BRITA MaxtraPlus Pack 4 (3+1 zdarma)
23,35 € 19,30 €

Novinka

BRITA Maxtra + filtre novej generácie pre ešte efektívnejšiu filtráciu vody majú vylepšené zloženie a o 25% lepšiu chuť. Balenie obsahuje 4 kusy filtračných patrón. Patróny sedia do všetkých kanvíc Brita.

BRITA Vodný filter na kohútik On Tap
62,90 € 60 €

Vodný filter od značky Brita je určený k montáži priamo na vodovodný kohútik. Jeho kapacita je 600 l, digitálny odpočet informuje o momentálnom stavu. Doprajte si čistú vodu bez mikroplastov vždy, keď otočíte kohútikom.

BWT Náhradné filtre Mg2 + - balenie 9ks
47,99 € 34,50 €

Náhradné filtre BWT Mg2 + – balení 9ks sú vhodné aj pre Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobené v Rakúsku. Obohacujú pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou odstránime škodlivé látky.

HYUNDAI Filtry EVOLVE 6ks

HYUNDAI Filtry EVOLVE 6ks

Hodnotenie: 4,6
28,99 € 21,90 €

Filtre do filtračných kanvíc EVOLVE značky HYUNDAI sa hodia do filtračných kanvíc Hyundai Aqua Optima a Brita Maxtra, 6 filtrov vám vydrží určite na dlho!

DAFI Classic Standard náhradné filtre 2 ks
8,20 €

Výmenná náplň pre filtračnú kanvicu na vodu DAFI. Filter eliminuje nežiadúce látky ako ortuť, olovo, chlór, odstráni všetky nečistoty a upraví tvrdosť vody a pH. Vhodný pre filtračné kanvice s označením Classic.

Barrier Standard náhradná filtračná patróna, 3 ks
15,71 € 14,30 €

Náhradné filtračné patróny značky Barrier zabezpečia komplexné odfiltrovanie organických a anorganických nečistôt a odstránenie nepríjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodného kohútika. Balenie obsahuje 3 kusy.

Laica FLOW'N GO Filtračná fľaša
26 €

Filtračná fľaša Laica Flow'N GO je určená pre domáce použitie a filtráciu pitnej vody. Jeden filter vydrží 30 dní či asi 120 l prefiltrovanej vody. Disponuje ručným ukazovateľom životnosti filtra.

MAXXO UNI filtre 12 ks + športová fľaša
43,75 € 42,50 €

Vodné filtre MAXXO UNI 12 ks sú kompatibilné s filtračnými systémami BWT, Laica Biflux a Brita Maxtra. Odstraňujú nežiadúce látky, ktoré negatívne ovplyvňujú vzhľad a chuť vody z vodovodu. Významne redukujú obsah chlóru a jeho organických zlúčenín, vodného kameňa, zakalenie. Športová fľaša zadarmo.

Orion Náhradné filtre do kanvice CARBO 3 ks
13,65 € 13,20 €

Náhradné filtračné patróny do filtračných kanvíc znižujú obsah vodného kameňa, odstraňujú nežiadúce látky ako chlór, ktoré ovplyvňujú chuťové a pachové vlastnosti vody.

Laica Bi-Flux Cartridge Mineralbalance 3ks M3M
14,90 €

Laica Bi-Flux Cartridge M3M zachováva rovnováhu minerálov vo vode, najmä horčíka a vápnika, zatiaľ čo redukuje ťažké kovy, chlór, herbicídy a pesticídy. Kapacita jedného filtra 150l/30dní.

DAFI Atria classic filtračná kanvica 2,4 l + 1 filtr, biela
15,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Filtračné kanvice DAFI Atria classic s manuálne nastaviteľným ukazovateľom životnosti filtra sa vojdu aj do dverí vašej chladničky. Ľahko sa plnia, aj bez zloženia viečka. Kombinujú výhody filtrácie vody sa štýlovým servírovaním.

