English Tea Shop Adventní kalendář modrý BIO 25 pyramidek
10,10 €

Adventný kalendár modrý obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kokosový CH

Matcha 100% 100g BIO
7,90 €

Matcha je japonský zelený čaj, ktorého nezvyčajné vlastnosti a živá farba sú výsledkom tradičných a starostlivých výrobných metód. V Japonsku sa používa pri tradičnom čajovom obrade. .

English Tea Shop Adventní kalendář - kniha modrá BIO 25 pyramidek
11,80 €

Adventný kalendár – kniha modrá obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kok

English Tea Shop Adventní kalednář - kniha červená BIO 25 pyramidek
11,80 €

Adventný kalendár – kniha červená obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Kokosový CHAI, OOLONG citrón a malina, Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, Vi

Allnature Jazmínový čaj zelený sypaný BIO 50 g
3,60 €

Jazmínový čaj zelený sypaný BIO je jedným z najobľúbenejších kvetinových čajov v Číne. Jazmínové kvety obohatí zelený čaj o očarujúcu vôňu a chuť. Antioxidačné vlastnosti tohto čaju môžu pomôcť naštartovať metabolizmus, a zároveň podporiť ochranu imunitného systému.

Phoenix Division Hannasaki Fruit - ovocná čajová zmes 3 x 25 g
6 €

Hannasaki Fruit je vyvážená ovocná čajová zmes vyrobená tak, aby boli zachované maximálne účinky jednotlivých ovocných zložiek, a aby bola zároveň docielená lahodná chuť. Čaj je obohatený o stopercentne prírodný kapslovaná arómy.

Allnature Kotvičník vňať 250 g
9,10 €

Kotvičník vňať má priaznivý vplyv na normálnu funkciu pohlavných orgánov a hormonálnej aktivity všeobecne. Podporuje však aj zdravie ústnej dutiny a prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Prospieva tiež močovej sústave.

Naturalis Zázvorový čaj Naturalis BIO 70 g
3,70 €

BIO Zázvorový čaj Naturalis sa radí medzi ovocné čaje. Jeho unikátnosť je najmä v obsahu pravého sušeného zázvoru a sušeného citrónu. Vďaka vysokému obsahu ovocia má príjemne kyslú chuť, ktorú si určite obľúbite. .

Allnature Repík lekársky vňať 80 g
2 €

Repík lekársky vňať podporuje normálnu činnosť pečene, obehové aj močovej sústavy. Priaznivo ovplyvňuje stav pokožky. Podporuje tiež normálne trávenie a správne fungovanie žlčníka. Ďalej prispieva k normálnej funkcii horných ciest dýchacích. .

English Tea Shop Červená a zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,60 €

Červená a zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Sladký vanilkový chlebíček pikantné zmes Biely čaj, lychee, kakao slávny deň šťastné Vianoce Ovocný pikantné koláč.

Wolfberry Zelený čaj s jazmínom 50 g
2,20 €

Zelený čaj s jazmínom 50g Wolfberry . Gunpowder je pravý zelený čaj, ktorého každý lístoček bol zrolovaný do malej guličky a vždy ho spoznáme vďaka jeho špecifickej chuti pripomínajúca orechy či dub.

Wolfberry Rooibos s citronelou bylinný čaj 50g
2,20 €

Rooibos s citronelou bylinný čaj 50g Wolfberry. Roiboos sa vzhľadom i chuťou podobá klasickému čaji a okrem jeho blahodarných účinkov na zdravie mnohí ocenia to, že je bez kofeínu. Citrónová tráva ho skvele doplňuje o osviežujúcu vôňu a predovšetkým o zdraviu prospešné vlastnosti.

English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkom 20 sáčkov
2,60 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený čaj je ochutený kúskami granátového jablka a doplnený ružovými lístkami.

English Tea Shop Čaj Čistá mäta 20 pyramidek
6,90 €

M atové, bylinkový čaj je úplne klasickým nápojom. Ideálne kedykoľvek počas dňa, ale skutočne perfektné je po jedle, keďže je preukázané, že mäta je skvelým pomocníkom pri trávení.

English Tea Shop Čaj Upokojujúci zmes 20 pyramidek
6,90 €

Wellness upokojujúci čaj je mixom prírodných bio ingrediencií, ktoré sú známe svojimi tíšiacimi vlastnosťami. Táto špeciálna zmes vás zaručene pozdvihne do stavu pokojnej bdelosti.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: