Vorel Gola súprava 1/2" 11 ks
36,59 €

Novinka

Gola súprava z CrV ocele opatrená 72 zubami mechanizmom pre plynulý chod. Vsadenie do ergonomicky tvarovanej rukoväte, vďaka ktorej vám pôjde práca od ruky. Vorel Gola súprava 1/2 "11 ks je kvalitným doplnkom na doťahovanie spojov, pri ktorých nebudete potrebovať nadľudskú silu ani Arnoldov biceps.


Vorel Gola súprava 1/4" 11 ks
18,28 €

Novinka

Gola súprava z CrV ocele opatrená 72 zubami mechanizmom pre plynulý chod. Vsadenie do ergonomicky tvarovanej rukoväte, vďaka ktorej vám pôjde práca od ruky. Vorel Gola súprava1/4 "11 ks je kvalitným doplnkom na doťahovanie spojov, pri ktorých nebudete potrebovať nadľudskú silu ani Arnoldov biceps.


Vorel Kábel predlžovací 15 m 4 zásuvky typ E bubon
35,86 €

Novinka

Bubnový predlžovací kábel s dĺžkou 15 m, ktorý využijete pri menších bytových úpravách aj väčších búracích prácach. Rieši problém prívodných káblov v potrebnej výške aj vzdialenosti od sieťového zdroja, k nadväznosti využíva 4 klasických zásuvky v bočnej časti bubna. Vorel Kábel predlžovací 15 m 4 zásuvky typ E bubon funguje pri 230 V.


Vorel Kábel predlžovací 25 m 4 zásuvky typ E bubon
48,74 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bubnový predlžovací kábel s dĺžkou 25 m, ktorý využijete pri menších bytových úpravách aj väčších búracích prácach. Rieši problém prívodných káblov v potrebnej výške aj vzdialenosti od sieťového zdroja. K náväznosti využíva 4 klasických zásuviek v bočnej časti bubna. Vorel Kábel predlžovací 25 m 4 zásuvky typ E bubon funguje pri 230 V.


Vorel Kábel predlžovací 30 m 4 zásuvky typ E bubon
54,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Bubnový predlžovací kábel s dĺžkou 30 m, ktorý využijete pri menších bytových úpravách aj väčších búracích prácach. Rieši problém prívodných káblov v potrebnej výške aj vzdialenosti od sieťového zdroja. K náväznosti využíva 4 klasických zásuviek v bočnej časti bubna. Vorel Kábel predlžovací 30 m 4 zásuvky typ E bubon funguje pri 230 V.


Vorel Lampa montážní 24 LED 4,5W/230V
14,74 €

Novinka

Montážní lampa s klasickým napájením na 230 V. Vynikající svítivosti dosahuje až 24 SMD LED se světelným tokem 400 lm. Vzhledem k 5m přívodnímu kabelu nebude vzdálenost markantní překážkou. Vorel Lampa montážní 24 LED 4,5W/230V je nedílnou součástí vybavení v garáži, dílně i domácnosti.


Vorel Nadstavec univerzálny 1/2 "
19,44 €

Novinka

Nástavec vyrobený z kvalitnej CrV ocele pre širokú škálu hláv skrutiek, vrátane tých menej obvyklých. Funguje spoločne s račňami a rázovými uťahovákmi. Vorel Nadstavec univerzálny 1/2 "je potrebným doplnkom pri remeselnej práci, ktorý sa pre nečakané prípady rozhodne osvedčí mať vo vašom domácom náradí.


Vorel Nadstavec univerzálny 3/8 "
10,09 €

Novinka

Nástavec vyrobený z kvalitnej CrV ocele pre širokú škálu hláv skrutiek, vrátane tých menej obvyklých. Funguje spoločne s račňami a rázovými uťahovákmi. Vorel Nadstavec univerzálny 3/8 "je potrebným doplnkom pri remeselnej práci, ktorý sa pre nečakané prípady rozhodne osvedčí mať vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov imbus 8 ks
7,75 €

Novinka

Súprava imbusov so šesťhrannou hlavou z kvalitnej ocele. Určené do menej prístupných priestorov pre väčšinu typov skrutkových hláv. Vsadenie do praktickej rukoväte, vďaka ktorej ich hneď tak nepostrácate. Vorel Súprava kľúčov imbus 8 ks je potrebným doplnkom, ktorým možno dotiahnuť časti nábytku alebo spoje pri revízii vášho bicykla.