DAFI Astra classic filtračná kanvica 3 l, modrá
13,30 €

Filtračná kanvica DAFI Astra classic s manuálne nastaviteľným ukazovateľom životnosti filtra sa vojde aj do dverí vašej chladničky. Ľahko sa plní, aj bez zloženia viečka. Kombinuje výhody filtrácie vody sa štýlovým servírovaním.

Laica MikroPLASTIK-STOP filtračná kanvica
55,50 €

Filtračná kanvica Laica MikroPLASTIK-STOP disponuje dvojitým filtračným systémom pre redukciu mikroplastu vo vode. Redukuje tiež ťažké kovy, chlór, vodný kameň, herbicídy a pesticídy. Mechanický indikátor upozorňuje na stav Bi-flux filtra.

Laica Carmen filtračná kanvica
25,90 €

Kanvica Carmen značky Laica vám prefiltruje vodu od všetkých nečistôt, ktoré by mohli poškodiť vaše prístroje alebo dokonca váš životný organizmus. Objem prefiltrovanej vody u tejto kanvice je 1,2 litra.

Laica MikroPLASTIK-STOP filter
20 €

Vodný filter Laica MikroPLASTIK-STOP redukuje viac ako 99,5% mikroplastu s veľkosťou ≥ 0,1 mikrometrov. Prefiltruje cca 1000 l vody, čo je ekvivalent až 12 mesiacov.

Orion filtračná kanvica Carbo 2,4 l
15,61 € 15,20 €

Filtračná kanvica pripraví vodu v ideálnej forme na prípravu všetkých nápojov aj pre varenie. Päť-stupňová filtrácia redukuje tvrdosť vody, chlór, olovo, zinok, meď, niektoré herbicídy a pesticídy, nepríjemné pachy.

Laica Laica Bi-Flux Cartridge Coffee & Tea 3ks C3M
15,50 €

Laica Cartridge filtry Coffee&Tea sú špeciálne navrhnuté pre lepšiu chuť kávy a čaju. Vysoká efektivita odstraňovanie vodného kameňa, ťažkých kovov a chlóru. Kapacita jedného filtra 150l/30dní.

Orion Kanvica filtračná ORCHID + filter
19,39 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Filtračná kanvica pripraví vodu v ideálnej forme na prípravu všetkých nápojov aj pre varenie. Päťstupňová filtrácia redukuje tvrdosť vody, chlór, olovo, zinok, meď, niektoré herbicídy a pesticídy, nepríjemné pachy. Voda je chutnejšia a zdravšia.

Barrier Iron náhradný filtračný patrón
8,80 €

Náhradný filtračný patrón Iron odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedľajšie produkty chlórovania, chlór, meď, železo, ťažké kovy, olovo, ortuť, olej, pesticídy, hrdzu, pachuť a zápach.

Barrier Standard náhradný filtračný patrón
7,90 €

Náhradný filtračný patrón Štandard odstraňuje vedľajšie produkty chlórovania, chlór, olovo, ortuť, hrdzu, piesok a iné mechanické častice. Patrón so závitom, ktorý eliminuje možnosť, že by sa neprefiltrovaná voda dostala do prefiltrovanej.

Laica Filter Fast Disk 6 ks
21 €

Náhradný filter FAST DISC do filtračnej fľaše FLOW’N GO filtruje pitnú vodu pomocou postriebreného aktívneho uhlia. Znižuje obsah chlóru, uchováva minerály prítomné vo vode.

Barrier Hardness náhradný filtračný patrón
8,60 €

Náhradná filtračná patróna Hardness odstraňuje organické a anorganické nečistoty, vedľajšie produkty chlórovanie, chlór, meď, olovo, ortuť, soli spôsobujúce tvrdosť vody, hrdzu, piesok a iné mechanické častice.

DAFI Atria classic filtračná kanvica 2,4 l + 1 filter, modrá
15,20 €

Filtračná kanvica DAFI Atria classic s manuálne nastaviteľným ukazovateľom životnosti filtra sa vojde aj do dverí vašej chladničky. Ľahko sa plní, aj bez zloženia viečka. Kombinuje výhody filtrácie vody sa štýlovým servírovaním.

