Tommee Tippee Parný varič a mixér Quick-Cook
128,26 € 117,70 €

Parní hrniec a mixér v jednom umožňuje zdravo uvariť pokrm v pare a následne ho v rovnakej nádobe rozmixovať. Funkcia pamäte posledného nastavenia umožňuje zopakovanie naprogramovaného cyklu pri použití prístroja do 30 minút od posledného použitia.

Tommee Tippee Podbradník šatka s hryzátkom
7,51 €

Štýlový podbradník v podobe šatky z jemného bavlneného materiálu chráni oblečenie dieťaťa pred znečistením počas kŕmenia. Súčasťou podbradníka značky Tommee Tippee je silikónové hryzátko, ktoré pomáha uľaviť citlivým ďasnám pri prerezávaní prvých zúbkov.

Tommee Tippee Darčeková sada fľaša CTN 260 ml 3 ks 0m+ Midnight Skies
21,50 €

Darčeková sada obsahuje tri dojčenské fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature v originálnom farebnom prevedení s krásnou potlačou. Flaštičky Tommee Tippee Closer to Nature vynikajú unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník.

Tommee Tippee Náhradné kazety SANGENIC Twist&Click 3ks
30,90 € 27,10 €

Náhradné kazety Sangenic Twist 3ks vhodné pre všetky doteraz predávané koše na plienky Sangenic, okrem koša Simplee. Ide o nový kazetový systém Twist and Click, je modernizáciou súčasného systému, ktorý je ďalej vylepšovaný, pretože je šetrnejší k životnému prostrediu.

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek C2N s kefou
29,20 € 25,16 €

Akcia

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek C2N s kefou obsahuje: 2× fľaštičku 150 ml, 2× fľaštičku 260 ml, 2× silikónový cumlík (0–6m), 2× cumlík 3m+, kefu na čistenie. Pre deti od narodenia. Unikátna kolekcia Close To Nature.

Tommee Tippee Náhradné kazety Sangenic Simplee, 3 ks
21,90 € 20,40 €

Náhradné kazety s antibakteriálnou fóliou do koša Tommee Tippee Sangenic Simplee ponúkajú jednoduchý spôsob, ako udržať v detskej izbe čistotu bez zápachu. Antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií. Kapacita jednej kazety je až 180 plienok (veľ. 2–5kg).

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Twist&Click
28,90 € 27,40 €

Dizajnový kôš na jednorázové plienky Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Súčasťou koša je výmenná kazeta s fóliou, ktorej antibakteriálna zložka zničí 99% baktérií. Vďaka technológii Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie s príjemnou citrónovou vôňou a s pomocou piestu je zatlačená do koša.

Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N rýchly prietok 6+, 2 ks
6,10 €

Cumlík s rýchlym prietokom, vybavený ventilačným otvorom, ktorý zamedzuje prieniku vzduchu, a tým chráni dieťa pred kolikami. Tommee Tippee náhradný cumlík C2N rýchly prietok 6+, 2 ks je navrhnutý tak, aby svojim tvarom čo najviac pripomínal materský prsník. Veľmi príjemný materiál.

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee
21,90 € 18,50 €

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Simplee na jednorazové plienky chráni detskú izbu pred zápachom aj baktériami. Súčasťou koša je kazeta s antibakteriálnou fóliou, ktorej antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií.

Tommee Tippee Ohrievačka dojčenských fliaš Easi-Warm
38,45 € 36,90 €

Ohrievačka Tommee Tippee Easi-Earm umožňuje rýchle a pohodlné ohrievanie dojčenských fľaštičiek a pohárov s príkrmami. Prístroj ohrieva mlieka aj príkrmy na teplotu tela bez rizika ohriatia na príliš vysokú teplotu.

Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N ANTI-COLIC rýchly prietok 2ks 6m+
6,90 €

Cumlík, určený pre deti od 6. mesiacov. Uľahčuje dojčenie a svojím tvarom pripomína materský prsník. Je vybavený ventilačným otvorom, ktorý zamedzuje vniknutiu vzduchu do pusinky dieťaťa a tým pádom ho chráni pred kolikami. Tommee Tippee náhradné cumlíky C2N ANTI-COLIC rýchly prietok 2ks 6m+ sú vyrobené z príjemného materiálu.

Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N stredný prietok 3+ 2 ks
6,10 €

Cumlík so stredným prietokom, ktorý svojím tvarom pripomína materský prsník, a tým pádom dieťaťu navodzuje pocit bezpečia. Tommee Tippee C2N stredný prietok 3+ 2 ks je vybavený ventilačným otvorom, ktorý zabraňuje prehltnutiu vzduchu pri pití, a tým chráni dieťa pred hromadením vzduchu v brušku a kolikami.

Tommee Tippee Kôš na plienky Sangenic Twist & Click, zelená
27,89 € 27,40 €

Kôš na plienky Sangenic Twist & Click od značky Tommee Tippee umožňuje bezdotykové zabalenie použitých plienok. Pomocou technológie Twist & Click sa plienka v koši zabalí do fólie s príjemnou citrónovou vôňou a ďalej je pomocou piestu zatlačená dovnútra koša.

Tommee Tippee Zdravotnícka súprava C2N
27,10 € 24,90 €

Praktická sada pomôcok pre starostlivosť o dieťa obsahuje: detskú manikúru, digitálny teplomer, odsávačku hlienov, zubnú kefku a kefu s hrebienkom. Všetko zabalené v praktickom puzdre.

Tommee Tippee Štartovacia sada C2N s odsávačkou
40,90 €

Tommee Tippee Štartovacia sada C2N okrem dojčenských fľaštičiek obsahuje aj výkonnú manuálnu odsávačku materského mlieka. Mäkká a pružná prísavka so silikónovou vložkou sa dokonale prispôsobí tvaru prsníka. Držadlo ergonomického tvaru uľahčuje a spríjemňuje používanie.

Tommee Tippee cestovný ohrievač fliaš C2N
22,68 € 19,35 €

Akcia

Nerezová termoska spoločne s cestovnou ohrievačkou zaistí teplé jedlo, kedykoľvek potrebujete. Výhodou je jednoduché použitie bez potreby elektrickej energie.

Tommee Tippee Kojenecká fľaša C2N anti-colic, 2ks, 260 ml
14,80 € 13,53 €

Akcia

NOVÉ bez Bisfenolu A! Novo navrhnutá fľaša má jedinečný vnútorný ventil, ktorý eliminuje vzduchové bubliny, pomáha znižovať výskyt kolikových bolestí, grckanie, grganie a nadúvanie bábätka.

Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N hustá strava 6+ 2ks
6,90 €

Cumlík na hustú stravu, opatrený ventilačným otvorom, ktorý zamedzuje prieniku vzduchu a tým chráni dieťa pred kolikami. Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N hustá strava 6+ 2ks je z príjemného materiálu a ponúka komfortné použitie pre dieťa.

Tommee Tippee silikónová odsávačka Made for Me
14,30 € 13,90 €

Nesmierne praktická silikónová odsávačka Made for Me od značky Tommee Tippee je celá vyrobená z jedného kusu jemného silikónu. Slúži pre klasické odsávanie, úľava prsiam medzi dojčením, alebo pre zachytávanie mlieka z prsníka, z ktorého aktuálne nedojčíte,

Tommee Tippee Náhradné cumlíky C2N ANTI-COLIC stredný prietok 2ks 3m+
6,90 €

Cumlík určený pre deti od 3 mesiacov. Uľahčuje dojčenie a svojím tvarom pripomína materský prsník. Je vybavený ventilačným otvorom, ktorý zamedzuje vniknutiu vzduchu do pusinky dieťaťa a tým pádom ho chráni pred kolikami. Tommee Tippee náhradné cumlíky C2N ANTI-COLIC stredný prietok 2ks 3m+ je vyrobený z príjemného materiálu.

Tommee Tippee Prsné klobúčiky C2N, 2 ks
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tommee Tippee Prsné klobúčiky C2N, 2 ks – vyrobené z veľmi jemného, šetrného silikónu. Prispôsobí sa všetkým veľkostiam. Súčasťou balenia i krabička na skladovanie, prenášanie a sterilizáciu v MW.

Tommee Tippee Sada na kŕmenie 4m+
18,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada potrieb na kŕmenie v krásnom dizajne a výrazných farbách obsahuje všetko, čo potrebujete pri zavádzaní prvých príkrmov: 2× misku s držadlom a tvarom pre ľahké naberanie, 2× širokú lyžičku na kŕmenie, 2× nádobku na jedlo s viečkom, netečúci hrnček s náustkom a plastový rolovací podbradník s korýtkom.

