Perfect fit Dog granule Adult kurací XS/S 6 kg
24 € 21 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky krmivá pre psov a mačky značky Perfect fit s kódom MDL7SK67 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Suché krmivo s vysokým obsahem kuřecího masa pro dospělé psy malých plemen.

Perfect fit Adult granule 1+ bohaté na kuracinu 6 kg
27,10 € 20,20 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky krmivá pre psov a mačky značky Perfect fit s kódom MDL7SK67 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Granule s kuracím mäsom obsahujú zvýšené množstvo vitamínu E, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Udržujú čisté zuby, zdravé ďasná a znižujú tvorbu zubného kameňa. Perfect Fit Adult granule 1+ bohaté na kuracinu 6 kg zaisťujú zdravé zažívanie vďaka kvalitným bielkovinám.

Granule pre psy podľa určenia krmiva

V kategórii granule pre psy podľa určenia môžete vyberať zo špeciálneho radu granúl upravených zložením tak, aby čo najlepšie vyhovovali vaším požiadavkám, a predovšetkým potrebám vašich štvornohých maznáčikov. Nájdete tu napríklad granule pre kastrované psy, granule vhodné pre kojace fenky, granule určené pre psy s citlivou kožou či trávením, diétne granule pre psy so sklonom k nadváhe, alebo naopak granule pre aktívne psy v záťaži.

Svojím zložením, nutričnými hodnotami, ale tiež spracovaním sa líšia granule jednotlivých značiek. V našej ponuke nájdete granule tradičných značiek ako napríklad granule Brit, granule Royal Canin, granule pre psy Marp, granule pre psy Calibra, ale aj tých menej tradičnejších značiek, ako sú granule pre psy Platinum, granule Eminent či granule Bosch a iné. Značnej popularite sa tešia aj granule kanadských výrobcov, ako sú granule pre psy K9, granule pre psy Acana či amerických výrobcov granúl Taste of the Wild.

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Akčnú ponuku psích granúl za zvýhodnené ceny nájdete v kategórii granule pre psy zľava.