Upresniť parametre
Vitex-belita MŔTVE MORE Antibakteriálna Pena proti Akné, Čiernym Bodkám na Problematickú Pleť (150 ml) Vitex-belita MŔTVE MORE Antibakteriálna Pena proti Akné, Čiernym Bodkám na Problematickú Pleť (150 ml)
Vitex-belita MŔTVE MORE Antibakteriálna Pena proti Akné, Čiernym Bodkám na Problematickú Pleť (150 ml)

Antibakteriálna pena s vysokou koncentráciou účinných látok jemne, ale zároveň hĺbkovo čistí pokožku od mejkapu, nečistôt, nadmerného mazu, bez narušenia prirodzenej rovnováhy.

môžete mať 23.03 - 24.03

Vitex-belita STOP ACNE Gél na Umývanie Antibakteriálny na Problematickú Pokožku (150ml) Vitex-belita MŔTVE MORE Antibakteriálna Pena proti Akné, Čiernym Bodkám na Problematickú Pleť (150 ml)
Vitex-belita STOP ACNE Gél na Umývanie Antibakteriálny na Problematickú Pokožku (150ml)

Hĺbkovo čistí póry, spôsobuje, že pokožka je matná. Antibakteriálne zložky zastavujú rast baktérií, vysušujú ich a normalizujú uvoľňovanie mazu.

môžete mať 23.03 - 24.03

Vitex-belita RAKYTNÍK A LIPOVÝ KVET Výživný Šampón pre Suché a Poškodené Vlasy (500ml) Vitex-belita RAKYTNÍK A LIPOVÝ KVET Výživný Šampón pre Suché a Poškodené Vlasy (500ml)
Vitex-belita RAKYTNÍK A LIPOVÝ KVET Výživný Šampón pre Suché a Poškodené Vlasy (500ml)

Nasýtený liečivými výťažkami z rakytníka a lipy poskytuje ideálnu starostlivosť o suché poškodené vlasy. Dokonale čistí vlasy, zabraňuje svrbeniu, upokojuje pokožku hlavy. Vyživuje každý vlas.

môžete mať 23.03 - 24.03

Vitex-belita MEZO MezoŠampón Rýchly Rast a Objem Vlasov (520ml) Vitex-belita RAKYTNÍK A LIPOVÝ KVET Výživný Šampón pre Suché a Poškodené Vlasy (500ml)
Vitex-belita MEZO MezoŠampón Rýchly Rast a Objem Vlasov (520ml)

MezoŠampón jemne čistí vlasy, pomáha posilňovať a spevňovať, čo vedie k rastu silných a elastických vlasov. Účinne pripravuje pokožku hlavy na intenzívne prijatie zvyšných produktov z tejto línie.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MEZO MezoBalzam Rýchly Rast a Objem Vlasov (200ml) Vitex-belita RAKYTNÍK A LIPOVÝ KVET Výživný Šampón pre Suché a Poškodené Vlasy (500ml)
Vitex-belita MEZO MezoBalzam Rýchly Rast a Objem Vlasov (200ml)

MezoBalzam kondicionuje vlasy, zatvára ich šupiny a uľahčuje česanie mokrých aj suchých vlasov. Vytvára doplňujúci objem vlasov, prispieva k ich regenerácii, posilneniu a intenzívnemu rastu.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MEZO Nezmývateľný vyplňujúci MezoSprej Rýchly Rast a Hustota Vlasov (150ml) Vitex-belita MEZO Nezmývateľný vyplňujúci MezoSprej Rýchly Rast a Hustota Vlasov (150ml)
Vitex-belita MEZO Nezmývateľný vyplňujúci MezoSprej Rýchly Rast a Hustota Vlasov (150ml)

Vyplňujúci Mezosprej je multifunkčný výrobok určený na starostlivosť o vlasy počas ich aktívneho rastu, ktorý kondicionuje vlasy, uľahčuje česanie mokrých a suchých vlasov.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MEZO MezoMaska Rýchly Rast a Objem Vlasov (200ml) Vitex-belita MEZO Nezmývateľný vyplňujúci MezoSprej Rýchly Rast a Hustota Vlasov (150ml)
Vitex-belita MEZO MezoMaska Rýchly Rast a Objem Vlasov (200ml)

MezoMaska – efektívny nástroj pre intenzívnu starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy. Vďaka aktívnym zložkám mezomaska vyživuje a spevňuje vlasové folikuly, stimuluje rýchly rast vlasov, napína a zvlhčuje vlasovú štruktúru po celej dĺžke, robí vlasy silnejšími a pevnejšími.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MŔTVE MORE Nočný Krém 55+ na Tvár a Krk ABSOLÚTNA VÝPLŇ (50ml) Vitex-belita MEZO Nezmývateľný vyplňujúci MezoSprej Rýchly Rast a Hustota Vlasov (150ml)
Vitex-belita MŔTVE MORE Nočný Krém 55+ na Tvár a Krk ABSOLÚTNA VÝPLŇ (50ml)

Zloženie účinných látok poskytuje absolútnu výživu, obnovu a regeneráciu pleti počas nočného odpočinku. Inovatívna receptúra duopeptidov umožňuje získať dlhotrvajúci výsledok korekcie všetkých typov vrások a vytvorenia krásnych, čistých kontúr tváre.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MŔTVE MORE Denný Krém 55+ na Tvár a Krk SPF15 ABSOLÚTNY LIFTING (50ml) Vitex-belita MŔTVE MORE Denný Krém 55+ na Tvár a Krk SPF15 ABSOLÚTNY LIFTING (50ml)
Vitex-belita MŔTVE MORE Denný Krém 55+ na Tvár a Krk SPF15 ABSOLÚTNY LIFTING (50ml)

Intenzívny krémový prípravok s bohatým komplexom ingrediencií špeciálne vybraných pre fyziologické potreby zrelej pleti poskytuje absolútne vypnutie, minimalizuje známky vnútorného a vonkajšieho starnutia pokožky, výrazne zlepšuje kvalitu a vzhľad pokožky.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita Lopúchový Superaktívny Šampón, proti Vypadávaniu Vlasov (250ml) Vitex-belita MŔTVE MORE Denný Krém 55+ na Tvár a Krk SPF15 ABSOLÚTNY LIFTING (50ml)
Vitex-belita Lopúchový Superaktívny Šampón, proti Vypadávaniu Vlasov (250ml)

Šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby aktívne bojoval proti vypadávaniu vlasov a stimuloval ich rast.

môžete mať 24.03 - 27.03

Vitex-belita MEZO Mezokrém Denný 30+ HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA (50ml) Vitex-belita MŔTVE MORE Denný Krém 55+ na Tvár a Krk SPF15 ABSOLÚTNY LIFTING (50ml)
Vitex-belita MEZO Mezokrém Denný 30+ HĹBKOVÁ HYDRATÁCIA (50ml)

Denný MEZOkrém ľahkej štruktúry obnovuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky, zvyšuje tonizáciu a pružnosť pokožky, vyhladzuje jej povrch, zlepšuje pleť, dodáva svieži vzhľad.

môžete mať 23.03 - 24.03

VITEX a BELITA sú uznávanými lídrami vo výrobe kozmetiky v Bielorusku, ktorí vyrábajú najširšiu škálu kozmetických výrobkov spomedzi domácich výrobcov - viac ako 2500 druhov, vrátane vysoko účinnej kozmetiky na starostlivosť o tvár, telo a vlasy; výrobky ústnej hygieny; Pri výrobe kozmetiky sa využívajú najnovšie technológie, vďaka ktorým je možné vyrábať kozmetiku s technologicky najzložitejšími receptúrami.