Royal Canin Labrador Adult 12 kg
55,80 € 49,80 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a borákový olej na podporu funkcie kožnej bariéry. Royal Canin Labrador Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Eukanuba Golden Retriever 12 kg
44,30 €

Kompletné superprémiové krmivo, ktoré je špeciálne navrhnuté pre dospelých psov plemena Zlatého retrievera a príbuzným plemenám s rovnakými požiadavkami.

Eukanuba German Shepherd 12 kg
41,20 €

Kompletné superprémiové krmivo Eukanuba pre dospelých psov plemena Nemeckého ovčiaka a pre príbuzné plemená s rovnakými nutričnými požiadavkami.

Eukanuba Labrador Retriever 12 kg
41 €

Kompletné superprémiové krmivo Eukanuba, ktoré je prispôsobené špeciálnym potrebám dospelým psom plemena Labrador retrievera a jemu príbuzným plemenám.

Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg
19 €

Granule pre francúzske buldočky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, zdravý tráviaci trakt a obmedzujú nadúvanie. Royal Canin French Bulldog Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým pomáha nabrať svalovú hmotu.

Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg
50,30 € 47,30 €

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 7,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Eukanuba Rottweiler 12 kg

Eukanuba Rottweiler 12 kg

Hodnotenie: 4,8
44,20 €

Kompletné superprémiové krmivo, ktoré je špeciálne navrhnuté pre dospelých psov plemena rottweiler a ďalšie príbuzné plemená s rovnakými požiadavkami.

Royal Canin Dachshund Adult 7,5 kg
42 €

Granule pre jazvečíky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vyvážený podiel vápnika a fosforu pre zdravie kostí a kĺbov. Royal Canin Dachshund Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Eukanuba Yorkshire Terrier 2 kg
14,99 € 10,40 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Komletné superprémiové krmivo Eukanuba, ktoré je špeciálne vyvinuté pre potreby dospelých psov Yorshirských teriérov a príbuzných plemien.

Royal Canin Chihuahua Puppy 1,5 kg
12,40 €

Royal Canin Chihuahua Junior krmivo pre mladých psov do 8 mesiacov, s vybranými živinami pre vysokú znášanlivosť, zdravý rast a silný imunitný systém.

Royal Canin Labrador Puppy 12 kg
62,40 € 60,20 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor pre podporu zdravého vývoja kostí. Royal Canin Labrador Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg
56,20 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Adult 11 kg je krmivo pre dospelé psy, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Golden Retriever Adult 12 kg
56,20 €

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Adult 12 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravé srdce.

Royal Canin Chihuahua Adult 1,5 kg
11 €

Granule pre čivavy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú chelátory vápnika, ktoré znižujú tvorbu zubného kameňa. Royal Canin Chihuahua Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým pomáha redukovať zápach a objem stolice.

Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg
19,80 € 19 €

Granule pre kokeršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Starajú sa o vyrovnanú črevnú mikroflóru vďaka prebiotikám, stráviteľným bielkovinám a vláknine. Royal Canin Cocker Puppy, 3 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg
12,10 € 11,60 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Dachshund Adult 1,5 kg
11,70 €

Granule pre jazvečíkov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vyvážený podiel vápnika a fosforu pre zdravie kostí a kĺbov. Royal Canin Dachshund Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Boxer Puppy 3 kg
18 €

Granule pre boxery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Pomáhajú udržať svalovú hmotu a podporujú zdravie namáhaných kĺbov vďaka chondroitinu a glukosamínu. Royal Canin Boxer Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Boxer Adult 12 kg
56,20 €

Krrmivo pre boxerov od 15 mesiacov, pomáha udržiavať svalovú hmotu, chráni kĺby, podporuje správnu funkciu srdcového svalu a optimálne vstrebávanie živín.

Royal Canin Westie Adult 3 kg
20,20 €

Granule pre West highland white teriéry sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Westie Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Shih Tzu Puppy 1,5 kg
13,30 €

Granule pre shih-tzu sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Shih Tzu Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým redukuje objem a zápach stolice.

Royal Canin Westie Adult 1,5 kg
11,60 €

Granule pre West highland white teriéry sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Westie Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg
17,10 € 15,20 €

Akcia

Granule pre francúzske buldočky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry, zdravý tráviaci trakt a obmedzujú nadúvanie. Royal Canin French Bulldog Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Labrador Puppy 3 kg
19,90 €

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vápnik a fosfor pre podporu zdravého vývoja kostí. Royal Canin Labrador Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Boxer Puppy 12 kg
56 €

Granule pre boxery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Pomáhajú udržať svalovú hmotu a podporujú zdravie namáhaných kĺbov vďaka chondroitinu a glukosamínu. Royal Canin Boxer Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Poodle Adult 7,5 kg
42,50 € 40,10 €

Granule pre pudlov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Poodle Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým znižuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin German Shepherd Adult 3 kg
18 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Adult 3 kg je krmivo pre dospelé psy, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Poodle Adult 1,5 kg
11 €

Granule pre pudlov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Poodle Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým znižuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Bulldog Adult 3 kg
18 €

Granule pre buldogy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Starajú sa o vyrovnanú črevnú flóru vďaka prebiotikám, stráviteľným bielkovinám a vláknine. Royal Canin Bulldog Adult 3 kg je krmivo pre dospelé psy.

