SETINO Dievčenská školská taška - ružová - 29x43x13cm
26,99 €

Dievčenský školský ruksak Paw Patrol – Lapková patrola. Batoh má dva hlavné priečinky, pričom jeden s pevným dnom, a predné vrecko so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú priedušnú výstelku a sú nastaviteľné pre maximálne pohodlie.

SETINO Detské obliečky "Frozen" - 140x200, 70x90 modrá
25,99 € 20,99 €

Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo s motívom Sisters are magic, Elsa a Anna. Obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane obliečky je obrázok Elsy a Anny, zadná strana je s jemným vzorom vločiek.

SETINO Detská osuška "LOL Surprise" - fialová - 70 x 140 cm
11,19 €

Veľká osuška L.O.L. - s populárnymi bábikami L.O.L. Surprise - vyrobená zo 100% bavlneného dobre savého froté materiálu. Je ideálna nielen na doma, ale aj na pláž, alebo ku bazénu. Farby uteráka sú veľmi pestré a intenzívne aj po mnohých praniach.

SETINO Detské obliečky "LOL Rock" - 140x200, 70x90 ružová
25,99 € 20,99 €

L.O.L. SURPRISE – Born to Rock s očarujúcou okatov bábikou, ktorá má krásne slúchadla s obľubenov rockovou hudbou. Bábiky L.O.L. učarovali najmä malým slečnám, ktoré iste potešia aj tieto detské bavlnené obliečky, ktoré sú dostatočne absorpčné, vzdušné a 

SETINO Detské obliečky "FC Barcelona" - 140x200, 70x90 bordová
20,99 €

Posteľná bielizeň s motívom Barcelona / BARCA - oficiálny produkt FCB Barcelona. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na prednej strane obliečok je logo klubu a nápis FC Barcelona.

SETINO Detské obliečky "FC Barcelona" - 140x200, 70x90 modrá
25,99 € 20,99 €

Posteľná bielizeň FC BARCELONA. Obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu obliečky zdobí logo klubu, na zadnej strane je grafika v klubových farbách s nápisom Barcelona.

SETINO Detský ruksak "McQueen" - čierná
15,49 €

Chlapčenský ruksak Autá – Cars BLESK MCQUEEN. Je ideálny do škôlky či školy. Batoh má jedno hlavné vrecko a menšie predné vrecko so zapínaním na zips Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku pre pohodlné nosenie a sú nastaviteľné. Rozmery sú cca 30 × 27 × 11

SETINO Dievčenský vankúš "Paw Patrol Skye" - 40x40cm - ružová
7,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik Paw Patrol v svetlo modrej farbe je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Prednú stranu zdobí obrázok šteniatka Skye. Vankúš Paw Patrol dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

SETINO Sada detských uterákov 2ks "Frozen" - 30x50, 30x30 cm
3,89 €

Frozen- motív Sisters Forever s obrázkom princezien Anny a Elsy. Uteráky sú vyrobené z dobre savého 100% bavlneného froté materiálu. Farby uterákov sú trvácne a výrazné aj po mnohých praniach. Táto sada uterákov Ľadové kráľovstvo nesmie chýbať žiadnemu di

SETINO Dievčenská školská taška "LOL" - ružová - 29x43x13 cm
26,99 €

Dievčenský školský ruksak L.O.L. – Born to be bad! Batoh má dva hlavné priečinky, pričom jeden s pevným dnom, a predné vrecko so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú priedušnú výstelku a sú nastaviteľné pre maximálne pohodlie.

SETINO Chlapčenská taška cez plece "Paw Patrol" - modrá
6,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kapsička cez plece Lapková patrola – Paw Patrol. Táto chlapčenská taška Labková hliadka má jednu hlavnú kapsu so zapínaním na zips a tiež jedno predné vrecko taktiež so zapínaním na zips. Popruh cez rameno má nastaviteľnú dĺžku.

SETINO Detská osuška "Frozen Elsa" - modrá - 70 x 140 cm
11,59 €

Veľká osuška Ľadové kráľovstvo - Frozen - s obrázkami princezny Elsy - vyrobená zo 100% bavlneného dobre savého froté materiálu. Je ideálna nielen na doma, ale aj na pláž, alebo ku bazénu. Farby uteráka sú veľmi pestré a intenzívne aj po mnohých praniach.

SETINO Chlapčenská taška cez plece "Paw Patrol" - červená
6,49 €

Detská kapsička cez plece Lapková patrola – Paw Patrol. Táto chlapčenská taška Labková hliadka má jednu hlavnú kapsu so zapínaním na zips a tiež jedno predné vrecko taktiež so zapínaním na zips. Popruh cez rameno má nastaviteľnú dĺžku.

SETINO Detské obliečky "Minnie Mouse" - 90x140, 55x40 ružová
16,99 €

Posteľné obliečky Minnie & Mouse - do detskej postieľky, alebo kolísky. Obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Na prednej strane obliečok na paplóne je obrázok Minnie. Povrch vankúša je z oboch strán rovnaký a je na ňom aj Minnie.

SETINO Dievčenský vankúš "Frozen II" - 40x40cm - fialová
8,99 €

Vankúšik Frozen II – Ľadové kráľovstvo II je vyrobený z príjemného a jemného mikroplyšu. Jednu stranu zdobí obrázok Elsy a druhú stranu obrázok Anny. Vankúš Ľadové kráľovstvo dodávame s výplňou, ktorá je pevne zašitá vo vnútri.

Známy výrobca voľnočasových produktov pre deti a juniorov s motívmi licencovaných postavičiek a motívov. Ponuku tvorí široké portfólio oblečenia, hračiek a doplnkov pre šport a zábavu.

Známy výrobca voľnočasových produktov pre deti a juniorov s motívmi licencovaných postavičiek a motívov. Ponuku tvorí široké portfólio oblečenia, hračiek a doplnkov pre šport a zábavu.