Songmics Vešiakový stojan na kolieskach HSR11S
48 €

Vešiakový stojan na kolieskach SONGMICS HSR11S Máte veľa oblečenia a nemáte ho kam dať? Stačí oblečenie zavesiť na ramienko a následne na vešiakovú lištu. Stojan je vyrobený z pochromovaného materiálu, ktorý je vodeodolný a antikorózny.

Songmics Hojdacie kreslo LYY42GYZ
101,40 €

Hojdacie kreslo SONGMICS LYY42GYZ Relaxačné hojdajdacie kreslo značky SONGMICS je vyrobené z robustného kvalitného dreva a poťahu z imitácie ľanu. Masívny rám je vyrobený z kovu a brezového dreva, ktoré je lakované v prírodnom prevedení, čo zaisťuje najlepšiu možnú štruktúru.

Songmics Botník RXJ10G
26,40 €

Botník SONGMICS RXJ10G Botník s 10 poličkami s netkanej textílie poskytuje dostatok uložného priestoru na Vaše topánky. Do políc sa zmestí až 27 párov topánok. Botník RXA10H je vyrobený z antikorózných oceľových rúrok, ktoré zabezpečujú stabilitu.

Songmics Skladový regál 180 x 90 x 40 cm GLR40Q
42 €

Skladový regál 180 × 90 × 40 cm SONGMICS GLR40Q Robustná konštrukcia z vysoko kvalitnej ocele, odolná proti tlaku a deformácií s nehrdzavejúcim povrchom, zaisťuje dobrú stabilitu. Každá polica má maximálnu nosnosť 175 kg, spolu 5 úrovní. Celková nosnosť je maximálne 875 kg.

Songmics Hojdacie kreslo LYY41M
108 €

Hojdacie kreslo SONGMICS LYY41M Relaxačné hojdacie kreslo značky SONGMICS je vyrobené z robustného kvalitného dreva a poťahu zo 100% bavlny. Masívny rám je vyrobený z kovu a brezového dreva, ktoré je lakované v prírodnom prevedení, čo zaisťuje najlepšiu možnú štruktúru.

Songmics Vešiakový stojan na kolieskach HSR13S
36 €

Vešiakový stojan na kolieskach SONGMICS HSR13S Máte veľa oblečenia a nemáte ho kam dať? Stačí oblečenie zavesiť na ramienko a následne na vešiakovú lištu, ktorá sa vysunutím z obidvoch strán predĺži z 92 cm až na 132 cm.

Songmics Hojdacie kreslo LYY42G
109,20 €

Hojdacie kreslo SONGMICS LYY42G Relaxačné hojdacie kreslo značky SONGMICS je vyrobené z robustného kvalitného dreva a poťahu zo 100% bavlny. Masívny rám je vyrobený z kovu a brezového dreva, ktoré je lakované v prírodnom prevedení, čo zaisťuje najlepšiu možnú štruktúru.

Songmics Hojdacie kreslo LYY10G
97,20 €

Hojdacie kreslo SONGMICS LYY10G Relaxačné hojdacie kreslo značky SONGMICS s nastaviteľnou opierkou na nohy poskytuje až 5 úrovní podpory na nohy. Konštrukcia kresla je vyrobená z brezového dreva a poťah sedadla zo 100% bavlny.

Songmics Vešiakový vintage stojan HSR07W
37,80 €

Vešiakový vintage stojan SONGMICS HSR07W Už máte dosť oblečenia, ktoré sa váľa všake okolo vás? Stojan značky SONGMICS vás od toho odbremení a vďaka jeho vintage dizajnu so zakrivenými dekoráciami ozdobí aj váš byt. Horná tyč na zavesenie oblečenia má maximálnu nosnosť 25 kg.

Songmics Vešiakový stojan s policami na topánky SONGMINCS HSR04B
43,98 €

Vešiakový stojan s policami na topánky SONGMINCS HSR04B Vešiakový stojan v modernom, elegantnom, priemyselnom štýle sa hodí do každej predsiene. Stojan v hornej časti ponúka 18 háčikov na zavesenie búnd, kabátov, šálov, opaskov, tašiek atď. Každý háčik má nosnosť až 5 kg.

