Propesko VITALITY 10 kg granule
14,54 €

Propesko granule for Vitality and Active Life boli vyvinuté pre podporu vitality a sily Vášho psa. Toto 100% kompletné krmivo s chutným hydinovým, hovädzím a zeleninou je obohatená o komplex FOR LIFE s taurínu, omega mastnými kyselinami, inulínu a L-Carnitín. Vďaka optimálnemu…

Propesko WELNESS 10kg granule
15,30 €

Granule Propesko pes Welness 10 kg

Toto kompletné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien je vyrobené z chutného jahňacieho mäsa a ryže a je obohatené o zeleninu a ďalšie zdraviu prospešné látky v prírodnej forme pre pevné zdravie, lesklú a zdravú srsť, zdravé zuby a…

Propesko Granule pes Wellness 10+1 kg
14,90 €

Krmivo pre dospelých psov všetkých plemien je ideálne pre správne trávenie. Komplex FOR LIFE v sebe kombinuje vitamín A, D3, E, omega mastné kyseliny, taurín a inulín. Propesko Granule pes Wellness 10 + 1 kg obsahuje výborné jahňacie mäso, ryžu a zeleninu.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.