Eukanuba Jack Russell 2 kg

Eukanuba Jack Russell 2 kg

Hodnotenie: 4,7
14,99 € 10,60 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné superprémiové krmivo Eukanuba, ktoré je špeciálne navrhnuté pre potreby dospelých psov plemena Jack Russella a jemu príbuzné plemená.

Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg
62,40 € 60,20 €

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým posilňuje prirodzenú obranyschopnosť.

Royal Canin Cocker 3 kg

Royal Canin Cocker 3 kg

Hodnotenie: 4,8
17,20 € 16 €

Akcia

Granule pre kokeršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny EPA, DHA a borákový olej pre krásnu srsť. Royal Canin Dachshund Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým udržiava optimálnu váhu.

Royal Canin Golden Retriever Adult 3 kg
17,10 € 14,40 €

Akcia

Granule pre zlaté retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Zaisťujú krásnu, dlhú a hustú srsť vďaka borákovému oleju a mastným kyselinám. Royal Canin Golden Retriever Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o zdravé srdce.

Royal Canin Cavalier King Charles Puppy 1,5 kg
14,30 €

Granule pre kokršpanielov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje komplex vitamínov a minerálov pre zdravé srdce. Royal Canin Cavalier King Charles Puppy 1,5 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým zaisťuje vyváženú črevnú mikroflóru.

Royal Canin German Shepherd Puppy 12 kg
64,70 €

Granule pre nemecké ovčiaky sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Udržujú rovnováhu črevnej mikroflóry a zdravé trávenie vďaka vláknine a psylliu. Royal Canin German Shepherd Puppy 12 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým posilňuje obranyschopnosť.

Royal Canin Shih Tzu Adult 1,5 kg
11,20 €

Granule pre shih-tzu sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Shih Tzu Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje objem a zápach stolice.

Royal Canin Bulldog Puppy 3 kg
19 €

Granule pre buldogy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Starajú sa o vyrovnanú črevnú flóru vďaka prebiotikám, stráviteľným bielkovinám a vláknine. Royal Canin Bulldog Puppy 3 kg je krmivo pre šteňatá.

Royal Canin Labrador Adult 3 kg-22%
17,90 € 13,80 €

Akcia

Granule pre labradorské retrívery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a borákový olej na podporu funkcie kožnej bariéry. Royal Canin Labrador Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará okrem iného aj o zdravie očí.

Royal Canin Boxer Adult 3 kg
19 €

Granule pre boxery sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Pomáhajú udržať svalovú hmotu a podporujú zdravie namáhaných kĺbov vďaka chondroitinu a glukosamínu. Royal Canin Boxer Adult 3 kg je krmivo pre dospelé psy.

Royal Canin Medium Light Weight Care, 3 kg
17,70 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú nízke množstvo tukov pre zaistenie optimálnej váhy. Royal Canin Medium Light Weight Care, 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Medium Light Weight Care, 9 kg
48 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú nízke množstvo tukov pre zaistenie optimálnej váhy. Royal Canin Medium Light Weight Care, 9 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.

Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg
10 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 1,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg
20,30 € 17,60 €

Akcia

Granule pre čivavy sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú chelátory vápnika, ktoré znižujú tvorbu zubného kameňa. Royal Canin Chihuahua Adult 3 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým pomáha redukovať zápach a objem stolice.

Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg
41,70 € 41,20 €

Granule pre jorkšírov sú špeciálne tvarované pre toto plemeno a ľahko sa konzumujú. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny a borákový olej pre podporu zdravej a krásne srsti. Royal Canin Yorkshire Adult 7,5 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým redukuje tvorbu zubného kameňa.

Granule pre psy podľa plemena

V ponuke niektorých výrobcov nájdete granule, ktoré sú svojím zložením určené priamo pre konkrétny druh psieho plemena. Jedným zo základných kritérií pre výber vhodných granúl pre vášho psa je veľkosť psa, resp. jeho hmotnosť v dospelom veku. Na našom e-shope nájdete ako granule pre malé psy, tak granule pre stredne veľké plemená aj granule pre veľké plemená.

Pri výbere psích granúl zohľadnite aj vek psa. Pre správny rast a vývoj šteňaťa sú určené granule pre šteňatá. Pre psy vo veku od 1 do 7 rokov sú určené granule pre dospelé psy, oproti tomu psy staršie 7 rokov ocenia granule pre psov seniorov.

Zloženie granúl a ich nutričné hodnoty sa bezpochyby odvíjajú aj od konkrétneho výrobcu. Ponúkame prémiovéprémiové aj superprémiové granule pre psy od tradičných výrobcov, ako sú granule Fitmin, granule Carnilove, granule pre psy Ontario, ale aj tých menej tradičných ako sú granule Platinum, granule pre psy Eukanuba či granule pre psy Profine a ďalší.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v sekcii – granule pre psy zľava.