Tommee Tippee Náhradná kazeta Sangenic Simplee, 1 ks
9,40 €

Náhradná kazeta s antibakteriálnou fóliou do koša Tommee Tippee Sangenic Simplee ponúka jednoduchý spôsob, ako udržať v detskej izbe čistotu bez zápachu. Antibakteriálna zložka fólie zničí 99% baktérií. Kapacita jednej kazety – až 180 plienok (veľ. 2–5kg).

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 6 - 18 mesiacov
12,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Cumlík disponuje ortodontickým cumlíkom, ktorý zabezpečuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 2 kusy cumlíkov, ktoré sú vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 6 – 18 mesiacov, neobsahuje bisfenol A.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N potlač Girl 260ml 0m+
8,90 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature vyniká unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Dieťa takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky. Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N potlač Girl 340ml 3m+
9,70 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature vyniká unikátnym silikónovým cumlíkom, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Dieťa takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky. Fľaštička je antikoliková, opatrená malým ventilačným otvorom na okraji cumlíka, ktorý citlivo zabezpečí únik vzduchu z fľaše, tým umožní plynulé satie tekutiny a zároveň znižuje riziko brušnej koliky.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N ANTI-COLIC 150ml 2ks 0m+
16,33 € 15 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature Anti-Colic ponúka najúčinnejšie riešenie pre bábätká od narodenia so sklonom k brušným kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia a umožňuje dieťaťu úplne plynulé sanie bez prehĺtania vzduchu.

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Moda 2 ks 18 - 36 mesiacov
6,70 €

Cumlík disponuje ortodontickou savičkou, ktorá zabezpečuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 2 kusy cumlíkov, ktoré sú vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Moda 2 ks 18 – 36 mesiacov, neobsahuje bisfenol A.

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 0 - 6 mesiacov
12,80 €

Cumlík disponuje ortodontickým cumlíkom, ktorý zabezpečuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 2 kusy cumlíkov, ktoré sú vhodné pre deti od narodenia do 6 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón Natural 2 ks 0 – 6 mesiacov, neobsahuje bisfenol A.

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek C2N s kefou Girl
32,92 €

Akcia

Tommee Tippee Sada dojčenských fľaštičiek Closer to Nature je vhodná pre deti od narodenia. Dojčenské fľaštičky Tommee Tippee Closer to Nature majú unikátny silikónový cumlík, ktorý svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Dieťa takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky.

Tommee Tippee Hrnček s náustkom Soft 230 ml 6m+
7,50 €

Hrnček s mäkkým silikónovým náustkom od značky Tommee Tippee má držadlá pre ľahké uchopenie malými detskými ručičkami. Mäkký materiál náustka je ideálny pre citlivé ďasná dieťaťa pri prerezávaní prvých zúbkov. Odnímateľné viečko chráni čistotu náustka na cestách.

Tommee Tippee Kojenecká láhev C2N 340ml 3m+, Modrá
9,70 €

Tommee Tippee Kojenecká láhev Closer to Nature vyniká unikátní silikonovou savičkou, která svým tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Dítě tak téměř nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této lahvičky. Lahvička je antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve, tím umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N ANTI-COLIC 340ml 3m+-16%
10,49 € 8,80 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature Anti-Colic ponúka najúčinnejšie riešenie pre bábätká so sklonom k brušným kolikám. Patentovaný antikolikový ventil zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia a umožňuje dieťaťu úplne plynulé sanie bez prehĺtania vzduchu.

Tommee Tippee Netečúci hrnček so slamkou Straw Cup 230ml 7m+
8,40 €

Hrnček, opatrený zaklapávacou slamkou, ktoré bránia rozliatiu tekutiny pri prevrhnutí nádoby. Vhodné pre deti od 7 mesiacov veku. Tommee Tippee netečúci hrnček so slamkou Straw Cup 230ml 7m+ má ergonomický dizajn pre ľahké držanie detskými rúčkami. Mäkká slamka je šetrné k ďasnám a zúbkom.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N, 150ml, 0 + m, 1ks
12,18 € 10,82 €

Akcia

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N sklenená, 150 mlunikátny silikónový cumlík, ktorý pripomína materský prsník a dieťatko tým pádom sotva pozná rozdiel medzi dojčením z prsníka a tejto fľašky. Anti-koliková, bez BPA.

Tommee Tippee cumlík silikón Ultra-light 2 ks 6-18 m
7,50 €

Cumlík silikón Ultra-light 2 ks 6–18 m od značky Tommee Tippee je z veľmi ľahkého a mäkkého silikónu, ktorý je antibakteriálny a hypoalergénny. Tvar cumlíka minimalizuje riziko podráždenia citlivej pokožky spôsobené vlhkosťou okolo úst. Vhodné pre deti od 6 do 18 mesiacov.