Vorel Súprava kľúčov imbus 8 ks s guľôčkou
7,75 €

Novinka

Súprava imbusov s guľôčkovou hlavou z kvalitnej ocele. Určené do menej prístupných priestorov pre väčšinu typov skrutkových hláv. Vsadenie do praktickej rukoväte, vďaka ktorej ich hneď tak nepostrácate. Vorel Súprava kľúčov imbus 8 ks s guľôčkou je potrebným doplnkom, ktorým možno dotiahnuť časti nábytku alebo spoje pri revízii vášho bicykla.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 12 ks 6 - 22 mm
20,61 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z vysoko kvalitnej ocele CrV. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 12 ks 6 – 22 mm je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 6 ks 8 - 17 mm
9,31 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z vysoko kvalitnej ocele CrV. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 6 ks 8 – 17 mm je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 8 ks 6 - 22 mm
13,60 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z vysoko kvalitnej ocele CrV. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 8 ks 6 – 22 mm je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 8 ks 8 - 19 mm CrV
16,33 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z veľmi kvalitnej CrV ocele. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 8 ks 8 – 19 mm CrV je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 9 ks 1/4 "- 3/4"
16,33 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z veľmi kvalitnej chromvanadiovej ocele. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých 9 ks 1/4 „- 3/4“ je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov očkoplochých račňových 4 ks
29,58 €

Novinka

Súprava uťahovacích kľúčov vyrobených z kvalitnej 40Cr ocele. V prípade, že potrebujete dotiahnuť skrutkové spoje na kosačke alebo spojiť diely bytového nábytku, potom sú tieto kľúče ideálnou voľbou. Vorel Súprava kľúčov očkoplochých račňových 4 ks je potrebnou časťou remeselného náčinia, ale osvedčí sa aj vo vašom domácom náradí.


Vorel Súprava kľúčov TORX 8 ks CrV
7,75 €

Novinka

Súprava torx kľúčov z kvalitnej ocele. Určené pre šesťcípe typy skrutkových hláv a spojok. Vsadenie do praktickej rukoväte, vďaka ktorej ich hneď tak nepostrácate. Vorel Súprava kľúčov TORX 8 ks CrV je potrebným doplnkom, ktorým možno dotiahnuť rad častí nábytku či najrôznejších spojok vybavených týmto typom závitu.


Vorel Box na nářadí plastový 12" 1 zámek 30cm
7,74 €

Novinka

Skladovací box na nářadí s vyjímatelnou vložkou. Plně uzavíratelné víko s 2 vestavěnými organizéry pro drobný montážní materiál. Robustní ucho usnadňuje přepravu a příspívá k lepším skladovacím možnostem. Vorel Box na nářadí plastový 12" 1 zámek 30cm pomáhá udržet vaše nářadí pohromadě a na jednom místě.


Vorel Box na nářadí plastový 16" 1 zámek 40cm
11,62 €

Novinka

Skladovací box na nářadí s vyjímatelnou vložkou. Plně uzavíratelné víko s 2 vestavěnými organizéry pro drobný montážní materiál. Robustní ucho usnadňuje přepravu a příspívá k lepším skladovacím možnostem. Vorel Box na nářadí plastový 16" 1 zámek 40cm pomáhá udržet vaše nářadí pohromadě a na jednom místě.


Vorel Box na nářadí plastový 20" 2 zámky 50cm
15,51 €

Novinka

Skladovací box na nářadí s vyjímatelnou vložkou. Plně uzavíratelné víko s 2 vestavěnými organizéry pro drobný montážní materiál. Robustní ucho usnadňuje přepravu a příspívá k lepším skladovacím možnostem. Vorel Box na nářadí plastový 20" 2 zámky 50cm pomáhá udržet vaše nářadí pohromadě a na jednom místě.