Songmics Lavička s úložným priestorom LSF70M
37,20 €

Lavička s úložným priestorom SONGMICS LSF70M Priestranný skrytý úložný priestor pre drobnosti vrátane obuvi, hračiek, prikrývok a pohodlná polstrovaná sedačka v jednom. Povrch z umelej kože s všívanou vrchnou časťou, vynikajúci steh a rohy bezpečné pre deti.

Songmics Skladovacia polica LSN15H
18 €

Skladovacia polica SONGMICS LSN15H Skladovacia polica značky SONGMICS má mnohostranné využitie. Ideálna je na uskladnenie rôznych predmetov, ako sú zakladače, knihy, časopisy, čistiace prostriedky, oblečenie atď. Dokonale sa hodí do kancelárie, špajze, dielne, garáže, obývacej izby i spálne.

Songmics Lavička s vekom LSF45WT
32,40 €

Lavička s vekom SONGMICS LSF45WT Pohodlná lavička pre dve osoby SONGMICS sa stane Vaším obľubeným doplnkom v domácnosti. Potrebujete schovať hračky alebo postieľnú bielizeň? Žiaden problém!

Songmics Bambusový botník LBS04N
33,60 €

Bambusový botník SONGMICS LBS04N Botník vyrobený z kovu a bambusového dreva je stabilný a odolný. Jeho tri police poskytujú dostatok priestoru na odkladanie obuvi ale aj iných vecí ako sú dekorácie, rastliny atď.

Songmics Vešiakový stojan HSR01W
31,20 €

Vešiakový stojan SONGMICS HSR01W Máte veľa oblečenia a nemáte ho kam dať? Oblečenie na stoličkách, po posteli a všade okolo vás – neporiadok, s ktorým skoncujete vďaka nášmu vešiakovému stojanu. Stačí oblečenie zavesiť na ramienko a následne na vešiakovú lištu.

Songmics Pojazdný regál KFR10WT
29,40 €

Pojazdný regál SONGMICS KFR10WT Regál na kolieskach ponúka spôsob úspory miesta, vďaka čomu môžete do svojej kuchyne, kúpeľne alebo obývacej izby odložiť ešte viac veci. Do 4 poličiek môžete uložiť čistiace prostriedky, kuchynské potreby napríklad na grilovanie alebo drobné náradie.

Songmics Taburetka s vekom LSF103
13,80 €

Taburetka s vekom SONGMICS LSF103 Pohodlná taburetka s uložným priestorom SONGMICS sa stane Vaším obľubeným doplnkom v domácnosti. Potrebujete schovať hračky alebo postieľnú bielizeň? Chcete si vyložiť nohy po náročnom dni? Žiaden problém! Taburetka LSF103 Vám to umožni!

Songmics Bambusový botník LBS04B
33,60 €

Bambusový botník SONGMICS LBS04B Botník vyrobený z kovu a bambusového dreva je stabilný a odolný. Jeho tri police poskytujú dostatok priestoru na odkladanie obuvi ale aj iných vecí ako sú dekorácie, rastliny atď.

Songmics Bočná markíza 180 x 300 cm GSA180E
121,80 €

Bočná markíza 180 × 300 cm SONGMICS GSA180E Bočná markíza SONGMICS bola pre vašu bezpečnosť certifikovaná spoločnosťou TÜV SÜD. Hodí sa na terasu a balkón, pričom vás ochráni pred slnkom, slabým vetrom i očami susedov. Markíza sa najskôr pripevní k stene domu pomocou nástenných konzol.

Songmics Drevená knižnica LBC103W
38,04 €

Drevená knižnica SONGMICS LBC103W Krásna drevená knižnica značky SONGMICS ponúka skvelé miesto pre vaše obľúbené knihy či dekorácie. Vďaka jednoduchému bielemu prevedeniu sa knižnica hodí do každej miestnosti vášho bytu.

Songmics Hojdacie kreslo LYY11G
95,40 €

Hojdacie kreslo SONGMICS LYY11G Relaxačné hojdacie kreslo značky SONGMICS s nastaviteľnou opierkou na nohy poskytuje až 5 úrovní podpory na nohy. Konštrukcia kresla je vyrobená z brezového dreva a poťah z látky.

