10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
VASAGLE Komoda Tal hnědá VASAGLE TV stolík Evans hnedý/čierny
VASAGLE Komoda Tal hnědá

Chcete dať svojej obývačke, spálni alebo chodbe pomocníka, ktorého si vy aj vaša izba zaslúžite. Táto voľne stojaca komoda je ideálnym doplnkom vášho ďalšieho nábytku a ponúka úložný priestor, ktorý potrebujete.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE TV stolík Monty VASAGLE TV stolík Evans hnedý/čierny
VASAGLE TV stolík Monty

Táto elegantná rustikálne hnedá televízna skrinka vnesie do vašej obývačky nové kúzlo. Vďaka stolíku budete mať uschované káble a všetko televízne príslušenstvo. Navyše stolík je skvelým doplnkom každej obývačky, jeho teplá farba vytvára príjemnú atmosféru.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE TV stolík Evans hnedý/čierny VASAGLE TV stolík Evans hnedý/čierny
VASAGLE TV stolík Evans hnedý/čierny

TV stolík VASAGLE Evans poteší najmä milovníkov rustikálneho a industriálneho štýlu. Môže sa pochváliť robustnou oceľovou konštrukciou s matnou čiernou farbou a drevotrieskovou doskou s krásnou rustikálnou štruktúrou dreva.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE Nočný stolík Glatal hnedý VASAGLE Súprava 2 barových stoličiek Vebly hnedá/čierna
VASAGLE Nočný stolík Glatal hnedý

Nočný stolík VASAGLE Glatal poteší najmä milovníkov industriálneho a rustikálneho štýlu. Stolík je kombináciou robustného oceľového rámu v čiernej farbe, kvalitnej drevotrieskovej dosky s hrejivou štruktúrou dreva a číreho skla.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE Súprava 2 barových stoličiek Vebly hnedá/čierna VASAGLE Súprava 2 barových stoličiek Vebly hnedá/čierna
VASAGLE Súprava 2 barových stoličiek Vebly hnedá/čierna

Posaďte sa na tieto dve okrúhle barové stoličky a užite si krásne hodiny spoločenského stretnutia. Vďaka kompaktným rozmerom každého priemeru 32 × 65 cm je možné dve stoličky ľahko zasunúť pod väčšinu barových stolov.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Barová súprava čierno-hnedá VASAGLE Súprava 2 barových stoličiek Vebly hnedá/čierna
VASAGLE Barová súprava čierno-hnedá

Barová súprava VASAGLE bude bezpochyby dominantou vašej kuchyne či jedálne. Táto súprava sa výborne hodí do rustikálne alebo industriálne ladených interiérov. Stôl je priestranný, pokiaľ si objednáte dve stoličky navyše, pohodlne sa pri stole najedia štyri osoby.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE Vešiak Romax Vasagle VASAGLE Botník na topánky Vasagle LHS051B01
VASAGLE Vešiak Romax Vasagle

Priemyselný štýl Vysoká nosnosť Kolesá s brzdovým systémom Priemyselný štýl Mobilný vešiak vnesie do vášho interiéru čaro starých tovární. Kombinácia rustikálnej drevotrieskovej dosky a kovového rámu v industriálnom štýle robí zo stojana jedinečný prvok vo vašej domácnosti.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE Kuchynský regál Nyco VASAGLE Botník na topánky Vasagle LHS051B01
VASAGLE Kuchynský regál Nyco

Funkčný kuchynský organizér. Minimalistický vzhľad s industriálnymi prvkami – kombinácia kovu a dekoru dreva. Výsuvný kôš na ovocie a zeleninu. Nastaviteľné nôžky pre korekciu nerovnosti podlahy. Potrebujete v kuchyni vyriešiť odkladací priestor? Kuchynský regál Nyco vám bude stále po boku.

môžete mať 20.06 - 25.06

VASAGLE Botník na topánky Vasagle LHS051B01 VASAGLE Botník na topánky Vasagle LHS051B01
VASAGLE Botník na topánky Vasagle LHS051B01

Botník na topánky VASAGLE LHS051B01 Vylepšite si svoju predsieň rustikálným botníkom na topánky s nastaviteľnou poličkou vo vnútri. Ľahko vyberte svoj obľúbený pár zvnútra dverí skrinky, posaďte sa na lavičku, obujte si ich a vydajte sa z nich so skvelým pocitom.

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Otvorená šatníková skriňa Hester čierna / hnedá VASAGLE Otvorená šatníková skriňa Hester čierna / hnedá
VASAGLE Otvorená šatníková skriňa Hester čierna / hnedá

Otvorená šatníková skriňa VASAGLE Hester nadchne predovšetkým milovníkov industriálneho štýlu. Konštrukcia zo zváraných oceľových rúr garantuje vysokú odolnosť a stabilitu šatníkovej skrine.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Botník na topánky VASAGLE LBS14BX VASAGLE Otvorená šatníková skriňa Hester čierna / hnedá
VASAGLE Botník na topánky VASAGLE LBS14BX

Botník na topánky VASAGLE LBS14BX Nádherný botník s upraveným vintage dreveným povrchom a 3 kovovými policami na topánky nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Otvorené police s hustou železnou sieťovinou ponúkajú dostatok priestoru na topanky ale i na kabelky.

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Komoda Camilla hnedá VASAGLE Otvorená šatníková skriňa Hester čierna / hnedá
VASAGLE Komoda Camilla hnedá

Komodu VASAGLE Camilla si obľúbia najmä milovníci industriálneho a rustikálneho štýlu. Môže poslúžiť v kuchyni ako vkusný príborník alebo v obývacej izbe ako miesto pre vystavenie suvenírov a iných dekorácií. Je vyrobená z drevotriesky s hrejivou štruktúrou dreva.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Úložná skrinka Remi hnedá VASAGLE Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X
VASAGLE Úložná skrinka Remi hnedá

Chcete si do svojho domova zaobstarať nový kúsok, ktorý bude moderný, krásny a predovšetkým praktický. Svoj domov zariaďujete funkčne, takže každý kus nábytku má svoje miesto a funkciu. Siahnite po modernej a veľmi originálnej úložnej skrini Vasagle Remi.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Toaletný stolík Inna hnedý VASAGLE Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X
VASAGLE Toaletný stolík Inna hnedý

3 priestranné zásuvky vám pomôžu dosiahnuť čistý vzhľad, pretože ukryjú všetky vaše poklady. Toaletný stolík má 4 poličky pod zrkadlom, ako aj úložný box a držiak na sušič vlasov na boku.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X VASAGLE Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X
VASAGLE Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X

Kancelársky stôl VASAGLE LWD40X Príliš farebné a preplnené kancelárie pôsobia chaoticky a bránia koncentrácii.

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Kuchynský pojazdný vozík VASAGLE VASAGLE Kuchynský pojazdný vozík VASAGLE
VASAGLE Kuchynský pojazdný vozík VASAGLE

V kuchyni nie je nikdy dosť miesta a jeho rozdelenie praktickým kusom nábytku je pre mnohých ľudí záchranou, ktorá z malej, stiesnenej kuchyne urobí miesto s úložným priestorom. Kuchynský vozík Vasagle môže byť všetko, čo na to potrebujete.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Regál Vito biely VASAGLE Kuchynský pojazdný vozík VASAGLE
VASAGLE Regál Vito biely

Hľadáte moderné a zároveň praktické kusy nábytku, ktoré vám pomôžu skrášliť váš domov. S úložným priestorom bojuje snáď každá domácnosť. Siahnite po modernom regáli Vasagle Vito, ktorý má zaujímavý vzhľad.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Botník Eddie hnedý VASAGLE Kuchynský pojazdný vozík VASAGLE
VASAGLE Botník Eddie hnedý

Vstupný priestor je vizitkou domu. Jednoducho otvorte dvierka pomocou praktických úchytov a umiestnite dovnútra 15–18 párov topánok. Ukladajte svoje elegantné topánky do zásuviek, namiesto aby ste ich ukladali do otvorenej police.

môžete mať 31.05 - 03.06

VASAGLE Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02 VASAGLE Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02
VASAGLE Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02

Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02S rustikálnou farbou a elegantnými dverami stodoly sa tento mačací záchod bez problémov začlení do väčšiny štýlov bývania. Vďaka uzavretej konštrukcii táto toaleta je súkromným miestom, v ktorom sa bude vaša mačka cítiť bezpečne, aby mohla vykonať svoju pot

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Stolík pod televízor VASAGLE LTV41BX VASAGLE Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02
VASAGLE Stolík pod televízor VASAGLE LTV41BX

Stolík pod televízor VASAGLE LTV41BX Bez ohľadu na to, či radi pozeráte drámy, krimi alebo americké seriály, táto televízna skrinka umiestni váš televízor do dokonalej výšky. Čierny rám, rustikálny povrch a posúvné dvierka na koľajniciach upútajú pozornosť každého, kto k vám príde na návštevu.

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Stolík pod televízor VASAGLE LTV14WT VASAGLE Drevený domček pre mačky FEANDREA PCL002X02
VASAGLE Stolík pod televízor VASAGLE LTV14WT

Stolík pod televízor VASAGLE LTV14WT Pozeráte majstrovský zápas na mini televízore? Premeňte svoju obývačku na divadelný zážitok. Na plochu 140 × 35 cm tejto TV skrinky sa zmestia televízory až do 60 palcov.

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Kôš na bielizeň 92 l SONGMICS BLH241B01 VASAGLE Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01
VASAGLE Kôš na bielizeň 92 l SONGMICS BLH241B01

Kôš na bielizeň 92 l SONGMICS BLH241B01S celkovou kapacitou 92 litrov (46 litrov na priehradku) tento priestranný kôš na bielizeň pojme bielizeň celej rodiny na týždeň. 2 priehradky vám pomôžu uložiť roztriedenú bielizeň. Okrem toho kôš na bielizeň je vybavený policou, takže si môžete uložiť sv

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Rohový kancelársky stôl VASAGLE LWD72MB VASAGLE Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01
VASAGLE Rohový kancelársky stôl VASAGLE LWD72MB

Rohový kancelársky stôl VASAGLE LWD72MBVytvorte si domácu kanceláriu so vzhľadom priemyselného dizajnu s týmto rohovým stolom od spoločnosti VASAGLE. Pre praktický tvar tohto počítačového stola v tvare písmena L môžete optimálne využiť priestor vo svojej kancelárii alebo domácej pracovni. 

môžete mať 31.05

Partner: TUFI
VASAGLE Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01 VASAGLE Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01
VASAGLE Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01

Policový regál so 6 policami VASAGLE LLS114B01 Predstavte si…poetický kútik s knihami v obývačke, gurmánsky kútik s bonboniérami v kuchyni, či rastlinný kútik s kaktusmi na balkóne…čo by vám urobilo radosť? Táto 6-poschodová knižnica s rozmermi políc 30 × 120 cm každá, ponúka dostatok priestoru

môžete mať 31.05

Partner: TUFI

Od svojho začiatku sa spoločnosť VASAGLE zamerala na vytváranie mladistvého a spoľahlivého nábytku v rôznych štýloch pre domácnosti široko ďaleko. Vytrvalo navrhujeme nábytok s vašimi návrhmi na zlepšenie vzhľadu, trvanlivosti a funkcií nášho nábytku. To nás spolu s našou kvalitnou starostlivosťou o zákazníka dôsledne odlišuje od ostatných.