Vorel Box na nářadí plastový 20" + 3x zásuvka
24,46 €

Novinka

Skladovací box na nářadí s vyjímatelnou vložkou. Plně uzavíratelné víko s 2 vestavěnými organizéry pro drobný montážní materiál. Trojice šuplíků ve spodní části. Robustní ucho usnadňuje přepravu a příspívá k lepším skladovacím možnostem. Vorel Box na nářadí plastový 20" + 3× zásuvka pomáhá udržet vaše nářadí pohromadě a na jednom místě.


Vorel Gola sada 1/4" s bity 57 ks
30,29 €

Novinka

Gola sada z CrV oceli opatřená mechanismem pro plynulý chod. Vsazení do plastové rukojeti, díky které vám půjde práce od ruky. Společně s bity je celý set zabalen do plastového kufříku. Vorel Gola sada 1/4" s bity 57 ks je kvalitním doplňkem k dotahování spojů, u nichž nebudete potřebovat nadlidskou sílu.


Vorel Hever hydraulický pístový 12t
38,83 €

Novinka

Hydraulický zvedák s celokovovým tělem. Při malé velikosti a nízké váze i přesto dosahuje nosnosti až 12 t a zdvihu v rozmezí 200 – 380 mm. Vorel Hever hydraulický pístový 12t má jednoduchý systém ovládání za pomoci dvoudílné páky a jeho řemeslné zpracování odpovídá vysoké kvalitě.


Vorel Hever hydraulický pístový 2t
16,29 €

Novinka

Hydraulický zvedák s celokovovým tělem. Při malé velikosti a nízké váze i přesto dosahuje nosnosti až 2 t a zdvihu v rozmezí 148 – 276 mm. Vorel Hever hydraulický pístový 2t má jednoduchý systém ovládání za pomoci dvoudílné páky a jeho řemeslné zpracování odpovídá vysoké kvalitě.


Vorel Hever hydraulický pístový 3t
18,63 €

Novinka

Hydraulický zvedák s celokovovým tělem. Při malé velikosti a nízké váze i přesto dosahuje nosnosti až 3 t a zdvihu v rozmezí 180 – 350 mm. Vorel Hever hydraulický pístový 3t má jednoduchý systém ovládání za pomoci dvoudílné páky a jeho řemeslné zpracování odpovídá vysoké kvalitě.


Vorel Hever hydraulický pístový 5t
24,06 €

Novinka

Hydraulický zvedák s celokovovým tělem. Při malé velikosti a nízké váze i přesto dosahuje nosnosti až 5 t a zdvihu v rozmezí 185 – 355 mm. Vorel Hever hydraulický pístový 5t má jednoduchý systém ovládání za pomoci dvoudílné páky a jeho řemeslné zpracování odpovídá vysoké kvalitě.


Vorel Hever hydraulický pístový 8t
30,28 €

Novinka

Hydraulický zvedák s celokovovým tělem. Při malé velikosti a nízké váze i přesto dosahuje nosnosti až 8 t a zdvihu v rozmezí 190 – 365 mm. Vorel Hever hydraulický pístový 8t má jednoduchý systém ovládání za pomoci dvoudílné páky a jeho řemeslné zpracování odpovídá vysoké kvalitě.


Vorel Klíč na kola křížový 17-19-21-1/2"
8,51 €

Novinka

Celokovový klíč pro kola u automobilů. Klasický křížový tvar, který je osazen třemi pevnými nástavci a jedním volným ramenem pro změnu na požadovaný rozměr. Určení pro šrouby a matice v rozměrech 17, 19, 21 mm a 1/2". Vorel Klíč na kola křížový 17–19–21–1/2" má zpevněný střed k záběrům o větší síle.


Vorel Klíč na kola křížový 17-19-21-23 skládací
11,62 €

Novinka

Celokovový klíč pro kola u automobilů. Klasický křížový tvar, který je osazen pevnými nástavci a 2 rameny s ohýbatelnými klouby. Určení pro šrouby a matice o rozměrech 17, 19, 21 a 23 mm". Vorel Klíč na kola křížový 17–19–21–23 skládací má středovou část k záběrům o větší síle a lze ho složením omezit na minimální rozměry.


