Spontex QuickMax Profi abrazívna náhrada
7,88 € 7,60 €

Abrazívna náhrada určená pre mop Spontex QuickMax Profi je vhodná pre všetky typy podlahových krytín a pomôže s jednoduchým odstránením všetkých nečistôt, ktoré na zemi zostali.

Spontex Full Action systém abrazívna náhrada
5,90 € 5,70 €

Nová verzia náhrady s modrým stredom pre mop Spontex Full Action systém pre ešte efektívnejšie čistenie je vyrobená z mikrovlákna a ľahko zachytí všetky nečistoty, ktoré na podlahe zostali. Balenie obsahuje 1 kus.

Spontex Microfibre Economic XXL 4+1-27%
6,87 € 5 € 1,00 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 5 kusov.

Spontex Microfibre 8+2 ks-37%
9,17 € 5,70 € 0,57 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 10 kusov.

Spontex Express systém Plus + MF Handričky XXL 4 + 1-53%
53,80 € 25 €

Set vedra a mopu umožňuje efektívne vytierania bez namáčania rúk. Spontex Express systém Plus + MF XXL 4 + 1 prichádza s vylepšenou technológiou žmýkania. Na hube sa nedržia nečistoty a zabudovaný rotačný mechanizmus účinne mop vyžmýka. Návlek z mikrovlákna zachytí nečistotu aj bez použitia čistiacich prostriedkov.

Spontex Mop Quickmax Profi so samožmýkacím systémom
27,99 € 26,90 €

Mop Quickmax Profi sa samožmýkacím systémom je praktický pomocník pre efektívne upratovanie. Plochý mop s výsuvnou násadou je vhodný na mokré i suché použitie. Vhodný na všetky povrchy.

Spontex SPX Express system + ALEX PLAM2-52%
55,10 € 25,90 €

Mop Express system od značky Spontex so samožmýkacím systémom uľahčí vytieranie podláh a hlavne zabezpečí, aby ste nemuseli handru žmýkať rukami. Návlek z mikrovlákna pohltí každú nečistotu. Súčasťou je aj čistiaci prípravok na podlahy Alex.

Spontex Express System Plus náhrada-17%
8,85 € 7,30 €

Náhrada na inovovaný Express System Plus z mikrovlákna zaisťuje veľmi účinné upratovanie, ľahko totiž odstraňuje aj odolné nečistoty. Veľkou výhodou je, že návlek je možné prať v práčke.

Spontex Quickmax Profi náhrada z mikrovlákna-26%
8 € 5,90 €

Náhrada k mopu Quick Max sa samožmýkateľným systémom. Náhradu možno prať do 60 stupňov. Plochý mop, pre dokonalé vyčistenie bez straty času. Mikrovlákno efektívne čistí a absorbuje.

Spontex Catch & Clean-30%

Spontex Catch & Clean

Hodnotenie: 4,4
17,52 € 12,20 €

Upratovací zmeták s gumovými štetinami Spontex Catch & Clean, ktoré sú dvakrát účinnejšie ako bežné štetiny. Hlava metly je tvárna a umývateľná. Teleskopická tyč sa prispôsobí vám vyhovujúcej výške a aby ste sa nemuseli pri zametaní ohýbať, lopatka ponúka nášľapný otvor.

Spontex Náhrada na Express systém
7,56 € 7,30 €

Náhrada na mop Spontex Express je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

Spontex Plastové ramienka
5,40 € 0,54 €/ks

Set plastových ramienok s priečkou na nohavice a háčikom na kravaty. Háčik na zavesenie možno otočiť podľa potreby. Ramienka od značky Spontex ponúkame v bielej a čiernej farbe po 10 kusoch.

Spontex SPX Express system+ COMPACT-22%
43,40 € 33,60 €

Mop s pradecím systémom v kompaktnom prevedení. Spontex SPX Express system+ COMPACT je vybavený veľkou pravouhlou hlavou a vedierkom, ktorý sa ľahko prenáša a skladuje.

Spontex Top Tex hubové utierky x10
3,90 € 0,39 €/ks

Súprava desiatich extra savých hubových utierok od značky Spontex. Top Tex utierky využijete na všetky úkony v domácnosti, či už na umývanie riadu či stieranie špinavého stola. Vďaka novo vylepšenej kvalite nežmolkujú.

Spontex Quickmax vedro-26%

Spontex Quickmax vedro

Hodnotenie: 4,7
7,99 € 5,90 €

Vedro QuickMax je vysoko kvalitné a vhodné pre použitie s plochým mopom QuickMax so samožmýkacím systémom. Samotné vedro je * veľmi ľahké** a má praktické plastové držadlo, takže sa s ním dobre manipuluje.

Spontex PROTECT 100 L-18%

Spontex PROTECT 100 L

Hodnotenie: 4,8
14,50 € 11,80 € 0,12 €/ks

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie vrámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti L.

Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada
7,90 € 7,30 €

Kompaktná náplň zo 100% mikrovlákna, ktorá účinne čistí nečistoty. Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada je vhodná na všetky typy povrchov. Používa sa mokrý len s vodou alebo obvyklým čistiacim prostriedkom.

Spontex Full Action System Plus
35,40 €

Set inovovaného mopu Full Action System má účinnejší systém odstredenia mopu, takže je vhodný na všetky typy podláh. Výhodou je, že obsahuje rovno dve náhrady – štandardné a s abrazívnou vrstvou na extra odolnú špinu.

Spontex Náhrada na Full Action Systém-21%
5,99 € 4,70 €

Náhrada na mop Spontex Full Action System je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

Spontex Söke Hadra na podlahu, 10 ks-31%
10,34 € 7,10 €

Veľká a pevná tkaná handra na podlahu značky Söke výborne saje a ľahko odolá aj hrubším povrchom. Jej rozmer činí 50 × 60 cm a v balení sa nachádza 10 kusov.

Spontex Söke utierka z mikrovlákna 4 ks
4,30 € 1,08 €/ks

Univerzálna utierka je vyrobená z mikrovlákna, ktoré je veľmi savé. V balení sú 4 kusy utierok. Spontex Söke utierka z mikrovlákna 4 ks je účinná aj bez použitia čistiacich prostriedkov.

Spontex Magic Effect x2
3,70 € 1,85 €/ks

Handrička Magic Effect zhotovená z mikrovlákna dokonale čistí povrchy a rýchlo schne. Handričku od značky Spontex stačí použiť len s vodou. Rohový otvor umožňuje zavesenie

Spontex PROTECT 100 M-19%

Spontex PROTECT 100 M

Hodnotenie: 5
14,50 € 11,70 € 0,12 €/ks

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie v rámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti M.

Spontex Sweet Home x3

Spontex Sweet Home x3

Hodnotenie: 1
3,70 € 1,23 €/ks

Súprava troch hubiek pre čistenie rôznych povrchov v dome od značky Spontex. Hubky Sweet Home sa vďaka esovitému tvaru pohodlne držia. Každá z troch farieb plní svoju vlastnú funkciu, tie vykonávajú čo najefektívnejšie, aby vaša domácnosť bola žiarivo čistá.

Spontex Multiroll x50

Spontex Multiroll x50

Hodnotenie: 5
5 € 0,10 €/ks

Univerzálna utierka od značky Spontex v praktickej rolke. Vhodná pre použitie suchá i mokrá. Pre ľahké a rýchle upratovanie celej domácnosti. Balenie po 50 kusoch

Spontex Express System Plus-45%

Spontex Express System Plus

Hodnotenie: 4,3
55,90 € 30,70 €

Nová generácia obľúbeného mopu pre ľahké umývanie podlahy je vybavená samožmýkacím systémom, ktorý veľmi účinne mop vyžmýka. Mriežka na stranách odstráni hrubú špinu a chlpy a mikrovlákno zase všetky nečistoty a vlhkosť.

Spontex Antibak Hubová utierka x3
3,50 € 1,17 €/ks

Balenie silných a veľmi savých utierok od značky Spontex. Utierky Antibak sú opatrené antibakteriálnym prostriedkom, ktorý eliminuje baktérie a zápach nimi spôsobený. Pre hygienicky čistú domácnosť. 100% biologicky odbúrateľné.

Spontex PROTECT 100 S-18%
14,50 € 11,80 € 0,12 €/ks

Sada jednorázových rukavíc od značky Spontex. Určené pre upratovanie v rámci domácich prác či kancelárskych priestorov. Veľmi elastický vinylový materiál s hypoalergénnym zložením. Bez púdru. K dostaniu v celkom 100 kusoch vo veľkosti S.

Spontex Vlies x10
3,90 € 0,39 €/ks

Netkaná univerzálna utierka pre použitie na suchý aj mokrý spôsob. Utierku Vlies od značky Spontex je možné využiť na zotretie omrviniek i zamazaného stola.

Spontex Mosaik mikroutierka na podlahu 50 x 60
4,50 €

Savá mikroutierka na podlahu Mosaik o rozmere 50 × 60 cm od výrobcu Spontex bude skvelým parťákom pri vašom upratovaní. 100 % štruktúra z mikrovlákien robí túto mikroutierku veľmi savou a efektívnou. Môžete použiť ako na sucho tak aj na mokro. Radosťou je potom mozaikový farebný vzor.

Spontex Rukavice Optimal M, 12 ks-28%
16,99 € 12,20 €

Rukavice do domácnosti Spontex Optimal veľkosti M sú vyrobené zo 100% prírodného latexu a pre pohodlné navliekanie majú bavlnenú výstelku. Sú vysoko elastické a majú znížený obsah alergénnych zložiek. Balenie obsahuje 12 párov.

Spontex SPX Express system+ COMPACT - rozbalené-27%
43,40 € 31,30 €

Rozbalené

Mop s pradecím systémom v kompaktnom prevedení. Spontex SPX Express system+ COMPACT je vybavený veľkou pravouhlou hlavou a vedierkom, ktorý sa ľahko prenáša a skladuje.

Spontex Standard zmetáková súprava
3,66 €

Novinka

Kvalitná plastová zmetáková súprava v dvojfarebnom prevedení (tyrkysová, sivá). Moderný zaoblený tvar. Metlička s dvojfarebnými štetinami. Lopatka s farebnou gumovou lištou.

Spontex Top Tex XL hubové utierky
6,23 €

Novinka

Extra savá hubová XL utierka pre univerzálne použitie.
Vylepšená kvalita.
Nežmolkuje sa.
V balení po 10 kusoch.

Spontex Párátka bambusová
2,21 €

Novinka

Vysoko kvalitné bambusová špáradlá, balenie v plastovom barelu, viečko s otvorom na vyťahovanie, 500 ks.

Spontex Utierka z mikrovlákna XXL
8,64 €

Novinka

5 viacúčelových XXL utierok z mikrovlákna, ktoré ľahko odstraňujú nečistoty a mastnotu. Výborný absorpčné efekt. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. Rozmer jednej utierky 38 × 40 cm.

Spontex Fresh Ocean vlhčené obrúsky
2,41 €

Novinka

Vlhčené utierky so špeciálnou antibakteriálnou zložkou, príjemná vôňa mora, jednoducho odstraňuje špinu a prach v domácnosti, vhodné aj pre cestovanie. 40 ks v balení.

História celosvetovo známej značky Spontex presahuje už 70 rokov. Už v roku 1932 firma vo Francúzsku vyrábala prvé viskózne hubky. Výrobou kombinovaných hubiek a plochých drôteniek firma rozširovala svoj ​​sortiment. Roku 1977 sa vďaka spojeniu firmy Spontex a Mapa vytvorila veľká firma zamestnávajúca približne 4000 zamestnancov so sídlami vo viac ako 80-tich krajinách. Kúpou firmy Söke v roku 2000 získala firma TOP postavenie na trhu v celej Strednej Európe.

História celosvetovo známej značky Spontex presahuje už 70 rokov. Už v roku 1932 firma vo Francúzsku vyrábala prvé viskózne hubky. Výrobou kombinovaných hubiek a plochých drôteniek firma rozširovala svoj ​​sortiment. Roku 1977 sa vďaka spojeniu firmy Spontex a Mapa vytvorila veľká firma zamestnávajúca približne 4000 zamestnancov so sídlami vo viac ako 80-tich krajinách. Kúpou firmy Söke v roku 2000 získala firma TOP postavenie na trhu v celej Strednej Európe.