10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Zvlhčovače vzduchu

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty pre zdravie a krásu z kategórie Zvlhčovače vzduchu. Zaobstarajte si doplnky stravy, zdravotnícke pomôcky alebo zdravú výživu a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Ponáhľate sa? Tovar z kategórie Zvlhčovače vzduchu doručíme ešte dnes.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach a ušetriť tak za poštovné.
  • Platiť môžete online, na dobierku alebo s MALL Pay (platba až za 30 dní).
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk pomôže vyriešiť vaše požiadavky kedykoľvek počas dňa aj noci.

Prezrite si najnovší tovar zo sekcie Zvlhčovače vzduchu alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov.

Upresniť parametre
Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS
Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS

POMÔŽE ZVÝŠIŤ VLHKOSŤ VZDUCHU – zvlhčovač vzduchu vám umožní zabudnúť na problém príliš suchého vzduchu vo vašom byte alebo kancelárii.Kazeta zvyšuje účinnosť odparovania zvlhčovača. Upokojujúci účinok – vonná kazeta vo zvlhčovači má navyše upokojujúci účinok, ktorý pomáha uvoľniť sa a zmierni

môžete mať 24.04

Partner: Aga24
Stadler Form GEORGE Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS
Stadler Form GEORGE

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatom a automatickým režimom prevádzky. Stadler Form GEORGE disponuje stlmiteľnými LED diódami, možnosťou pridať arómu esencie a čistiacim režimom. Základňu a disky môžete ľahko vyčistiť v umývačke riadu.

môžete mať 16.04

Partner: MALL
ETA 162990000 Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS
ETA 162990000

Ultrazvukový ETA Airco 162990000 prináša technológiu rozprašovania, ktorá zaručuje efektívne zvhlčovanie a veľmi tichú prevádzku. Určené pre domácnosť. Možnosť použitia s vonnými olejmi. Jednoduché dotykové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GUZZANTI GZ 986B HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER
GUZZANTI GZ 986B

Zvlhčovač vzduchu s ionizáciou Guzzanti GZ 986B s objemom nádržky na vodu 4,5 l a veľkým podsvieteným LED displejom je možné nastaviť pomocou časovača. Pri nedostatku vody sa zvlhčovač automaticky vypne. Funkcia ionizácie a 4 úrovne nastavenia výkonu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 4 kusy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER
HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER

Svojím jemným, realistickým svetlom plameňa FLAMERELAXER ponúka ilúziu horiaceho ohňa, čo pridáva do miestnosti pocit tepla a pohody.

môžete mať 17.04 - 18.04

Partner: Mormark
SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 3000WH Cool Mango Zvlhčovač vzduchu a čistič, olejový difuzér - Airhumidifier
SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 3000WH

Zvlhčovač vzduchu s inteligentným odparovaním CloudMaster. SENCOR SHF 3000WH ponúka automatickú kontrolu vlhkosti, 4 rýchlosti ventilátora, nočné svetlo a prevádzkovú dobu až 10 hodín. 2,8litrový zásobník na vodu. Dvojitá ochrana – automatické vypnutie pri vyčerpaní zásobníka a pri odobratí zásobníka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+ Cool Mango Zvlhčovač vzduchu a čistič, olejový difuzér - Airhumidifier
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+

Programovateľný a veľmi tichý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Používanie prístroja napomáha obmedzovaniu kašľa, zápalu spojiviek, zápalu priedušiek, nosových infekcií a podráždenia slizníc. Objem nádržky na vodu: 2,5l. Prevádzková doba:** až 22 hodín. Nastaviteľný výstup studenej pary v rozpätí 360 °. Nastavenie stupňa vlhkosti. Programovanie stupňa vlhkosti na požadovanú hodinu. Nočné farebné osvetlenie (až 7 farieb). Tichá prevádzka (len 25 dB). Difuzér esenciálnych olejov. Ovládanie pomocou podsvieteného **dotykového displeja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cool Mango Zvlhčovač vzduchu a čistič, olejový difuzér - Airhumidifier Cool Mango Zvlhčovač vzduchu a čistič, olejový difuzér - Airhumidifier
Cool Mango Zvlhčovač vzduchu a čistič, olejový difuzér - Airhumidifier

Elektrické zvlhčovače vzduchu vyriešia problémy so suchým vzduchom vo vašom dome. Vďaka tichej prevádzke si ani nevšimnete, že ju máte a váš dom bude príjemne vonať po éterických olejoch a váš vzduch bude plnší a zdravší.

môžete mať 19.04 - 23.04

Xiaomi Smart Humidifier 2 zvlhčovač vzduchu Boneco ISS Strieborná ionizačná tyčinka 7017
Xiaomi Smart Humidifier 2 zvlhčovač vzduchu

Perfektní prostředí pro váš domov Xiaomi Smart Humidifier 2 má cíl zcela jasný – vytvořit ve vašem domově ideální prostředí pro váš život. Automaticky udržuje konstantní vlhkost pomocí vestavěného čidla a díky sterilizaci ultrafialovým světlem UV-C eliminuje bakterie. Nádrž na vodu o objemu 4,5 litr

môžete mať 17.04 - 18.04

SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 901WH Boneco ISS Strieborná ionizačná tyčinka 7017
SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 901WH

Zvlhčovač vzduchu je ideálnym riešením pre miestnosti s veľmi suchým a dráždivým vzduchom. SENCOR SHF 901WH ponúka možnosť použitia éterických olejov pre aromaterapiu. Pracuje na princípe vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora a vytvára studenú paru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boneco ISS Strieborná ionizačná tyčinka 7017 Boneco ISS Strieborná ionizačná tyčinka 7017
Boneco ISS Strieborná ionizačná tyčinka 7017

Špeciálny antibakteriálny ochranný systém na ochranu mikrobiálnej čistoty vody.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL