Magnusson Original LÄTTA 14kg
40 €

Kompletné krmivo pre psov vyrobené podľa tradičnej receptúry z švédskych regionálnych surovín. Krmivo obsahuje znížený obsah tuku, ktorý pomôže s redukciou váhy Vášho psa.

Magnusson Meat&Biscuit LIGHT 14kg
54,50 €

Kompletné krmivo pre dospelých psov vyrobené z čerstvých surovín, nie múčok. Čerstvé, voňavé a krásne prepečené hovädzie mäso poskytuje vynikajúcu chuť. Krmivo obsahuje znížený obsah tuku, ktorý pomôže s redukciou váhy Vášho psa.

Essential foods Contour 12,5kg
52,90 €

Prvé diétne bezobilné krmivo na trhu určené pre psov po kastrácii. Vhodné taktiež pre jedincov, ktorí majú problémy s nadváhou.

Royal Canin Medium Sterilised 10 kg
49,70 € 48,10 €

Granule sú špeciálne tvarované pre stredne veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Medium Sterilised 10 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Magnusson Meat&Biscuit LIGHT 4,5kg
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletné krmivo pre dospelých psov vyrobené z čerstvých surovín, nie múčok. Čerstvé, voňavé a krásne prepečené hovädzie mäso poskytuje vynikajúcu chuť. Krmivo obsahuje znížený obsah tuku, ktorý pomôže s redukciou váhy Vášho psa.

Eukanuba Adult Small & Medium Light 15 kg
45 €

Komplexné krmivo pre dospelé psy (od 1 do 7 rokov) stredných plemien (s váhou do 25kg), ktoré majú problémy s nadváhou alebo sú menej aktívne.

Eukanuba Adult Medium Weight Control 3kg
13,60 €

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.

Kompletné krmivo pre dospelých psov (od 1 do 7 rokov) stredných plemien (s váhou do 25kg), ktorí majú problémy s nadváhou alebo sú menej aktívne.

TROPIDOG Premium Light / Sterilised 2,5kg
14,69 €

TropiDog Adult All Breeds Light/Sterilised. Vysoko kvalitné nízkokalorické krmivo pre dospelých psov všetkých plemien a veľkostí, trpiacich s nadváhou, s tendenciou k priberaniu, s nízkym aktívnym životným štýlom a pre sterilizovaných psov. Je tiež ideálny pre udržanie optimál…

Royal Canin Mini Sterilised 3 kg
19 €

Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Mini Sterilised 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Royal Canin Maxi Sterilised, 9 kg
47,40 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Maxi Sterilised, 9 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Calibra Dog EN Neutered NEW 2 kg
9,70 € 8,90 €

Hypoalergénne granule disponujú zníženým množstvom kalórií a fulvokyselinami pre podporu vstrebania živín. Calibra Dog EN Neutered NEW 2 kg sú vhodné kastrovaných psov, ktorým zaisťuje optimálnu kondíciu a vitalitu.

Royal Canin Maxi Sterilised 3 kg
13,80 € 12,15 €

Výpredaj

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zaistenie zdravého trávenia. Royal Canin Maxi Sterilised 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a fenky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy. Dátum expirácie 11/2020.

Royal Canin Maxi Sterilised, 3 kg
17,70 € 17 €

Granule sú špeciálne tvarované pre veľké plemená a ľahko sa konzumujú. Obsahujú vlákninu pre zasýtenie a zabezpečenie zdravého trávenia. Royal Canin Maxi Sterilised, 3 kg je krmivo pre kastrovaných psov a sučky, ktorým zaisťuje udržanie optimálnej váhy.

Granule pre kastrované psy

V tejto kategórii nájdete granule vhodné pre kastrované psy.

Okrem týchto špeciálnych granúl ponúkame granule pre gravidné fenky alebo a href="/granule-psy-zataz">granule pre aktívne psy so zvýšenou záťažou. V prípade, že váš pes naopak trpí nadváhou a nedostatkom pohybu, oceníte vy aj váš maznáčik diétne granule pre psy so zníženou energetickou hodnotou.

V našej ponuke nájdete tiež granule pre psy bez obilnín, ktoré svojím zložením toľko nezaťažujú trávenie. Pre psy trpiace intoleranciou či nejakým typom alergie je vhodné zakúpiť granule pre alergické psy.

Psím maznáčikom môžete kúpiť tiež ďalšie obľúbené druhy krmiva, ako sú konzervy pre psy alebo kapsičky pre psy.