prednosť tradičným materiálom. Hrniec BANQUET využijete na všetkých typoch varných dosiek, mimo indukcie.

SCANPAN CTX hrniec 20 cm s pokrievkou
171,04 € 140,60 €

Hrniec 20 cm s pokrievkou s objemom 3,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 22 cm, 5.5 l
63,90 €

Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou, ktorá má tri pracovné polohy. Varte chytro s hrncom o priemere 22 cm ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom.

Tefal RESERVE vysoký hrniec 24 cm + pokrievka
84,90 € 68,90 €

Vysokokvalitný hrniec s tvrdým anodizovaným vonkajším povrchom a nepriľnavým vnútorným titánovým povrchom. Nitované nerezové rukoväte umožňujú použitie v rúre až do 250 °C. Hrniec je kompatibilný so všetkými zdrojmi ohrevu.

Lamart Hrniec Prestige 24 x 13,5 cm 42000344
22,90 €

Veľký hrniec s objemom 6,1 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s cediacou pokrievkou, 20cm
56,90 €

Luxusný kuchynský riad President pod značkou Tescoma vyniká svojím extra silným sendvičovým dnom. Spolu s hrncom s priemerom 20 cm nájdete v balení tiež pokrievku na cedenie a výlevku.

Tescoma Hrniec PRESTO s pokrievkou 18 cm, 3 l
34,90 €

Hrniec PRESTO o priemere 18 cm je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a opatrený extra silným sendvičovým dnom s ergonomickými úchytkami. Sklonerezová pokrievka s otvorom na paru.

Kitchen Artist Hrniec s pokrievkou MEP116
30,62 € 24,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný hliníkový hrniec s prvotriednym marble povrchom o celkovom objeme 4l pre každodenné použitie vo vašej kuchyni. Povrch je odolný voči poškriabaniu a pripáleniu. Transparentná sklenená pokrievka s otvorom pre únik pary.

Ballarini FERRARA hrniec 16 cm + sklenená pokrievka
48,61 € 39,90 €

Hrniec s priemerom 24 cm a sklenenou pokrievkou nového radu FERRARA od značky Ballarini je ideálny pre zdravé varenie bez použitia oleja alebo masla. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu. Kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu.

Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 20 cm
21,46 € 21 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 2,3 litra.

Banquet Hrniec nerezový AKCENT 24 cm, 9 l, s pokrievkou
26,44 € 22,10 €

Nerezový kastról 9 L BANQUET so sklenenou pokrievkou. Kastról možno používať na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie. Má nerezový gombík i držadlá, vonkajšia i vnútorná povrchová úprava je lesklá.

Kolimax Hrniec Premium so sklenenou pokrievkou 26 cm 8 l
53,90 € 49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Oblé tvary úchytiek hrnca z radu Premium Vám budú dobre sedieť v ruke a nebudú sa zahrievať a stabilné trojvrstvové sendvičové akumulačné dno Vám ušetrí energiu. Spĺňa všetko, čo očakávate od moderného riadu.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
89,28 € 79,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.

SCANPAN CTX hrniec 26 cm s pokrievkou
200,51 € 164,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec 26 cm s pokrievkou s objemom 6,5 l radu CTX od značky Scanpan je ideálny pre zdravé varenie. Je kompatibilný so všetkými druhmi ohrevu a vhodný do rúry do 260°C. Vďaka nepriľnavému povrchu sa jednoducho čistí a je vhodný do umývačky riadu.

Lamart Hrniec Prestige 22 x 12,5 cm LTSS2212
21,90 €

Hrniec o objeme 4,7 litra je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a dodávaný so sklenenou pokrievkou s otvorom na paru. Hrniec Prestige značky Lamart je vhodný na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie.

Tescoma Hrniec PRESIDENT s pokrievkou, 16 cm
43,90 €

Rad President značky Tescoma má nielen luxusný vhľad ale aj vlastnosti. Hrniec s masívnymi nerezovými úchytkami a extra silným sendvičovým dnom vám v kuchyni rozhodne hanbu neurobí.

Orion Hrniec nerez Gastro 13,7 l pokrievka
46,45 € 45,50 €

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 13,7 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.

TORO Hrniec so sklenenou poklicou 4,7 l, nerez
18,70 €

Akcia

Kvalitný nerezový hrniec je ideálnym pomocníkom do vašej kuchyne. Disponuje silnými stenami s dokonalo lešteným povrchom, má pevné dno, ktoré je vhodné pre všetky typy varných dosiek.

FISKARS Hrniec All Steel PLUS 2,5 l 1023770
75,19 € 72,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko kvalitný hrniec Fiskars z nerezovej ocele pre univerzálne použitie pri varení. Nerezové držadlá. Mierka vnútri kastróliku. Extra silné dno s piatimi vrstvami, efektívne najmä pre indukčné dosky.

Tefal RESERVE Collection 3 vrstvový hrniec 24 cm s pokrievkou E4764644-44%
77,90 € 43,40 €

Akcia

Trojvrstvový hrniec Tefal RESERVE Collection 24 cm s pokrievkou E4764644 je kompatibilný so všetkými druhmi varných dosiek. Je možné ho používať aj v rúre do max. 250 °C. Rovnomerný ohrev vďaka trojvrstvovej konštrukcii z nerezu a hliníka. Nitované nerezové rukoväte.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 24 cm, 7.0 l
70,50 €

Varte chytro s hrncom o priemere 24 cm, ktorý je opatrený extra silným sendvičovým dnom. Kolekcia Ultima od Tescomy prináša nerezový hrniec so špeciálnou sklonerezovou pokrievkou ktorá má tri pracovné polohy.

Orion Hrniec nerez Gastro 19,5 l pokrievka
61,95 € 60,50 €

Novinka

Nerezový hrniec Gastro 19,5 l predstavuje vďaka používaným technológiám a kvalitným materiálom výrobok vhodný pre každú modernú domácnosť a je ideálnou cestou ku zdravej výžive, diétnej, ekonomickej a estetickej príprave pokrmov.

Lamart Hrniec Prestige 18 x 10,5 cm LTSS1810
18,50 €

Hrniec je vyfarbený hladinovými značkami, ergonomickými držadlami a pokrievkou s otvorom na paru. Nerezový hrniec s objemom 2,7 litrov so sklenenou pokrievkou je vhodný na všetky typy ohrevu.

Belis SFINX Smaltovaný hrniec BSE, 20cm
33 €

Vnútri hrnca o priemere 20 cm je nanesený typický, tmavomodrý smalt a mimo výrobku je pre tento riad charakteristická plasticita. Poctivý český výrobok s dlhoročnou tradíciou.

Tescoma Hrniec ULTIMA s pokrievkou ¤ 20 cm, 4.0 l-27%
57,30 € 41,40 €

Akcia

Hrniec o priemere 20 cm pojme až štyri litre tekutiny, ktoré možno priviesť k varu na všetkých typoch sporákov vrátane indukcie. K hrncu patrí tiež sklonerezová pokrievka, ktorá má tri unikátne pracovné polohy.

Orion Hrniec so sklenenou pokrievkou Grande, 24 cm
25,75 € 24,80 €

Hrniec Grande s pokrievkou má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch, v ktorom môžete variť, smažiť, dusiť opekať, alebo zapekať v rúre s minimom tuku. Vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 4 litre.