SANYTOL 3 x 1l dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy
10,90 €

SANYTOL čistič na podlahy vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Odstraňuje okrem iného herpes, vírus H7N1, salmonelu, listériu, stapphylococcus aureus, candida albicane, escherichia coli, Aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus Hirai a lactobacillus brevis.


SANYTOL 3 x 500ml dezinfekcia na bielizeň
8,99 €

6,50 €

Počas prania pri nízkych teplotách sa bielizeň vyperie, ale nie je vydezinfikovaná, tento problém rieši SANYTOL dezinfekcia na bielizeň. SANYTOL ničí pri všetkých teplotách baktérie, plesne, zvyšky pracieho prášku a vodného kameňa a zanecháva úžasný pocit sviežosti.


SANYTOL 3 x 500ml dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus
9,72 €

SANYTOL vďaka svojmu trojitému účinku dezinfikuje všetky materiály a plochy a ničí mikróby. Čo dezinfikuje? Kuchyne, sedátka WC, sanitárne zariadenia, sifóny, dlaždičky, umývateľné plochy, matrace, koberce, sedačky, telefóny, počítače, detské hračky a odpadkové koše.


SANYTOL 3 x 75ml dezinfekčný gél na ruky
8,64 €

Dezinfekčný gél na ruky vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepivý pocit.


SANYTOL 2 x 300ml proti roztočom
8,64 €

SANYTOL proti roztočom odstraňuje 100% roztočov a ploštíc prítomných v tkaninách. Na použitie na tkaninách, matracoch a kobercoch. Bez vône aj zápachu a s účinnosťou až 6 mesiacov. Zabraňuje ich rozmnožovaniu a dezinfikuje prostredie domácnosti.


SANYTOL 3 x 24ks antialergénne univerzálne čistiace utierky
9,72 €

Antialergénne univerzálne čistiace obrúsky čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminujú baktérie, vírusy a plesne. Utierky sa po použití jednoducho vyhodia do odpadkového koša.


SANYTOL 3 x 500ml dezodoračný prípravok tkaniny
7,99 €

6,25 €

SANYTOL dezodoračný a dezinfekčný prípravok špeciálne na tkaniny odstraňuje zápach z cigariet, zvierat a varenia. Vďaka systému extra jemného rozprašovania uvoľňuje malé kvapôčky, ktoré uľahčujú veľmi rýchle schnutie.