Primavera Aromadifuzér Feel Happy
71,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Feel Happy v sebe kombinuje moderné poznatky aromaterapia s tradičným prístupom k tejto liečivej metóde. Má dizajnový tvar a niekoľko funkcií, vďaka ktorým si doma vytvoríte svoje súkromné wellness.

Primavera Hydratačný fluid Neroli Cassis 30 ml
21,50 €

Ľahká hydratačná emulzia vhodná predovšetkým pre citlivú a normálnu pleť sa ľahko vstrebáva, perfektne hydratuje a chráni. Je ideálny ako denný báza pod make-up alebo ako denný krém. .

Primavera Jojobový olej Bio 100 ml
21,70 €

Jojobový olej je veľa výživný a veľmi dobre sa uplatní v starostlivosti o tvár, pretože sa najviac podobá kožným tukom. Olej intenzívne chráni a hodí sa pre starostlivosť o zrelú, suchú alebo narušenú pleť.

Primavera Kvetová voda Mäta pieporná Bio 100 ml
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Osviežujúca kvetová voda z Mäty piepornej má okrem regenaraci tiež čistiace a chladivé účinky, ktoré oceníte nielen v lete, ale aj v momentoch, kedy potrebujete zbystriť zmysly. .

Primavera Kvetová voda Vilín Bio 100 ml
12,50 €

Vilínový voda napomáha vylučovaniu prebytočného mazu a nečistôt, zároveň dodáva pleti potrebnú vlhkosť. Je známa svojím silným čistiacim a tonizačným účinkom.

Primavera Mandľový olej Bio plus 100 ml
18,50 €

Mandľový olej chráni a hydratuje citlivú pokožku nielen detí, ale aj dospelých. Vďaka svojim zjemňujúcim účinkom sa tradične používa na starostlivosť o tvár ik masážam.

Primavera Roll-on Sleep Remedy 10 ml
10,90 €

Roll-on Sleep Remedy od značky Primavera je skvelým pomocníkom pri nespavosti. Vďaka obsiahnutým éterickým olejom ľahko navodzuje spánok a upokojuje myseľ. Je tiež vhodný na použitie pri šoku alebo traumatickom zážitku či k ošetreniu hmyzích uštipnutie. .

Primavera Sprchový krém Zázvor Limeta
10,70 €

Jemný sprchový krém s obsahom éterických olejov z Limet a štipľavého zázvoru, zaručene osvieži a očistí vašu pokožku bez vysušovania. .

Primavera Terapeutický balzam Breathe Well 50 ml
16,40 € 14,60 €

Tento BIO terapeutický balzam oceníte hlavne v zimnom období, kedy je zvýšený počet prechladnutí a chrípok. Vďaka obsiahnutým éterickým olejom uvoľňujú dýchacie cesty, posilňujú dýchanie a zároveň pomáhajú telu bojovať proti vírusom a baktériám.

Primavera Vyrovnávajúci čistiaci gél 100 ml
20,40 €

Vyrovnávajúci čistiaci gél na báze cukrových tenzidov je jemne penivý s obsahom ílu rhassoul. Je vhodný predovšetkým pre starostlivosť o problematickú a zároveň citlivú pokožku tváre.