Vorel Lampa montážní 13 LED 3,2W/230V
12,79 €

Novinka

Montážní lampa s klasickým napájením na 230 V. Vynikající svítivosti dosahuje až 16 SMD LED se světelným tokem 280 lm. Vzhledem k 5m přívodnímu kabelu nebude vzdálenost markantní překážkou. Vorel Lampa montážní 13 LED 3,2W/230V je nedílnou součástí vybavení v garáži, dílně i domácnosti.


Vorel Lampa pracovní COB LED 3W + 3xLED čelní
32,61 €

Novinka

Pracovní lampa s klasickým napájením na Li-ion baterii o 2000 mAh. Vynikající svítivost podtrhuje COB LED se světelným tokem 200 lm. Otočný hák k zavěšení dle potřeby. Vorel Lampa pracovní COB LED 3W + 3×LED čelní je schopna běžet až 4 hodiny a tvoří nedílnou součást vybavení v garáži, dílně i domácnosti.


Vorel Maznice páková 400 cm3
11,62 €

Novinka

Ruční maznice s pákovým mechanismem a pevnou špičkou. Kapacita zásobníku činí 400 ml. Hliníkové tělo je opatřeno pákou se zakulacenou pákou pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva na průmyslové stroje, vozidla a další. Vorel Maznice páková 400 cm3 pomáhá udržovat váš stroj funkční.


Vorel Maznice páková 400 cm3 AL
15,51 €

Novinka

Ruční maznice s pákovým mechanismem. Kapacita zásobníku činí 400 ml. Hliníkové tělo je opatřeno ergonomickým úchytem pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva se střední hustotou. Vorel Maznice páková 400 cm3 AL pomáhá udržovat váš stroj funkční.


Vorel Maznička 300ml /78303 /
7,73 €

Novinka

Olejnička opatřená nádobou a pevnou špičkou. Kapacita nádoby činí 300 ml. Kovové tělo je opatřeno pákou i uchem pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva s využitím v garáži nebo dílně. Vorel Maznička 300ml /78303 / pomáhá udržovat váš stroj funkční.


Vorel Odsávačka oleje ruční 200 cm3
7,73 €

Novinka

Ruční odsávač oleje o kapacitě 200 ml. Určeno i pro vysátí oleje z nádržek různých strojních zařízení. Injekční typ, který je opatřen umělohmotnou hadičkou průhledné barvy pro lepší přehled. Vorel Odsávačka oleje ruční 200 cm3 vám velmi pomůže v podmínkách bez elektrického přívodu.


Vorel Olejnička 200ml
7,73 €

Novinka

Olejnička opatřená nádobou a ohebnou špičkou. Kapacita nádoby činí 200 ml. Kovové tělo je opatřeno pákou i uchem pro příjemnější pumpování. Určeno pro maziva s využitím v garáži, dílně, servisech i domácnosti. Vorel Olejnička 200ml pomáhá udržovat váš stroj funkční.


Vorel Organizér plastový 46 x 32 cm
12,40 €

Novinka

Uzavíratelný organizér se spoustou přihrádek pro uložení a rozdělení šroubků, matek, hřebíků a jiného drobného spojovacího materiálu podle typu a velikosti. Vorel Organizér plastový 46 × 32 cm pomáhá udržovat tyto spojovací prvky na jednom místě, tak aby vám šetřily čas i námahu při hledání.


Vorel Páska hliníková 48mm x 50m
7,73 €

Novinka

Samolepící páska z hliníku vhodná k lepení, opravám, utěsnění mezer nebo izolaci trubek. Materiál je odolný vůči vodním kapkám, mazadlům. Překvapivá trvanlivost a výdrž. Vorel Páska hliníková 48mm x 50m slouží i jako vrstva odrazující světelnou a tepelnou energii. Skvěle se hodí k opravám klimatizačních systémů.


