SANYTOL Čistič na podlahy Citrus 1000 ml
4,62 € 4,40 €

Sanytol čistič na podlahy a plochy dezinfikuje všetky materiály a plochy vďaka trojitému účinku – bakteriálnemu, fungicídnemu a virucídnemu – odstraňuje 99,9% baktérií, plesní a vírusov. Počas čistenia navyše prevonia celú domácnosť sviežou citrónovou vôňou.

SANYTOL Dezinfekcia jednorazové čistiace utierky Vôňa eukalyptu 24 ks-32%
4,62 € 3,10 €

Výpredaj

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Sanytol univerzálne utierky čistia a dezinfikujú plochy. Preventívnym a pravidelným používaním docielite kontrolu a regulovanie výskytu mikróbov v domácnosti. Trojitý účinok – bakteriálny, fungicídny a virucídny – odstráni 99,99 % vírusov, baktérií a plesní.

SANYTOL Dezinfekcia čistič Kúpeľňa 500 ml
5 € 4,40 €

Sanytol čistič na kúpeľne účinne zabraňuje šíreniu nežiaducich mikroorganizmov, tvorbe plesní a vodného kameňa. Odstraňuje plak a nanesené stopy mydla. Neobsahuje chlór. Odstraňuje 99,9 % baktérií, plesní, vírusov.

SANYTOL Tablety do umývačky riadu 4v1 40 ks
11,60 € 11 € 0,28 €/ks

Sanytol tablety do umývačky v sebe kombinujú dezinfekciu, účinné umývanie, lesk a soľ. Umývajú a dezinfikujú riad a umývačku bez chlóru. Sú účinné pri krátkych cykloch a nízkej teplote. Jednotlivé tablety sú balené vo vode rozpustnom balení.

SANYTOL 3 x 500 ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
8,45 € 7,60 € 2,53 €/ks

Sanytol vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Čo dezinfikuje? Kuchyňu, WC dosku, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky a odpadkové koše.

SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň 1000 ml-16%
6,56 € 5,50 €

Sanytol dezinfekcia na bielizeň odstraňuje 99,9 % baktérií, plesní a vírusov. Produkt je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór, ani zložky, ktoré by mohli narušovať vlákna či farbu textílie.

SANYTOL Univerzálny čistič Podlaha 5 l
17,82 € 15,30 €

Sanytol čistič na podlahy a iné plochy dezinfikuje a odmasťuje všetky materiály vďaka trojitému účinku – bakteriálnemu, fungicídnemu a virucídnemu. Neobsahuje chlór a nespôsobuje škvrny.

SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 3 x 500 ml
8,99 € 8,20 € 2,73 €/ks

Počas prania pri nízkych teplotách sa bielizeň vyperie, ale nie je vydezinfikovaná, tento problém rieši SANYTOL dezinfekcia na bielizeň. Sanytol ničí pri všetkých teplotách baktérie, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti.

SANYTOL Dezinfekčný prací gél 1650 ml
8,50 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Sanytol dezinfekčný prací gél ničí 99,9 % mikróbov, baktérií a plesní. Prípravok je univerzálny ako na bielu, tak na farebnú bielizeň.

SANYTOL dezinfekcia na bielizeň 500 ml Aloe Vera 3 ks
10,60 € 3,53 €/ks

Radi periete pri nízkych teplotách? Bielizeň sa síce vyperie, ale nie je riadne vydezinfikovaná. Použite preto Sanytol dezinfekciu na bielizeň, ktorú môžete použiť na pranie pri akejkoľvek teplote s istotou, že všetky baktérie budú zničené. Neobsahuje chlór a nenarušuje štruktúru vlákien.

SANYTOL 2 x 300ml proti roztočom-22%
7,99 € 6,20 € 3,10 €/ks

Sanytol proti roztočom odstraňuje 100% roztočov a ploštíc prítomných v tkaninách. K použitiu na tkaninách, matracoch a kobercoch. Bez vône i zápachu a účinnosťou až 6mesiacov. Z postele odstráni 100% roztočov, bĺch, ploštíc, zabraňuje ich rozmnožovaniu a dezinfikuje prostredie domácnosti.

