Čaje pre zdravie

U nás na MALL.sk nájdete takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie čaje pre zdravie. Kúpte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľa to? Tovar z kategórie čaje pre zdravie doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 350 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Pozrite si najnovší tovar zo sekcie čaje pre zdravie alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Naturprodukt Švédsky čaj, 20 vrecúšok

Naturprodukt Švédsky čaj, 20 vrecúšok

5,80 €

Bylinná zmes 9 bylín v nálevových sáčkoch je určená na prípravu čaju. Je to bezalkoholová alternatíva ku Švédskym kvapkám. Pomáha zvyšovať chuť do jedla a je vhodná aj pre seniorov a osôb oslabených chorobou či užívaním liekov. Obsah: 20 nálevových sáčkov.

Partner: Widerio
Salvia Paradise Lapacho kôra (Veľkosť 100 g)
2x

Salvia Paradise Lapacho kôra

5,50 €

100% čistej Lapacho (lapače) kôra bohatá na antioxidanty pre zdravie našich močových ciest, imunity, pre udržanie si správneho krvného tlaku, spánku, pre relaxáciu a podporu odpočinku.

Partner: Vivantis
Salvia Paradise Kombucha násada (Varianta 1 ks)
15x

Salvia Paradise Kombucha násada

6 €

Kombucha (čajová huba) je veľmi kvalitný násada pre výrobu kvaseného nápoja kombucha. Má dostatočne veľký a kvalitný fungus pre okamžité rozmnoženie.

Partner: Vivantis
Adiel Čaj Ludmily Mojžíšovej 15 x 2,5 g
7x

Adiel Čaj Ludmily Mojžíšovej 15 x 2,5 g

4,10 €

Čaj Ludmily Mojžíšovej je bylinná zmes zostavená podľa receptúry známej fyzioterapeutky zaoberajúce sa ženskou neplodnosťou. Ide o zmes vysoko kvalitných, na hrubo posekaných bylín, ktoré boli navrhnuté pre zvýšenie schopnosti ženy počať dieťa.

Partner: Vivantis
LEROS Detský čaj Jahôdka 20 x 2g

LEROS Detský čaj Jahôdka 20 x 2g

2,40 €
2,30 €

LEROS Detský čaj Jahôdka 20 × 2g je ovocná čajová zmes sladko voňajúce po jahodách, vhodná na doplnenie pitného režimu od šiesteho mesiaca dieťaťa.

Partner: Vivantis
LEROS Detský čaj bylinný 20 x 1,8g

LEROS Detský čaj bylinný 20 x 1,8g

2,40 €
2,30 €

LEROS Detský čaj bylinný 20×1,8g – Vyvážená bylinková zmes ideálna na doplnenie pitného režimu našich najmenších. O príjemnú chuť nápoja sa postará ľahko kyslastá šípka, svieže jablko, sladkastý fenikel aj voňavý harmanček. Doprajte svojim deťom lahodnú chuť bylinného čaju!.

Partner: Vivantis