10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 12164706

Vitex-belita MŔTVE MORE Magnetická Maska Krásy na Tvár (s magnetom) (50g)

Vitex-belita MŔTVE MORE Magnetická Maska Krásy na Tvár (s magnetom) (50g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
KÚRA UZDRAVUJÚCEJ MAGNETICKEJ MIKROMASÁŽE POKOŽKY Celý popis
19,99 €
Tovar od: Biotino
19,99 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 3 kusy

25.7.2024 na výdajnom mieste
25.7.2024 - 26.7.2024 na vašej adrese

Popis

Skutočne revolučný produkt starostlivosti o pleť! Vďaka magnetickému účinku neodymového magnetu dochádza k mikromasáži pokožky, stimuluje sa produkcia kolagénu a elastínu, zlepšuje sa bunkové dýchanie, medicinálne zložky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a pôsobia čo najefektívnejšie:

zvlhčujú, vyživujú, obnovujú, regenerujú a vyrovnávajú pokožku. Hlboko hydratovaná a nasýtená uzdravujúcimi látkami sa pokožka stáva jasnou, jemnou a atraktívne krásnou. Hlbokomorské bahno z Mŕtveho mora má intenzívny čistiaci a hojivý účinok, takže pokožka zostáva nezvyčajne hladká, jemná a hodvábna na dotyk. Habešský olej, kokosový olej a sladký mandľový olej dokonale hydratujú, vyživujú a vyhladzujú unavenú pokožku, prispievajú k udržaniu jej mladej pružnosti a hebkosti.

Použitie: Naneste rovnomerne masku na pokožku tváre, vynechajte okolie očí, nechajte pôsobiť 10–15 minút. Obaľte magnet vreckovkou, držte vo vzdialenosti 1–2 milimetre od povrchu pleti. Prevádzajte mikromasáž až dovtedy, pokiaľ pokožka nezostane čistá. Ultravýživný základ masky nechajte pôsobiť na pleti ešte 5–7 minút pre hĺbkovú regeneráciu. Zvyšky masky zotrite vreckovkou. Používajte 1–2krát do týždňa.