SANYTOL 3 x 1 l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy
9,99 € 8,50 € 2,83 €/ks

Sanytol čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.

SANYTOL Dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450 g-16%
6,95 € 5,80 €

Výpredaj

Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn ničí 99,9 % mikróbov a účinne odstraňuje vytrvalé škvrny už od pracej teploty 20 ºC. Vďaka zloženiu bohatému na enzýmy prestupuje do vnútra textilných vlákien a uvoľňuje činidlá odstraňujúce škvrny, čím dosahuje dokonalé výsledky ako u bielej tak aj u farebnej bielizne.

SANYTOL dezodoračný prípravok na tkaniny 3 x 500ml-16%
7,99 € 6,70 € 2,23 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Sanytol dezodoračné a dezinfekčný prípravok špeciálne na tkaniny odstraňuje zápach z cigariet, zvierat a varenie. Vďaka systému extra jemného rozprašovania uvoľňuje malé kvapôčky, ktoré uľahčujú veľmi rýchle schnutie.

SANYTOL Čistič práčky 250 ml
4,60 €

Sanytol čistič práčky eliminuje 99,9 % baktérií. Čistí, dezinfikuje a zabraňuje ďalšiemu znečisteniu. Svojim účinkom pomáha dlhodobo zlepšovať výkon práčky.

SANYTOL Dezinfekčný odstraňovač škvŕn bieliaci 450 g
6,95 € 6,10 €

Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn s bieliacim účinkom ničí 99,9 % mikróbov, baktérií a plesní. Jeho zloženie je obohatené o bieliace prostriedky, ktoré odstraňujú sivý nádych. Jeho unikátne zloženie na báze enzýmov a aktívneho kyslíka preniká do hĺbky textilných vlákien a uvoľňuje činidlá, ktoré účinne odstráni odolné škvrny.

SANYTOL Dezinfekčný gél na ruky 500 ml
7,72 € 7,60 €

Sanytol dezinfekčný gél na ruky 500 ml odstraňuje 99,9 % baktérií, plesní a vírusov na pokožke. Čistič je účinný proti vírusu chrípky A H1N1, listeria, salmonella, herpes vírusu. Vďaka trojitému účinku SANYTOL gél čistí ruky a neutralizuje zápach.

SANYTOL Dezinfekcia čistič Kuchyňa 500 ml
5 € 4,50 €

Sanytol čistič kuchyne účinne odstraňuje zvyšky mastnoty a usadenín na linke. Vďaka trojitému účinku – bakteriálnemu, fungicádnemu a virucídnemu odstraňuje 99,99 % mikroorganizmov. Čistí a dezinfikuje do hĺbky a je šetrný k povrchom.

SANYTOL Dezinfekčné hydratujúce mydlo 250 ml
3,50 €

Sanytol hydratujúce mydlo s účinkom proti vírusom a baktériám je obohatené o prírodné výťažky zo zeleného čaju a bio Aloe Vera pre prirodzenú hydratáciu pokožky. Mydlo je ideálne pre každodennú hygienu rúk s citlivou pokožkou.

SANYTOL Osviežovač vzduchu Kvetinová vôňa 300 ml-32%
4,62 € 3,10 €

Výpredaj

Sanytol osviežovač vzduchu plôch a textílií zaistí perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti s vôňou kvetín. Osviežovač neutralizuje pachy a zabíja 99,9 % mikroorganizmov vo vzduchu. Dezinfikuje vzduch, koberce, závesy, matrace, autosedačky a odstraňuje tabakové pachy aj zatuchliny.

SANYTOL Dezinfekcia do obuvi 150 ml
5,78 € 5,30 €

Sanytol dezinfekcia do obuvi zahubí 99,9 % baktérií, vírusov a plesní, ktoré sú zdrojom nielen zápachu, ale aj ochorenia kože nôh. Dezinfikuje všetky topánky v rodine (športovú obuv, vychádzkovú, lyžiarske topánky a pod.) a odstraňuje z nich nepríjemné pachy.

