LENA WORXX smetiarske auto Arocs
17x

LENA WORXX smetiarske auto Arocs

27,16 €
23,90 €

Auto mercedes Arocs smetiar je vyrobené z veľmi kvalitného a odolného materiálu. V balení sú 2 popolnice a súčasťou je aj poistka proti nežiaducemu vyklopeniu.

Tovar od predajcu MALL
LENA TRUXX auto s kontajnermi s figúrkou
3x

LENA TRUXX auto s kontajnermi s figúrkou

13,16 €
12,90 €

Truxx auto s kontajnermi je z kvalitného plastu a veľmi pevnou stavbou. Plne mechanicky funkčné. Súčasťou 2× dvojitý kontajner s poistkou proti samovoľnému oddeľovaniu od auta. Kabínu je možné odklopiť a v nej je panáčik.

Tovar od predajcu MALL
-19%
LENA Giga Trucks bager
9x

LENA Giga Trucks bager

28,40 €
22,90 €

Robustný detský bager s veľkou plochou na sedenie má moderný a detailný dizajn. Deti si s ním užijú veľa zábavy doma aj na piesku, alebo ho môžu použiť aj ako odrážadlo. Bagrovacie rameno je plne funkčné a zvládne vyhĺbiť dieru do 20 cm.

Tovar od predajcu MALL
Spoločnosť LENA-hračky, s.r.o. vznikla v roku 1997. Zameriava sa na distribúciu kompletného sortimentu do všetkých krajín celého sveta. V roku 2005 došlo k uzavretiu výrobného závodu v Nemeckom meste Roth a k presťahovaniu kompletnej výroby hračiek do Českej republiky. Firma sa zameriava na výrobu plastových hračiek. V sortimente nájdete autodráhy, hračky na piesok, autá, koráliky, kreatívne hračky, obľúbené guľôčkové dráhy alebo hudobné hračky. Hračky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti a maximálnou hracou hodnotou. Pri výrobe sa používajú len najkvalitnejšie materiály a zároveň sa priebežne overuje ich kvalita. Vďaka novopostavenej výrobnej hale, ktorá využíva moderné technológie výroby a môže sa pochváliť ekologickou prevádzkou, vám môže spoločnosť Lena ponúknuť výrobky, ktoré úspešne spĺňajú najnáročnejšie testy na overenie kvality.