Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

HONZINO

Upresniť parametre
E plus M Chlapčenské plavky boxerky Plamienok - On track Off Road E plus M Chlapčenské plavky boxerky Plamienok - On track Off Road
E plus M Chlapčenské plavky boxerky Plamienok - On track Off Road

Plavky boxerky pre chlapcov Plamienok a štvorkoláci – Monster truck Blaze – motív On track Off Road. Prednú stranu plaviek zdobí obrázok terénneho auta Plamienka. Na prednej časti je z vnútornej strany jemná biela podšívka. Zadná časť plaviek je tmavo modrá.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
SETINO Dievčenské jednodielne plavky L.O.L. Surprise - biele E plus M Chlapčenské plavky boxerky Plamienok - On track Off Road
SETINO Dievčenské jednodielne plavky L.O.L. Surprise - biele

Dievčenské jednodielne plavky L.O.L. Suprise. Biele asymetrické dievčenské plavky s volánikom a obrázkom okatých bábik LOL. Z vnútornej strany spodnej časti je jemná biela podšívka. Zadná časť plaviek je biela.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
SETINO Dievčenská šiltovka s trblietavým šiltom L.O.L. Surprise E plus M Chlapčenské plavky boxerky Plamienok - On track Off Road
SETINO Dievčenská šiltovka s trblietavým šiltom L.O.L. Surprise

Detská baseballová čiapka so šiltom s trblietkami L.O.L. Surprise. Prednú stranu čiapky zdobí obrázok okatých bábik L.O.L. Zadná časť tejto čiapky LOL a spodná časť dobre vystuženého šiltu je svetlo ružová. Zo zadnej strany je tiež nastavovací pásik so suchým zipsom.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
SETINO Chlapčenské plavky boxerky Zajačik Bing - sv. modré SETINO Chlapčenské plavky boxerky Zajačik Bing - sv. modré
SETINO Chlapčenské plavky boxerky Zajačik Bing - sv. modré

Plavky boxerky pre chlapcov králiček Bing. Prednú stranu plaviek zdobí obrázok zajačika Binga ako stavia na pláži hrad z piesku. Obďaleč na neho pozerá jeho opatrovateľ a učiteľ Flop. Na prednej časti je z vnútornej strany jemná biela podšívka. Zadná časť plaviek je svetlo modrá.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Súprava posteľnej bielizne Ježko Sonic 2 SETINO Chlapčenské plavky boxerky Zajačik Bing - sv. modré
Halantex Súprava posteľnej bielizne Ježko Sonic 2

Posteľné obliečky Ježko Sonic 2 – Sonic the Hedgehog 2. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Lícnu stranu obliečky na prikrývku zdobí obrázok ježka Sonica a jeho kamarátov. Na lícnej strane obliečky vankúša je len Sonic s jeho šibalským výrazom.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Hello Kitty - My Style SETINO Chlapčenské plavky boxerky Zajačik Bing - sv. modré
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Hello Kitty - My Style

Súprava posteľnej bielizne Hello Kitty – motív My Style. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny Renforcé a majú zapínanie na zips. Lícnu stranu povlaku na perinu zdobí obrázok mačičky Kitty s jej najobľúbenejšími vecami. Druhá strana povlaku prikrývky je ružová s bodkami.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Princezné s Olafom Halantex Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Princezné s Olafom
Halantex Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Princezné s Olafom

Súprava posteľnej bielizne Ľadové kráľovstvo – Frozen – motív Princezné s Olafom. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na prikrývku je obrázok princezien Anny a Elsy s ich kamarátom Olafom.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Carbotex Futbalová osuška FC Barcelona - Victoria Halantex Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Princezné s Olafom
Carbotex Futbalová osuška FC Barcelona - Victoria

Bavlnená osuška FC Barcelona – motív Victoria. Je vyrobená zo 100% bavlneného dobre savého froté s gramážou 350 gr./m². Licenčná osuška s hologramom pre všetkých fanúšikov tohto futbalového klubu. Je ideálna nielen na doma, ale hodí sa aj na pláž, alebo k bazénu.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Love Minnie Halantex Posteľné obliečky Ľadové kráľovstvo - Princezné s Olafom
Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Love Minnie

Detský cestovný kufrík na kolieskach – trolley – Love Minnie – Disney. Tento detský kufor má jednu hlavnú komoru s veľkosťou 31 × 25 × 12 cm so zapínaním na zips a prednou časťou s plastickým 3D obrázkom Minnie Mouse.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Carbotex Posteľné obliečky Spiderman - Cez paralelné svety Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Stranger Things - Storm Guards
Carbotex Posteľné obliečky Spiderman - Cez paralelné svety

Súprava posteľnej bielizne Spiderman – motív Naprieč paralelnými svetmi. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny renforcé so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na prikrývku je obrázok troch postáv Spidermana v uliciach Brooklynu, ale každá v inom svete Multiverza.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Stranger Things - Storm Guards Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Stranger Things - Storm Guards
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Stranger Things - Storm Guards

Posteľné obliečky Stranger Things – motív Storm Guards. Táto súprava posteľnej bielizne je vyrobená zo 100% bavlny Renforcé a má zapínanie na zips.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Vadobag Vybavený školský peračník Ježko Sonic Carbotex Bavlnené posteľné obliečky Stranger Things - Storm Guards
Vadobag Vybavený školský peračník Ježko Sonic