SANYTOL Univerzálny sprejový čistič Grep 500 ml
4,62 € 4,30 €

Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič bez chlóru 500 ml čistí a dezinfikuje všetky materiály a plochy. Odstraňuje 99,9 % plesní, baktérií a vírusov. Je ideálny na pracovné dosky, chladničky, mikrovlnné rúry, umývačky, obklady, umývadlá, drezy, wc a matrace.

SANYTOL dezinfekčné mydlo Purifiant 250 ml
3,70 €

SANYTOL dezinfekčný hĺbkovo čistiace mydlo o objeme 250 ml s arómou šalvie a lipy zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce. Mydlo má hneď dvojaký účinok – odstraňuje 99,9% baktérií, mikróbov i vírusov z pokožky.

SANYTOL Dezinfekčné vyživujúce mydlo 250 ml
3,07 € 2,60 €

Sanytol dezinfekčné vyživujúce mydlo 250 ml s výťažkami z mandľového mlieka a materskej kašičky pre regeneráciu zanechá ruky čisté, zdravé, hebké a jemne voňajúce. Mydlo má hneď dvojaký účinok – odstraňuje baktérie aj vírusy z pokožky.

SANYTOL Osviežovač vzduchu Mentolová vôňa 300 ml-32%
4,62 € 3,10 €

Výpredaj

Sanytol osviežovač vzduchu plôch a textílií zaistí perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti s vôňou mentolu. Osviežovač neutralizuje pachy a zabíja 99,9 % mikroorganizmov vo vzduchu. Dezinfikuje vzduch, koberce, závesy, matrace, autosedačky a odstraňuje tabakové pachy aj zatuchliny.

SANYTOL Osviežovač vzduchu Horská vôňa 300 ml
4,62 € 4,50 €

Sanytol osviežovač vzduchu plôch a textílií zaistí perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti s vôňou hôr. Osviežovač neutralizuje pachy a zabíja 99,9 % mikroorganizmov vo vzduchu. Dezinfikuje vzduch, koberce, závesy, matrace, autosedačky a odstraňuje tabakové pachy aj zatuchliny.

SANYTOL Dezinfekčný gél na ruky 250 ml
5,30 €

Sanytol dezinfekčný gél na ruky 250 ml odstraňuje 99,9 % baktérií, plesní a vírusov na pokožke. Čistič je účinný proti vírusu chrípky A H1N1, listeria, salmonella, herpes vírusu. Vďaka trojitému účinku SANYTOL gél čistí ruky a neutralizuje zápach.

SANYTOL Dezinfekčné mydlo Kuchyňa 250 ml
3,50 €

Sanytol mydlo do kuchyne s účinkom proti vírusom a baktériám aktívne pôsobí proti pachom. Obsahuje esenciálne oleje z citrusových plodov známe svojou čistiacou silou – odstraňujú prenikavé kuchynské pachy (cesnak, cibuľa, ryby…) a zanechávajú tak vaše ruky svieže, hebké a bez nepríjemného zápachu.

SANYTOL Antialergenní dezinfekce na všechny povrchy 500 ml-46%
9 € 4,81 €

Akcia

Odrážky •Univerzální antialergenní dezinfekční prostředek •Neobsahuje barviva ani dráždivý chlór •Neutralizuje 99% alergenů z roztočů, koček a pylů •Účinně čistí a dezinfikuje •Dermatologicky testovaný •Hygienické a bezpečné použití na všechny materiály…

SANYTOL Dezodoračné a dezinfekčný prípravok na tkaniny
4,31 €

SANYTOL dezodoračné a dezinfekčný prípravok špeciálne na tkaniny bez chlóru. Odstraňuje zápach z cigariet, zvierat, varenie atď. Vďaka systému extra jemného rozprašovania uvoľňuje malé kvapôčky, ktoré uľahčujú veľmi rýchle schnutie. Odstraňuje 99,9% baktérie, plesne, viery

SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň Aloe Vera
5,01 €

Novinka

Ničí baktérie, vírusy a plesne a zanecháva pocit sviežosti. Určený pre biele a farebné textílie, neobsahuje chlór, ani zložky, ktoré by mohli narušovať vlákna či farbu textílie.

