Sensor 3pack Ruka

Sensor 3pack Ruka

Hodnotenie: 5
12,95 € 11,90 €

Sensor 3pack Ruka sú kvalitné 3 páry cyklistických ponožiek, ktoré sú vhodné aj pre beh.

Gore Contest Socks

Gore Contest Socks

Hodnotenie: 4
13 €

Gore Contest Socks jsou špičkové cyklistické ponožky, které udrží Vaše nohy v suchu i pohodlí i při maximálním výkonu.

Northwave Extreme Light Pro Socks
15,50 €

Pánske cyklistické ponožky sú vyrobené z antibakteriálnej látky Meryl-Skinlife, ktorá je veľmi priedušná. Sú funkčné a z dvojitého úpletu. Northwave Extreme Light Pro Socks disponujú výškou 19 cm. Využitie nájdu u každého cyklistu.

Sensor 3 pack Race ponožky
14,95 € 13,90 €

Sensor 3 pack Race je výhodné trojbalenie kvalitných cyklistických ponožiek s nižším dvojvrstvovým nápletom, logom a sieťovaným priehlavkom pre uľahčenie ventilácie.

Northwave Logo 2 Socks
11,60 €

Rýchloschnúce pánske cyklistické ponožky sú vyrobené z antibakteriálnej látky Meryl-Skinlife. Priedušnosť zaisťuje open-knit konštrukcia. Northwave Logo 2 Socks disponujú výškou 9 cm. Využitie nájdu u každého cyklistu.

Castelli Free 6 Sock
15,62 € 15,40 €

Pánske cyklistické ponožky s antibakteriálnou úpravou vhodné do letných dní. Castelli Free 6 Sock sa hodia na každodenné športovanie. V mieste päty a špičky sú zosilnené, aby nedošlo k ich skorému pretrhnutiu.

Giro Classic Racer White/Black
15,90 €

Cyklistické ponožky vyrobené z materiálu Meryl Skinlife, ktorý ideálne odvádza vlhkosť a udržuje vaše chodidlá v optimálnom suchu. Ponožky Giro Classic Racer White/Black sú vyrábané v Taliansku a poskytujú komfort aj v najnáročnejších športových aktivitách.

Castelli Quattro 6 Sock
14 €

Pánske cyklistické ponožky Castelli Quattro 6 skvele odvádzajú pot a preto sa hodia na športovanie v letných mesiacoch. Päta a špička sú zosilnené, aby čo najdlhšie vydržali. Ponožky iste využijete nielen v lete, ale po celý rok pri akomkoľvek športe.

Giro Classic Racer Black/White
15,95 € 15,50 €

Cyklistické ponožky vyrobené z materiálu Meryl Skinlife, ktorý ideálne odvádza vlhkosť a udržuje vaše chodidlá v optimálnom suchu. Ponožky Giro Classic Racer Black/White sú vyrábané v Taliansku a poskytujú komfort aj v najnáročnejších športových aktivitách.

Giro HRC Team Black/Dark Shadow
16,90 € 9,90 €

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Giro HRC Team Blue Jewel/White
18,10 €

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalita s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Giro HRC Team Bright Pink/Black
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pri pretekaní a trénovaní záleží aj na zdanlivo malých detailoch – zvýšte svoju výkonnosť tiež vďaka luxusným cyklistickým ponožkám Giro HRC Team Bright Pink/Black, ktoré účinne podporujú cirkuláciu krvi a klenutie nohy. Hlavným materiálom sú vlákna Meryl Skinlife, vďaka ktorým ponožky odvádzajú vlhkosť.

Giro HRC Team Hi Yellow/Black
18,10 €

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkuláciu krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Giro HRC Team White/Black
19 €

Špičkové cyklistické ponožky Giro HRC Team v Pro Tour kvalite s kompresným efektom pre podporu cirkulácie krvi a podanie lepších výkonov. Kompresné ponožky zlepšujú aj regeneráciu svalov po výkone.

Northwave Extreme Air Socks
15,50 €

Pánske cyklistické ponožky sú vyrobené z antibakteriálnej látky Meryl-Skinlife, ktorá je veľmi priedušná. Sú funkčné a z dvojitého úpletu. Northwave Extreme Air Socks disponujú výškou 16 cm. Využitie nájdu u každého cyklistu.