THERABATH® THERABATH® Parafín mátový, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Parafínový zábal najvyššej kvality. Povzbudzujúci mätová vôňa. Vhodný pri aplikáciách na dolných končatinách a pri pedikúre. Mäta výborne osviežuje, podporuje koncentráciu, prečisťuje vzduch a posilňuje dýchanie. Účinky mäty sa uplatňujú v rámci prevencie infekcií a zápalov.

THERABATH® THERABATH® Parafín vanilkový dortík, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Parafín najvyššej kvality vhodný predovšetkým na aplikáciu na ruky, nohy a telo. Nádherná klasická vôňa vanilkového zákuskov vám pripomenie miaminčinu kuchyňa. Sladká upokojujúce vône. Trikrát filtrovaný parafín pre absolútnu čistotu. Hlboko hydratuje a prináša rýchlu úľavu bez liečiv.

THERABATH® THERABATH® Parafín orgovánový, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Špičkový vosk najvyššej kvality. Vôňa orgovánu. Ideálny parafín na manikúru, pedikúru a telové aplikácie. Neopakovateľnú slnečnú vôňu orgovánu si zamilujete. Jemnú arómu pomaranča a levanduľovej silice príjemne doplní vôňu orgovánu, zatiaľ čo levanduľová silica stará o slnkom namáhanú pokožku.

THERABATH® THERABATH PRO®, Parafínová vana, lázeň
263,68 €

Splátky bez navýšenia

Profesionální parafínová lázeň. Prověřená kvalita parafínové lázně od roku 1962. Parafínová lázeň na profesionální úrovni umožňuje nepřetržitý provoz. Přístroj je vybaven dvěma termostaty. Ovládací termostat automaticky zahřívá a udržuje parafín na 55°C s odchylkou ±3°C.

THERABATH® THERABATH® Parafín eukalyptus-rozmarín-mäta, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Špičkový vosk najvyššej kvality. Nádherná ľahká vôňa rozmarínu a mäty. Vhodný predovšetkým k aplikáciám na ruky, telo a nohy. Užite si príjemnú vôňu rozmarínu a mäty s trochou eukalyptu! Skvelý tiež ako aromaterapia. Vôňa rozmarínu s nádychom živíc je veľmi povzbudivá a osviežujúce.

THERABATH® THERABATH® Parafínové rukavice
36,09 €

Profesionálne rukavice na parafínové zábaly rúk. Rukavice sú z kvalitného, jemného, hladkého, ale pevného materiálu manšestrového typu. Vlákenná výplň, ako izolačná vrstva, veľmi dobre udržuje a zachováva teplo vnútri parafínového zábalu po celú dobu parafínové terapie.

THERABATH® THERABATH® Parafín broskyňový, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Parafín najvyššej kvality vhodný predovšetkým ako zábal na ruky, telo a tvár. Jemné lahodné broskové aróma je stále favoritom. Aloe, vitamín E a jojobový olej krásne hydratujú pokožku a broskové arómu osvieži myseľ. Trikrát filtrovaný parafín pre absolútnu čistotu.

THERABATH® THERABATH® Parafín brusnica, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Parafín najvyššej kvality vhodný predovšetkým na aplikáciu na ruky, nohy a telo. Sladká napriek tomu pikantné vône brusníc doplnená o arómu z pomarančovej kôry prebudí vaše zmysly. Príjemná vôňa brusníc je doplnená o Aloe, vitamín E, jojoby a marhuľový olej.

THERABATH® THERABATH® Parafín grapefruit-Tea Tree, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Špičkový vosk najvyššej kvality. Jemná citrusová vôňa so sviežimi tónmi Tea Tree. Vhodný predovšetkým k aplikáciám na ruky, telo a nohy. Povzbudzujúci jarné parafín s dokonale vyváženou vôňou grepu, červeného pomaranča, citrónu, mandarínky a Tea Tree esenciálneho oleja s kvapkou Bergamotov.

THERABATH® THERABATH® Parafín jablko s korením, 2,7 kg, perličky
34,95 €

Parafín najvyššej kvality vhodný predovšetkým na aplikáciu na ruky, nohy a telo. Úžasná vôňa šťavnatých jabĺčok s trochou škorice a klinčekov. Užite si neopakovateľnú vôňu tvorenou jedinečnou kombináciou jabĺk, esenciálnych olejov škorice a klinčekov s jemným náznakom hrušky.