Vorel Pistole na hustění pneu s manometrem 2,8-10 bar
13,95 €

Novinka

Dohušťovací pistole na pneu s manometrem. Materiálové složení hlavní části z hliníku. Vzduchová hadice s délkou 40 cm. Funguje při tlaku od 2,8 do 10 baru. Vorel Pistole na hustění pneu s manometrem 2,8–10 bar vám snadno a rychlým způsobem pomůže od vyfouknutých pneumatik.


Vorel Pistole na profukování 4 mm 1,2 - 3 bar dlouhá
7,73 €

Novinka

Ofukovací pistole s prodlouženým ústím. Materiálové složení z hliníku po celé své části. Tryska o průměru 4 mm podporuje vzduchový průchod. Funguje při tlaku od 1,2 do 3 baru. Vorel Pistole na profukování 4 mm 1,2 – 3 bar dlouhá vás snadno a rychlým způsobem zbaví zanesených nečistot.


Vorel Podstavec pod auto 2000kg
34,94 €

Novinka

Opěrný podstavec s jistícím mechanizmem. Nastavitelná výška v rozmezí od 265 do 415 mm. Nosná část je tvořena čtveřicí plochých noh s nejvyšší možnou nosností 2 t. Vorel Podstavec pod auto 2000kg slouží jako podpěra pozemního vozidla při práci se zvedačem v autodílně nebo vaší garáži.


Vorel Podstavec pod auto 3000kg
44,66 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Opěrný podstavec s jistícím mechanizmem. Nastavitelná výška v rozmezí od 280 do 420 mm. Nosná část je tvořena čtveřicí plochých noh s nejvyšší možnou nosností 3 t. Vorel Podstavec pod auto 3000kg slouží jako podpěra pozemního vozidla při práci se zvedačem v autodílně nebo vaší garáži.


Vorel Pumpa ruční na olej 500 ml
14,73 €

Novinka

Ruční odsávač oleje o kapacitě 500 ml. Určeno i pro vysátí oleje z nádržek různých strojních zařízení. Injekční typ, který je opatřen umělohmotnou hadičkou průhledné barvy pro lepší přehled. Vorel Pumpa ruční na olej 500 ml vám velmi pomůže v podmínkách bez elektrického přívodu.


Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 22ks
11,63 €

Novinka

Sada se šroubovákem a různými typy bitů. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 22ks obsahuje křížové, ploché, Torx a imbus bity. Součástí je i prodlužovací nástavec 5/32" 115 mm. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí.


Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 31 ks
15,13 €

Novinka

Ráčnový šroubovák v sadě s různými typy bitů. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Ráčnový šroubovák s drobnými nástavci sada 31 ks obsahuje ploché, PH, PZ, Torx a imbus bity, Tri-wing, Triangle. Součástí je i prodlužovací nástavec 5/32" (115 mm) nebo lupa s držákem. Stabilní úchop je zajištěn plastovou rukojetí.


Vorel Sada detekční UV svítilny s ochrannými brýlemi
10,05 €

Novinka

Svítilna s UV zářením k zjištění netěsností v klimatizačních systémech automobilů. Materiálové složení z hliníku. Vlnová délka 395 nm. Vorel Sada detekční UV svítilny s ochrannými brýlemi je nedílnou součástí vybavení v garáži pro údržbu vašeho vozidla se kterou lze detekovat nežádoucí vady.


Vorel Šroubovák hodinářský + bity 21 ks
7,74 €

Novinka

Sada se šroubovákem s menšími typy bitů pro detailnější práci. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Šroubovák hodinářský + bity 21 ks obsahuje křížové, ploché a i Torx bity. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí. Ocelová část k důkladnému přilnutí bitu.


Vorel Šroubovák hodinářský + bity 32 ks
7,74 €

Novinka

Sada se šroubovákem s menšími typy bitů pro detailnější práci. K lepší orientaci a uskladnění jsou umístěny v pouzdře. Vorel Šroubovák hodinářský + bity 32 ks obsahuje křížové, ploché a i Torx bity. Pevný úchop je zajištěn plastovou rukojetí. Ocelová část k důkladnému přilnutí bitu.