English Tea Shop Darčeková plechová kazeta - luxusné čaju 72 sáčkov / 9 príchuťou
14,30 €

Darčeková kazeta – luxusné čaju obsahuje: Čaj Čistá mäta 8 sáčkov , Čaj Čokoláda, rooibos & vanilka 8 sáčkov , Čierny čaj Chai 8 sáčkov , Čaj Citrónová tráva, zázvor & citrusy 8 sáčkov , Zelený čaj s infúziou tropického ovocia 8 sáčkov , Super ovocný čaj Rooibos a červené ovocie 8 vrecúšok,

Matcha 100% 100g BIO

Matcha 100% 100g BIO

Hodnotenie: 5
7,90 €

Matcha je japonský zelený čaj, ktorého nezvyčajné vlastnosti a živá farba sú výsledkom tradičných a starostlivých výrobných metód. V Japonsku sa používa pri tradičnom čajovom obrade. .

English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 sáčkov
2,60 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívny nápoj.

Natu Matcha tea BIO Premium Japan 70 g
9,80 €

Matcha tea BIO Premium Japan je vďaka svojim životodarným účinkom na ľudské telo najcennejšie formou zeleného čaju.

Allnature Jazmínový čaj zelený sypaný BIO 50 g
3,60 €

Jazmínový čaj zelený sypaný BIO je jedným z najobľúbenejších kvetinových čajov v Číne. Jazmínové kvety obohatí zelený čaj o očarujúcu vôňu a chuť. Antioxidačné vlastnosti tohto čaju môžu pomôcť naštartovať metabolizmus, a zároveň podporiť ochranu imunitného systému.

English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkom 20 pyramidek
7 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený čaj je ochutený kúskami granátového jablka a doplnený ružovými lístkami. .

Allnature Ľadový čaj bylinný 50 g
4 €

Novinka

Ľadový čaj bylinný chutí po ovocí a bylinkách. Zelený jazmínový čaj má pozitívne účinky na zdravie. Zrýchľuje metabolizmus, chráni imunitu, je antioxidačné. Rovnako tak pôsobí čierny bez, vňať z medovky. To všetko dopĺňa chuť červeného lyofilizovaného ríbezlí. .

Angelic Na krásne ráno čaj porciovaný 40 g
3 €

Čaká vás náročný deň? Alebo dnes budete skôr odpočívať? Tak či onak, Pu Erh so zeleným čajom tvoria silnú dvojku, navyše v spojení s ríbezľami a žihľavou dodajú telu presne to, čo potrebuje. Takže tento deň bude stáť za to.

Naturalis Zelený čaj Naturalis BIO 70 g
3,50 €

BIO Zelený čaj Naturalis je špeciálna odroda čaju „china sencha organic“. Vďaka svojej jemnej chuti a príjemnému aróma patrí k zákaznícky najobľúbenejším jednodruhovým čajom.

English Tea Shop Čistý zelený čaj 20 pyramidek
7 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený Čaj (Camelia Sinensis) bol konzumovaný po stáročia ako povzbudzujúci a inšpiratívne nápoj.

English Tea Shop Zelený čaj s granátovým jablkom 20 sáčkov
2,60 €

Zelený čaj, certifikovaný produkt ekologického poľnohospodárstva, Control Union Certifications Ltd. , je na celom svete považovaný za zázračný nápoj pre udržanie skvelého zdravie. Zelený čaj je ochutený kúskami granátového jablka a doplnený ružovými lístkami.

OXALIS Gunpowder - Temple of Heaven - Nebeský chrám 70 g
2,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Legendárny čínsky zelený čaj. Pravidelné, tmavo zelené čajové guľôčky dávajú nálevu svetlú farbu a jemnú, mierne horkastú chuť. Vhodný tiež na prípravu chladeného čaju. Príprava: Vodou o teplote 70–80 ° C zalejte čaj v pomere 1,5 dl na čajovú lyžičku a ponechajte 2–3 minúty lúhovať. Potom preceďte.

OXALIS Pu-Erh Green 40 g
1,80 €

Zelená obdoba obľúbeného zemitého čaju Pu-Erh z oblasti Yunnan. Príprava: vodou s teplotou 70–80 ° C zalejte čaj v pomere 1,5 dl na 1 čajovú lyžičku. Pokiaľ čaj lúhujete v kanvici, potom naviac 1 lyžičku na kanvicu. Ponechajte 2–3 minúty lúhovať. Potom preceďte. Možno pripraviť 2 nálevy.

OXALIS Ženšen zázvor 70 g
2,40 €

Ženšen – zázvor 70 g Zloženie: pravý zelený čaj Sencha, ženšen (min. 2,2%), pomarančová kôra, aróma, zázvor (min. 1,1%), kvety pomarančovníka. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Príprava: vodou s teplotou 70–80 ° C zalejte čaj v pomere 1,5 dl na čajovú lyžičku.

Salvia Paradise Vietnam Tra Nam Sao OP
4 €

Posledný kus za túto cenu!

100% čistý Vietnam Tra Nam Sao OP je vietnamský čaj, ktorý je radený k najsilnejším zeleným čajom na trhu. Svojim obsahom kofeínu prevyšuje kávu a je známe, že dokáže povzbudiť ako energetický drink.

Wolfberry Zelený čaj Gunpowder 50 g
1,90 €

Zelený čaj Gunpowder 50 g Wolfberry drobné guľôčky čaju poplietli svojím tvarom anglického úradníka, ktorý v nich videl strelný prach. Názov sa ujal a tak tento veľmi atraktívny, sýto zelený čaj rozozná aj úplný začiatočník. A čím menšie guľôčky, tým je čaj kvalitnejší.