Tommee Tippee Cumlík C2N silikón 2 ks 18 - 36 mesiacov
7,51 € 6,80 €

Cumlík disponuje ortodontickou cumlíkom, ktorý zabezpečuje správny vývoj ústnej dutiny. Balenie obsahuje 2 kusy cumlíkov, ktoré sú vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov. Tommee Tippee Cumlík C2N silikón 2 ks 18 – 36 mesiacov, neobsahuje bisfenol A.

Tommee Tippee Náhradná kazeta Sangenic Twist 1ks (univerzálny)
10,50 €

Univerzálna náhradná kazeta je vhodná do košov Tommee Tippee Sangenic Twist & Click a Sangenic Tec, teda do košov s technológiou Twist pre bezdotykové zabalenie plienky do fólie. Nepriepustná fólia s antibakteriálnou ochranou a príjemnou citrónovou vôňou zabraňuje zápachu a zároveň ničí 99% baktérií.

Tommee Tippee cestovné sterilizačné puzdro 5 ks
10,50 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovné sterilizačné puzdro od značky Tommee Tippee slúži pre sterilizáciu parou v mikrovlnnej rúre. Po sterilizácii môžete puzdro uchopiť za označenú časť, ktorá zostáva chladná a vám tak nehrozí žiadne riziko popálenia. Puzdro je určené až pre 30 cyklov sterilizácie

Tommee Tippee dojčenská fľaša C2N potlač, 1ks 150ml, 0+m
7,90 €

Dojčenská fľaša C2N od značky Tommee Tippee je skvelým riešením pre deti so sklonom k brušným kolikám. Fľaštička má patentovaný antikolikový ventil, čo zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia. Vhodné pre deti od narodenia.

Tommee Tippee Dojčenská fľaša C2N hustá strava 340ml biela
9,30 €

Tommee Tippee Dojčenská fľaša Closer to Nature dodávaná s cumlíkom na hustú stravu je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Dojčenská fľaštička C2N má unikátny silikónovým cumlík, ktorá svojim tvarom a vlastnosťami pripomína materský prsník. Dieťa takmer nepociťuje rozdiel medzi dojčením a kŕmením z tejto fľaštičky.

Tommee Tippee dojčenská fľaša C2N, 1 ks 150 ml, 0-2 m
7,90 € 7,60 €

Dojčenská fľaša C2N od značky Tommee Tippee je skvelým riešením pre deti so sklonom k brušným kolikám. Fľaštička má patentovaný antikolikový ventil, čo zaisťuje dokonalý odvod vzduchu počas kŕmenia. Vhodné pre deti od narodenia.

Tommee Tippee je značka, ktorá pochádza z Anglicka. Vyrába plastové riady a dojčenské potreby. Od tejto značky môžete mať doma prakticky všetko, čo pre vaše najmenšie potrebujete. Počnúc detskou vysielačkou, dojčenskými antikolikovými fľašami, cumlíkmi pre deti, až po koše na plienky. Na každom dojčenskom výrobku značky Tommee Tippee nájdete označenie „BPA Free“. To znamená, že tieto výrobky neobsahujú žiadnu z päťdesiatich najrozšírenejších chemikálií. Zdravotná nezávadnosť je pre Tommee Tippee veľkou prioritou. V zahraničí aj českom trhu sa stala značka Tommee Tippee bežnou súčasťou domácnosti s malými deťmi a je odporúčaná pediatrami a pôrodnými asistentkami.

Tommee Tippee je značka, ktorá pochádza z Anglicka. Vyrába plastové riady a dojčenské potreby. Od tejto značky môžete mať doma prakticky všetko, čo pre vaše najmenšie potrebujete. Počnúc detskou vysielačkou, dojčenskými antikolikovými fľašami, cumlíkmi pre deti, až po koše na plienky. Na každom dojčenskom výrobku značky Tommee Tippee nájdete označenie „BPA Free“. To znamená, že tieto výrobky neobsahujú žiadnu z päťdesiatich najrozšírenejších chemikálií. Zdravotná nezávadnosť je pre Tommee Tippee veľkou prioritou. V zahraničí aj českom trhu sa stala značka Tommee Tippee bežnou súčasťou domácnosti s malými deťmi a je odporúčaná pediatrami a pôrodnými asistentkami.