Songmics Lavička s úložným priestorom LSF46GYZ
34,80 €

Lavička s úložným priestorom SONGMICS LSF46GYZ Pohodlná polstrovoná lavička s uložným priestorom SONGMICS sa stane Vaším obľubeným doplnkom v domácnosti. Potrebujete schovať hračky, topánky alebo staré noviny? Žiaden problém! Lavička má pod sklopným sedadlom odkladaciu kapacitu 80 litrov.

Songmics Lavička s úložným priestorom LSF75WT
43,20 €

Lavička s úložným priestorom SONGMICS LSF75WT Priestranný skrytý úložný priestor pre drobnosti vrátane obuvi, hračiek, prikrývok a pohodlná polstrovaná sedačka v jednom. Povrch z umelej kože s všívanou vrchnou časťou, vynikajúci steh a rohy bezpečné pre deti.

Songmics Lavička s úložným priestorom LSF76GYZ
52,80 €

Lavička s úložným priestorom SONGMICS LSF76GYZ Pohodlná polstrovoná lavička s uložným priestorom SONGMICS sa stane Vaším obľubeným doplnkom v domácnosti. Potrebujete schovať hračky, topánky alebo staré noviny? Žiaden problém! Lavička má pod sklopným sedadlom odkladaciu kapacitu 120 litrov.

Songmics Lavička s vekom LSF40Z
34,20 €

Lavička s vekom SONGMICS LSF40Z Pohodlná lavička s uložným priestorom SONGMICS sa stane Vaším obľubeným doplnkom v domácnosti. Potrebujete schovať hračky alebo postieľnú bielizeň? Chcete si vyložiť nohy po náročnom dni? Žiaden problém! Lavička LSF40Z Vám to umožni! Lavica má nosnosť až 300 kg.

Songmics Lavička s vekom LSF77K
43,20 €

Lavička s vekom SONGMICS LSF77K Pohodlná polstrovoná lavička s uložným priestorom až 150 l ponúka priestor na uschovanie posteľnej bielizne, prikrývok, vankúšov, hračiek, kníh a oblečenia. Jej vnútro je rozdelené priehradkou na dve časti, čo umožňuje priehľadnejšie uskladnenie vecí.

Songmics Mobilná skrinka na spisy OFC50BK
116,40 €

Mobilná skrinka na spisy SONGMICS OFC50BK Vďaka svojej flexibilnej a uzamykateľnej mobilnej skrinke na spisy môžete mať konečne kanceláriu alebo domácu pracovňu vždy v ​​poriadku – priestor šetriaci úložný priestor pod pracovným stolom.

Songmics Nástenný stojan na oblečenie 2 ks - HSR64BK
51,98 €

Nástenný stojan na oblečenie 2 ks SONGMICS – HSR64BK Praská vám šatník vo švíkoch? Potrebujete ďalšie miesto na zavesenie oblečenia? Tieto nástenné stojany na oblečenie prichádzajú ako záchrana. S rúrkovými rámami a čiernou farbou prepožičiavajú aj priemyselnú príťažlivosť.

Songmics Ohrádka pre zvieratá LPC02W
28,80 €

Ohrádka pre zvieratá SONGMICS LPC02W Doprajte svojím domácim miláčikom šťastné a hravé chvíľky s našou ohrádkou, ktorá je ideálnym prostredím pre morčatá, králiky alebo škrečky. Dizajn z plastového dna slúži ako stabilná základňa a môže zabrániť zašpineniu alebo poškodeniu podlahy.

Songmics Pojazdný regál KFR07WT
46,08 €

Pojazdný regál SONGMICS KFR07WT Plastový úložný regál sa perfektne hodí medzi medzery a upravený úložný priestor, o ktorom ste nikdy nevedeli, že existuje.

Songmics Pojazdný regál KSC01WT
30 €

Pojazdný regál SONGMICS KSC01WT Plastový úložný regál na kolieskách so 4 uložnými policami sa skvele hodi do kúpeľne či kuchyne. Police tohto regálu majú vyvyšené okraje, čo zabraňuje skĺznutiu uložených predmetov.

