Royal Canin Mini Adult 8 kg
34,10 € 30,80 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú L-karnitín pre zabezpečenie zdravého metabolizmu. Royal Canin Mini Adult 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Maxi Adult 15 kg
52,40 € 48,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorý sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Medium Adult 15 kg
52,40 € 48,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Medium Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Medium Adult +7 - 15 kg
62,23 € 53,30 €

Kompletné krmivo pre psy v období zrelosti – pomáha udržiavať vitalitu v staršom veku pre psy staršie 7 rokov.

Royal Canin Mini Sterilised 8 kg
45,80 € 40,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenia zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 8 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Labrador Adult 12 kg
55,80 € 49,70 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a borákový olej na podporu funkcie kožnej bariéry. Royal Canin Labrador Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg
41,70 € 39,30 €

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg
54,70 € 51,20 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 5+ 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Maxi Puppy 15 kg
58,60 € 53,20 €

Kompletné krmivo pre šteňatá veľkých plemien s váhou v dospelosti 26 – 44 kg.

Royal Canin Giant Puppy 15 kg
56,90 € 51,60 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor, ktorý podporuje správnu mineralizáciu kostí. Royal Canin Giant Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá s komplexom antioxidantov a vitamínov.

Royal Canin Mini Puppy 8 kg
40,30 € 38,90 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 8 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.

Royal Canin Medium Puppy 15 kg
58,80 € 53,20 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú antioxidanty, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Medium Puppy 15 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o zdravý rast svalov a kostí.

Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg
56,10 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg je krmivo pre dospelé psy, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg
10 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg
50,30 € 47,32 €

Akcia

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Medium Sterilised 10 kg
49,70 € 48,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredne veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Medium Sterilised 10 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog 8,5 kg
45,70 € 42,50 €

Granule pre šteňatá sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Je vhodné pre gravidné aj dojčiace sučky. Možno ich rehydratovať a vytvoriť kašu, ktorá uľahčuje prechod na pevnú stravu. Royal Canin Mini Starter Mother & Babydog 8,5 kg je krmivo pre podporu trávenia.

Royal Canin Medium Dermacomfort 10 kg
49,60 € 43,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú protizápalové účinky. Royal Canin Medium Dermacomfort 10 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg
12,10 € 11,60 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg
58,60 € 46,50 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú rozpustnú a nerozpustnú vlákninu pre zdravý priechod čriev. Royal Canin Maxi Light Weight Care 10 kg je krmivo pro dospelé psy, ktorým udržuje optimálnu váhu.

Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg
62,40 € 60,16 €

Akcia

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým posilňuje prirodzenú obranyschopnosť.

Royal Canin Westie Adult 3 kg
20,90 €

Granule pre West highland white teriéry sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Westie Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Chihuahua Puppy 1,5 kg
13,60 €

Royal Canin Chihuahua Junior krmivo pre mladých psov do 8 mesiacov, s vybranými živinami pre vysokú znášanlivosť, zdravý rast a silný imunitný systém.

Royal Canin Golden Retriever Adult 12 kg
56,10 €

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravé srdce.

Royal Canin Labrador Puppy 12 kg
62,40 € 60,20 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor pre podporu zdravého vývoja kostí. Royal Canin Labrador Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Poodle Adult 7,5 kg
42,50 € 40,10 €

Granule pre pudlov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Poodle Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým znižuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Boxer Adult 12 kg
56,10 €

Krrmivo pre boxerov od 15 mesiacov, pomáha udržiavať svalovú hmotu, chráni kĺby, podporuje správnu funkciu srdcového svalu a optimálne vstrebávanie živín.

Royal Canin Cocker 3 kg
20 €

Granule pre kokeršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny EPA, DHA a borákový olej pre krásnu srsť. Royal Canin Dachshund Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Giant Adult 15 kg
53,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú glukosamín, chondroitin a zaisťujú zdravé svaly, kosti i chrupavky. Royal Canin Giant Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov s komplexom antioxidantov a vitamínov.

Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg
41,90 € 39,30 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú nízke množstvo tukov pre zaistenie optimálnej váhy. Royal Canin Mini Light Weight Care 8 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Bulldog Puppy 12 kg
61,90 € 60,16 €

Akcia

Granule pro buldoky jsou speciálně tvarované pro toto plemeno a snadno se konzumují. Starají se o vyrovnanou střevní flóru díky prebiotikám, stravitelným bílkovinám a vláknině. Royal Canin Bulldog Puppy 12 kg je krmivo pro štěňata.

Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg
22 €

Granule pre čivavy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú chelátory vápnika, ktoré znižujú tvorbu zubného kameňa. Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým pomáha redukovať zápach a objem stolice.

Royal Canin Mini Dermacomfort, 8 kg
44 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú protizápalové účinky. Royal Canin Mini Dermacomfort, 8 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Royal Canin Mini Adult 2 kg
12 €

Granule jsou speciálně tvarované pro malá plemena a snadno se jim konzumují. Obsahují L-karnitin pro zajištění zdravého metabolismu. Royal Canin Mini Adult 2 kg je krmivo pro dospělé psy, kterým se stará o krásnou srst a zdravou kůži.

Royal Canin German Shepherd Adult 3 kg
18 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Adult 3 kg je krmivo pre dospelé psy, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Chihuahua Adult 1,5 kg-15%
10,90 € 9,19 €

Akcia

Granule pre čivavy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú chelátory vápnika, ktoré znižujú tvorbu zubného kameňa. Royal Canin Chihuahua Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým pomáha redukovať zápach a objem stolice.

Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg
19,80 € 19 €

Granule pre kokeršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Starajú sa o vyrovnanú črevnú mikroflóru vďaka prebiotikám, stráviteľným bielkovinám a vláknine. Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin German Shepherd Puppy 12 kg
64,70 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Mini Digestive Care, 3 kg
19 €

Posledný kus za túto cenu!

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú prebiotiká, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru. Royal Canin Mini Digestive Care, 3 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Royal Canin Mini Sterilised 3 kg-19%
18,90 € 15,21 €

Akcia

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Bulldog Puppy 3 kg
19 €

Granule pre buldogy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Starajú sa o vyrovnanú črevnú flóru vďaka prebiotikám, stráviteľným bielkovinám a vláknine. Royal Canin Bulldog Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Medium Dermacomfort 3 kg
17 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredne veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú protizápalové účinky. Royal Canin Medium Dermacomfort 3 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Royal Canin Maxi Adult 4 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Maxi Adult 4 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorý sa stará o zdravie kostí a kĺbov.

Royal Canin Maxi Starter Mother & Babydog 4 kg
21,50 € 18,82 €

Akcia

Granule pre šteniatka sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Je vhodné aj pre gravidné či dojčiace sučky. Možno ich rehydratovať a vytvoriť kašu, ktorá uľahčuje prechod na pevnú stravu. Royal Canin Maxi Starter Mother & Babydog 4 kg je krmivo pre podporu trávenia.

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy 1,5 kg
11,30 €

Granule pre kokršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje komplex vitamínov a minerálov pre zdravé srdce. Royal Canin Cavalier King Charles Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým zaisťuje vyváženú črevnú mikroflóru.

Granule pre psy

V tejto kategórii nájdete prémiové aj superprémiové granule pre psov od všetkých tradičných výrobcov psieho krmiva. Jednotlivé granule sa od seba líšia svojím zložením, spracovaním, ale tiež kvalitou a s tým spojenou cenou. Existujú granule určené špeciálne pre šteňatá, granule pre dospelé psy aj granule pre psov seniorov.

Ďalším kritériom pri výbere granúl môže byť veľkosť psa, resp. typická veľkosť jeho plemena. Ponúkame granule pre malé psy, granule pre stredne veľké psy aj granule pre veľké plemená.

Vyberať môžete tiež zo špeciálneho radu granúl, ako sú napríklad granule pre kastrované psy, granule pre aktívne psy v záťaži, diétne granule pre psy s nadváhou alebo granule pre gravidné fenky. Pokiaľ má váš pes problémy s trávením alebo trpí nejakou alergiou, určite vy a váš maznáčik oceníte hypoalergénne granule pre psov alebo granule pre psov bez obilnín, ktoré toľko nezaťažujú tráviaci trakt, súčasne ale poskytujú dostatok živín pre zdravý a kvalitný život psa.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psov akcia.
Psie granule zoradené od tých najlacnejších produktov nájdete v kategórii lacné granule pre psy.