Hlboký tanier Carine Neo 21 x 21 cm LUMINARC

Luminarc Hlboký tanier Carine Neo 21 x 21 cm LUMINARC

2,19 €

Hlboký tanier Carine Neo 21 × 21 cm LUMINARC Predstavujeme novú tvár riadu Carine. Čo najviac odlišuje kolekciu Carine Neo od tej z predchádzajúcej série je štvorcový tvar základne. (Pozor netýka sa hlbokého taniera, ten má základňu okrúhlu).Zaoblené rohy vytvoria moderný a delikátny štýl modern.

Luminarc Plytký tanier Pizza Friends Time White 32 cm

Luminarc Plytký tanier Pizza Friends Time White 32 cm

4,69 €

Plytký tanier Pizza Friends Time White 32 cm LUMINARC Tanier Pizza je vyrobený z bieleho tvrdeného skla. Vďaka špeciálnemu procesu vytvrdzovania skla tento materiál získava veľmi vysokú odolnosť proti poškriabaniu a nárazom.

Luminarc AMBITION PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 420 ml

Luminarc AMBITION PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 420 ml

4,39 €

AMBITION Luminarc PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 420 ml   Hermetická nádoba, v ktorej môžete bezpečne skladovať teplé alebo studené jedlá. Uzatvárací systém CLIP. Vyberte box z mrazničky a hneď vložte do mikrovlnky (veko nemôže byť uzavreté).

Luminarc Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm

Luminarc Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm

2,39 €

LUMINARC Šalátová misa Carine Neo Black 12 cm Carine Black – výrazne zmenený charakteristický štvorcový tvar a zaoblené rohy tvoria moderný a jemný štyl.Séria Carine má veľmi dobrú mienku v domácnosti ako aj u reštauračných odborníkov.

Luminarc AMBITION PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 920 ml

Luminarc AMBITION PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 920 ml

8,79 €

AMBITION Luminarc PURE BOX ACTIVE, dóza na potraviny 920 ml   Hermetická nádoba, v ktorej môžete bezpečne skladovať teplé alebo studené jedlá. Uzatvárací systém CLIP. Vyberte box z mrazničky a hneď vložte do mikrovlnky (veko nemôže byť uzavreté).

Francúzska spoločnosť Luminarc vyrába jedálenské súpravy, poháre a ďalšie doplnky na každodenné i sviatočné stolovanie. Luminarc mení bežné stolovanie v skutočnú zábavu a potešenie.

Neustále čerpá inšpiráciu z informačných a komunikačných technológií, dnešných a budúcich trendov, tvarov, farieb a využitia. Spoločnosť má v radoch svojich vývojárov, konštruktérov a dizajnérov ozajstných odborníkov, ktorí navrhujú moderný, funkčný a originálny tovar.

Táto kreatívna značka je určená pre všetky vekové kategórie a plní všetky priania, pretože ponúka širokú škálu kolekcií. Vďaka originálnemu výrobnému procesu a špeciálnym surovinám pri spracovaní materiálu získavajú výrobky naozaj vysokej kvality. Tajomstvom zloženia sú tri hlavné suroviny: piesok, sóda a vápno. Pri zmiešaní v presnom pomere vzniká unikátna hmota so skvelými vlastnosťami. Riad má 2x až 3x lepšiu mechanickú a tepelnú odolnosť ako obdobné produkty a je odolný proti otrasom. Temperované výrobky sú schopné teplotného rozdielu až 135°C, čo znamená, že je možné dať jedlo z chladničky rovno do mikrovlnnej rúry. Všetky výrobky Luminarc sú vhodné do umývačky, čo potvrdili testy v laboratóriu Arc International.