Brit Care Sensitive 12kg

Brit Care Sensitive 12kg

Hodnotenie: 4,8
48,20 €

Hypoalergénna receptúra zveriny a zemiakov pre psy s citlivým trávením alebo intoleranciou. Bezobilná receptúra

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg
45 € 34,20 €

Granule sú vhodné pre psov malých a stredných plemien, ktorí sú náchylnejší k potravinovým alergiám. Monoproteinové krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

Bosch Adult Lamb & Rice 15 kg
30,70 €

Prémiové krmivo pre dospelých psov, bez pšenice, betaglukánmi a mannaoligosacharidmi pre posilnenie imunitného systému a odbúranie stresu, ľahko stráviteľné, nezaťažuje tráviaci systém

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kačica 7 kg
45 € 34,60 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kačica 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg
61,30 € 43,50 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jahňa & ryža 7 kg
45 € 35,40 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným jahňacím mäsom. TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jahňa & ryža 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg
61,30 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným jahňacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M bravčové 12 kg
61,30 € 45,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným bravčovým mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M bravčové 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

Eukanuba Daily Care Sensitive Joints 12,5 kg
44,20 €

Kompletné superprémiové krmivo Eukanuba, ktoré je vhodné pre dospelých psov (nad 1 rok) všetkých plemien, ktorí trpia problémami s kĺbmi.

Bosch Sensitive Lamb&Rice 15kg
44,10 €

Pre psy citlivé voči strave, bez lepku, s imunokomplexom z ß-glukánu a Manana k odbúravaniu stresu, vhodné pre citlivý žalúdok, ľahko stráviteľné, s extraktom zo slávky zelenoústej

Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2 kg
12,30 € 11 €

Granule disponujú lahodným mäsom z jeleňa. Brit Care Mini Grain Free Sensitive 2 kg sú vhodné pre psov miniatúrnych plemien s citlivým zažívaním. Balenie obsahuje Brit Care Mini Salmon & Herring sterilised fillets in gravy a Brit Care Mini Rabbit & Salmon fillets in gravy.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg
65,40 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre šteňatá stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 5,4 kg
45 € 44,30 €

Krmivo vhodné pre malé a trpasličie plemená. Zmes kuracieho a morčacieho mäsa so sušenou zeleninou a bylinami. Nutram Total Grain Free Small Breed Turkey Dog 5,4 kg sa môže pochváliť 100 % prírodnou výrobou bez škodlivej chémie. Má nízky glykemický index a pôsobí pozitívne na telesnú kondíciu psa.

Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg
46,69 € 37,40 €

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg neobsahuje obilniny.

Royal Canin Medium Digestive Care, 3 kg
17,70 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú prebiotiká, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru. Royal Canin Medium Digestive Care, 3 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Bosch Junior Lamb&Rice 15kg

Bosch Junior Lamb&Rice 15kg

Hodnotenie: 4,5
36,90 €

Prémiové krmivo pre šteňatá, regulovaný obsah bielkoviny (25%) a tuku (13%), bez lepku, s imuno-komplexom z ß-glukánu a Manana na zabránenie stresu.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M / M losos 12 kg
65,40 € 53,10 €

Granule sú vhodné pre psích seniorov stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

Royal Canin Mini Digestive Care, 8 kg
43,90 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú prebiotiká, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru. Royal Canin Mini Digestive Care, 8 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Nutram Ideal Sensitive Dog 2 kg
21,90 € 21,60 €

Kanadské krmivo pre dospelých psov, ktorí sú nároční na potravu, alebo trpia vyššou citlivosťou na niektoré jej zložky. Nutram Ideal Sensitive Dog 2 kg je vyrobené z jahňacieho mäsa, ktoré predstavuje zdroj nealergénnych bielkovín. 100 % prírodná výroba bez použitia chémie. Vyrobené receptúrou, ktorá sa opiera o holistický prístup.

Bosch Senior 12,5 kg

Bosch Senior 12,5 kg

Hodnotenie: 4,7
26,20 €

Prémiové krmivo pre psích seniorov, znížený obsah bielkovín a energie, spomaľuje proces starnutia, s betaglukánmi a mannaoligosacharidmi pre imunitu a odbúranie stresu.

Purina Pro Plan Small & Mini Adult Sensitive Digestion 3kg
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletná výživa a ochrana špeciálne vyvinutá pre dospelých psov malých a mini plemien s hmotnosťou do 10 kg s citlivým trávením, obsahuje vysokým podiel kuracieho mäsa.

Calibra Dog EN Sensitive Salmon NEW 2 kg
10,90 € 9,60 €

Hypoalergénne granule disponujú lososovým olejom, ktorý sa stará o zdravú kožu a lesklú srsť a fulvokyselinami pre podporu vstrebania živín. Calibra Dog EN Sensitive Salmon NEW 2 kg sú vhodné pre starostlivosť o ústnu dutinu psa a k riešeniu dentálnych ťažkostí.

Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg
19,43 € 15,20 €

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg neobsahuje obilniny.

Bosch Senior 2,5 kg

Bosch Senior 2,5 kg

Hodnotenie: 4,4
6,60 €

Prémiové krmivo pre psích seniorov, znížený obsah bielkovín a energie, spomaľuje proces starnutia, s betaglukány a mannaoligosacharidy pre imunity a odbúranie stresu.

Purina Pro Plan Medium Puppy Sensitive Digestion Lamb 3kg
16,40 € 15,90 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné granulované krmivo pre šteňatá stredných plemien s citlivým trávením s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.

Bosch Junior Lamb&Rice 3kg

Bosch Junior Lamb&Rice 3kg

Hodnotenie: 4,2
12 €

Prémiové krmivo pre šteňatá, regulovaný obsah bielkoviny (25%) a tuku (13%), bez lepku, s imuno-komplexom z ß-glukánu a Manana na zabránenie stresu.

Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg-31%
19,43 € 13,40 €

Akcia

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov stredných a veľkých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg neobsahuje obilniny.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M kačica 12 kg
61,30 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

Bosch Adult Lamb & Rice 3 kg
8,10 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Prémiové krmivo pre dospelé psy, bez pšenice, betaglukány a mannaoligosacharidy pre posilnenie imunitného systému a odbúranie stresu, ľahko stráviteľné, nezaťažuje tráviaci systém

Nutram Total Grain Free Small Breed Lamb, Legumes Dog 2 kg-20%
21,90 € 17,36 €

Akcia

Bezobilné krmivo pre psov malých a trpasličích plemien. Nutram Total Grain Free Small Breed Lamb, Legumes Dog 2 kg je zastúpené jahňacím mäsom a strukovinami. Bez obilia, bez zemiakov a kuracieho mäsa. Vyrobené 100 % prírodnou metódou bez pridania chémie.

Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 12 kg-24%
62,26 € 46,79 €

Akcia

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov stredných a veľkých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 12 kg neobsahuje obilniny.

Royal Canin Mini Digestive Care, 3 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú prebiotiká, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru. Royal Canin Mini Digestive Care, 3 kg je krmivo pre dospelých psov s nízkym zastúpením alergénov.

Granule pre psy s citlivým trávením

V tejto kategórii nájdete granule pre psy s citlivým trávením.

Ponúkame tiež špeciálne granule pre kastrované psy alebo granule pre gravidné fenky. Ďalej diétne granule pre psy s nadváhou, granule pre alergické psy či bezobilninové granule pre psy.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii - granule pre psy akcia
Akčnú ponuku granúl pre šteňatá za zvýhodnené ceny nájdete v sekcii - granule pre šteňatá akcia.