Lodos GRAND pasírovač
13,90 €

Pasírovač na ovocie vyrobený z plastových dielov a nerezového kotúča. Lodos GRAND pasírovač používajte na pasírovanie mäkších druhov ovocia a zeleniny. Priemer 23 cm.

Lodos JUNIOR mačkadlo na zemiaky
18,80 €

Lis na zemiaky vyrobený zo zdravotne nezávadného hliníka. Lodos JUNIOR mačkadlo možno využiť na zemiaky aj inú varenú zeleninu. Vysoká kvalita zaručí dlhú životnosť.

Lodos Lis na cesnak satén s čističom
8,50 €

Lis na cesnak vyrobený z potravinársky nezávadného hliníka. Lodos lis je dodávaný s čističom, ktorý ľahko a rýchlo vyčistí funkčné otvory od zvyškov cesnaku. Vhodné do umývačky riadu.

Lodos Krájač chleba a potravín Trend
63 €

Posledný kus za túto cenu!

Robustný spoľahlivý krájač chleba a ďalších potravín má nastaviteľnú šírku krájania podľa požiadaviek. Ručný krájač potravín TREND je vyrobený za zliatiny kovov a opatrený bielou povrchovou úpravou komaxit.

Lodos Nástenný mlynček Cibulák
93,13 € 91,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástenný mlynček na kávu od značky Lodos nie je len na okrasu, ale aj na bežné mletie kávy. Telo mlynčeka je zhotovené z kvalitného českého porcelánu s klasickým cibuľovým vzorom.

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 15 cm
13,90 €

Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život. Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu.

Lodos Mlynček na kávu 2015 čierny
44,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na kávu Lodos 2015 z najnovšej kolekcie je zhotovený z farebne moreného bukového dreva v prevedení čiernom s vysokým leskom. Desiatky rokov overených postupov, ručná práca a záruka 10 rokov, to sú mlynčeky Lodos.

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 18 cm
14,90 €

Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život. Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu.

Lodos Rotačný krájač Jizeran
60,30 €

Výkonný krájač s minimálnou potrebou vynaloženej sily zaisťuje rýchle a kvalitné strúhanie kapusty a ďalšej zeleniny. Päť nožov po obvode kotúča je vyrobených z kvalitného oceľového plechu.

Lodos Mlynček na kávu 1930 prírodné
52,50 €

Lodos 1930 je tradičný mlynček na kávu z pravého bukového dreva v prírodnom prevedení. Mlecí mechanizmus je vyrobený z kalenej ocele.

Lodos mlynček na korenie Bob Tower 12 cm
13,90 €

Jednoduchý drevený mlynček na korenie tradičného vzhľadu, ktorý nikdy nesklame a čerstvo namletým korením prevonia vašu kuchyňu. Firma Lodos má viac ako 90 rokov skúseností a hovorí sa, že Vám ich mlynčeky vydržia pri správnom používaní aj celý život.

Lodos Ručný mlynček na kávu 1932 tmavý - rozbalené
45,40 €

Rozbalené

Mlynček je vyrobený z lakovaného bukového dreva v tmavom prevedení a poniklovaného kovu. Mlynček Lodos v sérii 1932 je presným stelesnením vašich predstáv o tradičnom mlynčeku na kávu.

Lodos Ručný mlynček na kávu Temp čierny
13,90 €

Kvalitný mlynček od českej firmy s viac ako 80-ročnou tradíciou. Ľahko prenosný a veľmi ľahký ručný mlynček je ideálny napríklad na dovolenku, na chatu, do práce, do auta, či skrátka všade, kde nemôžete byť bez svojej kvalitnej čerstvo zomletej kávy.

Lodos JUMBO vývrtka

Lodos JUMBO vývrtka

Hodnotenie: 5
12,40 €

Robustná vývrtka z kvalitnej hliníkovej konštrukcie, ktorá sa hodí na časté používanie. Jumbo vývrtka značky Lodos svojim jednoduchým dizajnom dá otváranie vína klasický ráz.