Kuchynovo.sk

Upresniť parametre
BORMIOLI Parma miska na šalát, 14 cm  miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml
BORMIOLI Parma miska na šalát, 14 cm

BORMIOLI Parma miska na šalát, 14 cm Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

môžete mať 05.04

pohár na pivo 400 ml  miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml
pohár na pivo 400 ml

PASABAHCE pohár na pivo 400 ml

Pohár je vyrobený z vysoko kvalitného, sodného skla. Povrch pohára je dokonale hladký. Okraj pohára je zosilnený pre lepšiu odolnosť voči poškodeniu.Výrobky s logom Pasabahce sú vyrábané s dôrazom na každý detail, takže majú jedinečný charakter.

môžete mať 05.04

 miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml  miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml
 miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml

Miska na guláš z tvrdeného skla, 500 ml Miska je vyrobená z tvrdeného skla, jej povrch je 2–3× odolnejší voči nárazom než podobné produkty napr. z porcelánu. Miska má ideálne hladký povrch. Vhodná je na rôzne typy polievok. Navyše sa jedlo ľahko prenáša vďaka uškám na miske.

môžete mať 05.04

pohár Istanbul 260 ml BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks
pohár Istanbul 260 ml

PASABAHCE pohár Istanbul 260 ml Pohár je vyrobený z vysoko kvalitného, sodného skla. Povrch pohára je dokonale hladký. Okraj pohára je zosilnený pre lepšiu odolnosť voči poškodeniu.Výrobky s logom Pasabahce sú vyrábané s dôrazom na každý detail, takže majú jedinečný charakter.

môžete mať 05.04

BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks
BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks

BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks Kvalitná súprava pohárov na nápoje značky Bormioli z číreho skla s jedinečným dizajnom. Sú zdobené vypuklými reliéfmi a dodajú každému miešanému nápoju vďaka lomom svetla naozaj výnimočný vzhľad. Kaleido poháre sú ideálne pre všetky príležitosti.

môžete mať 05.04

Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm LUMINARC BORMIOLI ROCCO Sada pohárov Kaleido 240 ml, 6ks
Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm LUMINARC

Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm LUMINARC Carine Black – výrazne zmenený charakteristický štvorcový tvar a zaoblené rohy tvoria moderný a jemný štyl.Séria Carine má veľmi dobrú mienku v domácnosti ako aj u reštauračných odborníkov.

môžete mať 05.04

Berndorf Sandrik vidlička jedálenská Berndorf Sandrik vidlička jedálenská
Berndorf Sandrik vidlička jedálenská

Berndorf Sandrik Vidlička jedálenská HOTEL vidlička jedálenská z kolekcie HOTEL od výrobcu z viac ako 170-ročnou tradíciou slovenskej značky Berndorf Sandrik. Vidlička je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/0 v modernom dizajne.

môžete mať 05.04

pohár na vodu Istanbul 380 ml Berndorf Sandrik vidlička jedálenská
pohár na vodu Istanbul 380 ml

PASABAHCE pohár na vodu Istanbul 380 ml Pohár je vyrobený z vysoko kvalitného, sodného skla. Povrch pohára je dokonale hladký. Okraj pohára je zosilnený pre lepšiu odolnosť voči poškodeniu.Výrobky s logom Pasabahce sú vyrábané s dôrazom na každý detail, takže majú jedinečný charakter.

môžete mať 05.04

BORMIOLI Ebro tanier hlboký 24 cm Berndorf Sandrik vidlička jedálenská
BORMIOLI Ebro tanier hlboký 24 cm

Ebro tanier hlboký 24 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

môžete mať 05.04

BORMIOLI Ebro tanier dezertný 20 cm Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm
BORMIOLI Ebro tanier dezertný 20 cm

Ebro tanier dezertný 20 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

môžete mať 05.04

Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier OVAL 33x24 Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm
Bormioli Rocco BORMIOLI Parma tanier OVAL 33x24

BORMIOLI Parma tanier OVAL 33×24 Kolekcia Parma je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný. Materiál: tvrdené sklo

môžete mať 05.04

Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm
Bormioli Rocco BORMIOLI Ebro tanier plytký 25 cm

Ebro tanier plytký 25 cm Kolekcia Ebro je z tvrdeného skla, biela farba. Možné používať do mikrovlnej rúry aj do umývačky riadu. Riad je vysoko odolný proti poškriabaniu, oteru, je neporézny a teda zabraňuje usadzovaniu baktérií, je 100% recyklovateľný.

môžete mať 05.04