MycoMedica Coriolus 90 kapsúl
26,86 €

Vysoko kvalitný veterinárny prípravok Coriolus, ktorý si starí Číňania cenili kvôli jeho vitalizujúcim účinkom na telo i myseľ.

MycoMedica Acerola 90 kapsúl
10,51 €

Acerola je prírodný zdroj vitamínu C, ktorý zlepšuje vstrebateľnosť účinných látok vitálnych húb ľudským organizmom.

MycoMedica MycoCholest 120 kapsúl
15,18 €

Kvalitné kombinácia Shiitake a červenej fermentovanej ryže. Tá vďaka obsahu monacolinu prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

MycoMedica Chlorella BIO 1200 tabliet
26,86 €

Polyporus (choroš klobúčkatý) je pomerne vzácna parazitická huba, ktorá svoju silu čerpá z koreňov stromov. Je tradičnou súčasťou čínskej medicíny pre svoj vysoký obsah účinných zložiek.

MycoMedica Agaricus 90 kapsúl
26,86 €

Agaricus (šampiňóny mandľový) tradičné národy ho nazývajú hubou od Boha. Obsahuje optimálne množstvo polysacharidov, glutamanových komplexov, kempesterinů a ďalších bioaktívnych látok.

MycoMedica Agaricus sušený 100 g
8,53 €

Ručne zbieraný sušený Agaricus (šampiňón brazílsky / mandľový) je vhodný pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.

MycoMedica Agarikon 90 kapsúl
26,86 €

Posledný kus za túto cenu!

Agarikon (verpáník lekársky) je huba, ktorá sa používa predovšetkým v tradičnom liečiteľstve.

MycoMedica Auricularia 90 kapsúl
26,86 €

Auricularia (ucho Judášovo, bolcovitka chlpatá) je v čínskej medicíne cenená pre široké spektrum účinkov na ľudský organizmus. Je bohatá na minerály, vitamínov i polysacharidov a okrem ďalšieho je zdrojom antioxidačného melanínu.

MycoMedica Auricularia BIO 100 g
14,02 €

Auricularia (ucho Judášovo, bolcovitka chlpatá) je v čínskej medicíne cenená pre široké spektrum účinkov na ľudský organizmus. Je bohatá na minerály, vitamínov i polysacharidov a okrem ďalšieho je zdrojom antioxidačného melanínu.

MycoMedica Auricularia sušená 100 g
6,58 €

Sušená Auricularia (ucho Judášovo) je vhodná pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.

MycoMedica Chaga 90 kapsúl
26,86 €

Chaga (alebo čaga) je po stáročia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a upokojovať telo i ducha.

MycoMedica Chaga BIO 100 g
14,02 €

Chaga (rezavec šikmý) je po stáročia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a upokojovať telo i ducha.

MycoMedica Chaga sušená 100 g
8,53 €

Sušená chaga (rezavec šikmý) je vhodná na výrobu odvarov či tinktúr. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.

MycoMedica Coprinus 90 kapsúl
26,86 €

Coprinus (Hnojník obyčajný) obsahuje vyvážený komplex vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Nájdeme v ňom tiež všetky esenciálne aminokyseliny, ktoré človek potrebuje.

MycoMedica Cordyceps 50 % 90 kapsúl
42,44 €

Posledný kus za túto cenu!

Cordyceps patrí k najcennejším hubám využívaným k harmonizácii duše i tela. Táto cudzopasná huba je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov i vitamínov.

MycoMedica Cordyceps BIO 100 g
14,02 €

Cordyceps militaris (kvasený červená) patrí k najcennejším hubám využívaným k harmonizácii duše i tela. Táto cudzopasná huba je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov i vitamínov.

MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl
26,86 €

Cordyceps patrí k najcennejším hubám využívaným k harmonizácii duše i tela. Je bohatým zdrojom betaglukánov, minerálov, stopových prvkov i vitamínov.

MycoMedica Curcumin 120 kapsúl
21,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Kurkuma sa v tradičnej čínskej medicíne používa už po tisíce rokov pre najrôznejšie ťažkosti. Hlavne pre rozbíjanie blokád a pre svoje účinky odvádzať z organizmu vlhkú horúčosť.

MycoMedica Enoki 90 kapsúl
26,86 €

Japonská Enoki (plamienky zimnej) bola starými Egypťanmi považovaná za špongiu nesmrteľnosti a vyhradená len pre faraónmi. Dnes je pestovaná po celom svete a hojne využívaná pre vysoký obsah účinných látok.

MycoMedica Hericium 90 kapsúl
27,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Hericium (koralovec ježovitý) je neoddeliteľnou súčasťou čínskej medicíny. Táto parazitická huba má podľa nej schopnosť vyrovnávať yin a yang v tele.

MycoMedica Hericium BIO 100 g
14,02 €

Hericium (koralovec ježovitý) je so svojimi 32 zistenými aromatickými látkami delikatesou pre rozmaznané jazýčky, ktoré potešia exotická kombinácia aróm morských plodov, citrónu a kokosu.

MycoMedica Hericium sušené 100 g
7,36 €

Sušené Hericium (koralovec ježovitý) je vhodné pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.

MycoMedica Hliva 90 kapsúl
26,86 €

Hliva ustricová sa v čínskej medicíne využíva v mnohých prípadoch a je známa ako huba kvetinového neba. Je bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a ďalších látok, okrem iného prírodných statínov, ktoré priaznivo ovplyvňujú hladinu tukov v krvi.

MycoMedica Maitake 90 kapsúl
26,86 €

Maitake obsahuje veľa biologicky aktívnych látok, vitamíny minerály počnúc, polysacharidy, proteoglykánmi (D-frakcie), fenoly, flavonoidy, nenasýtenými mastnými kyselinami nekončí.

MycoMedica Maitake BIO 100 g
14,02 €

Maitake (trsovnica lupeňovitá), čiže tancujúce huba, je veľmi populárny huba a v súčasnosti sa pestuje na celom svete. Tradičná čínska medicína verí v jej prečisťujúce účinky a využíva ju už tisíce rokov.

MycoMedica Maitake sušené 100 g
8,53 €

Sušená maitake (trsovnica lupeňovitá) je vhodná pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.

MycoMedica Mladý jačmeň BIO 200 g
11,29 €

BIO Mladý jačmeň je prírodným zdrojom vitamínov, minerálov, enzýmov, bielkovín a zeleného farbiva chlorofylu. Obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, E, K, H, cholín, vlákninu, aminokyseliny a betakarotén.

MycoMedica MycoAir II 180 tabliet
26,86 €

Zmes vitálne huby Maitake a čínskych byliniek je zostavená na Principia tradičnej čínskej medicíny, ktorá verí v jej regeneračné a adaptogénne schopnosti.

MycoMedica MycoBaby Dračí sirup 200 ml
8,53 €

Dračí sirup – kombinácia vitálnych húb (cordyceps a reishi) a extraktov z byliniek (echinacea a acerola) posilňuje obranyschopnosť detského i dospelého organizmu.

MycoMedica MycoBaby sloní sirup 200 ml
8,53 €

Sloní sirup je svojím zložením primárne zameraný na stavy, kedy oslabená Slezina produkuje patologické Shi (vlhko), ktoré stúpa, vytvára Tan (hlien) a oslabuje Fei (Pľúca).

MycoMedica MycoChemo 180 tabliet
26,86 €

Zmes vitálne huby Maitake a čínskych byliniek je zostavená na Principia tradičnej čínskej medicíny, ktorá verí v jej regeneračné a adaptogénne schopnosti.

MycoMedica MycoClean 99 g
15,18 €

Účinná kombinácia slzovky, citrónovníka, semienok lotosu a huby Maitake pre jednoduchú prípravu nápoja na posilnenie systému Pi (sleziny) a celkovú detoxikáciu.

MycoMedica MycoComplex 90 kapsúl
19,08 €

Širokospektrálne kombinácia vitálnych húb cordyceps, reishi, shiitake a Agaricus prirodzene podporuje imunitný systém.

MycoMedica MycoDetox 120 kapsúl
19,08 €

Účinná kombinácia vitálne huby reishi a rias spirulina a chlorella. Detoxikuje organizmus a podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť.

MycoMedica MycoGastro 90 g
19,08 €

Synergicky pôsobiace kombinácie hericia, aloe vera, chlorelly a sladkého drievka podporuje podľa tradičnej čínskej medicíny Wei (žalúdok) a reguluje jeho Qi.