Upresniť parametre
Spontex Premium stierka na okná Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku L 135 x 50 cm
Spontex Premium stierka na okná

Stierka na okná s mäkkou a pružnou gumou pre pohodové upratovanie. Produkt značky Spontex má ergonomickú rukoväť pre ľahký úchop. Francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je vždy zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku L 135 x 50 cm Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku L 135 x 50 cm
Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku L 135 x 50 cm

Poťah na žehliacu dosku veľkosť L má metalický povrch, ktorý odráža teplo a tým urýchľuje žehlenie. Je vhodný na všetky druhy dosiek s rozmermi 135 × 50 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Antibak Hubová utierka x3 Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku L 135 x 50 cm
Spontex Antibak Hubová utierka x3

Balenie silných a veľmi savých utierok od značky Spontex. Utierky Antibak sú opatrené antibakteriálnym prostriedkom, ktorý eliminuje baktérie a zápach nimi spôsobený. Pre hygienicky čistú domácnosť. 100% biologicky odbúrateľné.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Plastové ramienka Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm
Spontex Plastové ramienka

Set plastových ramienok s priečkou na nohavice a háčikom na kravaty. Háčik na zavesenie možno otočiť podľa potreby. Ramienka od značky Spontex ponúkame v bielej a čiernej farbe po 10 kusoch.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm
Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada

Kompaktná náplň zo 100% mikrovlákna, ktorá účinne čistí nečistoty. Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada je vhodná na všetky typy povrchov. Používa sa mokrý len s vodou alebo obvyklým čistiacim prostriedkom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm
Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm

Stierka na okná s teleskopickou tyčou v dĺžke 120 cm. Spontex Telefix stierka na okná s teleskopickou tyčou 120 cm je vybavená hlavicou 2 v 1 so syntetickou hubkou na umývanie a gumovou stranou na stieranie. Hlavicu je možné použiť aj samostatne.

môžete mať 24.03

MALL
Spontex Podlahová stierka s tyčou Spontex Podlahová stierka s tyčou
Spontex Podlahová stierka s tyčou

Podlahová stierka s kovovou tyčou s dĺžkou 120 cm. Produkt značky Spontex má krátke odolné syntetické štetiny pre ľahké upratovanie. Francúzska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je vždy zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti.

môžete mať 24.03

MALL
Spontex Pet Towel Spontex Podlahová stierka s tyčou
Spontex Pet Towel

Extra savý mikrovláknový uterák od značky Spontex pre šetrnú starostlivosť o vašich miláčikov. Vysušte miláčika po kúpeli alebo mu utrite špinavé labky. Uterák je rýchloschnúci.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex PROTECT 100 L Spontex Podlahová stierka s tyčou
Spontex PROTECT 100 L

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie vrámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti L.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Magic Effect x2 Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku M 120 x 40 cm
Spontex Magic Effect x2

Handrička Magic Effect zhotovená z mikrovlákna dokonale čistí povrchy a rýchlo schne. Handričku od značky Spontex stačí použiť len s vodou. Rohový otvor umožňuje zavesenie

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
Spontex Winter Worker rukavice M Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku M 120 x 40 cm
Spontex Winter Worker rukavice M

Rukavice Winter Worker M od značky Spontex. Dvojvrstvová podšívka a latexová vrstva v oblasti dlaní a prstov. Kvalitné materiálové zloženie pre časté používanie. Hrejivé zloženie do náročnejších teplôt. Vhodná pomôcka k záhradným úpravám. Mix farieb

môžete mať ZAJTRA

MALL
Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku M 120 x 40 cm Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku M 120 x 40 cm
Spontex Metallic poťah na žehliacu dosku M 120 x 40 cm

Poťah na žehliacu dosku veľkosť M má metalický povrch, ktorý odráža teplo a tým urýchľuje žehlenie. Je vhodný na všetky druhy dosiek s rozmermi 120 × 40 cm.

môžete mať ZAJTRA

MALL

História celosvetovo známej značky Spontex presahuje už 70 rokov. Už v roku 1932 firma vo Francúzsku vyrábala prvé viskózne hubky. Výrobou kombinovaných hubiek a plochých drôteniek firma rozširovala svoj ​​sortiment. Roku 1977 sa vďaka spojeniu firmy Spontex a Mapa vytvorila veľká firma zamestnávajúca približne 4000 zamestnancov so sídlami vo viac ako 80-tich krajinách. Kúpou firmy Söke v roku 2000 získala firma TOP postavenie na trhu v celej Strednej Európe.