SANYTOL čistič práčky
5,72 €

Novinka

Každý prací cyklus zanecháva v práčke zvyšky prášku, nečistoty a vodný kameň, ktoré môžu poškodiť práčku. SANYTOL, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčné čistič pre práčky, ktorý eliminuje 99,9% baktérií.
Čistí, dezinfikuje a zabraňuje ďalšiemu znečisteniu

SANYTOL Dezinfekce antialergenní prostředek na podlahy a plochy 1 l
5,37 €

Vlastnosti •Odstraňuje 99,9 % bakterií, plísní a virů •Neutralizuje 98 % alergenů z roztočů, koček a pylů •Účinný také proti Sallmonele a Listerii •Čistič podlahy & ploch Sanytol Dezinfekce neobsahuje chlór ani barviva •Přípravek je dermatologicky…

SANYTOL Grand Air dezinfekčný prací gél, 17 praní,
11,19 €

Novinka

Odrážky •Univerzální prací gel vhodný na všechny typy materiálů •Díky svému složení s ním lze prát i pro alergiky •Šetrné složení maximálně citlivé k vaší pokožce •Vypere a odstraní mikroby a nepříjemné pachy •Neobsahuje chlór •Gel určený na barevné…

SANYTOL Dezinfekce univerzální čistič grapefruit 500 ml
5,32 €

Odrážky •Účinně odstraňuje viry, plísně i bakterie •Lze bezpečně použít na všechny povrchy •Šetrné složení vůči pokožce i životnímu prostředí •Neobsahuje chlór •Nezanechává skrvrny na žádném povrchu •Disponuje svěží vůní •Dermatologicky…

SANYTOL Dezinfekcia na podlahy a plochy
4,31 €

SANYTOL na podlahy čistí, odmasťuje a vďaka trojitému účinku: baktericídny, fungicidnímu a virucidnímu dezinfikuje všetky materiály a plochy. Vhodný na veľké plochy, WC, sanitárne zariadenia, odpadkové koše a pod. Odstraňuje 99,99% plesne, baktérie, vírusy. Neobsahuje chlór a nespôsobuje škvrny

SANYTOL Dezinfekční gel na ruce 75 ml
4,26 €

Vlastnosti •Zahubí 99,9 % bakterií, mikrobů a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1) •Čisté a dezinfikované ruce za 30 vteřin •Praktické a bez nutnosti oplachování v rodinném, cestovním anebo kapesním balení •Rukám…

SANYTOL Dezinfekčný odstraňovač škvŕn žiarivo biela
7,98 €

SANYTOL dezinfekčný odstraňovač škvŕn na bielu bielizeň ničí 99,9% baktérií. Unikátne zloženie na báze enzýmov a aktívneho kyslíka preniká do hĺbky textilných vlákien a uvoľňuje činidlá, ktoré účinne odstráni odolné škvrny a zbaví vaše bielizeň šedého nádychu už od pracie teploty 20 ° C

SANYTOL Dezinfekce kuchyně ve spreji s vůní citrusových plodů 500 ml
5,22 €

Odrážky •Odstraňuje bakterie, viry a plísně •Neobsahuje chlór •Silné dezinfekční účinky •Účinná aktivní pěna •Šetrný k povrchům •Vhodný pro čištění kuchyně, koupelny, hraček, koberců, matrací a dalších •Disponuje příjemnou osvěžující vůní…

SANYTOL Dezinfekční mýdlo do kuchyně 250 ml
3,71 €

Vlastnosti •Odstraňuje špínu, viry i bakterie •Tekuté mýdlo Sanytol hydratuje pokožku •Esenciální oleje z grapefruitu a citrónu odstraní zápach •Odstraňuje 99,9% bakterií, virů a mikrobů •Hypoalergenní složení Popis Popis Čisté ruce a zdravá hydratovaná pokožka…