Vybavené puzdro na ceruzky a školské potreby Ježko Sonic. Peračník má jeden priestor s uzatváraním na zips, ale vo vnútri je rozdelený prepážkou na dva oddiely.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Bavlnené posteľné obliečky Pusheen - Purrfect Weekend Halantex Bavlnené posteľné obliečky Pusheen - Purrfect Weekend
Halantex Bavlnené posteľné obliečky Pusheen - Purrfect Weekend

Súprava posteľnej bielizne Pusheen – motív Purrfect Weekend. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny a majú zapínanie na zips. Na lícnej strane obliečky na perinu je obrázok lenivé mačky Pusheen na tyrkysovo/bielom pruhovanom podklade.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Vadobag Dievčenský batoh Minnie Mouse s mašľou - Disney Halantex Bavlnené posteľné obliečky Pusheen - Purrfect Weekend
Vadobag Dievčenský batoh Minnie Mouse s mašľou - Disney

Elegantný dievčenský batôžtek Disney – motív Minnie Mouse s 3D mašľou. Batoh má jeden hlavný oddiel so zapínaním na zips. Prednú časť zdobí obrázok myšky Minnie s jej charakteristickou mašľou, ktorá je pripevnená k batohu. Zostávajúca časť batohu je tmavo modrá s ružovými bodkami.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Bavlnené posteľné obliečky The Super Mario Bros Movie Halantex Bavlnené posteľné obliečky Pusheen - Purrfect Weekend
Halantex Bavlnené posteľné obliečky The Super Mario Bros Movie

Súprava posteľnej bielizne The Super Mario Bros Movie. Nintendo Official licensed product. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Na lícnej strane povlaku prikrývky je obrázok bratov inštalatérov Maria a Luigi, kráľa Koppy a Toada.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
GIM Chlapčenský školský plecniak Tlapková patrola - Rescue Knights Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Autá - Blesk McQueen
GIM Chlapčenský školský plecniak Tlapková patrola - Rescue Knights

Detský školský batoh Tlapková patrola – Paw Patrol – motív Rescue Knights. Batoh má dva oddiely a predné vrecko, všetko so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Rovnako mäkkú a priedušnú výstelku má aj celý chrbát plecniaka.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Súprava posteľnej bielizne Spiderman Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Autá - Blesk McQueen
Halantex Súprava posteľnej bielizne Spiderman

Posteľné obliečky Spider-man – licencia MARVEL. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Lícnu stranu obliečky na prikrývku zdobí obrázok komiksového a filmového superhrdinu Spidermana.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Autá - Blesk McQueen Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Autá - Blesk McQueen
Vadobag Detský cestovný 3D kufor na kolieskach Autá - Blesk McQueen

Chlapčenský cestovný kufrík na kolieskach – trolley – Autá – Cars. Tento detský kufor má jednu hlavnú komoru s veľkosťou 34 × 23 × 12 cm so zapínaním na zips. Predná strana kufríku je 3D v tvare Bleska McQueen.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Stor Športová fľaša na pitie Minecraft so slamkou Halantex Bavlnené posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop
Stor Športová fľaša na pitie Minecraft so slamkou

Plastová športová fľaša na pitie Minecraft so slamkou. Má praktické uško na nosenie, alebo zavesenie a uzatvárateľný náustok – nekvapkajúci (anti-drip) uzáver. Je ideálna do školy, na tréning akéhokoľvek športu, alebo napríklad na cesty a výlety.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Stor Sada plastového riadu Paw Patrol s hrnčekom Halantex Bavlnené posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop
Stor Sada plastového riadu Paw Patrol s hrnčekom

Detská plastová jedálenská súprava s hrnčekom Tlapková patrola – Paw Patrol. Poteší všetkých malých kamarátov party „labiek“, ktorým bude z týchto tanierikov iste viac chutiť. Táto 3-dielna sada je vyrobená z ekologického recyklovaného a zdravotne nezávadného materiálu bez obsahu BPA.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Halantex Bavlnené posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop Halantex Bavlnené posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop
Halantex Bavlnené posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop

Detské posteľné obliečky Zajačik Bing a Flop. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny so zapínaním na zips. Prednú stranu návliečky na perinu zdobí obrázok zajačika Binga s jeho opatrovateľom Flopom.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky SpongeBob Emoji Stor Nerezová termo fľaša na pitie Minecraft s hrnčekom
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky SpongeBob Emoji

Detské posteľné obliečky Sponge Bob – motív Emoji. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé so zapínaním na zips. Na lícnej strane obliečky na perinu je tvár SpongeBoba s vypladeným jazykom, ktorá pripomína smajlíka.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Stor Multibox na desiatu Minecraft s 3 priehradkami Stor Nerezová termo fľaša na pitie Minecraft s hrnčekom
Stor Multibox na desiatu Minecraft s 3 priehradkami

Detský olovrantový multibox Minecraft s tromi priehradkami. Odolná krabička na desiatu ideálna do školy aj na cesty a výlety. Veko je čiastočne priehľadné pre ľahší prehľad o obsahu boxu a zdobia ho motívy z počítačovej hry Minecraft.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO
Stor Nerezová termo fľaša na pitie Minecraft s hrnčekom Stor Nerezová termo fľaša na pitie Minecraft s hrnčekom
Stor Nerezová termo fľaša na pitie Minecraft s hrnčekom

Nerezová termoska na pitie Minecraft s pútkom a hrnčekom vo viečku. Táto termofľaša má dvojitý plášť, ktorý udrží nápoj teplý, alebo naopak studený niekoľko hodín. Ďalej je potom vybavená praktickým silikónovým pútkom na nosenie, alebo zavesenie.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: HONZINO