Bosch Senior 2,5 kg

Bosch Senior 2,5 kg

Hodnotenie: 4,5
7,70 €

Prémiové krmivo pre psích seniorov, znížený obsah bielkovín a energie, spomaľuje proces starnutia, s betaglukány a mannaoligosacharidy pre imunity a odbúranie stresu.

Bosch Adult Lamb & Rice 15 kg
31,70 €

Prémiové krmivo pre dospelých psov, bez pšenice, betaglukánmi a mannaoligosacharidmi pre posilnenie imunitného systému a odbúranie stresu, ľahko stráviteľné, nezaťažuje tráviaci systém

Nutrilove Dog Sensitive Lamb&Rice 12kg
29,79 € 27,72 €

Nutrilove Dog Sensitive Lamb & Rice je vysoko kvalitné krmivo špeciálne vyvinuté pre psov s citlivým zažívaním od 12 mesiacov veku.

Bosch Adult Lamb & Rice 3 kg
9,60 €

Prémiové krmivo pre dospelé psy, bez pšenice, betaglukány a mannaoligosacharidy pre posilnenie imunitného systému a odbúranie stresu, ľahko stráviteľné, nezaťažuje tráviaci systém

Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg
19,43 € 17,20 €

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg neobsahuje obilniny.

Bosch Senior 12,5 kg

Bosch Senior 12,5 kg

Hodnotenie: 5
31,60 €

Prémiové krmivo pre psích seniorov, znížený obsah bielkovín a energie, spomaľuje proces starnutia, s betaglukánmi a mannaoligosacharidmi pre imunitu a odbúranie stresu.

Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg-35%
46,69 € 30,07 €

Akcia

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov malých a trpasličích plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Small & Mini Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg neobsahuje obilniny.

Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg-35%
46,69 € 30,07 €

Akcia

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov stredných a veľkých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 7 kg neobsahuje obilniny.

Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 12 kg
62,26 € 51,30 €
+ doprava zadarmo

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov stredných a veľkých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 12 kg neobsahuje obilniny.

Calibra Dog EN Sensitive Salmon 12kg
47,60 €
+ doprava zadarmo

Kompletné hypoalergénne krmivo pre dospelé psy s citlivou kožou a srsťou a zároveň chráni zažívanie psa.

Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg
20,50 €

Superprémiové krmivo je ideálne pre dospelých psov stredných a veľkých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Je veľmi ľahko stráviteľné a obsiahnuté prebiotiká sa starajú o vyváženosť črevnej mikroflóry. Purina Pro Plan Medium & Large Adult OPTIDIGEST Grain Free morka 2,5 kg neobsahuje obilniny.

Bosch Junior Lamb&Rice 15kg

Bosch Junior Lamb&Rice 15kg

Hodnotenie: 4,5
38,50 €

Prémiové krmivo pre šteňatá, regulovaný obsah bielkoviny (25%) a tuku (13%), bez lepku, s imuno-komplexom z ß-glukánu a Manana na zabránenie stresu.

Nutram Total GrainFree Turkey Chicken Duck, Dog 2,72kg
17,71 €

Kompletné kanadské bezobilné krmivo pre citlivé a náročné psy všetkých plemien. Z hydinového mäsa: morka, kurča, kačica. Bez obilia, bez zemiakov. Vhodné aj pre šteňatá a rastúce psy s citlivým zažívaním, napĺňa všetky potreby a výživové nároky v ktoromkoľvek životnom štádiu psa, až do vysokého veku.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg
65,40 € 35,90 €

Novinka

Granule jsou vhodné pro štěňata středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy&Jun M/M kachna 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

Bosch Sensitive Lamb&Rice 15kg
44,30 € 37,70 €

Pre psy citlivé voči strave, bez lepku, s imunokomplexom z ß-glukánu a Manana k odbúravaniu stresu, vhodné pre citlivý žalúdok, ľahko stráviteľné, s extraktom zo slávky zelenoústej

Bosch Junior Lamb&Rice 3kg

Bosch Junior Lamb&Rice 3kg

Hodnotenie: 4,5
9,95 € 9,50 €

Prémiové krmivo pre šteňatá, regulovaný obsah bielkoviny (25%) a tuku (13%), bez lepku, s imuno-komplexom z ß-glukánu a Manana na zabránenie stresu.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg
65,40 € 53,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Granule jsou vhodné pro psí seniory středních plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním masem z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kachna 7 kg
45 € 35,90 €

Novinka

Granule jsou vhodné pro psy malých plemen, kteří mají citlivé zažívání. Krmivo disponuje kvalitním kachním masem. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kachna 7 kg je v superprémiové kvalitě a neobsahuje lepek.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: