Spontex Express systém Plus + MF Handričky XXL 4 + 1
53,80 € 31,90 €

Set vedra a mopu umožňuje efektívne vytierania bez namáčania rúk. Spontex Express systém Plus + MF XXL 4 + 1 prichádza s vylepšenou technológiou žmýkania. Na hube sa nedržia nečistoty a zabudovaný rotačný mechanizmus účinne mop vyžmýka. Návlek z mikrovlákna zachytí nečistotu aj bez použitia čistiacich prostriedkov.

Spontex SPX Express system + ALEX PLAM2
55,10 € 29,90 €

Mop Express system od značky Spontex so samožmýkacím systémom uľahčí vytieranie podláh a hlavne zabezpečí, aby ste nemuseli handru žmýkať rukami. Návlek z mikrovlákna pohltí každú nečistotu. Súčasťou je aj čistiaci prípravok na podlahy Alex.

Spontex Catch & Clean

Spontex Catch & Clean

Hodnotenie: 4,7
17,52 € 12,60 €

Upratovací zmeták s gumovými štetinami Spontex Catch & Clean, ktoré sú dvakrát účinnejšie ako bežné štetiny. Hlava metly je tvárna a umývateľná. Teleskopická tyč sa prispôsobí vám vyhovujúcej výške a aby ste sa nemuseli pri zametaní ohýbať, lopatka ponúka nášľapný otvor.

Spontex Náhrada na Express systém
7,56 € 6,50 €

Náhrada na mop Spontex Express je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

Spontex Express System Plus náhrada
8,85 € 6,50 €

Náhrada na inovovaný Express System Plus z mikrovlákna zaisťuje veľmi účinné upratovanie, ľahko totiž odstraňuje aj odolné nečistoty. Veľkou výhodou je, že návlek je možné prať v práčke.

Spontex Mop Quickmax Profi so samožmýkacím systémom
27,99 € 16,40 €

Mop Quickmax Profi sa samožmýkacím systémom je praktický pomocník pre efektívne upratovanie. Plochý mop s výsuvnou násadou je vhodný na mokré i suché použitie. Vhodný na všetky povrchy.

Spontex Microfibre 8+2 ks
9,17 € 5,20 € 0,52 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 10 kusov.

Spontex Aqua Revolution System
58,30 € 26,90 €

Aqua Revolution system je plochý kulatý mop s dvoukbelíkovým systémem oddělujícím čistou a špinavou vodu. Kbelík s objemem 3l pro vytření až 45 m2 plochy, teleskopická tyč s otočným mechanismem, kulatá hlava ze 100% mikrovlákna s ohybatelným rohem, vhodný pro všechny typy podlah.

Spontex Quickmax Profi náhrada z mikrovlákna
8 € 6,40 €

Náhrada k mopu Quick Max sa samožmýkateľným systémom. Náhradu možno prať do 60 stupňov. Plochý mop, pre dokonalé vyčistenie bez straty času. Mikrovlákno efektívne čistí a absorbuje.

Spontex Plastové ramienka

Spontex Plastové ramienka

Hodnotenie: 4,8
3,60 € 3,40 € 0,34 €/ks

Set plastových ramienok s priečkou na nohavice a háčikom na kravaty. Háčik na zavesenie možno otočiť podľa potreby. Ramienka od značky Spontex ponúkame v bielej a čiernej farbe po 10 kusoch.

Spontex Express System Plus

Spontex Express System Plus

Hodnotenie: 4,4
55,90 € 31,90 €

Nová generácia obľúbeného mopu pre ľahké umývanie podlahy je vybavená samožmýkacím systémom, ktorý veľmi účinne mop vyžmýka. Mriežka na stranách odstráni hrubú špinu a chlpy a mikrovlákno zase všetky nečistoty a vlhkosť.

Spontex Náhrada na Full Action Systém
5,99 € 5,30 €

Náhrada na mop Spontex Full Action System je vyrobená zo 100% mikrovlákna. Zvyšuje efektivitu a znižuje spotrebu čistiacich prostriedkov. Dokonalý pomocník pre rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie všetkých podláh v domácnosti.

Spontex SPX Express system+ COMPACT
43,40 € 26,90 €

Mop s pradecím systémom v kompaktnom prevedení. Spontex SPX Express system+ COMPACT je vybavený veľkou pravouhlou hlavou a vedierkom, ktorý sa ľahko prenáša a skladuje.

Spontex Top Tex hubové utierky x10
3,90 € 0,39 €/ks

Súprava desiatich extra savých hubových utierok od značky Spontex. Top Tex utierky využijete na všetky úkony v domácnosti, či už na umývanie riadu či stieranie špinavého stola. Vďaka novo vylepšenej kvalite nežmolkujú.

Spontex Quickmax vedro

Spontex Quickmax vedro

Hodnotenie: 4,7
7,99 € 6 €

Vedro QuickMax je vysoko kvalitné a vhodné pre použitie s plochým mopom QuickMax so samožmýkacím systémom. Samotné vedro je * veľmi ľahké** a má praktické plastové držadlo, takže sa s ním dobre manipuluje.

Spontex Multiroll x50

Spontex Multiroll x50

Hodnotenie: 5
5,10 € 0,10 €/ks

Univerzálna utierka od značky Spontex v praktickej rolke. Vhodná pre použitie suchá i mokrá. Pre ľahké a rýchle upratovanie celej domácnosti. Balenie po 50 kusoch

Spontex Full Action systém abrazívna náhrada
5,90 € 5,30 €

Nová verzia náhrady s modrým stredom pre mop Spontex Full Action systém pre ešte efektívnejšie čistenie je vyrobená z mikrovlákna a ľahko zachytí všetky nečistoty, ktoré na podlahe zostali. Balenie obsahuje 1 kus.

Spontex Sweet Home x3
3,80 € 1,27 €/ks

Súprava troch hubiek pre čistenie rôznych povrchov v dome od značky Spontex. Hubky Sweet Home sa vďaka esovitému tvaru pohodlne držia. Každá z troch farieb plní svoju vlastnú funkciu, tie vykonávajú čo najefektívnejšie, aby vaša domácnosť bola žiarivo čistá.

Spontex MF WINDOW
3,90 €

Zdokonalená kvalita handričky Microfibre Window od značky Spontex. Čistí bez šmúh, čo je perfektné na okná, zrkadlá a iné lesklé povrchy. Efektívna aj len s použitím vody.

Spontex Microfibre Economic XXL 4+1
6,87 € 6 € 1,20 €/ks

Superabsorpčné, viacúčelové mikrovlákno, ktoré ľahko odstraňuje nečistoty a mastnotu. Efektívne iba s vodou, nie je potreba chemikálií. Farby: modrá, žltá, oranžová, ružová. V balení sa nachádza 5 kusov.

Spontex Full Action System Plus
33,90 €

Set inovovaného mopu Full Action System má účinnejší systém odstredenia mopu, takže je vhodný na všetky typy podláh. Výhodou je, že obsahuje rovno dve náhrady – štandardné a s abrazívnou vrstvou na extra odolnú špinu.

Spontex Odkvapkávač na topánky
4 € 3,70 €

Plastový odkvapkávač od značky Spontex využijete po príchode z daždivého počasia, alebo po hrách v snehu. Usušiť na ňom môžete dva páry topánok. Ponúkame v troch farbách, voľba je náhodná.

Spontex Söke Hadra na podlahu, 10 ks
10,34 € 6,50 €

Veľká a pevná tkaná handra na podlahu značky Söke výborne saje a ľahko odolá aj hrubším povrchom. Jej rozmer činí 50 × 60 cm a v balení sa nachádza 10 kusov.

Spontex Refill Aqua Revolution System
10,46 € 6,20 €

Náhrada na mop k systému Aqua Revolution. Ide o dvojbodový systém, ktorý čistí podlahu vďaka jedinečnému systému čistenia, ktorý oddeľuje čistú a znečistenú vodu.

Spontex Pet Towel
4,70 € 4,10 €

Extra savý mikrovláknový uterák od značky Spontex pre šetrnú starostlivosť o vašich miláčikov. Vysušte miláčika po kúpeli alebo mu utrite špinavé labky. Uterák je rýchloschnúci.

Spontex QuickMax Profi abrazívna náhrada
7,88 € 7,50 €

Abrazívna náhrada určená pre mop Spontex QuickMax Profi je vhodná pre všetky typy podlahových krytín a pomôže s jednoduchým odstránením všetkých nečistôt, ktoré na zemi zostali.

Spontex Mosaik mikroutierka na podlahu 50 x 60
4 € 3,40 €

Savá mikroutierka na podlahu Mosaik o rozmere 50 × 60 cm od výrobcu Spontex bude skvelým parťákom pri vašom upratovaní. 100 % štruktúra z mikrovlákien robí túto mikroutierku veľmi savou a efektívnou. Môžete použiť ako na sucho tak aj na mokro. Radosťou je potom mozaikový farebný vzor.

Spontex Magic Effect x2
2,30 € 1,15 €/ks

Akcia

Handrička Magic Effect zhotovená z mikrovlákna dokonale čistí povrchy a rýchlo schne. Handričku od značky Spontex stačí použiť len s vodou. Rohový otvor umožňuje zavesenie

Spontex Vlies x10
2,30 € 0,23 €/ks

Akcia

Netkaná univerzálna utierka pre použitie na suchý aj mokrý spôsob. Utierku Vlies od značky Spontex je možné využiť na zotretie omrviniek i zamazaného stola.

Spontex Mikroutěrka 10+2
8,90 € 8,20 € 0,68 €/ks

Set 12 víceúčelových utěrek z mikrovlákna od značky Spontex, které snadno odstraňují nečistoty i mastnotu. Lze použít pouze s vodou, mají vynikající absorpční schopnosti. Rozměr jedné utěrky je 30×30 cm.

Spontex Antibak Hubová utierka x3
1,90 € 0,63 €/ks

Akcia

Balenie silných a veľmi savých utierok od značky Spontex. Utierky Antibak sú opatrené antibakteriálnym prostriedkom, ktorý eliminuje baktérie a zápach nimi spôsobený. Pre hygienicky čistú domácnosť. 100% biologicky odbúrateľné.

Spontex Mikroutierka z recyklovaných vlákien 2 ks-15%
4 € 3,40 € 1,70 €/ks

Akcia

Savá mikroutierka z recyklovaných vlákien 2 ks od výrobcu Spontex bude skvelým parťákom pri vašom upratovaní. 55 % je tvorená recyklovanými vláknami so zachovaním funkčnosti mikrovlákna. Môžete použiť ako na sucho tak aj na mokro.

Spontex SPX Express system + ALEX PLAM2 - zánovné-53%
55,10 € 25,70 €

Zánovné

Mop Express system od značky Spontex so samožmýkacím systémom uľahčí vytieranie podláh a hlavne zabezpečí, aby ste nemuseli handru žmýkať rukami. Návlek z mikrovlákna pohltí každú nečistotu. Súčasťou je aj čistiaci prípravok na podlahy Alex.

Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada
7,90 € 6,50 €

Kompaktná náplň zo 100% mikrovlákna, ktorá účinne čistí nečistoty. Spontex SPX Express system+ COMPACT náhrada je vhodná na všetky typy povrchov. Používa sa mokrý len s vodou alebo obvyklým čistiacim prostriedkom.

Spontex Extra 100 L

Spontex Extra 100 L

Hodnotenie: 4,5
7,60 € 7,10 € 0,07 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 L sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

Spontex Extra 100 M

Spontex Extra 100 M

Hodnotenie: 4,6
7,60 € 7,10 € 0,07 €/ks

Jednorazové rukavice Spontex Extra 100 M sú hypoalergénne, elastické a bez púdru. Vyrobené z vinylu. Balenie obsahuje 100 ks.

Spontex Rukavice Optimal M, 12 ks
16,99 € 10,60 €

Rukavice do domácnosti Spontex Optimal veľkosti M sú vyrobené zo 100% prírodného latexu a pre pohodlné navliekanie majú bavlnenú výstelku. Sú vysoko elastické a majú znížený obsah alergénnych zložiek. Balenie obsahuje 12 párov.

Spontex Everyday rukavice 50 ks
8,49 € 5,50 € 0,11 €/ks

Vinylové rukavice pre každodenné použitie, sú hypoalergénne a vhodné pre citlivú pokožku, bez púdra vnútri. Balenie obsahuje 50 ks.

História celosvetovo známej značky Spontex presahuje už 70 rokov. Už v roku 1932 firma vo Francúzsku vyrábala prvé viskózne hubky. Výrobou kombinovaných hubiek a plochých drôteniek firma rozširovala svoj ​​sortiment. Roku 1977 sa vďaka spojeniu firmy Spontex a Mapa vytvorila veľká firma zamestnávajúca približne 4000 zamestnancov so sídlami vo viac ako 80-tich krajinách. Kúpou firmy Söke v roku 2000 získala firma TOP postavenie na trhu v celej Strednej Európe.

História celosvetovo známej značky Spontex presahuje už 70 rokov. Už v roku 1932 firma vo Francúzsku vyrábala prvé viskózne hubky. Výrobou kombinovaných hubiek a plochých drôteniek firma rozširovala svoj ​​sortiment. Roku 1977 sa vďaka spojeniu firmy Spontex a Mapa vytvorila veľká firma zamestnávajúca približne 4000 zamestnancov so sídlami vo viac ako 80-tich krajinách. Kúpou firmy Söke v roku 2000 získala firma TOP postavenie na trhu v celej Strednej Európe.