HONZINO

Dievčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol
1x

SETINO Dievčenské plážové pončo - osuška s kapucňou Paw Patrol

11,99 €

Detské kúpacie pončo / bavlnená osuška s kapucňou Labková patrola – Paw Patrol. Je vyrobené z príjemne jemného a dobre savého 100% bavlneného froté. Prednú stranu zdobí obrázok leteckej záchranárky Skye, na druhej strane je horská záchranárka Everest.

Partner: HONZINO
Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Be Kind

SETINO Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Be Kind

3,89 €

Detský uteráček Tlapková patrola – Paw Patrol – motív Be Kind. Zdobí ho obrázok šteniat Skye, Chase, Marshalla a Ruble na tyrkysovom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk.

Partner: HONZINO
Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Home s'cool

EUROSWAN Chlapčenská šiltovka Tlapková patrola - Home s'cool

6,89 €

Detská šiltovka Labková patrola – Paw Patrol – motív Home s'cool, alebo „domáca pohoda“. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Skye, Chase, Rubble, Marshalla a Everest z Tlapkovej patroly. Zostávajúca časť čiapky je svetlomodrá. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Partner: HONZINO
Detská šiltovka Tlapková patrola s výšivkou psej labky

E plus M Detská šiltovka Tlapková patrola s výšivkou psej labky

8,09 €

Detská baseballová čiapka so šiltom Tlapková patrola – Paw Patrol. Predný panel čiapky zdobí obrázok šteniat Marshalla, Chase a Rubble. Šilt je čierny a je na ňom pestrofarebná výšivka psej labky. Zostávajúca časť čiapka je tyrkysová. Zo zadnej strany je nastavovací pásik so suchým zipsom.

Partner: HONZINO
Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Paw Patrol

SETINO Chlapčenský uterák Tlapková patrola - Paw Patrol

3,89 €

Detský uteráček Tlapková patrola – Paw Patrol. Zdobí ho obrázok chlapčenských členov Labkovej patroly na modrom podklade. Je vyrobený zo 100% bavlny. Lícna strana uteráka je tvorená jemne strihaným froté s velúrovým povrchom, preto je veľmi príjemná na dotyk.

Partner: HONZINO
Carbotex Bavlnené posteľné obliečky SpongeBob, Patrik a pán Krabs

Carbotex Bavlnené posteľné obliečky SpongeBob, Patrik a pán Krabs

23,99 €
Posledný kus za túto cenu!

Detské posteľné obliečky Sponge Bob – motív SpongeBob, Patrik a pán Krabs. Tieto obojstranné obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny prémiovej kvality Renforcé so zapínaním na zips. Potlač lícnej strany obliečky na perinu vystihuje názov motívu.

Partner: HONZINO
Vadobag Batoh s predným vreckom Minnie Mouse - It's Me Again

Vadobag Batoh s predným vreckom Minnie Mouse - It's Me Again

12,99 €

Dievčenský batôžtek Minnie Mouse - Disney - motív It's Me Again. Tento ruksak má jednu hlavnú komoru a priestranné predné vrecko, obidve so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie, alebo nosenie v ruke.

Partner: HONZINO