Sifcon Nástěnné zrcadlo 121×31 cm, šedý rám
36,10 €

Novinka

Nástěnné zrcadlo od značky Sifcon jednoduše zavěste na zeď. Díky svému dlouhému úzkému tvaru v něm uvidíte odraz celé postavy. Nenápadný šedý rám se hodí do každého interiéru. Užitečný kousek, který vždy vypadá dobře.

Zrkadlo, stojanové, cappucino, AIDA NEW
49 €

Jednoduché, nenáročne a pritom štýlové a praktické stojanové zrkadlo AIDA NEW, výborný doplnkom do predsiení, kúpelní či spální. Domovu dodá správnu iskru.

Stojanové zrkadlo, orech, ZRKADLO 20124
43 €

Máte doma zrkadlo, v ktorom sa môžete vzhliadnuť od hlavy po päty a ktoré zároveň dotvára váš interiér? Ak nie, stojanové Zrkadlo 20124 je pre vás to pravé.

Zrkadlo, strieborná, ELISON TYP 1
84 € 74 €

Elegancia a ušľachtilosť, ktorá sa v zrkadle ELISON TYP 1 ukrýva, robí toto zrkadlo jedinečným a neopakovateľným.

Zrkadlo, dub divoký, ROYAL LS
79 €

Tak ľahko a jednoducho zmeníte svoj domov na francúzsky vidiek. Dopomôže vám k tomu sektorový systém v provensálskom štýle. Zrkadlo ROYAL, moderný kúsok.

Zrkadlo, sivá, MIROR
76 €

Aký uhol pohľadu si zvolíte dnes? So zrkadlom MIROR ich môžete mať hneď niekoľko. Máte radi tajomstvá? Odhaľte tajomstvo zrkadla, s ktorým ušetríte čas.

Zrkadlo, biela, MIROR NEW FY13015-3
79 € 69,90 €

Aký uhol pohľadu si zvolíte dnes? So zrkadlom MIROR New ich môžete mať hneď niekoľko. Máte radi tajomstvá? Odhaľte tajomstvo zrkadla, s ktorým ušetríte čas.

Zrkadlo, prírodný bambus, LEMI 3
23 €

Novinka

Vsaďte na jednoduchosť so zrkadlom LEMI 3. Bambusový krásavec, ktorý vyzdvihne celú vašu krásu. Unikátny doplnok v prírodnom odtieni do vašej domácnosti.

Zrkadlo, strieborná/čierna, ELISON TYP 9
34 € 29,90 €

Štýlové a trendy. Aj také je zrkadlo ELISON TYP 9. Obdĺžnikový tvar, kontrastná kombinácia striebornej a čiernej farby ho robia dizajnovým skvostom.

Zrkadlo, prírodný bambus, LEMI 1
19,90 €

Vsaďte na jednoduchosť so zrkadlom LEMI 1. Bambusový krásavec, ktorý vyzdvihne celú vašu krásu. Unikátny doplnok v prírodnom odtieni do vašej domácnosti.

Zrkadlo, bambus biela, LEMI 3
23 €

Novinka

Vsaďte na jednoduchosť so zrkadlom LEMI 3. Bambusový krásavec, ktorý vyzdvihne celú vašu krásu. Unikátny doplnok v bielom odtieni do vašej domácnosti.

Zrkadlo, bielozlatá, MALKIA TYP 14
29 €

Novinka

Nazrite do vlastných očí vďaka zrkadlu MALKIA TYP 14. Impozantné, zmyselné zrkadlo v bielozlatom drevenom ráme nenechá žiadne srdce chladné.

Superposter Zrkadlo P155 40x120cm
88 €
+ doprava zadarmo

Plastová lišta, farba strieborná, vonkajší rozmer 53 × 133 × 2cm, vnútorný rozmer 40×120cm.

Zrkadlo, biela, VIOLET
37 €

Nepodceňujte výber správneho zrkadla, pretože vám zaručí spokojnosť a dodá správne sebavedomie. Zrkadlo VIOLET vám každé ráno poradí, čo vám najviac svedčí.

Zrkadlo, zlatá, MALKIA TYP 15
29,90 €

Novinka

Aj zrkadlo môže byť viac ako len zrkadlom. Zrkadlo MALKIA TYP 15 dokáže byť vaším dobrým pomocníkom a radcom takmer v každej situácií.

Zrkadlo, biely drevený rám, MALKIA TYP 13
25 €

Túžite po zrkadle, ktoré vyzerá ako z rozprávkového hradu? Preneste sa do dávnych čias pomocou elegantného zrkadla MALKIA TYP 13 s rámom v bielej farbe.

Zrkadlo, buk/strieborná, LISSI TYP 05
25 €

Zamilujte sa do jemnej elegancie, ktoré vám ponúka zrkadlo LISSI. Jednoduché a praktické zrkadlo sa hodí k predsieňovému nábytku, ale aj do spálne.

Zrkadlo ELISON TYP 12
25 € 19,90 €

Zrkadlo nie je len užitočným pomocníkom pri úprave zovňajška, ponúka aj akýsi pohľad do duše človeka. ELISON TYP 12 v okrúhlom ráme si vás hneď získa.

Zrkadlo KC2, samoa king, KORA
64 €

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Sektorový systém KORA ponúka more možností. Zrkadlo KC2 vo farebnom prevedení samoa king.

Stojanové zkadlo, dub, ZRKADLO 20124
43 €

Máte doma zrkadlo, v ktorom sa môžete vzhliadnuť od hlavy po päty a ktoré zároveň dotvára váš interiér? Ak nie, stojanové Zrkadlo 20124 je pre vás to pravé.

Zrkadlo, dub sonoma čokoládová, PARMY
59 € 48 €

O obývačke sa hovorí ako o vizitke celého bytu. Je to najaktívnejšia miestnosť, kde sa stretáva celá rodina. Reprezentatívne bude pôsobiť zrkadlo PARMY.

Zrkadlo, prírodný bambus, LEMI 2
18 €

Novinka

Vsaďte na jednoduchosť so zrkadlom LEMI 2. Bambusový krásavec, ktorý vyzdvihne celú vašu krásu. Unikátny doplnok v prírodnom odtieni do vašej domácnosti.

Superposter Zrkadlo BIANCA 40x120cm
86 €
+ doprava zadarmo

Plastová lišta, vysoký lesk, farba biela, vonkajší rozmer 56,4 × 136,4 × 1,9cm, vnútorný rozmer 40×120cm.

Zrkadlo, bambus biela, LEMI 1
19,90 €

Novinka

Vsaďte na jednoduchosť so zrkadlom LEMI 1. Bambusový krásavec, ktorý vyzdvihne celú vašu krásu. Unikátny doplnok v bielom odtieni do vašej domácnosti.

Zrkadlo, biely rám, MALKIA TYP 9
48 €

Už aj ranný pohľad do elegantného zrkadla MALKIA TYP 9 s dreveným rámom vám môže vyčariť úsmev na tvári a spríjemniť deň.

Zrkadlo, čierny rám, MALKIA TYP 1
23 €

Grácia spojená s eleganciou – to je zrkadlo MALKIA TYP 1 v čiernom drevenom ráme. Každý pohľad doň bude akoby pohľadom do vašej duše.

Zrkadlo, dub sonoma, VIOLET
37 €

Nepodceňujte výber správneho zrkadla, pretože vám zaručí spokojnosť a dodá správne sebavedomie. Zrkadlo VIOLET vám každé ráno poradí, čo vám najviac svedčí.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: