English Tea Shop Čaj Upokojujúci zmes 20 pyramidek
6,90 €

Wellness upokojujúci čaj je mixom prírodných bio ingrediencií, ktoré sú známe svojimi tíšiacimi vlastnosťami. Táto špeciálna zmes vás zaručene pozdvihne do stavu pokojnej bdelosti.

English Tea Shop Adventní kalednář - kniha červená BIO 25 pyramidek-24%
11,70 € 8,80 €

Akcia

Adventný kalendár – kniha červená obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Kokosový CHAI, OOLONG citrón a malina, Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, Vi

English Tea Shop Adventní kalendář modrý BIO 25 pyramidek
10 €

Adventný kalendár modrý obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kokosový CH

English Tea Shop Adventní kalendář - kniha modrá BIO 25 pyramidek
11,70 €

Adventný kalendár – kniha modrá obsahuje 25 BIO čajov (13 príchuťou) v hodvábnych pyramídových vreckách:

Biely čaj, lychee a kakao, Posezónne očista, Podpora imunity CHAI, Energia na vianoce, Uvoľnenie na sviatky, Mäta a melón, Marocké korenie, OOLONG citrón a malina, Vianočný koláč, Kok

English Tea Shop Červená a zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,50 €

Červená a zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Sladký vanilkový chlebíček pikantné zmes Biely čaj, lychee, kakao slávny deň šťastné Vianoce Ovocný pikantné koláč.

English Tea Shop Ružová hviezda - 6 pyramidek
5,50 €

Novinka

Vianočná papierová ružová hviezda s 6 pyramídovými čajmi v pyramídkach. Hviezda možno zavesiť ako ozdoba. božsky zelený Biela snová krajina sviatočné korenie.

English Tea Shop Zelená hviezda, 6 pyramídiek
5,50 €

Novinka

Vianočná papierová zelená hviezda s 6 pyramídovými čajmi v pyramídkach. Hviezda možno zavesiť ako ozdoba. Perníčkové pohostenie mätový punč prízračnej korenie.

English Tea Shop Zlatá hvězda BIO 6 pyramidek
5,50 €

Zlatá hviezda obsahuje 6 vianočných čajov v hodvábnych pyramídových vreckách. Biely čaj, lychee, kakao Uvoľnenie na sviatky Energia na Vianoce Podpora imunity – Chai Očista po sviatkoch Mäta a melón.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: