ORION  čokoláda mliečna 100g (bal. 20ks)

ORION čokoláda mliečna 100g (bal. 20ks)

36,47 € 0,36 €/g

ORION Mliečna čokoláda. Užite si svoje chvíle pohody s čokoládou ORION, ktorú vyrábame z tých najlepších ingrediencií podľa tradičnej receptúry.

Partner: Widerio
ORION Blok s magnetom a perom na chladničku SRDIEČKA
2x

ORION Blok s magnetom a perom na chladničku SRDIEČKA

5,91 €

Praktický poznámkový blok so 120 listami je možné používať ako bežný blok, kam si poznamenáte nákupný zoznam, odkazy pre ostatných členov domácnosti, súpis pomôcok do školy alebo veci potrebné na výlet pre vaše deti. A vaše nápady, ktoré nechcete zabudnúť, budú mať svoje miesto.

ORION Bielizňový sušiak závesný s 16 štipcami

ORION Bielizňový sušiak závesný s 16 štipcami

10,60 €

Chystáte sa na cesty v karavane či obytnej dodávke ? Alebo snáď plánujete stráviť dovolenku pod stanom či na chate ? Praktickou možnosťou, ako si usušiť vašu bielizeň, je tento závesný skladací sušiak s štipcami. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie, je možné ho zavesiť kamkoľvek.

ORION Zaváracie poháre 3,7 l

ORION Zaváracie poháre 3,7 l

2,09 €

Veľký zavárací pohár s objemom 3,7 l so skrutkovacím závitom. Tento objemný pohár sa bude hodiť na zaváranie väčších nakladačiek, paprík, kukurice, čalamád, kapustových zmesí, ale predovšetkým na kvasenie uhorku, tzv. kvašákov.

Značka Orion bola založená v roku 1896. Počas dlhých rokov pôsobenia na trhu sa stala symbolom jedinečnej kvality a nezameniteľnej chuti. Vďaka všetkým svojim unikátnym a populárnym čokoládovým produktom určeným pre deti i dospelých si značka vybudovala stabilnú pozíciu na českom i slovenskom trhu.

Firma Orion ponúka stále nové produkty inovácií vlastných overených receptúr. Všetky produkty Orion majú však jedno spoločné: lahodnú kvalitnú čokoládu a nezameniteľnú chuť. Navyše je vedecky overené, že konzumácia čokolád zvyšuje pocit šťastia. Štúdie zistili, že konzumácia horkej čokolády uvoľňuje endorfíny, ktoré vyvolávajú dobrý pocit. Navyše, čokoláda môže stimulovať produkciu serotínu, ktorý sa chová ako prírodné antidepresívum. Potešte svojich blízkych kúskom čokolády.