Songmics Ručne tkaný kôš na bielizeň 110 l LCB52BK
47,40 €

Ručne tkaný kôš na bielizeň 110 l SONGMICS LCB52BK Tento nádherný tkaný, syntetický, ratanový koš na bielizeň v čiernej farbe je starostlivo vyrobený a je chýbajúci kúskom, ktorý potrebujete na skrytie svojho špinavého oblečenia a udržanie svojho domova v dokonalom poriadku.

Songmics Ručne tkaný kôš na bielizeň 110 l LCB52WT
47,40 €

Ručne tkaný kôš na bielizeň 110 l SONGMICS LCB52WT Tento nádherný tkaný, syntetický, ratanový koš na bielizeň v elegantnej bielej farbe je starostlivo vyrobený a je chýbajúci kúskom, ktorý potrebujete na skrytie svojho špinavého oblečenia a udržanie svojho domova v dokonalom poriadku.

Songmics Ručne tkaný kôš na bielizeň 90 l LCB51BK
42 €

Ručne tkaný kôš na bielizeň 90 l SONGMICS LCB51BK Tento nádherný tkaný, syntetický, ratanový koš na bielizeň v prírodnej farbe je starostlivo vyrobený a je chýbajúci kúskom, ktorý potrebujete na skrytie svojho špinavého oblečenia a udržanie svojho domova v dokonalom poriadku.

Songmics Ručne tkaný kôš na bielizeň 90 l LCB51WG
42 €

Ručne tkaný kôš na bielizeň 90 l SONGMICS LCB51WG Tento nádherný tkaný, syntetický, ratanový koš na bielizeň v prírodnej farbe je starostlivo vyrobený a je chýbajúci kúskom, ktorý potrebujete na skrytie svojho špinavého oblečenia a udržanie svojho domova v dokonalom poriadku.

Songmics Sada 2 odkladacích stolíkov SONGMINCS LNT02BX
57,98 €

Sada 2 odkladacích stolíkov SONGMINCS LNT02BX Sada dvoch stolíkov SONGMINCS, kombinácia rustikálneho dreva a kovu v industriálnom štýle, sa hodí do každej obývacej izby. Stolíky sú vďaka použitým materiálom dostatočne stabilné a pevné. Veľkosť stolíkov umožňuje ukladať ich pod seba.

Songmics Šatníková skriňa LPC30H
62,40 €

Šatníková skriňa SONGMICS LPC30H Moderná šatníková skriňa značky SONGMICS poskytuje pohodlné skladovanie topánok, oblečenia alebo hračiek. Dokonale plní svoj účel úložného priestoru v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu. Vyrobená je z PP plastu (police), ABS plastu (spojka) a železného rámu.

Songmics Skladovací regál s boxami LSN66BK
38,40 €

Skladovací regál s boxami SONGMICS LSN66BK Regál od spoločnosi SONGMICS je skvelým doplnkom do domácnosti. Zmestí sa doň až 6 uložných boxov, ktoré poslúžia na schovanie rôzných vecí, ktoré nechcete mať stále na očiach.

Songmics Stojan na dáždniky LUC16B
25,20 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC16B Jedinečný dizajn a elegantný tvar tohto stojana na dážniky prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC16W
25,20 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC16W Jedinečný dizajn a elegantný tvar tohto stojana na dážniky prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC20B
25,80 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC20B Jedinečný dizajn a elegantný oválny tvar tohto stojana na dážniky prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC23B
33,60 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC23B Jedinečný dizajn a elegantný oválny tvar tohto stojana na dážniky prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC48B
24 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC48B Prekrásny stojan na dážniky značky SONGMICS s jedinečným dizajnom a elegantným tvarom prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC49B
24 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC49B Stojan na dážniky značky SONGMICS s jedinečným dizajnom a elegantným tvarom prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.

Songmics Stojan na dáždniky LUC49W
26,40 €

Stojan na dáždniky SONGMICS LUC49W Stojan na dážniky značky SONGMICS s jedinečným dizajnom a elegantným tvarom prinesie do Vašej domácnosti nádych modernosti. Je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou, ktorá umožňuje, aby bol tento výrobok odolný voči korózii.