DAFI Omega unimax filtračná kanvica 4 l, biela
22,60 €

Filtračná kanvica DAFI Omega UNIMAX odstráni všetky nečistoty a upraví tvrdosť vody a pH. Je vybavená LED senzorom, ktorý pripomína kedy je potrebné vymeniť filter. Kanvica sa ľahko plní, aj bez zloženia viečka nádoby.

Barrier Standard náhradná filtračná patróna, 2 ks
10,90 €

Náhradné filtračné patróny značky Barrier zabezpečia komplexné odfiltrovanie organických a anorganických nečistôt a odstránenie nepríjemného zápachu a pachuti z vody z vodovodného kohútika. Balenie obsahuje 3 kusy.

DAFI pH+ Classic náhradný filter 1 ks
9,50 €

Výmenná nápl ** pre filtračnú kanvicu na vodu DAFI **upravuje pH vody a vylepšuje jej chuť. Filtrovaním cez špeciálne keramické lôžko je eliminované množstvo chlóru a vodu obohatí o minerály.

Laica Bi-Flux Cartridge NITRATE 3ks N3N
16,80 €

Laica Cartridge Nitrate patróny majú špeciálne zloženie filtra pre redukciu dusičnanov. Ďalej znižujú množstvo chlóru a niektoré pesticídy a herbicídy. Kapacita jedného filtra 150l/30dní.

Laica Filter Fast Disk 3 ks
11 €

Náhradný filter FAST DISC do filtračnej fľaše FLOW’N GO filtruje pitnú vodu pomocou postriebreného aktívneho uhlia. Znižuje obsah chlóru, uchováva minerály prítomné vo vode.

Laica Bi-Flux Cartridge Magnesium Active 2ks G2M
11,07 € 10,30 €

Zloženie filtra Cartridge Magnesium Active značky Laica zvyšuje množstvo horčíka vo vode, zatiaľ čo redukuje ťažké kovy, chlór, herbicídy a pesticídy. Kapacita jedného filtra 150l/30dní.

BRITA Fill&Go Vital 0,6l

BRITA Fill&Go Vital 0,6l

Hodnotenie: 4,6
16,71 € 16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vďaka opakovane naplniteľnej fľaši si môžete užívať čerstvo filtrovanú vodu. Praktická stlačiteľná filtračná fľašaa s objemom 0,6 l pre všetkých je vybavená filtrom Brita Micro Disc, ktorá účinne znižuje chlór a ďalšie nečistoty a pritom ponecháva minerály.

MAXXO Náhradné vodné filtre 3 + 1
12,92 € 12,30 €

Filtre novej generácie MAXX UNI, balenie 3 + 1 – kompatibilné s filtračnými systémami BWT, LAICA Biflux, Brita Maxtra. Odstraňujú nežiaduce látky, ktoré negatívne ovplyvňujú chuť a vzhľad vody z kohútika.

BWT Náhradné filtre Mg2 + - balenie 3ks
15,99 € 14 €

Náhradné filtre BWT Mg2 + – balenie 3ks sú vhodné aj pre Brita Maxtra, Laica Biflux, Dafi Unimax, vyrobené v Rakúsku. Obohacuje pitnú vodu o ióny zdraviu prospešného horčíka. Filtráciou odstránime škodlivé látky.

Barrier Style filtračná kanvica na vodu, tmavomodrá
16,49 € 15,80 €

Elegantný model filtračnej kanvice Style sa vám prakticky vojde do dverí chladničky a má mechanický indikátor pre výmenu patróna. Lievik je vyvinutý tak, aby sa do prefiltrovanej vody nedostal prach.

BRITA MaxtraPlus 2 Pack

BRITA MaxtraPlus 2 Pack

Hodnotenie: 4,7
14 € 11,40 €

Inovatívna Maxtra + microflow technológia zaručuje výkonnejšiu filtráciu vody pre studené a teplé nápoje a na varenie. Nové zloženie zaisťuje až o 25% lepšiu chuť. Patróny sedia do všetkých kanvíc od Brita.

