BBB Heavy Duty

BBB Heavy Duty

Hodnotenie: 5
24,90 €

Návleky na tretry pre zlé počasie, ktoré sa nevydarilo …

Etape Návleky na kolená, Čierna/Žltá Fluo
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručia komfort pri jazde.

Sensor Cyklo Návleky na ruky
19,04 € 11,90 €

Sensor Návleky na ruky sú určené pre cyklistiku aj beh, ako ochrana proti chladu. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. Ergonomicky tvarované v oblasti lakťa a s výraznými reflexnými prvkami.

Etape Návleky na ruky, Čierna/Žltá Fluo
15 €

Zateplené Etape návleky na ruky Čierna/Žltá Fluo sú to pravé, ak hľadáte pohodlnú ochranu pred dažďom a poryvmi vetra. Vďaka protišmykovej úprave zostanú návleky tam, kde majú.

Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black
46,09 € 39,90 €

Kvalitní návleky na tretry. Castelli Diluvio 2 All-Road Shoecover black jsou vyrobeny z odolného neoprenu. Návleky se hodí jak pro silniční tak MTB tretry. Výhodou jsou podlepené švy chránící proti vodě.

BBB BWS-04 Hardwear

BBB BWS-04 Hardwear

Hodnotenie: 4,5
34,70 € 33,90 €

Cyklo návleky BBB Hardwear na tretry ideální do špatného počasí. Návleky jsou vyrobené z materiálu NeoSkin se 3 mm neoprenovým základem, který poskytuje nejlepší ochranu proti chladu a dešti.

Etape Návleky na kolená, Čierna
18,47 € 15 €

Cyklistické Etape Návleky na kolená, Čierne Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Under Armour Coolswitch AV Arm Sleeves
36,63 € 23,90 €

Cyklistické návleky na ruce ** Under Armour Coolswitch AV Arm Sleeves** jsou ušity z materiálu, který je pružný, odvádí pot z těla a skvěle schne. Pro Vaši bezpečnost jsou rukávy vybaveny i reflexními prvky.

Castelli Thermoflex Legwarmer
46,90 €
+ doprava zadarmo

Cyklistické návleky na nohy Castelli Thermoflex Legwarmer vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia, vetrom a chladom. Návleky sú z materiálu Thermoflex s vnútorným flísom.

Etape NEO černá

Etape NEO černá

Hodnotenie: 5
30,90 €

Kvalitní návleky na tretry. Etape NEO černá jsou vyrobeny z neoprenu a mají vyztuženou špičku. O bezepčnost se starají reflexní prvky. Návleky disponují podlepenými švy, které zajišťují vysokou odolnost vůči vodě.

BBB BWS-03 Waterflex

BBB BWS-03 Waterflex

Hodnotenie: 4,5
30,80 € 27,90 €

Cyklistické návleky BBB BWS-3 Waterflex na tretry navrženy do deštivého počasí. Moderní materiál WaterFlex s vnějším pogumováním pro vysokou úroveň odolnosti proti vodě.

Mizuno Compression Support
16,86 € 15 €

Kompresné návleky Mizuno Compression Support sú určené na regeneráciu či podporu lýtkových svalov. Navyše podporujú krvný obeh, znižujú svalovú únavu a urýchľujú rekonvalescenciu po záťaži.

Castelli Thermoflex Kneewarmer
38,93 € 26,90 €

Cyklistické návleky na kolená Castelli Thermoflex Kneewarmer vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia, vetrom a chladom. Návleky sú z materiálu Thermoflex s vnútorným flísom.

Craft Návleky Seamless Leg 2.0
34,09 € 29,90 €

Pánské cyklistické návleky disponují technologií bodymapping, která zajišťuje dobrý odvod potu a komfort při nošení. Obsahují několik zón, které mají mezi sebou bezešvé přechody. Craft Návleky Seamless Leg 2.0 jsou z elastického a měkkého materiálu.

Etape Návleky na nohy, Čierna Žltá, Fluo
25,87 € 21,90 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna/Žltá Fluo Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Sensor Cyklo Návleky No Wind na kolena
30,58 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Návleky na kolená od značky Sensor s vynikajúcou ochranou proti chladu as protišmykovou gumou so silikónom.

Etape Návleky na nohy, Čierna
28,90 € 21,90 €

Cyklistické Etape Návleky na nohy Čierna Vás ochránia pred chladom i vetrom. Zateplený materiál ThermoFit, anatomický strih a protišmyková úprava zaručí komfort pri jazde.

Etape Návleky na ruky

Etape Návleky na ruky

Hodnotenie: 4,5
15 €

Cyklistické návleky na ruky disponujú silikónovým zakončením, vďaka ktorému sa nebudú sumarizovať. Sú vyrobené zo zatepleného materiálu Thermoflex. Castelli Návleky na ruky spoľahlivo ochránia pred vetrom, dažďom a ďalšími nepriaznivými podmienkami.

Craft Návleky Shelter

Craft Návleky Shelter

Hodnotenie: 4
38 €

Cyklistické návleky na topánky disponujú pútkom, ktoré umožňuje jednoduchšie nasadenie. Sú opatrené vodeodolnou membránou VentAir. Vodeodolný zips je 3/4 podložený légou. Craft Návleky Shelter nájdu využitie predovšetkým v chladnejšom a daždivejšom počasí.

Castelli Thermoflex Armwarmer
30,90 €

Cyklistické návleky na ruky Castelli Thermoflex Armwarmer vás spoľahlivo ochránia pred nepriazňou počasia, vetra a chladu. Návleky sú z materiálu Thermoflex s vnútorným flísom.

Craft Návleky Seamless Knee 2.0
32,90 € 30,90 €

Pánské cyklistické návleky na kolena disponují technologií bodymapping, která zajišťuje dobrý odvod potu a komfort při nošení. Obsahují několik zón, které mají mezi sebou bezešvé přechody. Craft Seamless Knee 2.0 jsou z elastického a měkkého materiálu.

Sensor Cyklo Návleky na nohy
45,96 € 29,90 €

Sensor Návleky na nohy sú určené pre cyklistiku aj beh. Počesaná vnútorná strana zaisťuje optimálny tepelný komfort. V oblasti kolien je ochrana proti chladu a vetru No Wind.

Craft Návleky Glow
50 € 30,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Cyklistické návleky na topánky disponujú pútkom, ktoré umožňuje jednoduchšie nasadenie. Sú opatrené vodeodolnou membránou VentAir. Vodeodolný zips je 3/4 podložený légou. Craft Návleky Glow nájdu využitie predovšetkým v chladnejšom a daždivejšom počasí.