53,33 € 36,51 €

Amazing Pleasure Sex Toy KitDesaťdielnej sada pre zmyselné erotické hry. Výber najobľúbenejších erotických pomôcok, ktoré znásobí vašu zvedavosť a túžbu.S touto štartovacie sadou okoreníte Vaše spoločné chvíľky.

53,33 € 34,69 €

Magic Massager masážna hlavica Magic Massager je masážna hlavica, univerzálna masážna pomôcka ako pre revitalizáciu Vašich unavených svalov, tak pre stimuláciu intímnych miest.Je špeciálne navrhnutá pre ženy, ktoré nemôžu dosiahnuť orgazmus.

62,13 € 32,86 €

Vibrátor Gaya G-Spot Gaya G-Spot je vibrátor, ktorý je svojím tvarom dokonale zakrivený pre maximálnu stimuláciu G-bodu. Je vyrobený z prvotriedneho silikónu, materiálu bezpečného pre ľudskú pokožku. Brúsený silikón je veľmi príjemný na dotyk.

-32%
48,57 € 32,86 €

Akcia

Vibrátor Happiness Rabbit Vibe Happiness Rabbit je elegantný vibrátor so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Rabbit Vibe sa ľahko hygienicky udržiava, je pachovo úplne neutrálny, nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

-42%
50,40 € 29,20 €

Akcia

Vibračný krúžok LUZ Eclipse purpleRozžiarte svoj milostný život s hračkami LUZ od ToyJoy! Táto unikátna luxusná kolekcia erotických pomôcok pre ženy a páry zapáli vaše najhlbšie túžby vďaka silným vibráciám a jemnému povrchu z prémiového silikónu.

48,57 € 36,18 €

Vibrátor Bliss Clit Vibe Bliss Clit je moderný vibrátor, strednej veľkosti so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Mäkké, ohybné, telo sa zvýrazneným žaluďom sa ľahko prispôsobí vašim požiadavkám.

39,84 € 26,64 €

Vibračné vajíčko Paradise Egg purple Paradise Egg je elegantný vibračné vajíčko, ktoré je potiahnuté hypoalergénnym silikónom, úplne bezpečným pre vaše telo. Výkonný motorček disponuje tromi stupňami vibrácií a deviatich vibračnými programami.

32,86 € 26,64 €

Vibrátor Extravagancia Extravagancia je elegantný vibrátor vyrobený z prémiového, jemného, mäkkého silikónu a má zakrivenú špičku pre maximálnu stimuláciu bodu G. Zaoblená ohybná hlava vibrátora extravagancie sa veľmi ľahko zavádza.

25,55 € 17,14 €

Novinka

ToyJoy Get Real Double Dong 16 " Double Dong z kolekcie Get Real by ToyJoy je realistické dvojité dildo pre nekonečnú intímne zábavu! Tento realistický dizajn má obojstrannú siluetu pre dvojnásobné intímne potešenie.

-40%
73,06 € 43,82 €

Akcia

Vibrátor LUZ Splendor blackRozžiarte svoj milostný život s hračkami LUZ od ToyJoy! Táto unikátna luxusná kolekcia erotických pomôcok pre ženy a páry zapáli vaše najhlbšie túžby vďaka silným vibráciám a jemnému povrchu z prémiového silikónu.

-45%
60,27 € 32,86 €

Akcia

Vibrátor LUZ Zare black Rozžiarte svoj milostný život s hračkami LUZ od ToyJoy! Táto unikátna luxusná kolekcia erotických pomôcok pre ženy a páry zapáli vaše najhlbšie túžby vďaka silným vibráciám a jemnému povrchu z prémiového silikónu.

14,58 € 9,10 €

Sweet Sensation black Análne guličky Sweet Sensation je veľmi kvalitná análny kolík z kolekcie Anal Play od ToyJoy Classics.Má elegantný dizajn, je bezpečný pre telo a je vyrobený z príjemne ohybného prémiového silikónu so zamatovo jemným omakom.

14 €

Konštrukcia c-krúžok z kvalitného silikónu s magnetickou vnútornou štruktúrou zaistí dokonale pevnú erekciu. Vibračná patróna má 7 zaujímavých funkcií, ktoré sa jednoducho ovládajú pomocou jedného tlačidla. Vďaka svojmu tvaru je mimoriadne vzrušujúce pre ženy aj mužov.

-31%
53,33 € 36,51 €

Akcia

Lovetoy Starter Toy KitDesaťdielnej sada pre zmyselné erotické hry. Výber najobľúbenejších erotických pomôcok, ktoré znásobí vašu zvedavosť a túžbu.S touto štartovacie sadou okoreníte Vaše spoločné chvíľky.

17 €

Sada kombinuje škrtiace krúžok a návlek ToyJoy Classics na penis. Tieto pomôcky sú vyrobené z kvalitného silikónu. Návlek Vám poskytuje ďalšie výdrž a škrtnící krúžok má vibračné patrónovi pre ešte lepší zážitok. Výstupok na škrtnícim krúžku v tvare zajačika zaistí intenzívne dráždenie klitorisu.

43,82 € 27,38 €

Amazing Bondage Sex Toy KitSedemdielna sada pre BDSM hrátky vhodná pre začiatočníkov.Stále viac párov uspokojuje svoju zvedavosť a vstupuje do sveta BDSM!S touto štartovacie sadou ľahko zistíte, čím je BDSM tak fascinujúce, príťažlivé a vzrušujúce.

43,82 € 27,38 €

BDSM Starter KitSedemdielna sada pre BDSM hrátky vhodná pre začiatočníkov.Stále viac párov uspokojuje svoju zvedavosť a vstupuje do sveta BDSM!S touto štartovacie sadou ľahko zistíte, čím je BDSM tak fascinujúce, príťažlivé a vzrušujúce.