Acana Regionals Wild Prairie Dog 11,4 kg
67 € 65,40 €

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je určené pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30 % ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor!

Acana HERITAGE Class. Adult Large Breed 11,4kg
58,61 € 56,40 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana Lamb & Apple 17 kg
94,70 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg
96,40 € 77,90 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku vajcia a platesu. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana HERITAGE Class. Sport and Agility 17 kg je vhodné pre aktívnych dospelých psov všetkých plemien.

Acana HERITAGE Class. Senior 6 kg
45,10 € 36,20 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku, vajcia a platesu. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana HERITAGE Class. Senior 6 kg je vhodné pre psov všetkých plemien staršie 7 rokov.

Acana HERITAGE Class. Light and Fit 6 kg
45,10 € 36,30 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku vajcia a platesu. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana HERITAGE Class. Light and Fit 6 kg je vhodné pre dospelých psov, ktorí bojujú s nadváhou či sú po kastrácii.

Acana Lamb & Apple 6 kg
49,90 €

Kompletné, plnohodnotné, holistické krmivo s kuracím, morčacím a rybím mäsom a vajcami a je určené pre dospelé psy veľkých plemien (od 25 kg hmotnosti).

Acana HERITAGE Class. Senior 2kg
16,60 €

Kompletní, plnohodnotné, holistické krmivo s kuřecím, krůtím a rybím masem a vejci a je určeno pro starší psy všech plemen (od 7 let věku) – nyní úplně bez obilovin a bez brambor.

Acana CLASSICS Wild Coast 2 kg
22,30 € 18,30 €

Superprémiové krmivo obsahuje mäso z voľne lovených kanadských sleďov, platés a hejkov. Bohaté zloženie s nízkou glykemickou záťažou zaisťuje dobrú kondíciu. Acana CLASSICS Wild Coast 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Acana REGIONALS Ranchlands Dog 2 kg
27,30 € 22,10 €

Superprémiové krmivo obsahuje lahodné hovädzie, jahňacie a bravčové mäso. Bohaté zloženie s nízkou glykemickou záťažou zaisťuje dobrú kondíciu. Acana Regionals Ranchlands Dog 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Acana CLASSICS Prairie poultry 2 kg
18,20 € 14,80 €

Superprémiové krmivo obsahuje mäso z voľne chovaných kurčiat aj moriek a vajcia z hniezdneho chovu. Bohaté zloženie s nízkou glykemickou záťažou zaisťuje dobrú kondíciu. Acana CLASSICS Prairie poultry 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Acana CLASSICS Red 2 kg
22,30 € 18,30 €

Superprémiové krmivo obsahuje jahňacie z voľného chovu, anguské hovädzie a yorkshirské bravčové. Bohaté zloženie s nízkou glykemickou záťažou zaisťuje dobrú kondíciu. Acana CLASSICS Red 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Acana HERITAGE Class. Adult 2 kg
20,40 € 16,10 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku vajcia a platesu. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana HERITAGE Class. Adult 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Acana SINGLES Grass-fed Lamb 2 kg
26,90 € 21,30 €

Superprémiové krmivo obsahuje jahňacie mäso s vnútornosťami, ovocím, zeleninou a bylinkami. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana SINGLES Grass-fed Lamb 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj tie s veľmi citlivým trávením.

Acana HERITAGE Class. Light and Fit 2 kg
20,40 € 16,60 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku vajcia a platesu. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana HERITAGE Class. Light and Fit 2 kg je vhodné pre dospelých psov, ktorí bojujú s nadváhou či sú po kastrácii.

Acana SINGLES Yorkshire Pork 2 kg
23,50 € 19 €

Superprémiové krmivo obsahuje bravčové mäso s ovocím, zeleninou a bylinkami. Bohaté zloženie zaisťuje dobrú kondíciu. Acana SINGLES Yorkshire Pork 2 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien aj tie s veľmi citlivým trávením.

Acana HERITAGE Class. Puppy and Junior 2 kg
19,40 € 16,10 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku, vajcia a platesy. Bohaté zloženie zaisťuje zdravý rast. Acana HERITAGE Class. Puppy and Junior 2 kg je vhodné pre šteňatá všetkých plemien, ktoré v dospelosti vážia 9–25 kg.

Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 2 kg
19,40 € 15,90 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku, vajcia a platesy. Bohaté zloženie zaisťuje zdravý rast. Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 2 kg je vhodné pre šteňatá malých plemien, ktoré v dospelosti vážia do 9 kg.

Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 6 kg
36,60 € 35 €

Superprémiové krmivo obsahuje kura z voľného chovu, morku, vajcia a platesy. Bohaté zloženie zaisťuje zdravý rast. Acana HERITAGE Class. Puppy Small Breed 6 kg je vhodné pre šteňatá malých plemien, ktoré v dospelosti vážia do 9 kg.

Acana CLASSICS Prairie poultry 6 kg
37,50 € 31,80 €

Superprémiové krmivo obsahuje mäso z voľne chovaných kurčiat aj moriek a vajcia z hniezdneho chovu. Bohaté zloženie s nízkou glykemickou záťažou zaisťuje dobrú kondíciu. Acana CLASSICS Prairie poultry 6 kg je vhodné pre dospelých psov všetkých plemien.

Granule pre psy

V tejto kategórii nájdete prémiové aj superprémiové granule pre psov od všetkých tradičných výrobcov psieho krmiva. Jednotlivé granule sa od seba líšia svojím zložením, spracovaním, ale tiež kvalitou a s tým spojenou cenou. Existujú granule určené špeciálne pre šteňatá, granule pre dospelé psy aj granule pre psov seniorov.

Ďalším kritériom pri výbere granúl môže byť veľkosť psa, resp. typická veľkosť jeho plemena. Ponúkame granule pre malé psy, granule pre stredne veľké psy aj granule pre veľké plemená.

Vyberať môžete tiež zo špeciálneho radu granúl, ako sú napríklad granule pre kastrované psy, granule pre aktívne psy v záťaži, diétne granule pre psy s nadváhou alebo granule pre gravidné fenky. Pokiaľ má váš pes problémy s trávením alebo trpí nejakou alergiou, určite vy a váš maznáčik oceníte hypoalergénne granule pre psov alebo granule pre psov bez obilnín, ktoré toľko nezaťažujú tráviaci trakt, súčasne ale poskytujú dostatok živín pre zdravý a kvalitný život psa.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psov akcia.
Psie granule zoradené od tých najlacnejších produktov nájdete v kategórii lacné granule pre psy.