Gore Contest Socks

Gore Contest Socks

Hodnotenie: 4
12,93 € 12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Gore Contest Socks jsou špičkové cyklistické ponožky, které udrží Vaše nohy v suchu i pohodlí i při maximálním výkonu.

Giro Classic Racer White/Black
15,95 € 14,10 €

Cyklistické ponožky vyrobené z materiálu Meryl Skinlife, ktorý ideálne odvádza vlhkosť a udržuje vaše chodidlá v optimálnom suchu. Ponožky Giro Classic Racer White/Black sú vyrábané v Taliansku a poskytujú komfort aj v najnáročnejších športových aktivitách.

Giro HRC Team Blue Jewel / White
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky vylepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Craft dámske ponožky Stride (1909036-900999)-31%
15,95 € 10,95 €

Výpredaj

Dámske cyklistické ponožky Craft Stride (1909036–900999) módneho vyššieho strihu s extravagantným vzorom. Špecifický cyklistický strih pre optimálnu podporu a výkon pri športe.

Giro HRC Team Hi Yellow/Black
20 €

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkuláciu krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Northwave Extreme Light Pro Socks-42%
15,49 € 8,90 €

Akcia

Pánske cyklistické ponožky sú vyrobené z antibakteriálnej látky Meryl-Skinlife, ktorá je veľmi priedušná. Sú funkčné a z dvojitého úpletu. Northwave Extreme Light Pro Socks disponujú výškou 19 cm. Využitie nájdu u každého cyklistu.

Northwave Extreme Air Socks-42%
15,51 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske cyklistické ponožky sú vyrobené z antibakteriálnej látky Meryl-Skinlife, ktorá je veľmi priedušná. Sú funkčné a z dvojitého úpletu. Northwave Extreme Air Socks disponujú výškou 16 cm. Využitie nájdu u každého cyklistu.

Giro HRC Team Bright Pink/Black
16,99 € 13,90 €

Pri pretekaní a trénovaní záleží aj na zdanlivo malých detailoch – zvýšte svoju výkonnosť tiež vďaka luxusným cyklistickým ponožkám Giro HRC Team Bright Pink/Black, ktoré účinne podporujú cirkuláciu krvi a klenutie nohy. Hlavným materiálom sú vlákna Meryl Skinlife, vďaka ktorým ponožky odvádzajú vlhkosť.

Giro HRC Team Black/Dark Shadow-29%
16,90 € 11,90 €

Akcia

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Giro HRC Team White/Black-29%

Giro HRC Team White/Black

Hodnotenie: 4,5
16,99 € 11,90 €

Akcia

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Castelli Rosso Corsa 6 Sock Black
16,62 € 14,90 €

Pánske cyklistické ponožky Castelli Rosso Corsa 6 Sock Black sa skvelo hodia pre každodennú cyklistiku po celý rok. Šev na špičke je v plochom prevedení a nechýba ani kompresná manžeta.

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Wolf - čierna
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské WOLF - s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na n

PDX PDX Grip Socks protišmykové ponožky (biele)
24,95 €

Vďaka protišmykovej technológii ponožiek PDX máš zabezpečenú maximálnu stabilitu v tvojej športovej obuvi. Môžeš tak bez obmedzenia nečakane meniť smer alebo zrýchľovať, noha v obuvi sa ti už šmýkať nebude.

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Car! - sivá
1,09 € 0,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Car! - s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Dámske bambusové ponožky “vysoké” - biele
1,49 €

Výpredaj

Ponožky z bambusových vlákien vhodné pre dámy. Dámske ponožky zo zdravých materiálov prinesú požadované pohodlie. Bambusový vzdušný materiál je zdravý a nevyžaduje si špeciálne zaobchádzanie.

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Monkey - čierna
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Monkey - s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Chlapčenské bambusové vysoké ponožky Number - sivé
1,09 € 0,99 €

Detské bambusové ponožky / chlapčenské Number – s atraktívnym vzorom. Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na

Pánske antibakteriálne bambusové ponožky biele
1,49 €

Výpredaj

Bambusové ponožky majú prirodzené antibakteriálne vlastnosti, sú prievzdušné, skvele odvádzajú vlhkosť, zabraňujú vzniku baktérií na povrchu nôh a navyše sú veľmi pohodlné a príjemné na nosenie!

Sensor 3pack Ručičky-13%

Sensor 3pack Ručičky

Hodnotenie: 4,7
12,81 € 11,10 €

Výpredaj

Sensor 3pack Ručičky sú kvalitné 3 páry cyklistických ponožiek, ktoré sú vhodné aj na beh.

Giro Comp High Rise
15,95 € 10,20 €

Cyklistické ponožky disponujú vysoko savým materiálom, ktorý odvádza vlhkosť a udržuje nohy v suchu a pohodlí. Giro Comp High Rise sú vysoké 15 cm.

Cyklistické ponožky

Cyklistické ponožky musia byť z funkčného materiálu a doplnené zosilnenými zónami v namáhaných oblastiach. Oceníte aj antibakteriálnu ochranu.

Funkcia cyklistických ponožiek

  • Odvádzanie potu - priedušný materiál s termo-izolačnými schopnosťami (odvetrávacie panely)
  • Prevencia odrenín a otlakov - zaistené plochými švami a polstrovaním v najviac namáhaných miestach (priehlavok, špička, päta)
  • Antibakteriálna zložka - použitie bambusových alebo strieborných vlákien, niekedy merino vlny
  • - fixačný pásik na priehlavku, ergonomicky rozmiestnené tlakové body

Typy cyklistických ponožiek

  1. Krátke ponožky - do letného obdobia
  2. Stredné ponožky - na jarné a jesenné vychádzky
  3. Dlhé ponožky - pre zimné obdobie a nepriazeň počasia, vhodné na kombinovanie s návlekmi

Cyklistické ponožky Specialized

Značka Specialized vyvíja špičkové vybavenie a doplnky pre horské bicykle. Cyklistické ponožky Specialized sú vhodné aj pre profesionálnych jazdcov MTB.

Cyklistické ponožky FORCE

Cyklistické ponožky FORCE sú k dispozícii v pestrých farbách. Spevnený materiál majú okolo členku, achilovky a priehlavku.

Cyklo ponožky Castelli

Cyklo ponožky Castelli majú antibakteriálnu úpravu a zosilnenú pätu a špičku. Sú k dispozícii vo zvýhodnenej sade.

→ Nezabudnite tiež na ďalšie cyklistické oblečenie a cyklistické tretry.