Barrier Ultra náhradný filtračný patrón
13,49 € 13,20 €

Náhradný filtračný patrónňa ULTRA má membránu z dutých vlákien, ktorá odstraňuje baktérie, spóry a cysty, vrátane tých, ktoré sú odolné voči chlóru a vysokej teplote.

Sana Filtračná vložka Antibacterial
21,06 €

Filtračná vložka Sana Antibacterial je určená pre filtračné fľašu Sana 600 ml. Filtrácia obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín. Poréznosti 0,6 –0,8 ㎛. Životnosť je 200 litrov. Fľaša Sana s antibakteriálnou vložkou.

Sana Filtračná vložka Classic
15,79 €

Filtračná vložka Sana Classic je kompatibilný s filtračnou fľašou Sana 600 ml. Obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín. Životnosť filtračnej vložky je 300 litrov, čo zodpovedá 200 kusom plastových fliaš (1,5 litra). .

Yalong Trade Alkalizujúci džbán na vodu 2.0L
33 €

Alkalizujúci džbán na vodu 2.0L Alkalickú vodu je možné vyrobiť jednoducho doma pomocou alkalizujúceho džbánu. Takáto voda alkalizuje telo a detoxikuje ho. Špecifikacia

Charakteristika: elegantný dizajn vhodný do dverí chladničky. Objem: 2.0l Životnosť zásobníka 2500–3000l max.

Yalong Trade Alkalická vodná tyčinka do pohára
13,77 €

Alkalická (zásaditá) energetická tyčinka Tyčinka slúži na úpravu vody z kyslej na zásaditú. Charakteristika výška 146mm x priemer 17mm.. Obal: antikorová oceľ. Použitie Naplňte fľašu do polovice vodu, vložte tyčinku, kývajte 30sekúnd a vylejte. Je to proces premytia minerálov vašou vodou.

Laica J81-AC XXL Milano kanvica na vodu pre filtráciu vody
31,30 €

Kanvica Laica XXL Milano je predurčená k tomu, aby Vám zásoba vody vydržala čo najdlhšie. Dokáže prefiltrovať až 2,2 litra vody. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napustení vody bez otvorenia veka. Tvar kanvice je navrhnutý tak, aby ste ju mohli uskladniť vo Vašej chladničke.

Yalong Trade Ionizátor vody
599 €

Ionizátor vody

Pre viac informácií volajte 00421 907 173 910 Ing. František Kokoš

Ionizátory k priamej montáži na vodovodný kohútik. Ionizátor sa umiestňuje v blízkosti umývadla na kuchynskú linku ALEBO na stenu v blízkosti kuchynskej linky.

Laica B01A Filtračné fľaša Laica FLOW`N GO
25,50 €

Filtračné fľaša Laica FLOW´N GO dokáže zabezpečiť okamžité prefiltrovaní vody bez čakania. Vďaka aktívnemu uhlíkovému filtru Fast Disk dokážete efektívne redukovať chlór a zlepšiť chuť vašej vody.

Laica Duf Germ-Stop filter
9,80 €

Germ-Stop filter pre redukciu baktérií vo vode. Redukuje 99,999% baktérií obsiahnutých vo vode, odstraňuje zakalenie. Po dosiahnutí životnosti dochádza k blokácii pórov a voda nie je ďalej prepustená cez filter, nedochádza k prefiltrovaní vody obsahujúce baktérie. .

Laica J9066A1 Carmen SET + 3 filtre kanvica na vodu pre filtráciu vody
27,40 €

Carmen SET + 3 filtre kanvica na vodu pre filtráciu vody. Carmen kanvice na vodu pre filtráciu vody patrí do najvyššieho radu kanvíc, v ktorej sa stretla kvalita s jedinečným dizajnom. Veko, rukoväť a vnútorné nádrž sú vždy zhodné farby: červené, modré alebo biele. .